Potężna burza w chińskim Wuhan zmieniła dzień w noc

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Co najmniej 2 osoby zginęły po potężnej burzy, która nawiedziła niesławne ostanio miasto Wuhan, stolicę chińskiej prowincji Hubei. Nawałnica była tak wielka, że dosłownie zamieniła dzień w noc.

Według Biura Zarządzania Kryzysowego w Wuhan w niektórych rejonach miasta doszło do podtopień i znacznych uszkodzeń infrastruktury. Ekstremalna pogoda zabiła dwóch pracowników gondoli do czyszczenia okien na jednym z wieżowców.

 

Maksymalne opady w obszarze miejskim osiągnęły 99,6 mm w ciągu zaledwie jednej godziny. Władze podały, że rekordowe podmuchy wiatru uderzyły również w miasto, niszcząc dachy i okna wielu budynków.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika elżbieta

Trochę się wystraszyłam-

Trochę się wystraszyłam- wiadomo nie od dziś, że pod osłoną nocy geszefty robi się najlepiej, módlmy się więc kochani aby ta nawałnica nie wymiotła z laboratoriów kolejnych patogenów, które ubogacą Nasze życie.

Portret użytkownika maniek II

...wyglada na to ze rotcialy

...wyglada na to ze rotcialy i te drugie z usraela zemscily sie na kitajcach - Harpem!...mialy byc pogaduchy w Schwiz - ale najpewniej bedzie jak tych parchow ktos zacznie wybijac bardziej i szybciej niz dotychczas!!..ludzie ludza sie,ze cos moze trafic do tych psychopatow...nie trafi - wieki to potwierdzaja!...poza tym rozpoczeli operacje Samson/https://pl.wikipedia.org/wiki/Opcja_Samsona/ w izrahellu - podejrzewam,ze to tez spierdola - jak wszystko inne za co sie to talatajstwo wzielo - ale jeszcze sporo nam nerwow napsuja!!

Jedyna opcja jaka nam pozostala to ...dobry parch - to - martwy parch!!...na to sie przygotujcie!!

Portret użytkownika Binx

** TROLL WARNING **

** TROLL WARNING **

widze ze pracownicy Oligno zmieniają nicki ale czuć onuce towarzysze , a to zakładacie koszulke z orzełkiem że niby wy "polaki" a to koszluke ze straszna prawdą, ale was wyczuc mozna z daleka

Skomentuj