Polska zdradziła partnerów z reaktywowanej Grupy Wyszehradzkiej V4

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niestety politycy rządzącej w Polsce partii Platforma Obywatelska, zdecydowali dzisiaj o zdradzeniu sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej. Podczas głosowania na spotkaniu Ministrów Spraw Wewnętrznych państw członkowskich, Polska zgodziła się na określoną kwotę imigrantów. Jedynie Słowacja, Czechy, Rumunia i Węgry, zagłosowały przeciwko. Media w tych krajach pełne są gorzkich słów pod adresem Polaków, kórzy "jak zwykle zdradzilii".

 

Niestety dzisiejszymi decyzjami dobitnie jakim partnerem wspólnej polityki w Europie Wschodniej stała się Polska. Dla krajów, które mieliśmy ambcję prowadzić w ramach mozolnie formowanego Międzymorza. Co więcej kraje te chętnie zobaczyłyby polskie przywództwo, bo jesteśmy krajem o podobnym potencjale do Hiszpanii i powinnśmy być lokalną potęgą jeśli chcemy się liczyć.

 

Jednak najwyraźniej polska racja stanu jest obecnie zdefiniowana jako powtarzanie stanowiska Niemiec. Być może idzie o jakieś unijne posady dla polityków. Widzieliśmy już takie przypadki w niedawnej historii Polski. Wygląda na to, że lukratywne posady dla polskojęzycznych polityków w Brukseli są elementem determinującym to co jest dobre dla polityki zagranicznej Polski. Szkoda, że ceną tej kolaboracji jest też wstyd dla całego narodu przed zdradzonymi sojusznikami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zaduma

My chyba nigdy nie mogliśmy

My chyba nigdy nie mogliśmy liczyć na resztę V 4 a, jak mawiał stary Żyd "kto umie rachować, rachuje na siebie". Dla nich zawsze było ważniejsze zdanie niemieckie lub rosyjskie, nasze zdanie zawsze mieli w głębokim poważaniu i niech nie jojczą, że teraz boli.

Portret użytkownika michuu

A ile razy nas zdradzili

A ile razy nas zdradzili Węgrzy swoją polityką stosunku do Rosji?  Czesi mają nas głęboko, pokazując swoją rygorystyczną polityką w stosunku do naszych produktów jak również przyjaźnią w stosunku do Rosji podobnie jak Słowacy. 

Portret użytkownika FoREvEr

  "ZDRADY" WYSZEHRADU (tylko

 
"ZDRADY" WYSZEHRADU (tylko z tego roku) :
- kary za przekroczenie kwot mlecznych : Słowacja, Czechy przeciw Polsce w głosowaniu
- kwestie pomocy suszowej, (poparli nas Niemcy, Francuzi, Hiszpanie) : Słowacja, Węgry, Czechy mają nas w dupie
- kwestie sankcji wobec Rosji (na wniosek Polski) : Węgry i Słowacja mają nas w dupie, prezydenci Czech i Węgier nie mają oporu przeciw spotykaniu się z Putinem w samym środku konfliktu w Donbasie. Polska uznaje to za "niestosowne".
- Orban flirtuje z Putinem i przybija deal surowcowo-energetyczny, wbrew Polsce, to samo robi Słowacja.

Kury pasać a nie polityką się zajmować

 

Portret użytkownika panek

Zdradziliśmy samych siebie -

Zdradziliśmy samych siebie - dopuszczając by rządziły nami marionetki, które "w naszym imieniu" niszczą nas dalej. Masy zachowują się na wzór reklam z tv, niby ich nie oglądają a reakcje jak z ekranu wyjęte. A "@michuu" to się chyba pogubił w tym wszystkim i rozsiewa sam nie wie co.

Portret użytkownika Beno

Potomkowie Napoleon Bonaparte

Potomkowie Napoleon Bonaparte jeszcze Francja nie zgineła niestety  nie mają wiele czasu,, Słowacja Węgry czechy się uwolnia od cyjonistów satanistczynej organizacji masońskiej,w Polsce może zawreć woda z powodu ludzi którzy żądzą a nie byli wybrani ,,przez Naród,,, ta baba niech zacznie spszątać po sobie w mieszkaniu, a nie rujnować Państwo Kto cie wybrał Kobieto na takie stanowisko kluski kręcić nic wiecej,,,,Tusk spiepszył bo narobił w gacie za co został chojnie ustawiony ale ta babcia kluski i koklety zacznij studjować ,,  ***miechu!!! a ty co jesteś bratem wlodiego czy idziesz do 1 klasy, siejesz idiotyzm czy jesteś lewakiem!!!! przyjacielu kto Czechy podczas 2 wojny  św zdardził gdy hitler tam wjechał, kto podpisał dokument o nieagresji co do Węgrów won od Monarchi Austryjacko Węgierskiej jak ci coś nie pasuje to spowrotem do Palestyny !!!!! O Carskiej Rosji jeszcze usłyszysz. Rosja to jedyny kraj który zaczyna się nawracać kiedy tu Dzieciom wpajają gender. szataniści  wasz czas się kończy ,,,,,    
 
https://www.youtube.com/watch?v=S7n-F6HAcEE
https://www.youtube.com/watch?v=ksHvEjY8rf0

Portret użytkownika Mojeimię44

Poprostu weźcie

Poprostu weźcie [.................]  Pokażcie patriotyzm. Chyba już najwyższy czas. Uwolnijcie nas od chwastów. No który odważny poświęci się dla dobra reszty? Ja mam misję i też wyrwe chwasty. Spójrzcie na Kopacz przecież to demon nie widzicie? Ona nawet ludzkich rys twarzy nie ma. Odeślijmy ją do piekła. Odeślijmy ją skąd przylazła. Ją i całą reszte chwastów. kopacz kop sobie grób sz...to

 

Nawoływanie do zabijania jest przestępstwem!

Moderacja

Strony

Skomentuj