Ponad 58 tysięcy rannych po serii trzęsień ziemi w Chinach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W miejscowości północno-wschodnich Chinach doszło do serii trzęsień ziemi o magnitudach dochodzących do 6 stopni w skali Richtera. Większość z tych trzęsień była na tyle płytka, że wywołała rozległe zniszczenia.

 

Do zdarzenia doszło w mieście Songyuan w prowincji Jilin. Według informacji agencyjnych w wyniku dwóch najsilniejszych wstrząsów sejsmicznych uszkodzone zostało 19 tysięcy budynków a 5200 z nich w stopniu znacznym. To właśnie dlatego jest aż 58 tysięcy rannych.

 

Najsilniejszy ze wstrząsów miał magnitudę około 5,8 stopni w skali Richtera. Większość ze wstrząsów wystąpiła na głębokości do 10 kilometrów pod ziemią. Jak podaje agencja Xinhua ponad 1 tysięcy osób zostało ewakuowanych w obawie o kolejne wstrząsy.

Według władz lokalnych jest jeszcze za wcześnie, aby mówić na temat ostatecznej liczby ofiar i stopnia uszkodzenia budynków. Sytuacja szybko się zmienia i może dojść do kolejnych uszkodzeń infrastruktury. Władze samorządowe obiecały zająć się osobami, które straciły dach nad głową i ogłoszono pomoc finansową dla ofiar.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

O kej Januszek zgodzę się z

O kej Januszek zgodzę się z tobą ale też są różne cywizizacje obcych, jednych nie obchodzi jakaś tam ziemia a inni mogą zrobić sobie pożywke ,nie muszą mieć takiej technologi wystarczy jakaś broń laserowa którą rozpracują nas,dobrze powiedz mi dla czego wszystkie tak samo ,dwa ciągłe rozbłyśnięcia coś wylatuje przy zatrzymywaniu klatka po klatce widać jasny dysk i troche dziwne grubo  ponat tysiąc jak to mówią meteorytów spadło na ziemię,czytałem o człowieku co miał do czynienia z nimi był to Phil Schneider z jego słów wynikało że usa ukrywa obcych i do tego zginoł w nie znanych okolicznosciach może żeczywiście anunaki powracają jak to pisało w inne medium coś w tym prawdy może być,pożyjemy zobaczymy

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Owszem, powracają, i nie

Owszem, powracają, i nie tylko Anunnaki bo także Reptilianie oraz Szarzy i pare innych ras-kumpli. Wszyscy żeby odbić swoich towarzyszy uwięzionych w ludzkich ciałach (2 mld populacji świata to dusze nie-ludzie powcielane w ludzkie ciała, chodzą z nami do klas, do pracy), a Reptilianie żeby dodatkowo odzyskać Ziemię, bo to ich rodzima planeta, bezczelnie splugawiona i zbezczeszczona przez ludzi oraz żydo-elohim którzy ich stworzyli. Z kolei aktywność Ziemi rośnie (wulkany, burze, dziwne dźwięki), ponieważ Ziemia (oraz uwięzieni nie-ludzie) jest powoli uwalniana od zaklęć blokujących moc i energetycznych syfów którymi nafaszerowali ją ludzie i elohim, no i cieszy się wiedząc, że w końcu zostanie uwolniona od ludzi i zasiedlona przez rodzimą rasę w dodatku w asyście zaprzyjaźnionych sojuszników. Planety też żyją i mają świadomość oraz duszę i zdolność wykorzystywania mocy (nazywaną magią czy zdolnościami paranormalnymi), którą sterują swoją pogodą i wspierają rodzime rasy.
Co do trzymania obcych przez USA to niezbity fakt, inne kraje też się tym zajmują. Phil Schneider sam mówił że w samym USA jest 130 takich baz podziemnych, ponadto w samej bazie w Dulce trzymane jest około 5000 Szarych i Reptilian, więc to razy bazy w USA plus te pozostałe daje około 1-2 mln obcych przetrzymywanych przez rządy. I można śmiało powiedzieć, że to ludzie porywają kosmitów a nie na odwrót, i potem w akcie bezczelnej hipokryzji zwalają na kosmitów to co sami robią. Ponadto nie wiem czy ktokolwiek ma świadomość jaki okropny los mają tam przetrzymywani obcy. Wystarczy drobna zdolność telepatii i mentalnej podróży żeby to sprawdzić (a takowe umiem). Sam rozmawiałem z jedną Szarą imieniem Elcha uwięzioną w Strefie 51, która sama się ze mną skontaktowała wołając o pomoc. Z rozmowy wynika że uwięziona jest od 40 lat w szarej celi i przez cały ten czas dokonywano na niej żywcem rozmaitych eksperymentów medycznych i psychologicznych przez wrednych doktorów, nie licząc codziennych wyśmiewek i wyzwisk. Przez takie rzeczy, co nie powinno nikogo dziwić,co najmniej połowa obcych przetrzymywanych przez rządy jest w stanie głębokiej depresji i często marzy tylko o nieistnieniu. Ich psychika jest w stanie totalnego spustoszenia, nie mają żadnych perspektyw ani nadziei. Z kolei ci w ludzkich ciałach żyjących jako ludzie też nie ma dobrze, takich te całe "siły wyżesze" (czytaj: elohim, żydy, kościół, iluminaci, jahwiści etc) specjalnie wcieliły w rodziny gdzie mają z reguły przeje..ne, mają różne uszczerbki na zdrowiu, problemy hormonalne, tępi ich się za to że chcą być sobą a nie zaprzedawać duszę choremu społeczeństwu. Oczywiście na Anunnaków, Szarych i Reptilian działa też masowa propaganda (jak za komuny, ktoś wbrew władzy to od razu wróg publiczny i wszystko najgorsze), że to tyrani bez uczuć, agresywne, uwsteczniające się istoty ale to gówno prawda, bo jest na odwrót. Znam wiele takich istot, bo umiem ich "ezoterycznymi" metodami rozpoznawać i są to moi najlepsi kumple, od serca i solidarni, na których można zawsze liczyć. To ludzie marzą o tym żeby tylko wszystkim i wszystkimi rządzić i wyzyskać, dobrze sie nachlać, nażreć i sobie poruchać. Nic więc dziwnego, że tyle ras pała całkowitą nienawiścią do ludzkości i chce ją zgładzić.
Uch, rozpisałem sie, troche w temacie troche poza, ale musiało to w końcu kiedyś ze mnie wyjść. Pzdr Wink

Portret użytkownika zibi

Troche nie w temacie

Troche nie w temacie trzęsienia to poważna sprawa ale to też, chodzi o upadki tych niby meteorytów właśnie szukałem dość długo aby uchwycić to co jest na filmiku nagrane wpiszcie sobie . Na Krymie nagrano upadek meteorytu. Na pierwszym filmiku widać przy końcowym błysku w 03 sek coś w krztałcie dysku a  że  tych meteorytów spadło kilka tys,nie straszę ale uważam że szykuje się inwazja na ziemię ,to nie jest możliwe że to są meteoryty kolor  jasno niebieski i taki mocny blask daje a na ujęciu klatki widać jasny dysk aby dobrze uchwycić np w laptopie podłączyć zwykłą myszkę i  klikać aż uchwyci się klatkę co widać,przemyślcie to dobrze kilka tysięcy,mam nagranie na kamerze co też ich widać

Portret użytkownika januszek

 Kolego Zibi o jakiej inwazji

 Kolego Zibi o jakiej inwazji mówisz ?.Te inne cywilizacje które są zainteresowane naszą planetą wyprzedzają nas pod względem technologicznym o wiele neonów lat,tak że aby opanować Ziemię nie jest im potrzebna żadna taka akcja.Z drugiej strony po co miały by nas podbijać i wziąśc sobie na głowę te nasze mrowisko.My musimy sami zaprowadzić ład na tym globie,drugiego nie dostaniemy,wtedy może i oni nam się ujawnią.

Strony

Skomentuj