Polski rząd dla naszego dobra wprowadzi podatek od cukru

Źródło:

Jak wiadomo władza bohatersko walczy z tym, żebyśmy byli zdrowi. To zrozumiałe, bo właściciel krów też ma w tym interes aby jego stado było zdrowe. Dlatego władza szykuje dla naszego dobra nowy podatek - od cukru.

 

Tak, cukier to narkotyk, którego użycie jest akceptowane społecznie i uważane za normalne, a normalne nie jest. Czy za normalnego uznalibyśmy człowieka, który musi wciągać nosem kokainę, wiedziony uzależnieniem? Wiele osób szuka cukru tak samo jak narkoman kolejnej działki, ale z jakichś tajemniczych powodów za narkomanów się nie uważają.

 

Na zachodzie, pełnym cukrowych narkomanów otyłość jest tak wielkim problemem, że tamtejsi politycy postanowili cukier opodatkować. Podatek cukrowy, tak jak podatek węglowy, to kolejny wymysł lewicy wierzącej ponownie, że poprzez podatki można zmieniać ludzkie przyzwyczajenia i restrukturyzować gospodarkę. 

Uważani za prawicę lewicowi politycy rządzący obecnie w Polsce podchwycili pomysł. Są to specjaliści we wprowadzaniu nowych podatków, a to majstrując przy kwocie wolnej od podatku, a to wprowadzając nowe obciążenia zwane daninami, opłatami, ale broń Boże podatkami. W przypadku opodatkowania cukru też pewnie zostanie użyta jakaś pokrętna nowomowa.

 

Zapewne zostanie to przedstawione tak, że rząd ustawą znosi otyłość. Ma się to odbyć poprzez opodatkowanie słodzonych napojów. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, podatek od cukru jest skutecznym sposobem na walkę z otyłością wśród Polaków, która zdaniem wiceministra zdrowia, Macieja Miłkowskiego jest na tyle wysoka, że trzeba spróbować czy kolejne obciążenie fiskalne jest w stanie zmienić ten stan rzeczy.

 

Przypomina to trochę próbę zniesienia biedy ustawą, wielokrotnie proponowane przez rozmaitych lewicowych wykolejeńców. Tym razem ustawą zniesiemy otyłość. To jest właśnie poziom szaleństwa jaki obecnie osiągamy pod rządami lewaków udających prawicę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika alan

1. Chciałem zauważyć, że jak

1. Chciałem zauważyć, że jak się wpisze w guugle: podatek od cukru to wyskakują głównie strony wiodące w nagonce na pis (pomijając moje zdanie o pis) - takie kółko wzajemnej adoracji.
2. Inna sprawa że ilość nowych "regulacji" podatkowych zaczyna przerażać (mam działalność, widzę). Podejrzewam że niedługo będziemy oddawać 95zł z każdych 100 jako podatki.

Portret użytkownika Zenek ;)

Ludziska IDZIE WOJNA a CUKIER

Ludziska IDZIE WOJNA a CUKIER TO BROŃ... PRODUKT MILITARNIE STRATEGICZNY

cała reszta to typowe żydowskie pie..rdole..nie goja młotkiem by z bólu głowy nie dostrzegł iż go też boli, od zydzenia mu, dupa....

Z TEGO SAMEGO POWODU polin OPUSZCZAJĄ ZACHODNIE KONCERNY mimo iż jeszcze rok temu TU INWESTOWAŁY GRUBE MILIONY..... SPIERDALAJĄ PRZED NIĄ KAPITALIZUJĄC SWOJE AKTYWA BY ICH NIE STRACIĆ.

Rozbiory wojtyłowego "pOŚWIĘCIMIA" DOJDĄ DO SKUTKU TO I CUKIER PRZESTANIE BYĆ SZKODLIWY.....

bo już katolactwo do tego czasu powyzdycha w obozach zagłady.... trzymanych dla nich pieczołowicie przez żydów (wywiad z radia maryja gdzie się tym jakaś żydówa na żywo na antenie CHWALIŁA)

Portret użytkownika Sigvall

Ale wy pierdolicie . Cale

Ale wy pier******* . Cale zycie spozywam TONY cukru - ja i moja rodzina, wpieprzam fastfood, slodze 5 lyzeczek do kawy i wypijam po 4 -6 litropw coli dziennie. Nigdy nie bylem otyly - waze niecale 80 kg przy wzroscie 176 . W mojej rodzinie jest podobnie - nigdy nie stronilismy od cukru i nie ma ani jednej otylej osoby ! 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Czyli koncerny chemiczne

Czyli koncerny chemiczne produkujące słodziki wygrały, to nie walka z cukrem tylko o wciśnięcie chemicznych zamienników, to właśnie stało się w Wielkiej Brytanii po wprowadzeniu podatku od cukru. Oczywiście tacy potentaci na rynku napojów jak "kłoka-kłola" też na tym skorzystają, pewnie nawet lobbowali za tą ustawą, bo już od dawna wciskają ludziom to swoje bezcukrowe ścierwo, z przyczyn oczywistych - oszczędność w kosztach transportu, to ich ścierwo w wersji bez cukru zajmuje dużo mniej miejsca a do tego chemia jest tańsza

Portret użytkownika euklides

" Oczywiście tacy potentaci

" Oczywiście tacy potentaci na rynku napojów jak "kłoka-kłola" też na tym skorzystają, pewnie nawet lobbowali za tą ustawą, bo już od dawna wciskają ludziom to swoje bezcukrowe ścierwo, z przyczyn oczywistych - oszczędność w kosztach transportu, to ich ścierwo w wersji bez cukru zajmuje dużo mniej miejsca a do tego chemia jest tańsza "

Ciemny jesteś jak tabaka w rogu. Producentowi napojów zwisa czy puszka napoju będzie kosztować 1 grosz i będzie zrobiona z gnoju i proszku do prania, czy 10 zł i będzie zrobiona z roślin z ekologicznych upraw. Producent produkuje to co kupi klient, a, że w lewackim kraju wszystko obłożone jest podatkiem to stać go jedynie na puszkę napoju zrobionego z gnoju, który po doliczeniu podatków i tak kosztuje 2 zł. To niestety ludzie popierający gospodarcze lewactwo niszczą samych siebie i innych.

Portret użytkownika euklides

A na czym to stanęła pana

A na czym to stanęła pana logika, panie jarmułka? To nie ja głosowałem na czosnkowy pis, więc kto tu jest czosnkową jarmułką?

Jak klient ma w portfelu 5 zł na napój, to może sobie kupić np. naturalny sok wyciskany ze świeżych owoców. Jak państwo ukradnie mu z tego 3 zł, a dodatkowo opodatkuje cukier to kupi sobie odpady z rafinerii na wodzie z kałuży, słodzone aspartamem. Nie ma tu żadnej magii ani korpo-czarów-marów.

Strony

Skomentuj