Potężna ulewa w Kolorado widziana z niezwykłej perspektywy

Kategorie: 

Źródło: twitter

Kilka dni temu informowaliśmy o ekstremalnej ulewie, która nawiedziła stan Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Powyższe zdjęcie to unikalny dowód na to, jak bardzo intensywne ulewy towarzyszyły temu frontowi pogodowemu.

 

Niezwykła fotka została wykonana z pokładu samolotu lądującego na jednym z powyższych lotnisk. Wygląda to tak jakby z nieba dosłownie lała się woda. Przed taką jej ilością nie ma ochrony, a sytuacja może się zmieniać bardzo szybko.

Okolice hrabstwa Boulder w Kolorado - źródło: twitter

Katastrofą dotknięte jest kilka tysięcy kilometrów kwadratowych stanu Kolorado. Zniszczeniu uległo 18 tysięcy budynków. Dotychczas potwierdzono też śmierć 5 osób, a aż 1200 mieszkańców nadal jest uznawanych za zaginionych. Prawdopodobnie większość z nich znajduje się w obszarach zupełnie odciętych przez wodę.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pierun

Wiedzieliście, że w Colorado

Wiedzieliście, że w Colorado co miesiąc zbiera się grupa Crimson Circle.
Na ów zebraniach Geoffrey Hoppy prowadzi channelingi Adamusa Saint-Germain i przypuszczam, że władzom ów kraju nie podoba się uświadamianie ludzi ich własnego potencjału. To też może wpadł im do głowy pomysł: a skoro mamy te nowe lasery na pogodę to zmyjmy shaumbrę tego Adamusa.
Co oni sobie myślą tak podnosić gospodarkę Colorado z gruzów, co to to nie.
No i ich "piertonleli" taką burzą.  
Na szczegółowe informacje trzeba jednak poczekać do następnego miesiąca.
O wszystkim dowiemy się na październikowym shoud-zie, prosto z pierwszej ręki.
Od ludzi którzy tam mieszkają. 

Serdecznie Pozdrawiam!

Portret użytkownika Viki

06.09.2013, 16:46 - MATKA

06.09.2013, 16:46 - MATKA ZBAWIENIA: ZOSTANIE OGŁOSZONA NOWA, ZACIEKŁA WOJNA ŚWIATOWA Moje drogie dziecko, z polecenia mojego Syna, Jezusa Chrystusa, muszę ujawnić, że wojny, które rozwiną się na Bliskim Wschodzie, będą stanowić zapowiedź wielkiej bitwy, ponieważ wtedy wybuchnie nowa, zaciekła wojna światowa. Jak bardzo łamie to Najświętsze Serce mojego biednego, cierpiącego Syna. Rozszerzy się nienawiść, która przeniknie serca przywódców, obdarzonych przez zwykłych ludzi odpowiedzialnością za kierowanie ich krajami. Zdradzą oni własne narody. Miliony ludzi zginą i wiele krajów będzie brało w tym udział. Musicie wiedzieć, że dusze tych, którzy zostaną zamordowani, a którzy nie będą winni żadnej zbrodni zostaną zbawieni przez mojego Syna. Szybkość tych wojen będzie narastać i jak tylko cztery części świata się zaangażują, zostanie ogłoszona Wielka Wojna. Niestety, zostanie użyta broń jądrowa i wielu będzie cierpiało. To będzie straszna wojna, ale nie potrwa długo. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wszystkie niewinne dusze i nadal odmawiajcie mój Najświętszy Różaniec trzy razy dziennie, w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową. Dziękuję ci, moje dziecko, że odpowiedziałaś na moje wezwanie. Wiedz, że w Niebie panuje w tym czasie wielki smutek, a ja z ciężkim sercem przynoszę wam przykrą wiadomość. Wasza Matka Matka Zbawienia

Skomentuj