Portugalia będzie odbierała ludziom nieruchomości, w ramach odbudowy gospodarki po COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Plany nowego światowego porządku w teorii znamy od dawna. Jednak teraz wkraczamy już niestety w erę praktycznej ich realizacji. Na pierwszy ogień idzie Portugalia.

W tym położonym na Półwyspie Iberyjskim kraju, doszło w ostatnim czasie do zmiany w przepisach, które obecnie dają władzy możliwość odbierania ludziom ich własności, w ramach odbudowy państwowej gospodarki po „covidowych lockdownach”.

Jeśli ktoś będzie chciał uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie, zostanie zmuszony do oddania, bez żadnego protestu, swojej nieruchomości.

Pierwszymi ofiarami nowych regulacji mogą się stać fundusze inwestycyjne, dysponujące dużą ilością nieruchomości, następnym krokiem, może być wywłaszczanie hoteli, od których także zostaną przejęte mieszkania i domy.

Następnym krokiem będzie zapewne przejmowanie nieruchomości, którymi dysponują banki, zaś na samym końcu, stanie się to udziałem zwykłych ludzi, posiadających więcej niż jedno mieszkanie.

Ostatecznie w ramach planów ONZ, ma dojść do tego, aby nikt nie posiadał na własność niczego i był cały czas zdany na łaskę państwa, które będzie z kolei kontrolowane przez międzynarodowe organizacje.

Portugalia ustanowiła zatem precedens, wpisany w plany dla świata, które mają zostać zrealizowane do 2030 roku.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

System aparatu państwa też

System aparatu państwa też tworzą ludzie posiadający swoje majątki rodzinne . Policjanci , urzędnicy , wojskowi to też ludzie , nawet komornicy mają swoje domy .. Zatem pytanie brzmi czy : Kruk , krukowi oka nie wykole ? - czy jednak ten kruk się zorientuje , że sam jest tym okiem właśnie do "wykolenia". 

Prawem przyrodzonym każdego człowieka jest prawo do obrony swojego miru domowego i mienia przed zagarnięciem - także przez państwo . Czyli warto się uzbroić póki jeszcze można to zrobić legalnie ..

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Wszystko fajnie Marcin, tylko

Wszystko fajnie Marcin, tylko pomyliłeś kolejność. Na początku nieruchomości zostaną odebrane ludziom, którzy mają domek, który budowali z mozołem przez 20 lat. Potem zabiorą tym, którzy mają swoje jedno jedyne mieszkanie. A potem dadzą to bankom i funduszom żeby odbudowywały gospodarkę.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

To co się dzieje obecnie w

To co się dzieje obecnie w Portugalii, jest dopiero początkiem wprowadzenia globalnego komunizmu idącego jeszcze dalej, niż radziecki, gdyż chodzi tutaj o to, by ludzie nie mieli nic na własność i byli inwigilowani na każdym kroku, a także by nie było jakichkolwiek prywatnych firm oraz innych form przedsiębiorczości. Chcą by, ludzie mogli tylko wynajmować i dzierżawić, a przy tym dodatkowo za to płacić. To jest jawna kradzież dokonywana przez władze w biały dzień. Ludzie mają być maksymalnie uzaleźnieni od władzy, a władza będzie jeszcze bardziej na nich żerować.

Portret użytkownika BG

"... a także by nie było

"... a także by nie było jakichkolwiek prywatnych firm oraz innych form przedsiębiorczości. Chcą by, ludzie mogli tylko wynajmować i dzierżawić, a przy tym dodatkowo za to płacić", TAK WIEC JAKIEŚ FIRMY PRYWATNE BĘDĄ.  GATES I BEZOS O TO ZADBAJĄ.  ONI i KORPORACJE STRACIĆ NIE MOGĄ. Z resztą sie zgadzam.

Portret użytkownika Prorocznia

jak myślicie, czemu w Spisie

jak myślicie, czemu w Spisie Powszechnym trzeba podawać dokładne dane dotyczące mieszkań?

Nagle może się okazac ze pan kawaler mieszka w 200 metrowym domu sam... Skandal!

a Państwa nie stać na obiecywane mieszkania dla młodych małżeństw ...

Ciekawe jest też ze przy Spisie trzeba podać pesel osoby z którą się mieszka, zaznaczyć swoje preferencje religijne, a osoba której pesel się podało już spisywać się nie musi. Zakłada się bowiem, że wspólmieszkaniec MUSI być tego samego wyznania- BZDURA dowodząca że spis ma służyć innym celom niż wskazują.

Dlatego dobrze wam radzę, jeśli możecie spisujcie całą rodziną w jednym mieszkaniu w celu uniknięcia "nadmetrażu"

Portret użytkownika jaceks77

Ale nawet jak nie podasz tych

Ale nawet jak nie podasz tych danych to Państwo ma dostęp do takich informacji, np. na podstawie informacji podatkowej, pozwolenia na budowę , czy ewidencji ludności. Po prostu może teraz będą weryfikować czy prawidłowe dane były złożone w samorządach.

Portret użytkownika malina

Hiszpania Portugalia Włochy i

Hiszpania Portugalia Włochy i Grecja są w czołówce państw najbardziej zadłużonych. I teraz co będzie robione, ważne jest kto i kolejność:

-rządy (czyli ci którzy przez lata narobili długów) będą konfiskować majątki pod pretekstem strat kowidowych. Oczywiście  nikt ich o zamykanie gospodarek nie prosił, oni zrobili to bez proszenia.

- skonfiskowane dobra zostaną oddane do dyspozycji banków i międzynarodowych funduszy, czyli tych którzy pożyczali rządom pieniądze. Niewykluczone że ofiarami padną państwowe banki, państwowe firmy z ich majątkiem czy jakiś krajowy fundusz na zasadzie wielka ryba zjada małą rybę.

Tak jak przypuszczałam może i będzie Nowy Order ale dopiero po tym jak się odda długi. Od kiedy to Szyd albo bakster komuś podarował ?

Strony

Skomentuj