Polskie media kompletnie zignorowały protest przeciwko przymusowi szczepień

Kategorie: 

Źródło: STOP NOP

W zeszłą sobotę, 3 czerwca, w Warszawie odbył się protest przeciwników przymusowi szczepień. Organizatorem protestu było Stowarzyszenie STOP NOP walczące ze szczepionkowym dyktatem. Ponad 10 tysięcy ludzi, w większości rodziców świadomych niebezpieczeństw wynikających ze wstrzykiwania im dzieciom pod przymusem preparatów zawierających metale ciężkie, potencjalnie niebezpieczne wirusy i tym podobne świństwa. Demonstracja została rytualnie przemilczana przez wszystkie media od lewa do prawa.

 

Mafia farmaceutyczna, zwana też Big Pharma, ma wielkie wpływy w świecie polityki i mediów. To politycy zapewniają koncernom farmaceutycznym spore zyski zmuszając ustawami obywateli do wstrzykiwania sobie i swoim dzieciom produkowanych przez nie preparatów zwanych "szczepionkami". Media z kolei zapewniają odpowiednią indoktrynację społeczeństwa i uczestniczą w tuszowaniu skali niepełnosprawności powodowanej przez przymus szczepień.

 

To właśnie dlatego żadne polskojęzyczne telewizje nie raczyły poinformować Polaków o przyczynach, przebiegu i liczebności protestu przeciwko przymusowi szczepień. Skoro się o tym nie informuje, to znaczy, że tego tematu nie ma. Przemilczenie to standardowa metoda manipulacji. Tym razem jednak zgodność poglądów w zakresie wyrugowania z przestrzeni publicznej przeciwników szczepionek, między rzekomo skłóconymi mediami reprezentującymi polską lewicę bezbożną i lewicę pobożną zwaną u nas dla żartu prawicą, jest wprost zdumiewająca.

 

W cywilizowanych krajach szczepionki są zaleceniem, ale w Polsce to przymus i za odmowę szczepienia grozi przynajmniej nękanie przez urzędników, a w niektórych przypadkach grzywna. Ten stan rzeczy jest utrzymywany, a w ostatnich latach sankcje  nawet wzrastają. Długa lista zarzutów względem tych preparatów medycznych jest przeważnie zbywana wzruszaniem ramion. 

Zwolennicy szczepień przeważnie żenują też  szokującym brakiem wiedzy na temat tego zagadnienia i zacietrzewieniem jakie prezentują ludzie krytykujący ruchy antyszczepionkowe. Tak właśnie działa propaganda medialna. Nie ma znaczenia czy PiS czy PO, jedyny kierunek jaki obrano w kontekście szczepionek to zwiększanie absurdalnego kalendarza szczepień i wciskanie potencjalnie niebezpiecznych preparatów jako rzekome osiągnięcie medycyny zanim kolejne kupowane miliony dawek stracą ważność lub nie zostaną wycofane po ewidentnych przypadkach negatywnych odczynów poszczepiennych. 

 

To co robi rząd i osłona medialna procederu zwanego szczepieniami to ewidentne łajdactwo, bo skoro jest ryzyko, nie ma u nas funduszu odszkodowawczego dla ofiar szczepionek jak n a Zachodzie, gdzie szczepienia są dobrowolne, to również w Polsce powinien być wybór.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Czarny Olo

Po fakcie, gdy następuje

Po fakcie, gdy następuje jakiś nop trzeba działać. Są różne metody dezaktwujące częściowo lub całkowicie ten syf. Trzeba wiedzieć dokładnie co dziecko dostało. Ale mikro blizna wewnątrz mózgu, pozostałość po mikro wylewie już na pewno zostanie( . Niektórzy rodzice nie widzą problemu nawet kiedy zwraca im się uwagę na ewidentne zaburzenia rozwojowe występujące u ich dzieci. Skoro lekarz pierwszego kontaktu nie stwierdził to problem nie występuje. Rodzice często pytają takiego ''prometeusza,, czy skończył aby studia medyczne. To skutecznie zmniejsza szanse na przebicie się z czymś do łbów.

Portret użytkownika kimbur

Regularnie polskie niebo jest

Regularnie polskie niebo jest obsiewane chemtrailami i media głównego nurtu też o tym milczą. Los Polaków nie jest ważny - ważny jest interes pewnych grup nieformalnych i formalnych, koncernów. Obywatele to robole żyjący dla Królowej, której ci robole już się znudzili.

Portret użytkownika Tomekkk

Tylko przy odpowiednim

Tylko przy odpowiednim odzywianiu i czasem oczyszczeniu organizmu, syf z zewnątrz do środka się nie dostanie. A jeśli dostanie, to szybko wyjdzie.
Co innego, kiedy syf zostaje wstrzyknięty niemowlakowi do mięśnia czy krwiobiegu... Rozumiesz różnicę Smile

Poza tym odnośnie NOPów masz prawa w różnych krajach uchwalone, odszkodowania i takie tam. Znajdź mi kraj, gdzie oficjalnie rząd ma ustawodastwo ad. chemtrails i odszkodowań w tej sprawie.

Pozdrawiam.
P.S. Są to dość znaczące różnice, zgodzisz się ze mną.

Portret użytkownika Akamai

Szkodliwe dla zdrowia

Szkodliwe dla zdrowia obowiązkowe szczepienia, chemiczne opryski z samolotów (chemtrails), zatruta herbicydami żywność GMO, niż demograficzny będący skutkiem promowania zboczeń i zainicjowanego odgórnie ruchu feministycznego, niewydolna opieka zdrowotna w ramach NFZ…

…to elementy działań mających na celu depopulację narodu polskiego.

Nie potrafię znaleźć innego, racjonalnego wytłumaczenia. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika ajwaj

Nie zapominajmy, że polskie

Nie zapominajmy, że polskie pola obsiewają polscy rolnicy i polscy rolnicy oblewają je chemią jak opętani. Promowanie zboczeń i feminizu odbywa się w mediach obsadzonych przez Polaków, oraz przez fundacje i organizacje prowadzone przez Polaków, w których członkami sa Polacy. W NFZ i reszczie "służby zdrowia" pracują Polacy opłacani z polskich podatków. W szpitalach pracują Polacy.
...to tak na wszelki wypadek wypisałem, gdyby ktoś szukał winnych takiej sytuacji.

Portret użytkownika Akamai

W odpowiedzi przytoczę

W odpowiedzi przytoczę wypowiedź wybitnego „polskiego” eseisty prof. Artura Sandauera:

”W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce, to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”

Aj waj !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj