Polski rząd może sprowadzić 3 tysiące muzułmańskich imigrantów z Uzbekistanu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Prawo i Sprawiedliwość od samego początku nie godziło się na sprowadzanie nielegalnych muzułmańskich imigrantów, tłumacząc się bezpieczeństwem, czym naraziliśmy się Unii Europejskiej. Partia rządząca podtrzymywała swoje stanowisko przez kolejne lata, choć oficjalne dane wskazują, że Polska jednak przyjmuje imigrantów. Każdy z nas może to sprawdzić na stronie migracje.gov.pl, która została utworzona przez Urząd ds. Cudzoziemców. W głowie rodzi się więc pytanie – po co była ta szopka z imigrantami, skoro i tak mamy ich w Polsce coraz więcej?

 

Podczas gdy PiS spiera się z Unią Europejską o kwestię programu relokacji uchodźców, my dowiadujemy się, że nasz kraj może przyjąć 3 tysięcy imigrantów z Uzbekistanu. Co ciekawe, dowiadujemy się o tym nie z polskich, lecz z uzbeckich mediów. Konkretniej, pisze o tym Jahon - oficjalna agencja informacyjna Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

 

Ku naszemu zdumieniu, Uzbekistan donosi, że w Warszawie odbyło się spotkanie delegacji Agencji do Spraw Migracji Zewnętrznych i Stosunków Pracowniczych Ministerstwa Pracy i Stosunków Pracy Uzbekistanu z przedstawicielami polskiego rządu i największymi przedsiębiorcami. Obie strony omówiły ze szczegółami kwestię przyjęcia do Polski 3 tysięcy imigrantów zarobkowych, a także sprawy z tym związane – między innymi wysokość płac oraz warunki, w jakich będą u nas żyli. Podpisano memorandum o współpracy z 10 polskimi przedsiębiorstwami specjalizującymi się w branży budowlanej, odzieżowej, rolniczej i spożywczej.

Już w 2017 roku, Polska wydała ponad 1200 wiz roboczych dla obywateli Uzbekistanu. Zasadnicza różnica polega na tym, że Europa Zachodnia przyjmuje wszystkich nielegalnych imigrantów jak leci, a potem ma z nimi problemy integracyjne i wypłaca im świadczenia socjalne, natomiast do naszego kraju przybędą wykwalifikowani pracownicy. Jeśli nie ma się czego obawiać, to dlaczego rząd milczy w tej sprawie?

 

Warto mieć na uwadze, że zdecydowana większość mieszkańców Uzbekistanu to wyznawcy islamu. Kraj ten sąsiaduje z Afganistanem, Kazachstanem, Kirgistanem, Tadżykistanem i Turkmenistanem. Jest wylęgarnią islamskiego terroryzmu. Zdecydowanie bezpieczniej byłoby sprowadzić imigrantów z naszego kręgu kulturowego.

 

Żeby było jeszcze ciekawiej, Węgry, które przecież otwarcie i zdecydowanie przeciwstawiały się dyktatowi Unii Europejskiej i publicznie ostrzegały przed niebezpieczeństwami, wynikającymi z przyjmowania muzułmańskich imigrantów, same sprowadzały do siebie obywateli Afganistanu, Iraku i Syrii. Potajemne przyjmowanie uchodźców przez Polskę i Węgry jest zachowaniem co najmniej podejrzanym, choć i tak trzeba przyznać, że nasz kraj, pod względem islamskiego terroryzmu, wciąż pozostaje jednym z najbezpieczniejszych w Europie. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Niestety, każdy rząd będzie

Niestety, każdy rząd będzie realizował cele nakreślone przez kogoś innego i w tej kwestii nie ma co liczyć na to że zmiany pójdą na lepsze. Znów kupi się ludzi obiecankami i pieniędzmi, bieda w Polsce ma swoje przełożenie na wyniki głosowania a sięga ona ponad 40% i tyle ma poparcia pis. Pewne zmiany są tylko kosmetyczne by było widać że coś się robi, ale "peło" to jeszcze więksi złodzieje mający ludzi tam gdzie Słońce nie dochodzi. Dlatego w Polsce nic się nie zmieni ktokolwiek by rządził bo w miastach i gminach siedzą ludzie, którzy tak naprawdę decydują o tym komu marchewka a komu "figa", to tam interpretuje się przepisy, które zawsze są ostateczne albo długa droga sądowa bez oczywistego skutku na korzyść obywatela, bo urzędnicy zatrudniają tabuny prawników opłacanych z naszych podatków by obywatela sobie podporządkować.

Afera z kamienicami w Warszawie to tylko promil tego co jest w w całej Polsce w każdym mieście dużym czy małym, też wyrzuca się ludzi na bruk a zabytki płoną bo działka jest wiecej warta od jakiejść "ruiny". Mafia urzędnicza ma swoje korzenie w kolejnych rządach, dlaczego? Bo jak to ładnie ktoś nazwał w internecie - "afery wypływają tylko wtedy gdy interes którejś z ichnich rodzin został zagrożony, czyli to spory w rodzinie a dla nas zrobiono szoł by przykryć prawdziwe intencje". Żadne inne miasto nie da odszkodowań wyrzuconym ludziom i mieszkania nie wrócą do najemców, czyli Warszawa to pokazówka i nic ponad to.

Socjalizm czy kapitalizm robi to samo tylko innymi środkami, winien jest system i prawo, które zostało napisane by ludzi gnębić a nie pomagać. Prawo własności nie istnieje, prawo do wolności ograniczone do maksimum, prawo do ochrony życia tylko w wieku prenatalnym bo po urodzeniu już nic cię nie chroni, jesteś własnością państwa, które wydoi cię do ostatniej kropli krwi.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Istotna nie związana z

Istotna nie związana z tematem informacja! 25 maja znika wolność w internecie. By móc komentować gdziekolwiek będzie trzeba podać swoje wszystkie dane. I tutaj mam pytania do administracji: czy ta haniebna  ustawa obejmie równiez ten portal? Czy zamierzacie zmienic domenę na np .com? Poniewaz  z tego co wiem nie będzie można pisać juz prawdy ,bo będzie to groziło wymiarem sprawiedliwości. Czyli np jak AMR będzie chciał napisać jakiś mądry lecz dosadny komentarz, to służby będą mogły go z łatwościa namierzyć. Jeszcze podejrzanie wyglądał ten atak hakerski na ta stronę ,więc dane zarejestrowanych i zalogowanych uzytkowników zostały być może wykradzione. Tak więc czy obejmie to ten portal, czy jest jakiś sposób by to ominąć?Oczekuje na szybką odpowiedź

{N>I>E>D>Ź>W>I>E>D>Ź}

Portret użytkownika majster

sciagnij sobie proton VPN do

sciagnij sobie proton VPN do tego zaloz meila na protonmail.com oraz wlaz na strony przez TORa, to wystarczy by byc anonimowym w sieci. Problem jest taki zeniektore strony nie beda dzialaly na TORrze ale sam protonmail i Proton VPN powinien wystarczyc.

Portret użytkownika BigStan

Służby jak by chciały, to

Służby jak by chciały, to mogą i bez tego namierzyć komentujących, chyba że korzystasz ze specjalnych zabezpieczeń ( co wprawdzie jest dość upierdliwe ale jak na ten czas daje się jeszcze zrobić ) wchodząc na pewne strony. jak będzie po 25 maja zobaczymy.

Strony

Skomentuj