Południowokoreański polityk nawołuje do zabójstwa Kim Dzong Una

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Prachatai/CC BY-NC-ND 2.0

Korea Północna i jej dyktator może w przyszłości skończyć niczym Irak czy Libia. Kraj wyposażony w broń nuklearną i rakiety balistyczne, które mogą dolecieć nawet do zachodniego wybrzeża USA, jest postrzegany jako zbyt niebezpieczny przy uwzględnieniu iż jest to sojusznik Chin. Wojna z Koreą Północną nie jest potrzebna - wystarczy wyeliminować Kim Dzong Una.

 

Podczas gdy na Półwyspie Koreańskim znów wzrasta napięcie, polityk z Korei Południowej zaproponował zlecenie zabójstwa Kim Dzong Una. Według Ha Tae-keunga, "usuwanie kryminalistów jest właściwe i nie narusza prawa międzynarodowego", więc należałoby poprosić o wsparcie innych państw, między innymi Stanów Zjednoczonych i Japonii. Dodał, że wszyscy skorzystaliby na jego śmierci.

 

Co ciekawe wypowiedź ta pojawiła się niedługo po tym, jak Chiny zgodziły się na "ukaranie" Korei Północnej - chodzi oczywiście o nałożenie kolejnych sankcji na ten kraj, lecz kto wie czy Zachód już nie przygotowuje się do zamordowania Kim Dzong Una. W 2014 roku pojawiły się informacje, że Chiny najwyraźniej spodziewają się upadku tego państwa i już wtedy zaplanowano utworzenie obozów dla uchodźców na granicy oraz przygotowanie się na ataki z zewnątrz. Czytaj więcej: Chiny przygotowują się na upadek rządów Kim Dzong Una.

 

Na śmierci Kim Dzong Una rzeczywiście wszyscy mogą skorzystać. Korea Południowa, Japonia i Stany Zjednoczone zlikwidują przywódcę niewygodnego państwa, które posiada arsenał nuklearny. Wtedy państwa zachodnie przestaną naciskać na Chiny a jeśli Un w porę zostanie zlikwidowany, USA nie zdążą rozmieścić na Półwyspie Koreańskim broni jądrowej i systemu antybalistycznego THAAD.

 

 

Źródło: http://www.independent.co.uk/news/world/asia/kim-jong-un-must-be-assassinated-before-he-unleashes-a-nuclear-war-says-south-korean-mp-a6871861.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika kapitan ameryka

Byłem na wakacjach w korei

Byłem na wakacjach w korei południowej i w północnej.bzdury i propagandana swiatowa skale.rozmawiajcie z ludzmi co tam byli,a nie powtarzac te brednie.ludzie niezdaja sobie sprawy ze aż na taka skale moze siegac takie kłamstwo.życie nieraz juz pokazalo wam jak naprawde było a jak informowali w tv.wiele setki przykładów z kazdego kraju.

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

(Ban - Cosiek)

Portret użytkownika Michał Fidelis

Ludzie jak wy nic nie czaicie

Ludzie jak wy nic nie czaicie ...kim dzong to koles, ktory dba o swoj narod ...nie wpusczajac macek zachodu i banku centralnego rotschildow ...zmory calego swiata ...on nie jest dyktatorem tylko opiekunem ...czy tym ludziom jest tam zle .....on nie bedzie atakowal ..on nie zbroi sie by atakowac leczy by sie bronic....ale rotshildy znajda kazde klamstwp by zalozyc bank centralny i kontrolowac panstwo ...jak robia tak z cala resta panst ...nie maja tylko kuby i korei

Portret użytkownika Robaczkowa

   I on i jego poprzednik to

   I on i jego poprzednik to ,,czyste zło" - sadyści, którzy w swoim kraju tworzą ogromną ilość obozów koncentracyjnych, w których mordują, zamęczają pracą i głodem własnych obywateli. W tych obozach ludzie żywią się trawą. To nie żart ale fakty. Do takich obozów można trafić za wszystko, za to że ktoś się nie ukłoni odpowiednio nisko przed jego zdjęciem czy posągiem albo nie uśmiechnie szczerze.  Też za to, że ktoś za mało płakał w rocznicę śmierci poprzednika. Tam ludzie są zastraszeni do granic absurdu. I w kraju tym panuje odpowiedzialność zbiorowa. Jak ktoś się rządzącym nie spodoba to eliminuje się nie tylko jego ale całą jego rodzinę i rodziny sąsiadów.
  Nigdzie na świecie ludzie nie są tak zastraszeni.
Już dawno dla dobra ludzkośći powinno się tego czubka wyeliminować.
Hitler i jego banda to byli przy nich klawi kolesie.  https://youtu.be/ZGD9kZ6NMeA

Portret użytkownika achiles

Jak lubię Twoje artykuły

Jak lubię Twoje artykuły Autorze, tak tym razem kulą w płot strzeliłeś z tym powyższym swym wpisem. Nikomu w szatanach, nie zależy, na śmierci Kima, dokąd on tam rządzi, dotąd szatany mogą tam trzymac swoje spore siły, do szachowania Chińczyków i dojenia Korei Południowej z KASY, na iluzorycznego przeciwnika, gdyby nie szatany, to już dawno by się obie Kore zjednoczyły i było już bardzo blisko, do tego, tylko znowu kij w szprychy szatany włożyły pod te porozumienie. A co do wypowiedzi tego polityka, czy tam kogoś z Południowej Korei, to czy to kogoś dziwi, skoro taki jest typ rozumowania zdegenerowanego zachodu? Zabili Kadafiego, zabili Sadama, zabili Miloszewicza i wielu wielu innych słabo chronionych, więc wedle jego myślenia, czemu, nie zabić Kima, tylko, że Kim jest doskonale na to przygotowany, podobnie jak był Fidel i 48 razy udało mu się uniknąć zamachu CIA na siebie skutecznego, tak też i Kim, wie, że musi wyjątkowo dobrze dobierać SWOJĄ OCHRONĘ I TAK TEŻ CZYNI Z PEWNOŚCIĄ CAŁKOWITĄ, TAM U SIEBIE. 

Portret użytkownika John Moll

Myślę, że USA chcą już

Myślę, że USA chcą już rozwiązać kwestię Korei Północnej. Dokonają zamachu na Kim Dzong Una, zdestabilizują kraj tak jak Ukrainę i będą dalej dozbrajać Koreę Południową tłumacząc, że cały Półwysep Koreański jest zagrożony wojną. Przy okazji zastąpią Una marionetkami i wejdą w posiadanie tamtejszej broni nuklearnej. Zakładając oczywiście, że uda im się tego dokonać, ale warto taki scenariusz mieć na uwadze.

Strony

Skomentuj