Ponad 50 dzieci w Afryce zostało sparaliżowanych po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak donosi serwis internetowy Natural News, Bill i Melinda Gates już od 10 lat kontynuują swoją "krucjatę", której celem jest zaszczepienie każdego dziecka na świecie. Jednym z ich głównych celów geograficznych jest kontynent afrykański, znany ze złych warunków sanitarnych i braku czystej wody. To stworzyło warunki, w których takie choroby jak zapalenie opon mózgowych i malaria, kwitną.  Ale zamiast próbować spełnić te podstawowe potrzeby sanitarne multimiliarder i jego liczni sojusznicy zobowiązali się do zaszczepienia ludności tubylczej.  Wdrożenie tej decyzji spowodowało falę problemów neurologicznych wśród dzieci w Afryce.

 

Niekorzystne odczyny poszczepienne rejestrowano w okolicy miejscowości Gouro w Czadzie. U 50 młodych ludzi w regionie po szczepieniach doszło do uszkodzenia układu nerwowego, co objawiało się rozmaitymi reakcjami neurologicznymi. Szczepionki, które to wywołały miały chronić przed zapaleniem opon mózgowych wywoływanym przez meningokoki i pneumokoki. Dzieci w wieku około 7 lat po przyjęciu szczepionki zaczęły mieć halucynacje, dostawały konwulsji i paraliżu.

 

Według kuzynki dwóch dzieci chorych po szczepionce, straszne skutki uboczne zaczęły pojawiać się w ciągu 24 godzin od podania.  Wiele dzieci zaczęło cierpieć z jej powodu od razu, bóle głowy i wymioty później kończyły się niekontrolowanymi drgawkami i ślinotokiem. Rodzice i władze lokalne starają się dotrzeć do wyższych urzędników państwowych w celu podjęcia działań prowadzących do zakazania szczepionek i pomoc chorym dzieciom, wszystkie ich prośby o pomoc zostały zignorowane.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika cesio 47

Szkoda komentować niektóre

Szkoda komentować niektóre wpisy ale trzeba. W połowie tat 90-tych widziałem skutki akcji szczepień przeciw polio prowadzonej przez WHO w Etiopii. Sprawa znana od lat i wielokrotnie nagłaśniana. Oczywiście przed akcją były przypadki polio ale epidemia zaczęła sie po akcji WHO, jedna wielka wpadka okupiona tesiacami kalek. Na ulicy biały nie mógł przejść spokojnie bo zaczepiali go ci biedni młodzi ludzie to było straszne. Najwiecej ich stało na trawniku pomiędzy pasami  drogi do lotniska. Jeden z niewielu przypadków kiedy moja ręka nie siegnęła po aparat fotograficzny a szkoda.Lekarze nie szczepią swoich dzieci bo widzą na codzień jakie to może mieć skutki.

Portret użytkownika Anita

ja swoja corkę szczepiłam

ja swoja corkę szczepiłam szczepionką skojarzoną, szczepiłąm również na pneumokoki. nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych-nawet lekkiej gorączki.
nie można założyć, ze nie zaszczepicie dziecka,bo szczepienia są obowiązkowe!
nawet jesli nwo, depopulizm, iluminaci to prawda to i tak nie mamy na to wpływu...niestety. jesli świat ma zginąć, jeśli chcą nas wyrżnąć to i tak nic nie zrobimy. trzeba poprostu żyć godnie.Bóg istnieje, a to życie to tylko egzamin, aby udowodnić Panu, że jesteśmy jego godni. Wierzę, że jeśli ktoś ostatecznie połasi się na nasze życie to spełni się Tajemnica Fatimska i zostaną tylko dobrzy ludzie

Portret użytkownika Onna

Nie ma już od jakiegoś czasu

Nie ma już od jakiegoś czasu obowiązku szczepień! Ja wypisałam tylko zaswiadczenie jako rodzić że nie bede szczepić.Zaqwsze coś można zrobić! babola ma racje  troche glupoty piszesz ale spoko chyba nie masz świadomości jak na razie.Pozdrawiam.

Portret użytkownika babaloo

kobieto odstaw klej czy co

kobieto odstaw klej czy co tam zażywasz Smile codziennie gina ludzie i nikt ich oprawcow nawet nie sciga...nawet nie ma slow potepienia a ty mowisz o spelnainiu tajemnc fatimskich.. wydawalo by sie ze zyjemy w swiecie na tyle cywilizowanym ze takich pierdol jak piszesz na prozno szukac....jednak nie.. Moze Ty nie masz na nic wplywu jak taki baran na łace... w sumei wierz w co tam chcesz tylko przeraza mnei ze masz praw glosu w wyborach..

Portret użytkownika AndrzejKrawczykOdstepca

Gdyby to bylo video to

Gdyby to bylo video to zobaczylabys jak mi rece opadaja po twojej absurdalnej wypowiedzi. To naprawde przykre, kiedy kobieta oswiadcza na forum, ze na probe rzniecia zareaguje obojetnie, czekajac w trakcie rzniecia na tajemnice fatimska.

Strony

Skomentuj