Polski rząd przejmuje liczenie liczby zakażeń koronawirusem po skandalu z danymi Sanepidu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po ostatniej aferze, kiedy nie doliczono się 22 tysięcy przypadków zakażenia SARS-CoV-2, rząd postanowił przejąć kontrolę nad wszelkimi danymi dotyczącymi pandemii w Polsce.

Powiatowe sanepidy przestaną publikować raporty na temat liczby stwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Od teraz wszelkie informacje będą spływały bezpośrednio do Ministerstwa Zdrowia. Będzie ono jedynym źródłem wiedzy na temat rozwoju pandemii w naszym kraju.

 

Wszelkie dane od razu będą przekazywane do Warszawy. Ministerstwo Zdrowia będzie je przetwarzać według własnego „widzimisię”, a potem przekazywać je opinii publicznej.

 

Osoby, które do tej pory patrzyły na ręce dostarczycielom danych na temat COVID-19, weryfikowały je i odkrywały nieprawidłowości są pewne, że będziemy mieli do czynienia z utajnianiem niewygodnych informacji oraz ich manipulowaniem w zależności od sytuacji w Polsce.

 

Centralizacja tych procesów w momencie gdy rząd zapowiada wszczepienie wszystkich dorosłych Polaków wymusza oczywiste wątpliwości co do rzeczywistych intencji władzy.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Medium

Znaczy, że docenili powagę

Znaczy, że docenili powagę sytuacji, że mamy do czynienia z bronią biologiczną.

Najlepiej jednak by było, gdyby po prostu oddali władzę, najlepiej dla narodu.

Zespoły Podstawowej Opieki Zdrowotnej nie kierują na testy bezobjawowych.

Kwarantanna 10 dni od ostatniego kontaktu z chorym, bądź zarażonym.

Skomentuj