Polski rząd przyznaje, że szokujące ceny paliw w Polsce to "podatek" dla Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: Własne

To zdumiewające, ale polskojęzyczni rządzący w postaci Michaiła Dworczyka z partii PiS, oficjalnie potwierdzili, że horrendalne ceny paliw w Polsce to rodzaj podatku jaki płacimy Ukraińcom z powodu wojny w tym kraju. Oznacza to chyba, że polskojęzyczny rząd pracuje dla rządu ukraińskiego, bo trudno sobie wyobrazić jak Ukraina może nakładać podatki na Polaków. Jednak skoro przyznaje to pan Dworczyk, to nie można już uważać tego jako teorii spiskowej.

 

Co ciekawe, pan Dworczyk przekonuje w wywiadzie dla stacji Polsat, że płacimy więcej za paliwo oddając pieniądze Ukraińcom, bo "jest to lepszym rozwiązaniem niż bomby spadające na Polskę". Nie wyjaśnił jednak jak oskubanie Polaków przez Orlen i Obajtka spowoduje, że te bomby rzeczywiście nie spadną. Zwłaszcza, że sam Dworczyk przyznaje w tym samym wywiadzie, że "nikt nie może być pewien czy Putin nie użyje broni jądrowej". A skoro tak to po co Ukraina opodatkowuje Polaków za pomocą swoich sług?

W oficjalnej "bombowej" pisowskiej narracji jesteśmy okradani, żeby nie być na wojnie. Jednak kradzione nam pieniądze są przekazywane na prowadzenie wojny i narażają nas na te właśnie bomby i rakiety Putina. Jest to zatem oczywisty nonsens i propaganda dla niezbyt lotnych umysłowo beneficjentów cudzych pieniędzy, brzydzących się pracą, którzy stanowią zdecydowaną większość obecnych wyborców partii "sług narodu ukraińskiego".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Trup

Jackowski wspomniał coś że

Jackowski wspomniał coś że maksymalna cena paliwa będzie za 23zł za 1 litr...

Tak żydostwo wstawia Polaków na minę wojenną 

https://t.me/pl_news_front/2555

I bonusik wesoły na koniec Biggrin

Rząd egipski współpracuje z bankami w sprawie używania w kraju kart rosyjskiego systemu płatniczego "Mir"; kwestia ta na polecenie prezydenta prawdopodobnie zostanie rozwiązana do września - Tamer Said, zastępca dyrektora generalnego TEZ TOUR Egypt.

Nie zdążył Duda wyjechać, jak wsadzono mu nóż w plecy. Okazuje się, że przez cały dzień gadał nie z prezydentem Egiptu, lecz z agentem Kremla? Myślę, że Zieleński nie zrozumie takiego zdradzieckiego czynu swojego kochanego.

Mam nadzieję, że się nie pokłócą. To taka urocza para!

 

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika drako to UPAdlina

Przypomnij sobie operacje

Przypomnij sobie operacje specjalna zrobiona miedzy 30 kwietnia a  2 maja z Magdaa Zuk w Egipcie i wiesz kto stoi po ktorej stronie

30 kwietnia smierc Hitlera , noc Walpurgii

1 maj powstanie NIEMIECKICH iluminati Wieshaupta

polaczyli sily a dodatkowo ZUK czyi skarabeusz miala oko proroka ...

caly kult w jednym egipski do nazizmu i satanizmu

WELCOME TO NWO

Portret użytkownika Kwazar

 Polski rząd ...Hmm To raczej

 Polski rząd ...Hmm To raczej nie jest Polski rząd tylko rząd ukrowski. Czy to źle ? To nie jest źle. Ale zależy dla kogo bo (bandiera cwać ruskiich i jebat ? a dawaj mieniabo ciebia budu rżnąć ) To może i dobrze.  Dla Polaków to napewno nie jest dobrze a nwet to jest źle bo Polacy będą  ZNOWU ruchani ...przez BOHATYRÓW co to w mać jebat ja budu badiera batko rządu w dupszu palaki wam   !!!!     :)))))))))))))  A tak wogóle to wszystko gra tylko do kiedy ?

Portret użytkownika kosiar

Widzę że kacaperia szaleje w

Widzę że kacaperia szaleje w komentach. Wyjaśnię w kilku...nastu słowach dlaczego uw haracz jest jak najbardziej wskazany. Biorąc pod uwagę ceny paliw na stacjach, nie ma najazdu głodnych szwabów z konewkami. Dozbrajanie Ukrainy jest jak najbardziej wskazane zważywszy fakt testowania polskiego uzbrojenia - Made in Poland. W zamian za pomoc kroi się inicjatywa odbudowy którą prowadzicbędąpolskie firmy. Do momentu odblokowania lini transportu morskiego przez Morze Czarne - ZBOŻĄ dla reszty swiata będą szły przez nasze linie komunikacyjne. Mógłbym tak dalej wy durne kacapy tłumaczyć. "izi" wspomniał o ogródkach i ma racje. Większość z was dodtuje obce kapitałowo firmy robiąc pier...ne zakupy codziennie w pier...ch biedronkach, lidlach i innych bandyckich spółkach. Żrecie niczym małpy banany informacje z telewizorni i łykacie ten kit jak ...małpy banana. NIE ROZUMIECIE DRUGIEGO DNA - EWOLUCJA MUSI NASTAPIĆ. NWO to zło, to fakt ale komenty w stylu popapranego kurwina i reszty z kacapskiej kasty konfederackiej wspieranej przez łubiańskie fufu qrwa jasno obnażają dla kogo pracujecie. Nadszedł czas zmian i musi on nastąpić. Jesteście jak z tych zadupi ruskiej ziemi, tępymi i upartymi pożydecznymi idiotami. Czym miałaby być Ukraine po denazyfikacji ? NO czym ? Włąśnie Nowym Je....m Izraelem. Dociera to do was ? Cel to budowa zydolandi dla emigrantów z Izraela kiedy to sami żydzi roz....ą w drobny mak miejsce które podstępem zaanektowali ( gleba dalej jest własnością prywatną jednej takiej rodziny na "R" ). A Wołyń 43 ? To robota Berii wy durne ślepaki. Waszego zioma ! Chwała Ukrainie i Chwała Polsce ! CHWDK !!!

Portret użytkownika I tak powiem

No co minusujecie! Ma gość

No co minusujecie! Ma gość racje co do pewnych tutaj wymienionych "faktów" a nazwię to na dzień dzisiejszy "teorii spiskowych" 
Proszę zapoznać się z projektem Niebiańskiej Jerozolimi, gdzie ma się ona znajdować, w tym projekcie ma być polish holocaust na zasadzie nie pustyni atomowej tylko właśnie wynarodowienie POLSKI właśnie poprzez emigracje! Niemniej jednak ta wojna została już dawno zaplanowana przez USA-Rosja-Chiny-Izrael i Ukrainy nie muszę tutaj także wymieniać przytaczając też fakt że sam Zełeński jest rzydem. A NWO i tak będzie i tak, nie po to była pandemia która już rozwaliła gospodarki i giełdy to wojna i głód ma to dopełnić. Ewentualnie na deser kolejna pandemia. Wkońcu traktat WHO po coś jest prawda? Putin i Ping Pong na Agendzie to były najważniejsze osobowości pomijając szwaba. Wojna nuklearna nie wchodzi w grę, bo plany elit wtedy będą bez znaczenia. Miał być chaos? Jest chaos.  

Strony

Skomentuj