Ponad tysiąc uchodźców próbowało przedrzeć się przez hiszpańsko-marokańską granicę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W niedzielę rano, wraz z nastaniem nowego roku, ponad tysiąc uchodźców z Afryki zaatakowało wysokie ogrodzenie i służby porządkowe na granicy z Ceutą, hiszpańską eksklawą w Afryce Północnej. Doszło do starć, w wyniku których kilkadziesiąt osób zostało rannych, lecz żaden uchodźca nie zdołał się przedrzeć.

 

Wydarzenie miało miejsce po godzinie 4:00 rano czasu lokalnego. Policja twierdzi, że afrykańscy migranci zachowywali się wyjątkowo agresywnie i byli wyposażeni w łomy, nożyce do cięcia drutu oraz wielkie kamienie. Próbowano rozwalić ogrodzenie, lecz bez sukcesu. Ostatecznie tylko dwóch uchodźców zostało rannych, zaś po drugiej stronie barykady ucierpiało 50 marokańskich i 5 hiszpańskich policjantów - jeden z nich stracił oko.

Ceuta i Melilla, dwie hiszpańskie eksklawy, są bardzo często wykorzystywane do przemycania uchodźców z Afryki do Europy. Policja zatrzymała ostatnio na promie Francuza, który w swoim samochodzie kempingowym ukrywał 12 Algierczyków.

Jak widać, nowy rok zaczął się od niezbyt dobrej wiadomości, lecz miejmy nadzieję, że w 2017 uda się powstrzymać islamską inwazję na Europę i zakończy się wreszcie to "ubogacanie kulturowe".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

"Trzeba po raz kolejny

"Trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną – uważa Prezes Ruchu Narodowego i poseł na Sejm RP Robert Winnicki.  Poseł Robert Winnicki wydał oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku. Zapewnił, że łączy się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.Działacz narodowy przypomniał, że „o dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Jego zdaniem „niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia”.W związku z zaistniałą sytuacją w opinii posła Winnickiego trzeba „po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną”.Poseł zaapelował do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa.„Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych” – wzywa Winnicki, zwracając uwagę, że „jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem”.: http://www.pch24.pl/posel-robert-winnicki--ograniczyc-mozliwosc-imigracji-do-polski-z-niektorych-kregow-kulturowych,48523,i.html#ixzz4UhjlNKj0

Trzeba cały być czujnym bo gdyby pomagierzy sorosa od ryżego ambergoldowicza razem z banksterem nowoczesnym obalili rząd to by nam tu zrobili rewolucję islamską i byśmy mieli codziennie taki Ełk ! To nie są przelewki z tymi zdrajcami folksdojczo bansterami polskojęczynej międzynarodówki imperium gejowskiego, oni są niebezpieczni i mają kasy jak lodu ! Trzeba wzmacniać obronę modlitwąJezusa Miłosiernego św. Faustyny plus do Maryi Dziewicy byśmy jako Naród chrześcijańskich Słowian przetrwali nisczycielską IV rzeszę hitlerowską eNWOwców z kalifatu UE !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kajetan

Co w ten deseń

Co w ten deseń Smile

Komunikat powinien brzmieć cosik tak : " Około tysiąca nielegalnych (tutaj se można wpisać) intruzów ,próbowało  pokonać ogrodzenie graniczne,,zginęło około 750.Jeden strażnik lekko ranny.

Sytuacja w regionie uspokoiła sie diametralnie... 

Portret użytkownika inzynier magister

Wojna domowa w UE jest

Wojna domowa w UE jest nieunikniona ! Granice są cały czas nieszczelne a terorystów do UE najechało straszne ilości ! Wszystko ma służyć wprowadzeniu czipowania, ale zanim to nastąpi musi być wojna domowa, bo ludzi się zmusi do dobrowolnego czipowania, jeszcze zanim to nastąpi bedą sięstarali zniszczyć Watykan ! Zgodnie z przepowiednią z Fatimy, jeśli rozumieć ją dosłownie a nie symbolicznie ? Do tego opozycja sorosowców od ryżego folkdojcza i petruszenki bankstera chcą calkiem sparaliżować sejm a jak się uda to i zrobić zamach stanu ! PiS daje sobie rozwalać całe ustawodastwo bo boją się sorosa który pociąga za sznurki wspomniane grupy wywrotowców w Polsce !

Rok 2017 to kumulacja diabelstwa - Ks. Natanek

https://www.youtube.com/watch?v=rjdFwjz7jiw

Naszą nadzieją jest Jezus Chrystus, Duch święty i Maryja Dziewica, bo tylko te siły mogą obronić nas przed złem tajnych organizacji które niszczą ludzkość !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj