Polska została członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ

Kategorie: 

Źródło: ONZ

Dzisiaj podczas tak zwanego Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych doszło do głosowania, które miało wyłonić nowego, niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ w latach 2018 - 2019. Kandydatura naszego kraju została poddana pod głosowanie i po uzyskaniu 190 głosów, Polska została wybrana członkiem Rady Bezpieczeństwa.

 

Miejsce w Radzie Bezpieczeństwa ONZ przysługiwało jednemu z państw w naszym regionie i de facto konkurowała o to Polska i Bułgaria, a poprzednio zasiadała tam ... Ukraina, która teraz przekaże pałeczkę naszym dyplomatom.

 

Gdy przegląda się polskojęzyczne media można doświadczyć pełnego spektrum nastrojów w związku z wybraniem Polski do Rady Bezpieczeństwa ONZ. Strona rządowa oczywiście pieje z zachwytu i przedstawia to jako wielki sukces ich rządów i dowód na skuteczność polityki międzynarodowej Polski. W tym samym czasie opozycja stwierdziła oczywiście, że to rząd PO zgłosił nasz kraj w tych wyborach, a po tym gdy ze współzawodnictwa wycofała się Bułgaria wybranie Polski było formalnością.

 

To wszystko prawda, ale prawdą jest też to, że lepiej mieć polskiego przedstawiciela w Radzie Bezpieczeństwa ONZ niż go nie mieć i prowadzić politykę "brzydkiej panny bez posagu". Może nie będziemy mieli prawa weta, jak mocarstwa o statucie stałych członków RB ONZ, ale przynajmniej będziemy zasiadać przy jednym ze stołów w okół którego odbywa się niekiedy wielka polityka. Zaczynamy od 1 stycznia 2018 roku.

 

 

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika HusarPolska

Jakby tak przeanalizować

Jakby tak przeanalizować dzieje Słowian i to co się dzieje na planecie Ziemia, to wychodzi obraz, że ktoś próbuje skolonizować całą planetę, za pomocą genetycznych hybryd, z opowieści przodów zwanych: twarami, szarymi, pasożytami, ludu obcego drzewa genetycznego itp.

Poprzez inżynierię społeczną tworzą systemy piramidalne kolonialne w skali małej i dużej od firemki po imperia. A jak to piramidy mają do siebie, że kiedy wyczerpuje się limit i idzie pszesyt upadają i przenszą się w nowe miejsca, ale dalej odtwarza się to samo. Tylko teraz dzieje się, tak że poprzez  przyjmowanie do swych narodów i krajów tzw "oświecone i nowczesne " systemy gospodarcze, finansowe i społeczne od pasożyta  doprowadzają do  ruiny  swoich wrogów ( czyli nas). Po każdym takiej zobalonej piramidzie zwiększają swój zasięg i wpływ na planecie, aż w kóncu doprowadzając do globalizacji i jednego  światowego rządu NWO. Przy okazji niszcząc narody w tym Słowian.

 

Portret użytkownika inzynier magister

pewnie teraz będzie ktoś z

pewnie teraz będzie ktoś z agentury NWO wprowadzał zalecenia ONZtu żeby więcej uśmiercać nienarodzonych ?!

Odnośnie tego "sukcesu" są i takie głosy "Sukces? To satanistyczna organizacja szerząca wszelkie dewiacje, multikulti, aborcje, dążąca do utworzenia rządu światowego. Tu trzeba płakać! Kto nas Polaków pytał o zdanie?. Jak zwykle łże elity robią wszystko za naszymi plecami

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj