Potężny atak na bazę wojskową w Syrii spowodował trzęsienie ziemi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Syria po raz kolejny została zbombardowana przez Zachód. Wciąż nie wiadomo jednak kto dopuścił się najnowszego akt agresji. Atak rakietowy na syryjską bazę wojskową wywołał łagodny wstrząs, który został odnotowany przez sejsmografy w Libanie i Turcji.

 

Rakiety nieznanego pochodzenia spadły na bazę niedaleko miasta Hama w niedzielę w godzinach wieczornych. Dokładna liczba ofiar pozostaje nieznana – według różnych szacunków, życie mogło stracić od 16 do 40 ludzi. Zniszczono także około 200 rakiet, które były tam przechowywane. Wiadomo, że wśród ofiar są syryjscy i irańscy żołnierze. Potężne eksplozje wywołały trzęsienie ziemi o mocy 2,6 w skali Richtera. Kilka pocisków uderzyło również na puste tereny w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego w Aleppo i nie spowodowały żadnych strat.

Sprawca tego ataku pozostaje nieznany. Oskarżenia padły już na Izrael, który dosyć często dokonuje nalotów na Syrię pod pozorem walki z aktywnością irańskich bojówek. Syryjskie media wskazują jednak na Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię, które mogły odpalić rakiety balistyczne z baz na terenie Jordanii.

Również w niedzielę doszło do niebezpiecznych starć w muhafazie Dajr az-Zaur pomiędzy syryjską armią a Kurdami wspieranymi przez USA. Siły zbrojne rozpoczęły ofensywę i zdobyły kilka wiosek, lecz potem Kurdowie przy wsparciu amerykańskiego lotnictwa odzyskali utracone tereny. Liczba ofiar pozostaje nieznana. Dziś, Stany Zjednoczone dokonały kolejnych nalotów na pozycje wojsk syryjskich. Wygląda na to, że Syria po zlikwidowaniu tzw. umiarkowanej opozycji i ISIS może przystąpić do walki o zachodnią część państwa, która pozostaje pod okupacją Amerykanów.

Podczas gdy nieznane państwo dokonuje agresji na bazę wojskową, w której stacjonują irańscy żołnierze, Izrael powołując się na „tajne dowody” ogłosił, że Iran w tajemnicy pracuje nad bronią nuklearną. Państwo żydowskie zarezerwowało sobie prawo do nieproporcjonalnej reakcji, jeśli Iran będzie stwarzał zagrożenie, z kolei Stany Zjednoczone przyklaskują Izraelowi i zamierzają go poprzeć w razie wybuchu wojny.

 

Gdy na Półwyspie Koreańskim zostanie ogłoszony pokój, Stany Zjednoczone będą mogły bardziej skupić się na działalności na Bliskim Wschodzie. Możliwe więc, że za niedługo będziemy świadkami eskalacji napięcia w Syrii, która mimo wieloletniej wojny uchroniła się przed „demokratyzacją” i „wyzwoleniem”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Okazuje się, że silna

Okazuje się, że silna eksplozja która wywołała trzęsienie ziemi była eksplozją nuklearną, jak twierdzi Benjamin Fulford:

Pokój na Półwyspie Koreańskim oznacza, że ​​mafia chazarska teraz zatrzymuje daje z siebie wszystko aby rozpocząć III Wojnę Światową na Bliskim Wschodzie, zgadza się wiele źródeł. Rezultat jest taki, że trwa obecnie wielka bitwa, która prawdopodobnie określi los Izraela i jego sprzymierzeńca Arabii Saudyjskiej, kolektywu, który będziemy nazywać Saudyjską Izraelią. Bitwa określi również, kto rządzi zachodnio-satanistycznymi liniami krwi lub ludźmi.

Dlatego właśnie w ubiegłym tygodniu Izrael zaatakował Syrię bronią jądrową, a tym samym pozostawił otwartą możliwość rosyjskiego odwetu, mówią źródła Pentagonu. Wideo tego ataku nuklearnego jest systematycznie usuwane z Internetu, ale w momencie publikacji tego biuletynu można to zobaczyć tutaj:

 

https://meditation539.com/2018/05/03/benjamin-fulford-wielka-rozgrywka-oczekiwana-jest-na-bliskim-wschodzie-jako-koniec-gry-dla-arabii-saudyjskiej/ 

Portret użytkownika Anonim

Większość z was to jacyś

Większość z was to jacyś paranoicy jacyś, wszędzie Żydziii aaaaa, XD . Serio, zachowajcie  swoje chore HITLEROWSKIE ideologie o rzekomym spisku Żydów dla siebie, bo jesteście żałośni, przynosicie tylko wstyd Polsce swoim ograniczeniem umysłowym i zamknięciem na inność.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Rozumiem twoją frustrację,

Rozumiem twoją frustrację, ale jak długo chcieliście utrzymywać masy w nieświadomości? Rzekomy spisek żydów? Sam jesteś żałosny krzywonosie. W kwestii na przykład bolszewickiej rewolucji jasno wypowiadają się znane postaci tamtych czasów:  

-Dobrze poinformowani obserwatorzy, zarówno z Rosji jak i spoza niej, zauważali decydującą rolę żydów w bolszewizmie. W 8 II 1920 r. w Illustrated Sunday Herald Winston Churchill ostrzegał, że „bolszewizm jest globalnym spiskiem mającym na celu obalenie cywilizacji, przebudowę społeczeństwa od podstaw, zatrzymanie rozwoju, zawistną wrogość, niemożliwy egalitaryzm”. Ten ważny brytyjski polityk i historyk napisał:

„Nie ma potrzeby wyolbrzymiać wpływu jaki wywarli w wykreowaniu bolszewizmu i teraźniejszym prowadzeniu Rewolucji Rosyjskiej, międzynarodowi i w większej części ateistyczni żydzi. Z pewnością jest bardzo duży; najpewniej przewyższa wszystkie inne. Z istotnym wyjątkiem Lenina, większość przywódców jest żydami. Ponadto zasadnicza inspiracja i kierownicze siły pochodzą od żydowskich liderów. A zatem Cziczerin, czysty Rosjanin, stoi w cieniu swoich podwładnych – Litwinowa, wpływ Rosjan jak Bucharin czy Lunczarski nie może być porównany z siłą Trockiego czy Zinowiewa – dyktatora Czerwonej Cytadeli (Piotrogród), czy Krasina lub Radka – wszyscy żydzi. W sowieckich instytucjach dominacja żydów jest zadziwiająca. Wpływowa, jeśli nie zasadnicza, część systemy terroru stosowana przez Nadzwyczajną Komisję do Walki z Kontrrewolucją (Czeka) została przejęta przez żydów, a w kilku nadzwyczajnych przypadkach, przez żydówki.
Nie trzeba zaznaczać, że intensywna pasja zemsty została wywołana w piersiach Rosjan”.

David R. Francis, ambasador USA w Rosji, ostrzegał w depeszy wysłanej w styczniu 1918 r. do Waszyngtonu: „Tutejsi bolszewiccy liderzy, z których większość jest żydami i z których 90 procent powróciło z wygnania, mało dbają o Rosję i jakikolwiek inny kraj. Są internacjonalistami i próbują wywołać światową rewolucję socjalną”.

Holenderski ambasador w Rosji, Oudendyke, kilka miesięcy później zrobił podobną uwagę: „Jeśli bolszewizm nie zostanie natychmiast zduszony w zarodku to w podskokach rozprzestrzeni się z jednego (kraju) na drugi w Europie i na całym świecie – jako że jest zorganizowany przez żydów,  tych którzy nie mają narodowości i których jedynym celem jest zniszczenie istniejącego porządku rzeczy.”

„Rewolucja Bolszewicka” w 1920 r. deklarowała wiodąca gazeta żydowskiej społeczności w Ameryce „była w wielkiej części produktem żydowskiego myślenia, żydowskiego malkontenctwa, żydowskiego wysiłku przebudowy”. 

Wszystko na temat. PRAWDA wychodzi na jaw.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika PrawySierpowy

Gubię się w narracji Kremla.

Gubię się w narracji Kremla. Najpierw mieli zniszczyć wszystkie pociski razem ze statkami. Nawet zaczęli licytować się z Asadem kto więcej zniszczył rakiet. Dalej zmienili zdanie, bo sobie przypomnieli, że jednak nie strzelali (tzn były na radarach ale nie strzelali, ponieważ widzieli, że w nic ważnego pociski zachodnie nie lecą. Telepaci jacyś) Gdy okazało się, że B1 odpalał pociski w zasięgu opl, pozbierali do worka resztki ze zgliszczy, rozsypali na stole w jadalni Putina i ogłosili że jednak zniszczyli 80%. Niegdyś mawiano "nauka radziecka zna takie przypadki", obecnie chyba niewiele się w tej kwestii zmieniło. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Kodiak

Gdyby mialo dojsc do

Gdyby mialo dojsc do swiatowej rozpierduchy to nie bylo lepszego pretekstu jak Korea Pn - jednak zabiegi USA i koalicjantow doprowadzily do pokoju na polwyspie - pomimo iz rosja „dzielnie” wspierala rozwoj atomowy tego rezimu. Mysle ze kim mial 2 drogi o ktorych uslyszal - totalna zaglada poprzez atak koalicji lub otwarcie na swiat. Rozum wygral. 

Portret użytkownika Sww

Chiny straciły poligon

Chiny straciły poligon doświadczalny dla swoich rakiet, trudno. Teraz będą testować ze swoich poligonów i nikt  nie będzie się sprzeciwiał.  USmani z Koreą Pn. mieli pretekst, z Chinami nawet nie bedą próbować. Oni są dobrzy na Syrię, Libię i Kim Dzonga.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Zabiegi uSSmanów na całym

Zabiegi uSSmanów na całym świecie dążą do tego, aby wzniecać wojny, a nie im zapobiegać, więc nie opowiadaj takich bredni. Ten kraj w olbrzymiej części żyje ze sprzedaży broni, więc zanim coś wypocisz, to się zastanów, czy znowu nie odgrywasz roli klowna. Kim nie robi nic bez wiedzy Rosji i Chin i dzięki temu jeszcze nie skończył jak Husajn czy Kaddafi, więc to co robi jest ściśle ustalane w Moskwie i Pekinie. Trump dogadujący się z Putinem będzie mógł ogłosić sukces po deeskalacji napięcia na Płw. Koreańskim, co niewątpliwie pomoże mu w walce z potężnym bandyckim deep state w uSSmanii. Ale ty jesteś zbyt prostej budowy, aby to ogarnąć. Rozumiesz tylko tyle, na ile pozwalają ci twoje niewielkie mozliwości intelektualne. 

PS: Jeżeli Kim bezkarnie olewał uSSmana nawet gdy ten był jeszcze silny i na jego groźby odpowiadał wystrzeliwaniem kolejnych rakiet, to teraz nagle by się przestraszył, gdy uSSman widocznie dla wszystkich słabnie? Niedawno uSSmania wysyłała lotniskowce w rejon Płw. Koreańskiego, a Kim niezrażony wystrzeliwał swoje rakietki, po czym okazywało się, że uSSman tylko blefował i nic nie zrobił oprócz gróźb. Potem uSSman stwierdził, że jest gotowy do rozmów z Kimem bez żadnych warunków wstępnych, więc.............? O czym ty znowu majaczysz kodiak?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony