Polska zaczyna przypominać Wuhan. Stadion Narodowy w Warszawie będzie szpitalem polowym

Kategorie: 

Źródło: Internet

Sytuacja polskiej służby zdrowia w związku z rozwijającą się w coraz szybszym tempie pandemią koronawirusa, zaczyna przypominać tę z Wuhan z początku epidemii czy z Włoch oraz Hiszpanii. Władze są zmuszone budować szpitale polowe.

Budowa największego w Polsce szpitala polowego rozpoczęła się w ten weekend. Obiekt zlokalizowany na Stadionie Narodowym w Warszawie, ma zostać przystosowany dla nawet 2000 pacjentów chorujących na SARS-CoV-2. Projekt nadzoruje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Zdrowia oraz kierownictwo Stadionu Narodowego. Szpital zostanie oddany do użytku jeszcze w tym tygodniu.

 

Łóżka dla pacjentów będą zainstalowane bezpośrednio na płycie boiska. Stadion zostanie też wyposażony w chłodnie przeznaczone dla pacjentów, którzy poniosą śmierć w walce z koronawirusem. Z informacji ujawnionych przez władze dowiadujemy się, że podobne szpitale polowe mają powstać w każdym województwie. Ich rolą będzie odciążenie praktycznie sparaliżowanych zwykłych szpitali.

 

Najważniejszym aspektem ich budowy ma być powrót zwykłych szpitali do normalnego funkcjonowania i przeprowadzania zaplanowanych zabiegów i operacji, które zostały odłożone na bliżej nieokreśloną przyszłość nie tylko z powodu przeciążenia, ale również masowych infekcji koronawirusem wśród lekarzy i personelu medycznego.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

No co Polska zaczyna

No co Polska zaczyna przypominać ? No co ? Whuj Han ! sStraszne to czy nie ? Jak się produkuje sztuczny tłok ? No whuj han siem buduje i wszyscy ze stracha robią pod siebie bo pandemnia szaleje w Huj han na stadionie.

Portret użytkownika Kwazar

GeoMedical ogromny nowoczesny

GeoMedical ogromny nowoczesny szpital na Śląsku od lat stoi PUSTY !!!! a tu Stadion Narodowy w Warszawie będzie szpitalem polowym? No ok, i jak to brzmi strasznie i jakie zyski generuje defraudacyjne ! Można morze pieniędzy utopić i wyprać przy okazji atmosfery strachu dla maluczkich.. A taki szpital to już tylko stoi i to w dodatku  PUSTY !!! Żadnej kasiory lewej nie wydusisz no i mało on straszny ...jakiś szpital tylko ?

Portret użytkownika ARTUR

Obecnie dla niektórych są

Obecnie dla niektórych są potrzebne informacje jak to będzie w obozie . Najpierw należy wychwycić prowokatorów i sprzedawczyków , potem zorganizować grupy obozowe gdzie można coś z tym fantem zrobić aby się wydostać i zorganizować ruch oporu . Potrzebni będą elektrycy , elektronicy , hakerzy , złodzieje , fałszerze , iluzjoniści i każdy wykształcony technicznie . Na pewno się uda*bomb*  . Którz przeciw mnie jeśli Bóg ze mną ? Pamiętajmy , nie walczymy z ludżmi lecz z demonami  

Portret użytkownika euklides

Pracujemy nad stworzeniem tzw

Pracujemy nad stworzeniem tzw. klauzuli dobrego Samarytanina, zakładającej, że w ramach walki z COVID-19, błędy popełniane nieumyślnie nie będą karane - powiedział w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski. Dodał, że rozwiązanie pozwoli lekarzom poczuć się bezpieczniej.

Chyba klauzula dobrego Mengelowca. Czyli teraz Mengelowcy nie będą ponosili odpowiedzialności za błędy w przypadku "leczenia" covida - śmiertelnie niebezpiecznej, bezobjawowej choroby na którą zmarło chyba coś około 0 osób...

Portret użytkownika gołota

Przecież to ustawka wszystko

Przecież to ustawka wszystko wyreżyserowane Od kiedy kruk kruka dłubie? Władza zawsze współpracowała z KK, za prlu i tym bardziej dzisiaj To ewidentna prowokacja aby podkręcić atmosferę Ostatnie protesty w Polin również były przeprowadzone przez agenturę tak zwaną kontrolowaną opozycję Wszystko to mi wygląda na próby wyciągnięcia ludzi na ulicę

Portret użytkownika S

Ja p... skąd oni wezmą 2000

Ja p... skąd oni wezmą 2000 chorych? Szpitale puste bo lekarze kaszelku sie boją, a ci dalej te swoje pierdolenie. Drogi autorze, jeżeli już, to Stadion Narodowy będzie "obozem koncentracyjnym" dla przeciwników szczepionki dr Mengele. Takie obozy powstają już wszędzie na Świecie (i mają być ukończone do końca 2020). Kto odmówi przyjęcia szczepionki, będzie w takich więzieniach trzymany aż zmieni zdanie, albo do końca życia. Bez sądu. Oto, czym będzie Stadion Narodowy.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika prorocznia

Pamiętam tego typu pokazówki

Pamiętam tego typu pokazówki z czasów PRLu. Podobnych sztuczek w maju użyli Amerykanie.Szpitale stały gotowe na tysiace pacjentow. Wszystkie stacje TV to pokazaly a po 8 dniach zwinięto cały majdan...z braku pacjentów. No, chyba że pozamykają wszystkie szpitale w Polsce, wtedy będzie gdzie położyć, konających, onkologicznych pacjentów.

Strony

Skomentuj