Potężna nawałnica w Olsztynie, powyrywane drzewa i zalane ulice

Kategorie: 

prywatne

Wczoraj około godziny 16:00 w Olsztynie miała miejsce bardzo gwałtowna burza, której towarzyszyły ulewne opady deszczu i porywisty wiatr. Momentami osiagał prędkości powyżej 90 km/h . Całe zjawisko trwało około pół godziny.

 

Na ul.Piłsudskiego drzewo spadło na samochód. Na szczęście nikomu sie nic nie stało. Na ul.Baltyckiej zostła zalana pętla autobusowa. Szkód było znacznie więcej. Pozrywane zostały linie energetyczne w okolicy ul. Gietkowskiej. Jak donoszą lokalne media straz pożarna interweniowała przynajmniej 70 razy.

 

Gdy już mieszkańcy myśleli, że jest po wszystkim nadeszła kolejna burza. Padało bardzo obficie mniej więcej po 20:15, ale  była ona łagodniejsza od poprzedniej. Są też doniesienia, że w Olsztynie przeszla także trąba powietrzna, brak jednak doniesień o szkodach jakie wyrządziła. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: alvaro31185
Portret użytkownika alvaro31185

Komentarze

Portret użytkownika Luis

a co ma do tego komuna?

a co ma do tego komuna? myślisz że jakby w tej komunie mieli taką technologię jaka jest dzisiaj to by jej nie używali? Ja myślę, że w domu byś miał kamerę która by rejestrowała co się dzieje, a Ministerstwo Poprawności by oglądało te przekazy...
Wszystko Ci się myli człowieku.

Strony

Skomentuj