Polskie władze aresztowały Norweżkę, która z powodu prześladowań ubiegała się o azyl w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Silje Garmo, Norweżka, która została zmuszona do ucieczki ze swojego kraju do Polski, w obawie, że urząd odbierze jej dzieci, została aresztowana. Przebywające z nią dzieci zostały umieszczone w pogotowiu opiekuńczym. 

 

W czasach gdy dzieci są państwowe niewiele potrzeba, aby urzędniczy aparat ucisku postanowił zabrać je z rodziny. Takie sprawy są już normą w większości krajów europejskich. Szczególny terror względem rodziców ma miejsce w Norwegii. 

 

To właśnie przed tamtejszym urzędem do spraw dzieci - Barnevernet - w styczniu tego roku uciekła Silje Garmo wraz z trójką dzieci. Powodem odebrania dzieci miał być jej brak współpracy z urzędem.

 

Zabieranie dzieci od matek w Polsce kojarzy się z działaniami Niemców w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Okazuje się jednak, że to obecnie standard dla lewackich rządów w Europie. Niestety wszystko wskazuje na to, że nasze władze popierają walkę z autonomią rodzin. 

 

Niestety Polska odmówiła udzielenia jej azylu, a teraz na dodatek nasze władze zatrzymały kobietę ze względu na europejski list aresztowania wystawiony przez Królestwo Norwegii. 

 

Bezkompromisowa postawa jaką wykazało polskie państwo wobec matki trójki dzieci uciekającej przed przemocą norweskich urzędników jest pogrążająca i stanowi złe rokowania co do przyszłości polskich rodzin, ponieważ bezduszność polskich władz może zwiastować dla nich podobną przyszłość. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zaduma

ENA miało służyć ochronie

ENA miało służyć ochronie przed terrorystami. Rozsądni ludzie protestowali przeciwko ENA (wielu u nas). Teraz mamy wysyp nowej rasy terrorystów : domniemanych wyżeraczy torcików z wisienkami, ogórkowych skrytożerców, "zamieszanych w kradzież roweru" i jakąś panią z trójką dzieci. I wszystkich tych zbrodzieni ściga się i transportuje za pieniądze europejskiego podatnika.

Portret użytkownika Roast

Może właśnie na tym polega

Może właśnie na tym polega fenomen kalendarza Majów, że z datą jego końca od roku 2012 ludzkość zaczyna się cofać w rozwoju. Wspaniała Szwecja jest rajem dla islamistów, w Norwegii raj pedofilów, we Francji homo, w Polsce czteroletni okres rozpadu i rozkładu państwa, coraz silniejsze tajfuny i trzęsienia ziemi, anomalie temperaturowe, miksowanie kulturowe w celu wytrzebienia europejskiej kultury i wartości, edukacja i medycyna na wysokim poziomie... sprzedaży, coraz głupsi ludzie przez wysługiwanie się technologią, coraz krótsza pamięć. Jemy z plastiku. Trzymamy wszystko w plastiku. W Polsce płoną wysypiska, a pracownicy z Korei Północnej narzekają, że po przyjeździe do Polski do pracy czują, jakby nic się nie zmieniło, bo tutaj też pracują i zarabiają jak niewolnicy.

To jest kierunek, który obrała ludzkość, a raczej ten kierunek jest dla niej obrany. Robaczki z bliskiego wschodu i Afryki podążają na północ bo im instynkt tak mówi. Planeta wie co robić, żeby zrobić porządek i zrobi z nami porządek. Ludziom się w dupskach poprzewracało nie dlatego, że sami są tacy, tylko dlatego, że są sterowani jak bydło na polu przez organizm od nich mądrzejszy - planetę. Wszystkim sterują prawa natury. Z mężczyzn robią ciotty, a kobietom dają siły do działania, bo wiadomo, jak chcesz coś zniszczyć, to poślij tam babę.

Portret użytkownika polakk

Kiedy ciemny polski lud

Kiedy ciemny polski lud sięobudzi i wytępi te POpaprane czy PiSuarskie  lewackie ścierwa, które niszczą i ośmieszają Polskę?

Wobec panującego bandytyzmu i bezprawia wśród władzy,  trzeba powołąć nardową siłęzbrojną, na wzór AK. Jedn z pierwszych akcji , to odbicie tej kobiety prześladowanej przez zbrodniarzy rządzących Norwegią i jak widać Polską.

Portret użytkownika Dlojzy

Jeżeli ktoś szuka poszlak na

Jeżeli ktoś szuka poszlak na to, że władze, służby i administracja już są podmienione na polskojęzyczne - to chyba lepszej nie trzeba.
I pisanie, że "nieznane są kulisy sprawy", "na pewno sprawa była wnikliwie rozpatrywana" itp. - to można sobie wsadzić. Od wielu lat zarządzający Polską robili tysiące ruchów mniej lub bardziej maskowanych w każdej dziedzinie, że widać już dokładnie kierunek w jakim wydarzenia będą się toczyć.

Portret użytkownika Krzysiek L.

Morawiecki sam jest koszerny

Morawiecki sam jest koszerny tak jak niimi sa Duda (Fajgenbaum), Kaczynski (Kalksztajn) i inni przywodvy POPiSu. Lepiej zorganizuj zrzutke na adwokata dla tej biednej kobiety. Moze juz go ma. Wystarczy dowiedziec sie w prokuraturze o jego dane. Ja tego stad nie moge zrobic.Warto dowiedziecf sie co te s....ysyny zrobily z jej malym dzieckiem.

Strony

Skomentuj