Potężne zapadlisko powstało w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W okolicy miejscowości Pennines znajdującej się w Hrabstwie Durham, zlokalizowano niedawno sporych rozmiarów zapadlisko. Jak twierdzą ci, którzy wybrali się je zobaczyć, nie widać jego dna.

 

Specjaliści, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, uważają, że sinkhole jest wynikiem działania górnictwa. Problem polega na tym, że zapadlisko znajduje się bardzo blisko siedzib ludzkich.

 

Po raz pierwszy jamę w ziemi znaleziono w zeszły czwartek i od tego czasu jej średnica zwiększyła się trzykrotnie. Obecnie jest to już ponad 40 metrów. Mieszkańcy okolicy zapadliska mają nadzieję, że nie będzie ono się dalej powiększać, ale eksperci sugerują, że należy się jednak spodziewać dalszej ekspansji.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sternick

Czy ktoś zauważył , ze

Czy ktoś zauważył , ze zmienia się spectrum promieniowania słońca?
Bez przyrządów latem to czułem , kiedy parasol nie dawał ulgi i często czułem się rozgrzany od środka.
Najwyraźniej zwiększyło się promieniowanie mikrofalowe. Może i oficjalne punkty pomiarowe tego nie pokazują, bo albo nie przewidują tego w pomiarach albo pomiary są "weryfikowane"
Anomalie pogodowe i aktywność sejsmiczna wskazywała by , że pomimo "leniwego" Słońca , Ziemia dostaje potężną dawkę energii mikrofalowej. Podgrzewa to magmę a jej ruchy powodują powstawanie pustych miejsc i zapadliska.
To oczywiście moja wersja wydarzeń.
Ale czy aż taka nieprawdopodobna?

Portret użytkownika sternick

Może i nie magma.  Czytałeś o

Może i nie magma. 
Czytałeś o sieci tuneli na całym świecie? Może cos je zdestabilizowało.
Co do słońca to polemizowałbym.
Zobacz jak szybko tworzą się burzowe chmury, nawet w niskiej temperaturze powietrza. Dawka energii jest wysoka. Ty się REX'iu wytawiałeś na UV, na mikrofale musiałbyś mieć metalizowany i dobrze uziemiony parasol.
Sugestia czy nie ale jednak dobrze by było gdyby ktos niezależny zrobił pomiary.
Jeśli się mylę to otworzę szampana Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To wpływ chemitrali. Taka

To wpływ chemitrali. Taka "mydlana banka dookoła Ziemi. I HAARP... Mój dach jest aluminiowy ( termomata pokryta alluminium). Haarp działa w nocy gdy ludzie śpią...
 Słońce jest takie jak za mojego dzieciństwa... I zjawiska na Śłońcu tak samo... Tyle, że dopiero teraz je możemy zaobserwować... i medialnie manipulowac ludzka podświadomością...
Te "mikrofale" związane są ze zmiana naszej częstotliwości "pracy" mózgu... Dlatego ludzie tak to odczuwają..
 Co do magmy to mozesz miec rację, ale nie dzieje sie to pod wpływem Śłońca, lecz energii mikrofalowej HAARP-a podgrzewającą jonosferę.. Te skutki (zapadliska) to genialne odkrycie.

Portret użytkownika Wojox

Zgadza się, mój pies dziwnie

Zgadza się, mój pies dziwnie zaczął dyszeć w nocy, i to nie każdej. Sami często się dziwnie czujemy przed zasnieciem. A i z tym wypoczynkiem w nocy jest różnie.
Uważam że chemtrialowa powłoka zaczyna przynosić im odpowiednie skutki...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Skomentuj