„Potrójne" słońce wzeszło nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Optyczne zjawisko halo pojawiło się wokół Słońca w brazylijskim stanie Santa Catarina, informuje portal Globo.

 

Unikalne zjawisko naturalne mieszkańcy mogli obserwować 26 lutego br. w stolicy stanu Florianopolis, a także w sąsiednich miastach. Naoczni świadkowie dzielą się wrażeniami, a także publikują liczne zdjęcia i filmy dotyczące zdarzenia.

 

Halo powstaje wokół potężnych źródeł światła, zwykle Słońca lub Księżyca. Zjawisko to związane jest z kryształkami lodu w chmurach Cirrus na wysokości 5-10 kilometrów w górnych warstwach troposfery. Promienny odcień tego zjawiska jest wyrażany przez światło odbite i załamane w kryształach. Jego wygląd zależy od kształtu i umiejscowienia tych kryształów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Val Kerr

"Obserwujcie znaki na niebie"

"Obserwujcie znaki na niebie" "Będa liczne trzesienia ziemi" "Oziebnie Milosc, Ludzie beda chciwi chełpliwi rodzicom nie posluszni" "Beda sie wzajemnie mordować a z powodu wiary we mnie bedziecie przesladowani" Biblia o tym mowi. Apokalipsa Św. Jana, cos co zostalo napisane dawno dawno temu sprawdza sie teraz na naszych oczach. "Powstanie wielki ucisk jakiego nie bylo az dotąd " "Koniec nastapi wtedy kiedy nikt sie tego nie spowiedziewa" "Powstana falszywi prorocy którzy klamstwa beda glosic i namawiac do zlego"  "A na tronie papieskim zasiądzie oszut ktory w blad was wprowadzi" <- Tu mowa o Franciszku ktory glosi herezje a dziwnym trafem Benedytk zrezygnował z tronu mowiac" Nie dam rady udzwignac tego co sie tam dzieje,nie moge to wbrew mojej wierze" Tu mysle o wybuchu jakiejś bomby nuklearnej ktora nas zatruje i po wybija" "Ale nie trwożcie się tym bo to się musi stać" Na oko, przynamniej 2 trzesienia ziemi w ciagu tyg, co sie nie zdarzalo wczesniej, nawalnice huragany powodzie pozary katastrofy na wielka skale a ludzkosc wierzy w Boga klamstawa mordowania (zła) szatana ktory was tak omamił ze wydaje sie waz ze zostalismy stworzeni z niczego i po nic tak o sam sie wszechswiat stworzyl. 

Portret użytkownika rozsądna

To wygląda jakby za słońcem

To wygląda jakby za słońcem była jakaś inna kula, dużo większa i  odbijała światło słoneczne. Dość niesamowite zjawisko i ostatnio pojawia się w bardzo wielu miejscach na świecie. Zastanawiające, nieprawdaż?

Skomentuj