Polska zdradziła partnerów z reaktywowanej Grupy Wyszehradzkiej V4

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niestety politycy rządzącej w Polsce partii Platforma Obywatelska, zdecydowali dzisiaj o zdradzeniu sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej. Podczas głosowania na spotkaniu Ministrów Spraw Wewnętrznych państw członkowskich, Polska zgodziła się na określoną kwotę imigrantów. Jedynie Słowacja, Czechy, Rumunia i Węgry, zagłosowały przeciwko. Media w tych krajach pełne są gorzkich słów pod adresem Polaków, kórzy "jak zwykle zdradzilii".

 

Niestety dzisiejszymi decyzjami dobitnie jakim partnerem wspólnej polityki w Europie Wschodniej stała się Polska. Dla krajów, które mieliśmy ambcję prowadzić w ramach mozolnie formowanego Międzymorza. Co więcej kraje te chętnie zobaczyłyby polskie przywództwo, bo jesteśmy krajem o podobnym potencjale do Hiszpanii i powinnśmy być lokalną potęgą jeśli chcemy się liczyć.

 

Jednak najwyraźniej polska racja stanu jest obecnie zdefiniowana jako powtarzanie stanowiska Niemiec. Być może idzie o jakieś unijne posady dla polityków. Widzieliśmy już takie przypadki w niedawnej historii Polski. Wygląda na to, że lukratywne posady dla polskojęzycznych polityków w Brukseli są elementem determinującym to co jest dobre dla polityki zagranicznej Polski. Szkoda, że ceną tej kolaboracji jest też wstyd dla całego narodu przed zdradzonymi sojusznikami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zaduma

My chyba nigdy nie mogliśmy

My chyba nigdy nie mogliśmy liczyć na resztę V 4 a, jak mawiał stary Żyd "kto umie rachować, rachuje na siebie". Dla nich zawsze było ważniejsze zdanie niemieckie lub rosyjskie, nasze zdanie zawsze mieli w głębokim poważaniu i niech nie jojczą, że teraz boli.

Portret użytkownika michuu

A ile razy nas zdradzili

A ile razy nas zdradzili Węgrzy swoją polityką stosunku do Rosji?  Czesi mają nas głęboko, pokazując swoją rygorystyczną polityką w stosunku do naszych produktów jak również przyjaźnią w stosunku do Rosji podobnie jak Słowacy. 

Portret użytkownika FoREvEr

  "ZDRADY" WYSZEHRADU (tylko

 
"ZDRADY" WYSZEHRADU (tylko z tego roku) :
- kary za przekroczenie kwot mlecznych : Słowacja, Czechy przeciw Polsce w głosowaniu
- kwestie pomocy suszowej, (poparli nas Niemcy, Francuzi, Hiszpanie) : Słowacja, Węgry, Czechy mają nas w dupie
- kwestie sankcji wobec Rosji (na wniosek Polski) : Węgry i Słowacja mają nas w dupie, prezydenci Czech i Węgier nie mają oporu przeciw spotykaniu się z Putinem w samym środku konfliktu w Donbasie. Polska uznaje to za "niestosowne".
- Orban flirtuje z Putinem i przybija deal surowcowo-energetyczny, wbrew Polsce, to samo robi Słowacja.

Kury pasać a nie polityką się zajmować

 

Portret użytkownika panek

Zdradziliśmy samych siebie -

Zdradziliśmy samych siebie - dopuszczając by rządziły nami marionetki, które "w naszym imieniu" niszczą nas dalej. Masy zachowują się na wzór reklam z tv, niby ich nie oglądają a reakcje jak z ekranu wyjęte. A "@michuu" to się chyba pogubił w tym wszystkim i rozsiewa sam nie wie co.

Portret użytkownika Beno

Potomkowie Napoleon Bonaparte

Potomkowie Napoleon Bonaparte jeszcze Francja nie zgineła niestety  nie mają wiele czasu,, Słowacja Węgry czechy się uwolnia od cyjonistów satanistczynej organizacji masońskiej,w Polsce może zawreć woda z powodu ludzi którzy żądzą a nie byli wybrani ,,przez Naród,,, ta baba niech zacznie spszątać po sobie w mieszkaniu, a nie rujnować Państwo Kto cie wybrał Kobieto na takie stanowisko kluski kręcić nic wiecej,,,,Tusk spiepszył bo narobił w gacie za co został chojnie ustawiony ale ta babcia kluski i koklety zacznij studjować ,,  ***miechu!!! a ty co jesteś bratem wlodiego czy idziesz do 1 klasy, siejesz idiotyzm czy jesteś lewakiem!!!! przyjacielu kto Czechy podczas 2 wojny  św zdardził gdy hitler tam wjechał, kto podpisał dokument o nieagresji co do Węgrów won od Monarchi Austryjacko Węgierskiej jak ci coś nie pasuje to spowrotem do Palestyny !!!!! O Carskiej Rosji jeszcze usłyszysz. Rosja to jedyny kraj który zaczyna się nawracać kiedy tu Dzieciom wpajają gender. szataniści  wasz czas się kończy ,,,,,    
 
https://www.youtube.com/watch?v=S7n-F6HAcEE
https://www.youtube.com/watch?v=ksHvEjY8rf0

Portret użytkownika Mojeimię44

Poprostu weźcie

Poprostu weźcie [.................]  Pokażcie patriotyzm. Chyba już najwyższy czas. Uwolnijcie nas od chwastów. No który odważny poświęci się dla dobra reszty? Ja mam misję i też wyrwe chwasty. Spójrzcie na Kopacz przecież to demon nie widzicie? Ona nawet ludzkich rys twarzy nie ma. Odeślijmy ją do piekła. Odeślijmy ją skąd przylazła. Ją i całą reszte chwastów. kopacz kop sobie grób sz...to

 

Nawoływanie do zabijania jest przestępstwem!

Moderacja

Portret użytkownika N1KT

I tak właśnie od A do Z

I tak właśnie od A do Z ustanowili sobie prawka i trzymają za pyski żeby nie można im było nic...
I tak i tak to przestanie za chwile wszystko działać niech tylko dzieci pierwsze zaczną umierać na raki od skażonego jedzenia i wody i powietrza przez to co wywala 24h/dobę od 4,5 roku Fukushima...
Ten rząd już w tej chwili jest spalony na amen - rozjebią ich ludzie gołymi rękoma za zatajanie tych informacji o których napisałem właśnie teraz. Za to że nie poinformowali o naistotniejszych rzeczach które są warte największą cenę. Oni w tej chwili robią wszystko żeby skłócić Polaków ze wszystkimi żeby Polacy prali się z kim popadnie lub z wszystkimi na raz żeby nie dobrali się im do dupy. Chcą nas zająć czymś innym żebyśmy im nie dobierali się do dupy. To tak samo jak z tym pociągiem złotym podrzucili temacik a za plecami robili nam koło dupy żeby ktoś nie wyszukał tego co trzeba było.)
Jednocześnie takie postąpienie i traktowanie Polaków w ten sposób ukazuje to: jak nami się przejmują i kim dla nas są i kim my dla nich jesteśmy.
 
UWAGA LUDZIE - NIE ZBIERAMY GRZYBÓW W LASACH - SA TYSIĄCE RAZY PONAD NORMY I TO NORMY KTÓRE PO FUKUSHIMIE BYŁY WYWINDOWANE DUZO W GÓRĘ.
 
"PRZEMYŚL TO CO PODAŁEM CI NA TACY"
http://www.sujb.cz/monras/aplikace/monras_cz.html 

kliknij tam Co dychame,pijeme, jime i porownaj sobie grzyby z np miesem
nie jesc kategorycznie grzybów !
Grzyby po czesku to houby.
 

artykuł na podstawie badań z Uniwerku Gdańskiego
na końcu jest Conclusion czyli wnioski
Grzyby magazynują metale ciężkie, spożywanie może być szkodliwe dla zdrowia ze względu na wysokie stężenia Kadmu, Ołowi i Rtęci (brak informacji o tych najbardziej szkodliwych jak pluton, uran, stront90, cez itd.) i to grzyby z Borów Tucholskich
więc relatywnie czystych terenów
badania na przykładzie czubajki kani
http://www.tandfonline.com/doi/pdf/10.1080/03601234.2011.603986
 
Tu się losy Polski rozgrywają adminie i daruj sobie takie moderacje bo sam zginiesz broniąc te parszywe świnie !
https://www.youtube.com/watch?v=j2J0WROLIU4

Portret użytkownika manieknwo

Chcialbym wiedziec czy z

Chcialbym wiedziec czy z pieniedzy podatnikow przenaczane sa srodki na ochrone rodziny tej ladacznicy banksterow i niemieckich interesow, czyli rodzina corki, wnuczek.
Moze znajda sie sasiedzi, ktorzy powiedza czy jej rodzina jest w polsce czy za granica.
PO to zdrajcy !!! Wiedza o tym wiec moze sie ewakuowali za granice jak tusk z rodzina.
Czy sa w Polsce, czy srodki z kieszeni podatnikow sa zwiekszone na ich pobyt za granica.
Czy podatnicy nadal beda placic za ochrone gdy zakonczy urzad.

Strony

Skomentuj