Polski MSZ odmówił azylu Norweżce prześladowanej przez lewackie władze Norwegii

Kategorie: 

Silje Garmo z córką - Źródło: Twitter

Minister spraw zagranicznych odmówił przyznania azylu Silje Garmo, Norweżce, która w maju 2017 r. uciekła ze swego kraju, chroniąc się przed tamtejszym Urzędem ds. Dzieci (Barnevernet). Decyzja ta jest w sprzeczności z rekomendacją polskiego Urzędu ds. Cudzoziemców, który uznał wcześniej, że istnieją przesłanki , aby udzielić Silje Garmo i jej małoletniej córce, azylu ze względu na prześladowania.

 

Argumentowano, że pomoc jest konieczna w celu zapewnienia cudzoziemcom ochrony. Zwykle w takich sytuacjach szef MSZ wyraża zgodę na ochronę matki i dziecka. Nieoczekiwanie jednak w tej sprawie minister spraw zagranicznych, Jacek Czaputowicz, podjął decyzję odmowną.

 

Silje Garmo walczy o młodszą córkę, bo wcześniej norweski urząd pozbawił ją kontaktu ze starszą córką. Dziecko zostało zmuszone do tego, aby przebywać z ojcem i nawet po tym gdy 13 latka zdobyła dowody na to, że ojciec rzekomo ja molestuje, ten sam urząd Barnevernet, stwierdził, że nie wymaga to ich interwencji.

 

Gdy urodziła się młodsza córka Silje Garmo, już po kilku godzinach po porodzie przy jej łóżku próbowali się znaleźć urzędnicy z Barnevernet. Usiłowali nawet wtargnąć na salę gdzie matka po porodzie przebywała z córką, ale uniemożliwili im to pracownicy szpitala.

 

Trudno się dziwić, że w obliczu takiej groźby, pani Silje uciekła z Norwegii wraz z młodszą córką i od 2017 roku przebywa w Polsce. Po decyzji ministra kobieta stwierdziła, że jest w szoku i liczyła na sprawiedliwość. Zaryzykowała wszystkim i uciekła do Polski. Teraz Polska ją sprzedaje, ale w imię czego? Dobrych stosunków dyplomatycznych?

 

Jest to tym bardziej zdumiewające, że przecież niedawno Polska przyjęła wbrew Rosji, ponad 70 tysięcy czeczeńskich islamistów. Okazuje się jednak, że ludzie prześladowani przez lewaków, którzy standardowo robią zamach na instytucję rodziny, nie mogą liczyć na ochronę ze strony polskiego państwa.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Hunter

<<szubrawcy i świnie>>  W

<<szubrawcy i świnie>>  W bibliotece usiedliśmy na chwilę i zapaliliśmy cygara. Stefan puścił kilka kłębów dymu, nagle zasłonił oczy ręką, ale dostrzegłem, że po twarzy spływają mu łzy. – Mistrzu, co się stało, na Boga – spytałem. – Ossowiecki blady i spięty spojrzał mi w oczy. – Nieszczęście… Jesteśmy w przededniu wojny i już tylko dzielą nas od niej dni. – Przecież pan mówił przed chwilą nam co innego… – A cóż mogłem powiedzieć? – odparł inżynier – Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem. – Jak daleko dojdą Niemcy? – Cała Polska zajęta, gruzy, krew, mord! Idą dalej w głąb Rosji, daleko, daleko… – Do Uralu? – Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. – Do Kaukazu. Państwa Osi przegrają wojnę. Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i spowodują nowy ład w Europie. – A co z Polską? – Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ty, ani ja nie doczekamy… Dopiero wnukowie… Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie…”

nczas.com/2014/12/09/przepowiednia-inzyniera-ossowieckiego/

 

Portret użytkownika Zenek ;)

A propo CUDÓW POLIN

A propo CUDÓW POLIN

patrzył ktoś z was ostatnio KIEDY SŁOŃCE DAJE FAKTYCZNIE NAJKRÓTSZY CIEŃ i czemu

ZAMIAST 12 jest to 14 czyli tak jak to wychodzi z DZIENNEGO MAKSIMUM TERMICZNEGO (2-3h po górowaniu słońca)

i czemu ten ŻÓŁTY WIHAJSTER jaki UDAJE słońce na niebie NA NIEBIE NIE JEST SKORELOWANY Z "POŁUDNIEM TERMICZNYM"

to jest cud na miarę powrotu ROZUMU z jezusowa..... na ziemię....

Strony

Skomentuj