Potężna nawałnica w Olsztynie, powyrywane drzewa i zalane ulice

Kategorie: 

prywatne

Wczoraj około godziny 16:00 w Olsztynie miała miejsce bardzo gwałtowna burza, której towarzyszyły ulewne opady deszczu i porywisty wiatr. Momentami osiagał prędkości powyżej 90 km/h . Całe zjawisko trwało około pół godziny.

 

Na ul.Piłsudskiego drzewo spadło na samochód. Na szczęście nikomu sie nic nie stało. Na ul.Baltyckiej zostła zalana pętla autobusowa. Szkód było znacznie więcej. Pozrywane zostały linie energetyczne w okolicy ul. Gietkowskiej. Jak donoszą lokalne media straz pożarna interweniowała przynajmniej 70 razy.

 

Gdy już mieszkańcy myśleli, że jest po wszystkim nadeszła kolejna burza. Padało bardzo obficie mniej więcej po 20:15, ale  była ona łagodniejsza od poprzedniej. Są też doniesienia, że w Olsztynie przeszla także trąba powietrzna, brak jednak doniesień o szkodach jakie wyrządziła. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: alvaro31185
Portret użytkownika alvaro31185


Komentarze

Portret użytkownika Luis

a co ma do tego komuna?

a co ma do tego komuna? myślisz że jakby w tej komunie mieli taką technologię jaka jest dzisiaj to by jej nie używali? Ja myślę, że w domu byś miał kamerę która by rejestrowała co się dzieje, a Ministerstwo Poprawności by oglądało te przekazy...
Wszystko Ci się myli człowieku.

Portret użytkownika M.B

Poprostu dzieie się to czego

Poprostu dzieie się to czego karzdy pragnie a pragnoć nie powinien hodząc do KOŚCIOŁA myślicie co i ile KTO W KROKU MA A nie wiecie co w KOŚCIELE DZIAŁO SIE   [MUDLCIE SIĘ] nie łamcie [PRZYKAZAŃ DZIESIĘCIU ] BO NIE WYGRACIE. Z ROKU NA ROK INACZEI BĘDZIE CORAZ GORZEI BENDĄ TROMBY ,HURAGANY,GRADOSICIA,POWODZIE TRZESIENIA ,WULKANY NIE ICCIE DROGO CIEMNOŚCI JEŚLI   DEMONA KOHACIE TAK BĘDZIE I NIE WYGRACIE                   WRUCCIE MUDLCIE SIĘ POMYSLCIE O SWOIH DZIECIAH I O INNYH A NIE TYLKO O DUPIE SWOIEI MYŚLICIE NA TYHMIAST WPROWADZIC ZAKAZ ZABIIANIA A TO TAKIE PROSTE WYSTARCZY POPRAWIC DOBRO MATERIALNE CZŁOWIEKA NOŚCIE GŁOWY NA KARKAH A WY NOSICIE GŁOWY NA DUPAH NAROBILISCIE BURDELU TO TERAZ NAPRAWCIE  ILE DUSZ ZMARŁYH BŁOKA SIE BO NIE WIEDZĄ ŻE NIE ŻYIA A WY IM NIE POTRAFICIE POMUC

Skomentuj