Ponura wizja islamskiej Europy z 2029 roku zaczyna się realizować na naszych oczach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że każdy kto przestrzega przed nieuchronną islamizacją Europy, po prostu przesadza. Jednak wtedy nie było jeszcze ISIS i masowego najścia milionów islamistów ciągnących do Europy po zasiłki, które oni sami nazywają dżizją, czyli podatkiem niewiernych na muzułmanów. Wraz z nimi przeniknęły tysiące terrorystów islamskich, którzy mają jeden cel - przenieść wojnę do Europy i pomóc w jej przymusowej islamizacji. Proces ten przyspieszył tak bardzo, że ponure wizje przyszłości zaczynają się realizować.

Poniższy film powstał w 2010 roku i przedstawia wizję naszego kontynentu rzekomo w 2029 roku. Autorzy zakładali już wtedy, że w ciągu najbliższych dwóch dekad dojdzie do wielkiej wojny religijnej w Europie. Za jej wybuch ich zdaniem będą odpowiadać nieintegrujący się islamiści. Chyba jednak nawet oni nie zdawali sobie sprawy jak szybko do tego dojdzie.

Po sześciu latach większość z prognoz zawartych w tym wideo niestety się sprawdziła. I można tylko przyjąć, że na skutek wielkiej fali migracji nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy, obrazki takie jak mieliśmy obserwować w 2029 zaobserwujemy przynajmniej o dekadę szybciej.

Nie brzmi już też absurdalnie twierdzenie, że Polska i inne homogeniczne narodowościowo kraje Europy Wschodniej, mimo starań lewackich władz UE, staną się bastionem normalności i cywilizacji europejskiej. Jeszcze trochę i nasz kraj zacznie przyjmować uchodźców, ale będą to skazani na zagładę przez swoje rządy, mieszkańcy Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Małgorzata Konstańczak

nie przesadzałabym z tą

nie przesadzałabym z tą islamizacją Europy. Jakby nie patrzeć to przybysze są żebrakami i niczym wiecej. Za zadanie mają utrzymać w ryzach opcje religijne. A to tak naprawdę zawaliło się na dobre. Islam został daleko poza swiatowa kulturą, a to boli najbardziej tych, którzy tworzą wierchuszke religijną a nie uchodźców, wychodźców czy imigrantów.

Portret użytkownika Turkuć Podjadek

Rok 2029, dziadek opowiada

Rok 2029, dziadek opowiada wnuczkowi: Wiesz co wnusiu, jak byłem młody to w europie zachodniej nie było jeszcze jednego kraju tak jak jest teraz, lecz było wiele państw narodowych gdzie każdy miał swoją własną tradycję i folkror, oraz porozumiewali się w wielu różnych językach lub narzeczach, mieli swoje własne banki i fabryki, a w większości tych krajów była jednolitość rasowa kulturowa i religijna, a kraje afryki miały swoją własną jednolitość i tradycje. Później wnusiu nie wiadomo kto ani dlaczego rozpętał wiele wojen i zdestabilizował wiele krajów afryki i bliskiego wschodu w wyniku czego wielomilionowa ilość uchodźców z tych krajów zalała Europę ku radości przywódców europy, a niechętni uchodźcom mieszkańcy byli karani. Wnuczek pyta dziadka: Dziadku a dlaczego władze tych krajów nie słuchały papieża aby zaprzestać wojen w afryce i na bliskim wschodzie, aby ich mieszkańcy mogli żyć spokojnie i w pokoju? Dziadek odpowiada: Słuchali papieża, kazał przyjmować uchodźców bo oni pielgrzymują jak apostołowie i kazał widzieć w uchodźcach twarz Jezusa Chrystusa. Wnuczek mówi: Dziadku ale ja pytałem co papież mówił aby zaprzestali wojen? Dziadek: wnusiu akurat nie przypominam sobie aby ktokolwiek nawoływał do zaprzestania wojen, wprost przeciwnie, mówili że wojny są w celu wprowadzania pokoju i demokracji. Wnuczek: dziadku a dlaczego ponad 95% tych uchodźców to mężczyźni w wieku żołnierzy, dlaczego nie wzieli ze sobą swoich kobiet dzieci i rodzin? Dziadek: oj tam oj tam wnusiu, wszystkiego nie wiem bo tego mi nie mówili w telewizji.

Portret użytkownika Mojeimię44

Poczytajcie w dzienniku

Poczytajcie w dzienniku narodowym temat: szczegolowy plan islamistycznego podboju swiata. Nie mam czasu na linka. Dobry temat.

Ciekawe jest to, ze tez myslalem zeby skonstruowac etapy wprowadzania archekracji w naszym kraju. Moim zdaniem plan dzialania jest czyms wrecz niezbednym i takowy stworze. Opublikuje tu na znz po ostatniej czesci szkicu podstaw archekracji. Mimo, ze od celu glownego dziela nas lata to tak naprawde nie mamy zbyt duzo czasu i musimy rozglaszac idealy archekratyczne. Jestesmy dopiero na pierwszym etapie dojscia do dlugowiecznosci, zyciowej madrosci i wiecznej mlodosci. Jestesmy duzo dalej za muzulmanami i syjonistami z ich ideoligiami ktore sa calkowicie sprzeczne z archekracja i prawami boskimi. Jestesmy ostatni ale bedziemy pierwszymi tak jak jest napisane w bibli. Wiec do dziela. Podlewajmy nasze drzewo madrymi slowami wyplywajacymi z naszych ust tak by roslo w naszym kraju do momentu az wszystkie proroctwa stana sie faktem. Kazdy maly wasz kroczek naprawde powoduje wielkie zmiany. Nie zauwazycie ich od razu bo po malej sadzonce tez ciezko poznac ze rosnie. Jednak przyjdzie taki dzien, ze drzewo archekracji zacznie rosnac tak szybko, ze reszta bedzie zdziwiona. W tak malym i slabym kraju jakim jest Polska dokona sie nie historyczna ale wszechczasowa zmiana spostrzegania swiata a wy bedziecie tymi ktorzy wbrew wszystkiemu tego dokonaja. Archekracja czeka na was: bedziecie w niej medrcami, aniolami, archaniolami, archekratami. Wszystko zalezy od was. walczcie. Pamietajcie za dobro dla archekracji spotka was nagroda. Nagroda jest Polska jako krolestwo niebios na ziemi. Niech niebieskie oko opatrznisci i wasze znamie 44 dalej was prowadzi. Nie moge sie doczekac kiedy wszyscy sie spotkacie w nowej Warszawie czyli archekratycznej Savie. Biblijnym nowym Jeruzalem. Podroz ktora zaczynacie tez byla przepowiedzuana. Wszystko sie dopelnia na waszych oczach. Prawdziwe pokolenie 44 to wy. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Aśka

Po pierwsze to NIKT, NIC NIE

Po pierwsze to NIKT, NIC NIE MUSI. Jeżeli uważasz, ze chcesz iść w tym kierunku to ok, ale nie pisz, ze wszyscy muszą robić to co Ty uważasz za słuszne. Polska nie jest małym i słabym krajem! Ma swoje problemy jak każde inne państwo, ale to my możemy wychodzić z dziećmi na ulicę bez zmartwień o wybuchy i zamachy. Tacy jak Ty chcą na siłę wmawiać  innym, że  Polska to piekło które  należy przekształcić w niebo. Polska jest jaka jest ale dobrze mi z tym i jestem dumna ze swojego kraju. 

 

Każdy może być mędrcem, archaniołem,aniołem?? Hmm, albo odstawiłeś leki, albo bierzesz coś co powoduje u Ciebie zaburzenia myślenia... znamię 44?? Zejdź  na ziemię i zacznij w końcu żyć,  może odpowiedni lekarz da radę  Cię wyleczyć.

 

Pamiętaj,  nikt nic nie musi. Mogę Cię jednak pochwalić za poprawę w kwestii ortografi - brawo oby tak dalej!  Jednak jeszcze dużo pracy przed Tobą,  zastanów  się nad błędami w Twoim komentarzu. 

Pozdrawiam.

Portret użytkownika kukulu

''Podobnie było w czasie tzw.

''Podobnie było w czasie tzw. Rewolucji Francuskiej, zrobionej za pieniądze Anglików i siłami, no właśnie, ponad 10 000 żebraków z dzisiejszej Belgi, którzy na tydzień przed zdobyciem Bastylii przybyli do Paryża. Te tereny, to lądowy przyczółek angielski na stałym lądzie do wieków. Podobnie, jak Prusacy na Bałtyku. Konia z rzędem temu, kto udowodni, że 10 000 ludzi biednych tak się zmówiło i samodzielnie powędrowało setki kilometrów na spacerek. A kto po drodze żywił to bractwo? ''  

dzisiaj miliony i kto ma je ''żywić''?  -  tubylcy!

Majstersztyk

 http://www.polishclub.org/2016/01/31/dr-jerzy-jaskowski-jalapa-narod-bez-historii-nie-istnieje/

 

Portret użytkownika Poszukiwacz prawdy

Prawda jest taka, że gdyby

Prawda jest taka, że gdyby nie PiS teraz to mielibyśmy niekończąca się rzekę islamistow.obejzalem dużo materiałów na you tuba i wiecie co tym imigrantom mówią u nich w telewizji? Że tu dają mieszkania że pieniądze po 3tys euro miesięcznie. To rządy ich krajów ich tu pchają za pośrednictwem telewizji, naogladaja się i idą i będą szli jeżeli rządzący Europa nic nie zrobią, będą ich przyjmować to ta fala będzie coraz większa. Będziemy tu mieli pół Afryki i całe ciapactwo a nie stać na to nikogo mało tego oni przyjmują każdego nawet z krajów w których nie ma konfliktów wiecie co to znaczy?  To koniec Europy jaka znaliśmy. To islamizacja chcecie tego w naszym kraju? Unia Europejska jest stracona brytole o tym wiedzą i wyjebali z tego syfu. Unia nie utrzyma się ile oni maga przyjąć tych imigrantów sto milionów?więcej? Padną na ryj, pogrążaja siebie i nas chcą pociągnąć ze sobą na same dno.my mamy szansę tylko z Węgrami,Czechami i Słowacja to powinna być nasza unia 

Strony

Skomentuj