Polski MSZ odradza wyjazdy na Ukrainę, ale i tak jutro wybiera się tam prezydent Andrzej Duda

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wszystko wskazuje na to że jutro dojdzie do wizyty polskiego prezydenta Andrzeja Dudy na Ukrainie. Dzieje się to w dwuznacznych okolicznościach, bo z jednej strony wciąż dochodzi do antypolskich ataków w tym kraju, a z drugiej wmawia się nam, że musimy bezwarunkowo popierać Ukrainę, jako "gwaranta" istnienia Polski.

 

Zwolennicy tej dziwacznej giedroycowskiej teorii,  przekonują nas, że nie ma znaczenia pochwała banderyzmu na Ukrainie, ponieważ są to tacy bohaterowie jakich mają Ukraińcy i musimy im pomagać budować tożsamość narodową w oparciu o zbiorowe morderstwo 150 tysięcy Polaków. Na socjalistycznej prawicy nie brakuje polityków i dziennikarzy, którzy przekonują, że UPA właściwie nie była taką złą formacją. Usiłuję się przedstawiać tych zbrodniarzy jako bojowników z Sowietami. Już niemal codziennie można usłyszeć telewizji, radiu lub przeczytać w prasie, że banderowcy nie są tacy źli.

 

Dzisiaj w TV Republika dowiedzieliśmy się od jakiegoś pseudo eksperta, lub być może po prostu ukraińskiego agenta wpływu, że bojownicy UPA wyewoluowali i stali się "demokratami". Dopiero teraz widać jak bardzo potrzebna jest postulowana przez klub Kukiz 15 ustawa penalizująca gloryfikację banderyzmu w Polsce, której uchwalenia nie chciał już kilkukrotnie PiS. Banderę zaczynają już chwalić nawet Polacy, a co dopiero kilka milionów przybyszów z Ukrainy, którzy pojawili się nagle w naszym kraju!

Zaledwie kilka dni temu we Lwowie ostrzelano z granatnika polski autobus. Na szczęście nikogo nie było w środku, ale to już kolejny atak na Polaków na terytorium Ukrainy. Sytuacja jest na tyle poważna, że polski MSZ oficjalnie odradza wyjazdu do tego kraju. Ciekawe co byłoby, gdyby Polacy zachowywali się podobnie w stosunku do przybyszów ze wschodu obecnych w naszym kraju. Po raz kolejny okazało się, że jesteśmy bardzo tolerancyjnym narodem. Chyba aż za bardzo.

 

Andrzej Duda mimo to jedzie jutro na Ukrainę i dzieje się to w sytuacji, w której strona ukraińska zabrania jakichkolwiek ekshumacji pomordowanych przez banderowców obywateli RP pochowanych na polskich Kresach Wschodnich, od dawna działa też czarna lista zakazów wjazdu dla wielu obywateli naszego kraju, a do tego nadal utrzymane zostało embargo na import wielu produktów z Polski do Ukrainy. Do tego niedawno doszło do uchwalenia dyskryminujących polskich przedsiębiorców ustaw, oraz prawa zakazującego uczenia polskiej mniejszości narodowej na Ukrainie w języku innym niż ukraiński.

Zapewne prezydent Duda wjeździe do Kijowa w darze nasze pieniądze z podatków, które będą formą hołdu lennego. Wizyta ta, w takich okolicznościach, oznacza de facto nasze bezwarunkowe poparcie i podporządkowanie się Ukrainie. W sumie ma to sens, skoro przyjmujemy do siebie tyle milionów ludzi z Ukrainy i to bez jakiegokolwiek sprawdzenia, a nawet podłapujemy ich zbrodniczą ideologię banderowską niepomni setek tysięcy wyrżniętych bestialsko Polaków, to oznacza, że jesteśmy przejmowani i hołd lenny jest jak najbardziej na miejscu. Przykro tylko na to patrzeć. I pomyśleć, że socjalistyczna prawica w Polsce uważa bezwarunkowe poparcie banderowców z Ukrainy jako podstawę polskiego patriotyzmu, a każdy krytyk domyślnie zyskuje miano "ruskiego agenta".

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Szejkin Dudi w Kijowie

Szejkin Dudi w Kijowie.Powołał z kutasem porkroszenko neobanderowcem żydowskim kolejną komisję do spraw winy Polaków..Szejkin Dudi ma nie rylko dwie lewe ręce lecz również lewy mózg z judejskiego demobilu.Kumotr Szejkin Dudi jest kolejnym już pęzdętem , tym razem arogantem PO agencie Jaruzelskim,analfabecie Bolku,alkoholiku Kwaśniewskim,akrobacie Bronku.

Tak to jest My Polacy wyszliśmy z RWPG i Układu Warszawskiego.Ale RWPG i Układ jeszcze nie wylazł z Warszaffki ,Krakuffka i Danzingu z doopcingiem wojewódzkim np: Posnanią.

Portret użytkownika znawca

... "doszło do uchwalenia

... "doszło do uchwalenia dyskryminujących polskich przedsiębiorców ustaw"...

... hań tego tam ... Smile ... iiiihhaaaaa ! ... Smile Pan Prezydent niech się nie cyka i niech hań przed siebie jedzie na Ukrainę...najlepiej tzw. "BESTIĄ" ... Otóż tzw. "Bestia" to pieszczotliwa nazwa opancerzonych limuzyn - jakimi poruszają się Prezydenci USA. Wie o tym przecież każdy wyborca Prawa i Sprawiedliwości, że to przecież pancerne auto jest, co nie ? 

Co prawda "Bestia" nie wytrzymałaby ostrzału ze strony przenośnego systemu rakietowego typu KORNET, bo jedna rakieta unieszkodliwia czołg typu Abrams M1A3 ... no więc nawet auto z Batmanem jako szoferem musiałoby też "ustąpić pola" ...:). Ale zapewne ostrzał z "ręcznego" RPG, ów konstrukcja wytrzyma. Prawdopodobnie jest to konstrukcja aż tak bardzo odporna. To przecież nie jest autobus, czy dach konsulatu, prawda ?

Nikomu oczywiście nie powinno zależeć na tym aby w przestrzeni publicznej - czyli też na forach internetowych - człowiek przechodził samego siebie i ... ewoluował w wyrażaniu swej dezaprobaty wobec PiS - w kierunku "ewolucyjnym" - ogólnie już to ujmując.

Bowiem ewolucyjny charakter wypowiedzi mógłby wyglądać np. tak : "hań nie bój się Panie Prezydencie i leć" ... Smile

Tak się właśnie zachowuje w swej całości prostacki elektorat pseudo prawicy - czyli tzw. Prawa i Sprawiedliwości, który ... TWIERDZI, ŻE ... żyje w innym kraju - o zupełnie innej spuściźnie historycznej, a nie w kraju o spuściźnie takiej w której np. Banderyzm/Zbrodnie Wołyńskie/ludobójstwo (ludobójstwo to akurat termin narzucony standardami Prawa Międzynarodowego etc. itd. itp.) ... jest na równi traktowany z ludobójstwem typu hitleryzm, czy stalinizm. Także "wiejski PiS" to jest chyba z USA z pochodzenia.

Ale przecież PiS popierają tzw. "masy"  - a więc wśród elektoratu znajdują się również "masy" tzw. "kształcone" - zapewne bardziej z miasta w swej mentalności. No więc jak to jest ? To nawet tak proste dowody na ukraińską niechęć wobec naszego narodu jak embarga i zakazy dla naszych firm z ich strony nie wpływają na pstrokacką mentalność ludu i tym samym ów PiS ciągle ma bardzo wysokie poparcie ? 

Ano właśnie ... Smile - "lud kształcony" co głosuje na PiS też ma w głowie "ptoki" - czyli ... typowo amerykańską mentalność bycia durniem w pełnieniu swej obywatelskiej roli we własnym państwie. "Polak głupszy niż Amerykanin" - mówi znane przysłowie ... Smile

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika Zenek ;)

KABAŁA/ NUMEROLOGIA na dziś

KABAŁA/ NUMEROLOGIA na dziś czyli czym się różni Mateusz Morawiecki i Tadeusz Mazowiecki

Tadeusz Mazowiecki ==> t_d____ _azo______ ==> dz
Mateusz Morawiecki ==> m_t____ _ora______ ==> mr

pierwszy się okazał typowym "sąsiedzkim" hitlerowcem zafiksowanym na uczynieniu Polakom "demokratycznego" PIEKŁA NA ZIEMI z zawiści iż ich ideologicznemu pape niemieckiemu syjoniście Adolfowi Hitlerowi SIĘ NIE UDAŁO POLAKÓW WYMORDOWAĆ (jak miał KAZANE w londynie)... w czasie 2 wojny żydostwa z gojami (2 Wojny Światowej syjonistów z całą resztą (2 wojna z planu żyda Pike))

drugi tez jest oddanym synem MORDORU.....

Portret użytkownika inzynier magister

sensacyjna wiadomość !

sensacyjna wiadomość ! amerykańskie NWO broni filantropowskich kłamstw całą dobę TVN !!!!! "Departament Stanu USA wydał specjalne oświadczenie w sprawie nałożenia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji kary w wysokości niespełna 1,5 mln zł na telewizję TVN. Zdaniem amerykańskiego urzędu „nałożenie kary na prywatną telewizję budzi zaniepokojenie”.W poniedziałek Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała, że podjęła decyzję o nałożeniu kary finansowej w wysokości 1 mln 479 tys. zł kary na spółkę TVN S.A. za „sposób relacjonowania wydarzeń w Sejmie i przed Sejmem z grudnia 2016 roku”. Zdaniem instytucji, która według Konstytucji RP ma stać na straży wolności słowa nadawca programu TVN24 naruszył przepisy ustawy o radiofonii i telewizji poprzez „propagowanie działań sprzecznych z prawem i sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu”. http://www.pch24.pl/amerykanski-departament-stanu-broni-tvn-przed-kara-od-krrit,56780,i.html#ixzz517uLJVMK

Kaczyński „ZNIKNIE” - Będzie Żałoba w Sejmie - Przepowiednie Krzysztof Jackowski na 2017 / 2018

https://www.youtube.com/watch?v=Vrui7Al2snY&t=151s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ixi

Po co Polsce 5 milionów

Po co Polsce 5 milionów pracowników z Ukrainy?:
"70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje.
Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.

Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.

Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera… Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.

Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy… Miś… Ważne, że wyda.

Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.

Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji."
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiem-pan-panie-morawiecki-2017-12

Portret użytkownika Ogo Pogo

Słuchaj mój drogi komentujący

Słuchaj mój drogi komentujący przyjacielu.Mylisz się .Od początku pojawienia się kandydatury Dudy wyrażałem wątpliwości.Pisałem również io PiSie jako politycznym wentylu bezpieczeństwa mającym skanalizować narastające anty magdalenkowe nastroje w Polsce.

Inną sprawą jest mój głos na Dudę.Wszyscy kandydaci na prezydenta byli wysunięci przez żydowskich bukmacherów.I chociaż pisałem ,że nie ma mniejszego zła tak również nie wybierałem mniejszego zła.Moim głosem zmiejszyłem jedynie ciśnienie opresji w szambie.Byłem pewny ,że za jakiś czas ciśnienie zacznie na powrót wzrastać.Mój błąd leżał w moim założeniu ,że nie nastąpi to tak szybko.Już pierwsze dni panowania Dudusia  uświadomiły mi jak bardzo się myliłem.

Tak na marginesie.Zapalczywie bronię na razie tylko idei Wielkiej ,Niezależnej Polski.

Pozdrawiam

Portret użytkownika mijo

Ukraińców wszelkimi

Ukraińców wszelkimi dostępnymi sposobami zachętami przesiedlą do Polski. A państwo Ukraina? Za niedługo przybędzie nam nowy sąsiad - Izrael Dwa (Chazarski). Na początek zasiedlą Krym, wiadomo weksle czekają już od czasów Stalina. Komuniści mieli zapłacić za potężne kruszcowo-finansowe wsparcie amerykańskim żydom właśnie Krymem (Projekt Krymska Kalifornia). To malutkie państewko jak narośl rakowa będzie sobie rosło, aż wchłonie całą Ukrainę. Poroszenko(Walcman) to wie i Duda też.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj