Portugalia nakaże pełniącym funkcje publiczne ujawnienie związków z masonerią

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przynależność osób sprawujących władzę do tajnych stowarzyszeń, jest w zasadzie tajemnicą poliszynela. Jednak teraz na mocy nowej ustawy nie będzie można tego ukryć, jeśli chce się brać czynny udział w polityce kraju.

Chodzi o tzw. „przejrzystość w polityce”, którą gwarantować ma ujawnienie ludzi, którzy mogą realizować agendę jakiegoś nieoficjalnego porozumienia, na mocy którego realizowane są działania nie do końca zgodne z interesem publicznym.

Jeżeli ktoś nie będzie chciał ujawnić swojej przynależności do takich grup, jak masoneria, nie będzie mógł piastować ważnych funkcji. Dotyczy to także osób, należących do organizacji religijnych.

Portugalia nie jest co prawda krajem, w którym zapadają najistotniejsze dla planety decyzje, stąd można sądzić, iż tamtejsi masoni nie kierują całą światową strukturą tej grupy, ale to dobry przykład dla państw o wiele bardziej kojarzonych z działaniami niejawnych stowarzyszeń.

Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo chętnie dowiedziałbym się, kto jest masonem w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Rosji, Chinach, Japonii, Izraelu, Watykanie oraz w Polsce.

Oczywiście, gdyby ci ludzie otrzymali ultimatum w postaci wyboru „albo-albo”, to może się okazać, że wielu prezydentów i premierów będzie musiało odejść z polityki.

To pokazałoby też, jak wiele „farbowanych lisów” jest w naszym społeczeństwie. Bo chyba nikt się nie łudzi, że masoni spotykają się i knują bez powodu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika NIKODEM

MASONERIA TO MAFIA

MASONERIA TO MAFIA SATANISTYCZNA I MAM NADZIEJE ŻE POLSKA KIEDYŚ SIĘ WYZBĘDZIE TEJ MAFI RAZ NA ZAWSZE.

KORUPCJA ZA KORUPCJĄ. DŁUG ZA DŁUGIEM A BIEDNA MŁODZIERZ ZA GRANICE. A DUDUŚ PIEPRZY W TELEWIZJI TRWAM FARMAZONY

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jeżeli okaże się, że jest to

Jeżeli okaże się, że jest to istotny problem z Rządem, np ilościowy, że jest więcej masonów czy innych "lobbystów" niż autochtonów i zwykłych patriotów, to naturalną koleją rzeczy rozprzestrzeni się to w innych krajach i będzie dotyczyło szerszego zakresu "nieczystych intencji", np etnicznych.

A tu ciekawostka dotycząca naszych problemów z rządem i głównymi autorami tychże problemów:

Pisałem kiedyś o Królestwie Chazarii (obecny kazachstan do Mariupola). I o tym jak i dlaczego się skończyło. Otóż było to "Królestwo" bandytów chazarskich, którzy usiedli na kluczowym punkcie dawnego Jedwabnego Szlaku i grabili kupców oraz kradli ich tożsamości (podszywali się pod nich), po czym ogałacali do cna z majątku w miejscu zamieszkania kupca, bądź też przejmowali pod fałszywą tożsamością. Świta coś?

Wszyscy pokrzywdzeni zebrali się i udali na skargę do Kniazia Kijowskiego oraz Szacha Persji (Iran). Ci widząc krzywdę ludzką i utratę korzyści własnych ( pewnie to drugie przeważyło) postanowili rozprawić się z ówczesną Mafią Khazarską. Oczywiście dawali im szansę na poprawę, np mieli przyjąć jedną z głównych religii i przestrzegać jej kanonów. Wybrali Judaizm -dziwne?? Ale i tak niczego nie przestrzegali, tylko dalej łupili i kradli+morderstwa.

W końcu, po 200 latach bodajże, braku poprawy , Kniaź i Szach wysłali swoje wojska, żeby skończyły z bandytami. I tak się stało.

A najważniejszy z tej historii jest rok, w którym przestało istnieć "Królestwo" Khazarii : 965 r n. e.. I rok później rozpoczyna się oficjalna Historia Polski 966 rok naszej ery.

Zadziwiająca zbieżność dat w tak kluczowym punkcie historii. I tej oficjalnej i prawdziwej. A wytłumaczenie może być takie, że mafia parcholska nie chciała, żeby w naszej "oficjalnej" Historii były jakiekolwiek zapisy o istnieniu niesławnego "królestwa" khazarii i jego reputacji jako morderców i bandytów, bo mogłoby to niekorzystnie nastawić ludność aktualnie okupowanego i grabionego kraju, czy Narodu.

Zatem w naszym przypadku o wiele łatwiej jest znaleźć czynnik zaburzający poprawność funkcjonowania Rządu. Masoni, to co najwyżej przedszkole bandytki na poziomie przejmowania rządów i pisania ich "historii".

A jeszcze a propos Naszej Historii, to amerykanscy historycy dopatrują się przyczyny ostatecznego rozbioru Królestwa Polskiego (1796) w długach, jakie parchy zaciągały na potęgę u naszego duchowieństwa i szlachty, oraz wszystkich innych, którzy im "pożyczyli na wieczne oddanie", przez co Królestwo Polskie najzwyczajniej na świecie nie miało pieniędzy (złota) na utrzymanie odpowiedniej armii z odpowiednim wyposażeniem. Parch kradł złoto z banknotów nawet-wydłubywał 3,5 grama złota. Pożyczali i nie oddawali, a kasa w skarbcu nie rosła. Już wtedy nas ekonomicznie załatwili. Słynne Długi na Synagogach !

"Kto nie zna własnej przeszłości, nie ma przyszłości."

Portret użytkownika Pan Glaca

Najwięcej ćpunów to masz pan

Najwięcej ćpunów to masz pan w telewizji i przed telewizorami.

"“C. Fred Kleinknecht, szef NASA w czasie programu kosmicznego Apollo, jest obecnie Suwerennym Wielkim Komandorem Rady 33 Stopnia Starożytnego i Uznanego Rytu Szkockiego wolnomularstwa Południowej Jurysdykcji. To nagroda za przeprowadzenie tego programu! Każdy z pierwszych astronautów był masonem. W House of the Temple, masońskiej świątyni w Waszyngtonie znajduje się fotografia z Neilem Armstrongiem, rzekomo na powierzchni Księżyca, ubranym w skafander kosmiczny i trzymający masoński fartuch przed swoją pachwiną.”  -William Cooper, “Mystery Babylon” "

Portret użytkownika Naukowiec

A ty pajacu zgrywasz tu

A ty pajacu zgrywasz tu wielkiego uczonego a prawda jest taka że powtarzasz wpojony i zasłyszany bełkot. Akurat tobie to science fiction podpsowało i zgrywasz eksperta. Lubisz jak cię w ucho łechce co?. Kopernik i cała reszta twoich naukowych mentorów byli oni masonami.  Siedzisz panie kolego na tronie ale z kłamstw.

Strony

Skomentuj