Polskie miasto w szoku po tym, gdy na drogę wypłynęła krew

Kategorie: 

kontakt24.tvn.pl

Mieszkańcy Kościerzyny, małego polskiego miasteczka, dzwonili na policję i pogotowie ratunkowe w celu poinformowania o krwi, która zaczęła strumieniami wypływać spod pokryw włazów studzienek kanalizacyjnych.

 

Po burzy przez pokrywy studzienek zaczęła się wydobywać krew, która utworzyła rzeka czerwonych, która płynęła wzdłuż drogi w polskim mieście tworząc duże krwawe kałuże. Dochodzenie wstępnie wykazało, że krew może pochodzić z zakładu przetwórstwa mięsnego i pojawiła się na ulicy z powodu zablokowanego drenażu.

"Policja zostali powiadomiona i badamy, aby dowiedzieć się, kto jest za to odpowiedzialny" powiedział Janusz Matrejek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji.

W zetknięciu z kałużami krwi na ulicach mieszkańcy zareagowali przerażeniem. Wielu z nich stwierdza wręcz, że to skandal, iż krew opuściła zakład przetwórstwa mięsa bez jakiejkolwiek formy sprawdzenia możliwych zagrożeń dla środowiska. Rzecznik władz miejskich, że sytuacja jest teraz pod kontrolą i że krew została usunięta z ulic.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Janusz77

Sprawdziłem Janusz Matrejek

Sprawdziłem Janusz Matrejek jest rzecznikiem Komendy Powiatowej w Kościerznie , czyli chodzi o Pomorze.
I druga sprawa: od kiedy powiatowe miasto jest małym miasteczkiem?
Należałoby sprostować ten artykuł ( uaktualnić chociaz w tym zakresie)
 

Portret użytkownika nokiaasia

Wydaje mi się, że adminowi

Wydaje mi się, że adminowi chodziło o miejscowość Kościerzyn a nie o Kościerzynę. Jeżeli się nie mylę, to wkradła się literówka i zamiast  "mieszkańcy Kościerzyny", powinno być "mieszkańcy Kościerzyna" Pozdrawiam serdecznie Smile

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Portret użytkownika Widuś

Do Eddie: Od kiedy

Do Eddie: Od kiedy Kościerzyna jest stolicą Kaszub? Nie wypisuj bredni. Ten spór do dzisiaj nie jest rozstrzygniony. Najbardziej prawdopodobne jest, że stolicą Kaszub są Kastruzy

Strony

Skomentuj