Polskie wojsko przemaszerowało w Kijowie przy dźwiękach hymnu banderowców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj, 24 sierpnia, w Kijowie odbędzie się defilada wojskowa, która ma upamiętnić uzyskanie niepodległości tego kraju po upadku ZSRR. Wezmą w niej udział również polscy żołnierze i szef MON, Antonii Macierewicz. Nasze wojsko będzie tam defilować w takt hymnu zbrodniczej formacji OUN, która wsławiła się wyjątkowo bestialskim mordowaniem Polaków.

 

Wygląda na to, że obecna polityka bezwarunkowego popierania Ukrainy trwa w najlepsze. Rozkochany w Ukraińcach minister Macierewicz nie widzi problemu w tym, że u naszych wschodnich sąsiadów dominuje kult morderców Polaków z OUN i nazistów z SS Galizien.

W partii rządzącej chyba wszyscy poza Jarosławem Kaczyńskim udają, że nie ma problemu z gloryfikacją zabójców. Trzeba się zastanowić czy to nie problem, że najeżdzający nas obecnie Ukraińcy są dumni ze zbrodni swoich ojców i dziadków dokonanych na naszych rodakach. W tym czasie niektórzy polscy publicyści jawnie nawołują do tego, aby zapomnieć ukraińskie bestialstwo, bo Ruscy są gorsi. To tak jakby nauczać Żydów, że mają pokochać Niemców i to nic, że ci stawiają pomniki Hitlerowi, bo Ukraińcy stawiają pomniki Stefanowi Banderze, a to właśnie taki ukraiński hitlerek.

Jedynym usprawiedliwieniem dla tej hucpy jaką jest przemarsz 29 polskich żołnierzy w takt hymnu formacji, która dopuściła się ludobójstwa Polaków jest fakt, że wraz z Polakami przemaszerowali też przedstawiciele innych armii zaprzyjaźnionych z ukraińską. Jednak to słabe pocieszeni, że ich również wmanewrowano w defilowanie z banderowskimi hymnami w tle.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika AlphonseDePut-in

Kolejny paszkwil, artykuł z d

Kolejny paszkwil, artykuł z d...y. 
Kto był kiedykolwiek w Rosji 50 km dalej od Moskwy wie, o czym mówię - niemal trzeci świat (dziurawe albo błotniste drogi, drewniane domy, bardzo biedni ludzie zdani tylko na siebie, kompletnie niewydajny "układ społeczny" - wszystko opera się na ludzkim widzimisię, niewielka różnica między policją a bandytami w łupieniu zwykłych ludzi.

Portret użytkownika U_P_Adlina

a ty co, mendak? Popiłeś i

a ty co, mendak? Popiłeś i jeszcze nie wytrzeźwiałeś? Co ma ten artykuł wspólnego z sytuacją w Rosji? Szaleństwo powoli ogarnia twoją bidną chachłatą łepetynę. Hehehehehe! Poczytaj trollu o tym, co opisuje Polak żyjący w Rosji. Wklejałem to tutaj. Poszukaj chachełku. Twoja banderowska propaganda jest zbyt prymitywna, żeby ktoś cię tu brał na poważnie. Hehehehe! Wytrzeźwiej mendak i zanim coś wypocisz to spójrz, jak to się ma do artykułu pod którym to wklejasz. Bo dziś pierdzielnąleś trollino ni z gruszki ni z pietruszki.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj