Polski rząd boi się zamieszek, więc na razie nie pójdzie śladem Francji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Francja przeciera szlaki nowemu totalitaryzmowi. Inne państwa, w tym Polska, mogą obserwować do jakich zadym dojdzie, jeśli władza zdecyduje się powielić francuski schemat.

Prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił, że osoby niezaszczepione będą miały bardzo utrudnione funkcjonowanie. Nie będą mogły wejść do centrów handlowych, restauracji, samolotów i pociągów. Medycy zostali zmuszeni do przyjęcia szczepionek pod groźbą zwolnienia i braku wynagrodzenia.

Zapewne PiS również takie opcje rozważał, rozważa i będzie rozważał.

Jednak anonimowi informatorzy będący blisko polskiego rządu twierdzą, że w obawie przed ogólnopolskimi zamieszkami, PiS nie odważy się na tak radykalne kroki:

„Gdybyśmy w Polsce wprowadzili ograniczenia dla osób niezaszczepionych, to mielibyśmy o wiele większe protesty niż te we Francji, gdzie obecnie demonstruje 18 tysięcy osób. Boimy się zamieszek. […] Jak mielibyśmy egzekwować ograniczenia dla osób niezaszczepionych. Trzeba by było zmienić prawo.”

Jednak z doniesień posłów Konfederacji wynika, iż po cichu i tak jest w Polsce egzekwowany przymus szczepień w konkretnych grupach zawodowych. Na brak wyboru narzekają chociażby żołnierze, którzy jeśli nie przyjmą szczepionki, nie będą mogli liczyć na awans w hierarchii wojskowej.

Wszystko wskazuje jednak na to, że najbliższe tygodnie będą stały pod znakiem takiego kombinowania, żeby oficjalnie nie przymuszać, a jednak bezwzględnie wymuszać przyjęcie szczepionek na COVID-19.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Najpierw Medium pomyślmy, czy

Najpierw Medium pomyślmy, czy istniejący wyłącznie jako symulacja komputerowa SARS-CoV-2  był zdolny do wydostania się z korporacyjnych kompów....z tych samych, w których powstała epidemia strachu.

Następnie zastanówmy się, kim  jest "ozdrowieniec", czy jest to osoba, która miała kontakt z niewyizolowanym od blisko 2 lat SARS-CoV-2 ... jednak ozdrowiała nawet nie chorując, czy może jest to osoba, która zwyczajnie wyzdrowiała z grypy, czy też zwykłego przeziębienia, jednak fałszywe testy wykazały fałszywego kowida?

Na koniec zastanówmy się, gdzie ukryły się wszystkie śmiertelne ofiary corocznej sezonowej grypy...czy przypadkiem te osoby nie zostały "wciągnięte" na fałszywą kowidową listę?

Mnie wychodzi Medium, że odporność na komputerowego wirusa, istnieje tylko w komputerach...no i w zmanipulowanej świadomości wierzących w niego.

Portret użytkownika drako_tr

Zaburzenia psychiczne mają

Zaburzenia psychiczne mają kowidioci, którzy dali sobie wmówić, że trwa straszliwa epidemia dziesiątkującą ludzkość...a nie, czekaj... może jednak jej nie zdziesiątkowała, bo 99% ludzkości podobno pokonało to straszne zagrożenie bezobjawowo...ale czy można pokonać szalejącą epidemię bezobjawowo?...oczywiście, że można, pod warunkiem, że zagrożenie jest "wirtualne" i/lub celowo z niegroźnego koronawirusa zrobiono globalnego mordercę.

Właściwie to te zagrożenie było wirtualne do momentu jego rozlania do fiolek, w tym momencie zagrożenie stało się tak samo realne, jak wszystkie nowe wyszczepienne mutacje...pamiętasz jeszcze jak, padali zdrowi żołnierze, poddani na początku epidemii strachu działaniowi broni biologicznej zawartej w strzykawkach?...dopiero w tym momencie wszczepiono ludziom coś, co powoduje u nich realne choroby i śmierć.

Nigdy nie mówiłem, że żyję w wirtualnym świecie, tylko że przez dwa lata kowid był jedynie wirtualnym planem, wprowadzonym do realnego świata  w trakcie pierwszego zastrzyku....wszystko, co się teraz dzieje jest efektem wstrzykniętych Szczepanom preparatów, nie kowida.

Ta epidemia zaczyna się i kończy na fałszywych testach...wiesz, co by było, gdyby one przestałyby istnieć?...zniknąłby też fałszywy kowid.

szpryca plemie zmijowe

Portret użytkownika Medium

Majac na uwadze straty

Majac na uwadze straty bliskich, o których mi pisałeś niepublicznie, straty i Twoje i moje, czy Ty naprawdę wierzysz w to, co tu napisałeś?

Czy może biedaku na życie tu zarabiasz? Jeśli tak, serdecznie współczuję!

Moja postawa jest: nie brać szczepionki od globalnych terrorystów

Portret użytkownika drako_tr

Siostrę mojej ex i Twojego

Siostrę mojej ex i Twojego męża, zabito w szpitalu niewłaściwym leczeniem, doskonale o tym wiesz, ale, że jest to wręcz nieprawdopodobne, to naturalnym jest, że każdy normalny człowiek będzie to wypierał ze świadomości...jednak to dzieje się naprawdę. Gdy o tym pisałem, nie miałem jeszcze dowodów, teraz już je mam:

Jak umiera się w polskich szpitalach?

Pisałem Ci, żebyś natychmiast zabrała z mordowni męża, ostrzegałem, i to nie tylko Ciebie, że tam zabijają ludzi...nikt mi nie wierzył, tak jak nikt mi nie wierzył, że trwa epidemia strachu, której finałem będzie przymus szczepień, ostrzegałem, by nie wykonywać nakazów zbrodniarzy, bo będą dla nas fatalne w skutkach....i quźwa sprawdziło się wszystko.

Teraz już tylko napiszę, że ci, co nie pozwolił sobie wstrzyknąć eliksiru życia, będą świadkami prawdziwego horroru, którego nawet ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić.

Portret użytkownika drako_tr

aaaa Ty przebiegła żmijko

aaaa Ty przebiegła żmijko Biggrin

Bardzo się cieszę, że jesteś ostrożna i nie cieszę, że udało Ci się mnie podejść... Lol

Tu się właśnie ujawnił mój niewielki błąd, tracę czujność przy osobach, którym ufam...i najczęściej od takich osób dostawałem "kopa".

Jasne, że się spotkamy, przecież umówiliśmy się nad Oką Wink Niech tylko skończy się ta paranoja.

Również cieplutko Ciebie pozdrwiam Medium.

Trwaj w postanowieniu, a będzie dobrze.

 

Strony

Skomentuj