Polski rząd podpisał w tajemnicy deklarację zobowiazującą do przyjęcia imigrantów z Afryki i walki z ksenofobią

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Poprzednia władza mówiła, że sprowadzi dziesiątki tysięcy imigrantów zgodnie z rozdzielnikiem unijnym, co wzbudziło liczne protesty polskiego społeczeństwa. Obecna władza w kwestii retoryki twierdzi oficjalnie, że imigrantów nie przyjmie, ale rząd PiS, w tajemnicy, podpisał niedawno specjalną pro-imigrancką deklarację. 

 

To ciekawe, że ani media rządowe ani rzekomo opozycyjne, nie były łaskawe wspomnieć o tym, że 2 maja rząd PiS podpisał pro-imigrancką Deklarację z Marrakeszu. Z grona państw UE odrzuciły ją tylko Węgry, jako fundamentalnie sprzeczną z ich polityką.

Realizacja uzgodnień z Marrakeszu oznacza jedno - nową fala imigracji "inżynierów i lekarzy" z Afryki do Europy. Wspomniana deklaracja zaklada promocję tak zwanej "zrównoważonej narracji" o migracji i uwypuklanie jej pozytywnego rzekomo wkładu w rozwój społeczeństw, a także promocję migracji między Europą a Afryką. 

Właśnie do tego zobowiązał się szef MSZ Polski podpisując deklarację z Marakeszu. O jej realizacji w praktyce nie dowiemy się jednak z mediów. Polacy zorientowali się, że jest coś nie tak dopiero widząc wzrastającą liczbę przybyszów o ciemnej karnacji skóry. Ich szybkie przybywanie w Polsce jest szczególnie zauważalne w dużych miastach. 

 

Jednak deklaracja z Marakeszu to nie wszystko. W razie podpisania przygotowywanego właśnie Paktu Migracyjnego ONZ, co jest bardziej niż prawdopodobne, władze będą musiały realizować znajdujący się tam zapis o "penalizacji mowy nienawisci wobec uchodzcow lub migrantow". Podpisanie dokumentu planowane jest na 10 grudnia.

Po raz kolejny okazuje się, że politycy reprezentujący partię rządzącą, mówią coś, po czym robią dokładnie odwrotnie. Dbają tylko o to, aby stworzyć odpowoedniego mediaknego Matrixa, aby "ciemny lud to kupił". I niestety kupuje. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika NoMail

"imigrantów z Afryki i walki

"imigrantów z Afryki i walki z ksenofobią"

ja przepraszam że niby imigranci z Afryki nie są ksenofobami?
- oślepli od słońca i ogłuchli od plaży na wczasach a słońce wypaliło im muzgi i dostali nagłego zaniku pamięci?
Zapomnieli dlaczego zostali wybrani i do czego, nie maja prawa łamać zasad zaopmnieli co grozi za zdradę bata kręcą na swoich czy całkowicie pejsy im dosztukowali? STOP
albo
idźmy w ślady - https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chiny-wyburzaja-meczety-w-regionie-sinciang-zamieszkiwanym-w-wiekszosci-przez-muzulmanow

ja NIE POZWALAM na tę ustawę jak w tytule skoro ja się nie zgadzam to są i inni.
Wybraliśmy ich bo tego nie chcieli teraz nas zdradzają - v4 również .

czy chcą potomków krew przelać na marne, zamiast stawic wcześniej opór?
nie jesteśmy krajem imigrantów i nie będziemy.
Nie jesteśmy rasistami, ale jeśli tak talej bedzie więcej niż jeden kraj stanie się krajem rasistowskim, NWO szuka i tworzy podział narodowy skłóca kraje by bogaci żyli jak pączek w maśle zdala od wojny.

Portret użytkownika jak zwykle wkurwiony

Skończyłem studia w 2008,

Skończyłem studia w 2008, przyszedł kryzys, dwa lata przesiedziałem w Polsce na bezrobotnym, wyjechałem do Niemiec gdzie od lat pracuje. W fabryce której pracuję jest masa ludzi z wyższym wykształceniem dla których pracy w Polsce nie było i wyjechali z Polski za chlebem. Pracowałem wcześniej w innych regionach Niemiec, gdzie także spotykałem masę ludzi z wyższym wykształceniem i w tym też masę inżynierów. Jak można być takim draniem by nie mieć pracy dla swoich,a z zagranicy ściągać ludzi o tym samych wykształceniu, którzy nie znają naszego języka, kultury, zwyczajów, religii itp. (zapewne muzułmanów). Pomagajcie Polakom z wyższym wykształceniem, aby Polska się rozwijała. Macie w dupie swoich, a pomagacie obcym. Co to za polityka? Nie znam na tyle wulgarnych słów by wyrazić co czuję. Z polskiej inteligencji robicie lumpów szwędających się po Europie, a pomagacie jakimś murzynom. Ludzie zastanówcie się co wy robicie. 

Portret użytkownika Hanna D.

Panie 'jak zwykle wkurwiony',

Panie 'jak zwykle wkurwiony', ta druga osoba liczby mnogiej winna sie odnosic nie do nas, gosci na forum ZNZ, kecz do zydowskiej wladzy, ktora od 1945 r. rzadzi Polska i teraz ja ostatecznie wpedza w nedze. Zydzi to specyficzna nacja, ktora ma wlasne interesy. Sa one sprzeczne z naszymi. Wykazali, ze nie umieja rzadzic. Pod ich wladza jest ucisk, nedza i terror. Gdyby umieli rzadzic, to pod ich wladza bylaby swoboda, szczescie i dobrobyt. Wtedy Polacy by ich chetnie przy wladzy widzieli i popierali. Jednakze gdy sa przy wladzy to sa zachlanne brutalne hieny. Nalezy uswiadomic spoleczenstwo, by glosowalo tylko na polskich patriotow. Trzeba uswiadamiac kler, policje, wojsko i cale spoleczenstwo. Niech beda kolportowane afisze. ulotki. Niech beda organizowane wiece. Wyborcy musza zrozumiec, ze za zmienionymi polskimi nazwiskami kryja sie okupanci: Bierut (Rotenszwanc), Cyrankiewicz (Cymerman), Walesa (Kohne), Kuron (Kordblum), Balcerowicz (Bucholc), Olszewski (Oksner), Michnik (Szechter), Mazowiecki (Dikman), Kwasniewski (Sztolcman), Komorowski (Szczynukowycz, wnuk zydowskiego politruka, ktory uczestniczyl w napadzie bolszewickim na Polske w 1919 r.), Gronkiewicz-Walz (Grundbaum), Kaczynski (Kalksztajn), Duda (Fajgenbaum), itd, itd, itd, itd. (www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista--zydowskich )  (  justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/ ). Tusk pochodzi z zydowskiej rodziny Tuskow spod Belchatowa. Osoba, ktora zniszczyla tysiace dokumentow o potwornycn zbrodniach zydowskiego UB na Polakach jest Milczanowski (Edelman).Przejeli wojsko, sluzby specjalne, MON, MSW, MSZ, finanse, bankowosc, prase, telewizje i nadzor nad oswiata.  Dopoki maja wladze, bedzie nam coraz gorzej. Wielkim zwyciestwem bedzie jesli w nastepnych wyborach zmusi ich sie do koalicji z patriotami. Oni wladzy w sposob legalny nie oddadza. Beda proby falszowania wyborow. Musi byc scisly nadzor patriotow nad glosowaniem i liczeniem glosow. Bedzie walka. O tym spoleczenstwo winno byc uswiadomione. Oni sie do buntu polskich niewolnikow przygotowuja. Sabotuja w Sejmie projekt ustawy o zniesieniu ustawy 1066. Sprowadzili tysiace wrogich nam Ukraincow. Juz Michnik (Szechter) powiedzial, ze jesli Polacy zaczna sie buntowac, "...to mamy Ukraincow...". Ich wladza na krotko oslabla za czasow Moczara; dlatego Michnik powiedzial "...my przejmiemy wladze a wy Polacy pojdziecie z torbami..." ( wzzw.wordpress.com/2012/03/06/michnik-my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami/ ).

Portret użytkownika ....

A gdzież nasz plotkarz

A gdzież nasz plotkarz inżynier magister Ferdynand Kiepski co tak lamentował żeby głosować na pis że nie będzie wpuszał do Polski uchodźców że Donald  Trump pogoni Nwo  że nie będzie cenzury w  internecie ? Pewnie opija swoje zwycięstwo u Stasia pod sklepem bo przecierz na przeprosiny nie ma co liczyć .

Portret użytkownika kolo21

U mnie jeszcze ich nie ma, za

U mnie jeszcze ich nie ma, za to ukrów i naszych patoli od groma. Kiedys pisał admin o tym że hamburgerowcy boją się że ten ich wulkan wysadzi. I ten ich okupowany kraj, stanie się nie zdatny do życia. Proponowali RPA ileś tam baksów za możliwość umieszczenia swoich tłustych obywateli na ich terytorium w razie gdyby wybiła godzina W.  RPA się nie zgodziło, a więc inaczej wyludniają Afrykę. Tylko po diabła ukrów nam wrzucają i tak im w d,..e właża płacąc za wszystko co możliwe. Ciekawe czy na prostytutki też im dają kasę.

kolo21

Portret użytkownika zdzisek

Biernosc polakow dowodzi

Biernosc polakow dowodzi tylko temu, ze zostali zlamani jak zdzblo trawy na leciutkim wietrzyku.

Marduk robi z Wami co mu sie podoba, a wy jeszcze sie cieszycie.....
Tak jak w 39 Silni w gebie ,zwarci przy korycie i gotowi do ucieczki

Co  to za panstwo gdzie byle facet w sukience do kostek o sklonnosciach pedofilskich mowi wladzy co ma robic?!!!

Kiedy ustanowiliscie Jezusa krolem Polski tak naprawde podpisaliscie na siebie wyrok. zobowiazaliscie sie, ze dacie sie wydoic ze wszystkiego i z radoscia i na kolanach bedziecie prosic o wiecej ucisku......

Tak jak was stworzyl z gliny i sliny wasz ojciec-diabel na swoj wzor i podobienstwo...... bez honoru i bez polotu.
Zawsze bedziecie gotowi oddac Jezusowi wszystko i jak wam kaze bedziecie umierac w nie swoich wojnach za jego interesy....A zony wasze beda rodzic dzieci by robily na tego lenia i umieraly za niego. Na sercu waszym wielka jest pieczec-krzyz symbol smierci i klamstwo na waszych ustach sie niesie w swiat.

Narod polski w pigulce

Portret użytkownika lipka

Pieprzysz jak potłuczony,

Pieprzysz jak potłuczony, Rzeczpospolita obojga narodów to było silne państwo a zaczęło chylić się ku upadkowi przez sprowadzenie obcych, którzy dziś tak jak wtedy niszczą ten kraj i rozbierają po kawałku, sprzedają za bezcen, wprowadzają swoje prawo i niszczą jak przystało na zdrajców i najeźdźców wypędzanych z każdego kraju, stąd ich nikt nie wypędzał a wręcz dawał im prawa, o których Polak mógł tylko pomarzyć. Tak niszczy się podbite narody od zawsze a potem za darmo przejmuje ich majątki i zmienia historię na własną. Religia to tylko wytrych do drzwi całego narodu, który trzeba jakoś otumanić. Mają tysiącletnie doświadczenie jak podbijać narody, kiedyś robili to osobiście dziś napuszczają jednych na drugich kłamiąc jednym i drugim, judzą i niszczą.

Strony

Skomentuj