Polska wypłaciła 230 tysięcy euro odszkodowania dla talibów torturowanych na Mazurach w tajnych obozach CIA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Skutkiem proamerykańskiego serwilizmu naszych władz można nazwać fakt, że Polska została zmuszona wyrokiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, do wypłacenia 230 tysięcy euro odszkodowań dla dwóch talibów, którzy byli przetrzymywani i torturowani w ośrodku w Starych Kiejkutach na Mazurach.

 

Informację potwierdził wiceminister spraw zagranicznych Rafał Trzaskowski. Jeden z torturowanych na terenie Polski mężczyzn otrzymał już pieniądze na konto. Drugi jest nadal podejrzewany o działalność terrorystyczną dlatego jego dola została zatrzymana w depozycie.

Tym sposobem polski podatnik złożył się na opłacenie niefrasobliwości rządzących z czasów rządów SLD, a Polska stała się chłopcem do bicia na arenie międzynarodowej i jako jedyna poniosła odpowiedzialność w aferze tajnych więzień CIA.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Filipeczek

CIA zapłaciła polskim służbom

CIA zapłaciła polskim służbom specjalnym 15 milionów dolarów za prowadzenia tajnego więzienia w Starych Kiejkutach. Informacje na ten temat podał amerykański dziennik „Washington Post”. (CIA – Central Intelligence Agency. Po naszemu – Centralna Agencja Wywiadowcza)
Gazeta ujawnia także inne szczegóły polsko-amerykańskiej współpracy w ramach wojny z terroryzmem. Według „Washington Post”, na początku 2003 roku oficerowie CIA odebrali z amerykańskiej ambasady w Warszawie dwa kartony przesłane drogą dyplomatyczną z Berlina. W kartonach było 15 milionów dolarów w gotówce.

Portret użytkownika katra

Jak i któryś ciul pseudo

Jak i któryś ciul pseudo polityk za to zgarnął hajs do kieszonki,
to i Polska teraz musi za to beknąć.. Czemu talib ma cierpieć, a żydy to mało od nas ssają odszkodowań ??? Tylko ci to za co?? A tu jednak ktoś się wzbogacił - cipa milczy, my bulimy....

Portret użytkownika Alien1974

Hello everyone. Juz wczesniej

Hello everyone. Juz wczesniej pisalem ze jestem Obcym lecz nie napisalem skad. Pochodze z Planety Kwiatow z galaktyki trzech slonc. Po co to wszystko pisze? Moze po to zeby zrobic kariere sensacje zwrocic na siebie uwage a moze po prostu zeby zrobic z siebie debila? Nie. Po prostu po co mam owijac w bawelne i klamac jak Wasi rzadzacy. O co chodzi w Polsce tak naprawde? Walka toczy sie o zycie calej planety i trwa totalna manipulacja. Kosmici Antychryst kler - niewazne jaki wszystkie religie staly sie klamstwem - specjalisci od szklanych kul chiromanci egzorcysci etc. etc. wszyscy oni sa klamcami sami oszukuja i sa oszukiwani. Armageddon juz sie rozpoczal i przezyja go tylko Ci co pojma w czym rzecz. A w czym jest rzecz? Dlaczego w Polsce dzieje sie taki cyrk? Dlatego ze w Polsce mieszka Mesjasz. Co Mesjasz? Tak nie zwariowalem urodzil sie wlasnie tu w 1952 roku nie w Izraelu a w kraju nad Wisla. Nawet Antychryst urodzil sie w Polsce a nie w Izraelu taki z Izraela narod wybrany ze nawet Antychryst nie mogl sie urodzic tam. Wszystko trzymane jest w scislej tajemnicy po poza tym nawet rzadzacy nie wiedza tego na pewno ze Mesjasz to Mesjasz a Antychryst to Antychryst. Dlaczego? Poniewaz permanentne klamstwo i usprawiedliwianie go tak jak to ma miejsce w przypadku rzadzacych tzw. racja stanu bezpieczenstwem narodowym zawsze jest klamstwem a klamstwo chocby najmniejsze w imie jakichkolwiek idealow ideologi zaweza percepcje i pociaga za soba kolejne i kolejne klamstwa. Obudzcie sie Polacy. Chcecie byc szczesliwi chcecie by Wasze dzieci byly szczesliwe to sie obudzcie i poznajcie cala prawde musicie ja wykrzyczec calemu swiatu chocby byla okrutna i zla swiat musi poznac prawde a dla wielu prawda bedzie okrutna lecz to musi sie stac. Z chwila gdy Antychryst ktory byl i ktory juz nadszedl spotkal sie z Mesjaszem w tym samym czasie i miejscu nie ma juz odwrotu. Zostalo niewiele czasu a obecny swiat runie jak domek z kart. Pozdrawiam. Do nastepnego poczytania.

Portret użytkownika achiles

NASZ KRAJ MUSI PŁACIĆ

NASZ KRAJ MUSI PŁACIĆ PODEJRZEWANYM O TERRORYZM, A CHINY DAJĄ MILIARDY BIAŁORUSINOM, NA ROZWÓJ:

W Mińsku odbyło się białorusko-chińskie forum biznesowe, które zainaugurował prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko i przewodniczący Chin Xi Jinping. Mińsk otrzymał  od Chin kredyty na łączną kwotę około 7 mld dolarów — oznajmił dziennikarzom minister gospodarki Białorusi Władimir Zinowski.  "Strona chińska przyznała nam dwa bardzo znaczące dla nas kredyty: 3 mld to ulgowe kredyty i 4 mld na komercyjne kredyty dla naszych banków w celu finansowania kredytów biznesowych" — wyjaśnił Zinowski
TAK SIE KOŃCZY ROBIEBNIE " łaski "  ZACHODOWI, przez naszych pajaców, od lewa, do prawa, przez lat 26, już prawie. 

 

Portret użytkownika achiles

Robimy Amerykanom „LASKĘ” maj

Robimy Amerykanom „LASKĘ”
maj 14, 2015

Pamiętamy to:
„Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy” – to słowa szefa MSZ wypowiedziane do Jacka Rostowskiego.

SIKORSKI jaki jest każdy widzi i słysz, jednak trzeba mu przyznać, że w polityce zagranicznej, a dokładnie w kontaktach z USA, Polska jest wykorzystywana. Wystawiają nas na odstrzał, a gra idzie o duże pieniądze i wpływy. Polska w tej grze jak zawsze jest pomijana.

Jako słabe państwo, jako kraj w centralnej europie pomiędzy Niemcami i Rosją, powinniśmy zadbać o dobre kontakty i płynąć na tym układzie geopolitycznym.
Jednak jako wasal USA, wystawiamy się i przygotowujemy tyłki całego narodu na nadchodzący ból dupy.

Zastanówmy się, jeśli partie polityczne prą do wojny, jednocześnie nie dbają o współpracę gospodarczą, przemysł oraz rolnictwo upada, to kim są bossowie tych partyjek?
To PIONKI rezydentów CIA i MOSSAD, rezydenci którzy kierują nimi, siedząc pod przykrywką FUNDACJI założonych przez pana SOROS-a.
Nic WAM nie ŚWITA ?

Jakim cudem, tak duży kraj, zdolnych i wykształconych ludzi, jest tak biedny i nie rozwija się ?
Bo taki był plan w 1990 roku. POLSKA to tylko KOLONIA i magazyn zbytu towarów.

http://pressmix.eu/2015/05/14/robimy-amerykanom-laske/

Portret użytkownika achiles

Dziś odbędzie się ćwiczenie

Dziś odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) oznaczający ogłoszenie alarmu – dźwięk modulowany trwający 3 minuty.

Celem ćwiczenia jest sprawdzenie współdziałania instytucji wojskowych i cywilnych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w przypadku ataku terrorystycznego z powietrza, stąd nie jest znana pora nadania sygnału alarmowego. Rolę „obcego statku powietrznego” odegra samolot z Powidza, który przeleci nad Koninem.

W informacji możemy przeczytać, że to tylko ćwiczenia, jednak jest to zaplanowany i cyklicznie realizowany proces przygotowywania mentalnego poszczególnych szczebli władzy lokalnej. Wszystko wskazuje, że Polska szykuje się do wojny, bo ktoś w USA zaplanował reset zadłużenia USA i UE.

Od wielu miesięcy trwają ćwiczenia ewakuacyjne w urzędach, szkołach, szpitalach.

Media trąbią o WYBORACH, a USA przygotowuje nas jak BRANKA na rzeź.

PROPAGANDA USA i wmawianie NAM w mediach przez polityków i dziennikarzy, że Rosja jest wrogo nastawiona, to typowe działania CIA i rezydentów działających na zlecenie tego mocarstwa. Niestety o wyborach, też decydują imperia zewnętrzne. kogokolwiek wybierzemy, ON ma wydać rozkaz i nadać azymut. Walka o Pokój do ostatniej kropli krwi

http://pressmix.eu/2015/05/14/iii-wojna-swiatowa-cwiczenia-i-przygotowania/

Portret użytkownika ben

W czwartek ETPC w Strasburgu

W czwartek ETPC w Strasburgu jednomyślnie uznał, że Polska naruszyła zakaz tortur i nieludzkiego traktowania ws. więzień CIA. Polski rząd ma zapłacić 100 tys. euro Abd ar-Rahimowi an-Nashiriemu i 130 tys. euro Abu Zubajdzie. Twierdzą oni, że byli przetrzymywani w więzieniu CIA na terenie naszego kraju.
Stare Kiejkuty koło Szczytna. Tajny ośrodek szkolenia kadr wywiadu. Tu rzekomo CIA posiadała tajne więzienie, gdzie przetrzymywano osoby podejrzane o terroryzm

Wszyscy umyli ręce. Niewinni będą Amerykanie, niewinne będą inne kraje. Tylko Polska została napiętnowana jako ci, którzy torturowali –
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tajne więzienie CIA w Kiejkutach według "Washington Post" działało w ciągu kilku miesięcy 2003 roku, a polski wywiad dostał za nie 15 mln dolarów. Współpraca z Amerykanami musiała zacząć się za rządów Leszka Millera. Jak wtedy komentowali sprawę prezydent, członkowie rządu i inni politycy, którzy mogli wiedzieć o sprawie? Powtarzali: "Więzień nie było". Teraz znów zadajemy to samo pytanie. Jak politycy reagują po publikacji "WP"? Zobaczcie.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15329788,_Nie_bylo_zadnych_wiezien_CIA___To_mowili_politycy.html#TRrelSST
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
I taki to  obraz Polski tworzą nasi nierządcy .
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
 Ciekawe podejście do tematu cyt:

cholenderstwo
10 miesięcy temu

Oceniono 13 razy 9
 

"Dlaczego Polska ma być jedynym winnym w tej sprawie?"
Bo Polsce trzeba raz na zawsze dać nauczkę.
Kto wynajmuje swoje mieszkanie łachudrom zarabiającym na uprawianym w nim seksie odpowiada, zgodnie z prawem, za szerzenie prostytucji.
 

Strony

Skomentuj