Polska w niebezpieczeństwie! Ekspresowe głosowanie amerykańskiej ustawy 1226, która nakaże płacenie haraczu organizacjom żydowskim

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polska znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie. Już jutro w Kongresie USA będzie głosowana antypolska ustawa 1226, którą forsuje lobby żydowskie w Ameryce, a która zobowiąże Polskę do wypłaty haraczu szacowanego na bilion złotych. Jeśli ustawa zostanie przegłosowana, pozyskanie haraczu, którego oczekują organizacje żydowskie za majątek obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy zmarli bezpotomnie, będzie wspierane przez amerykański rząd.

 

Jeszcze kilka lat temu gdy ktoś w Polsce wspominał o bezspadkowych roszczeniach żydowskich po ofiarach holokaustu, domyślnie dostawał po głowie pałką rzekomego antysemityzmu. Jednak stosunkowo niedawno okazało się, że oczekiwanie zapłaty przez Polskę haraczu organizacjom żydowskim nie jest fantasmagorią oszalałych z nienawiści do Żydów polskich antysemitów tylko faktem.

 

Sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi o 300 mld dolarów czyli ponad bilion złotych! W grudniu ustawa znana wtedy jeszcze jako act 447 została przyjęta przez amerykański Senat, a teraz skierowano ją, już pod numerem 1226, do izby niższej amerykańskiego parlamentu, czyli do Kongresu USA.

 

Paul Ryan, przewodniczący Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, zamierza zawiesić normalnie obowiązującą procedurę i zezwolić na głosowanie nie na podstawie własnej wypracowanej w komisjach ustawy 1226, ale na podstawie wspomnianej ustawy senackiej o numerze 447! Oznacza to, że prawo nie będzie nawet dyskutowane w Komisji Spraw Zagranicznych i nie będzie okazji debatować nad jego znaczeniem i konsekwencjami.

 

Zabroniono też składania do niej poprawek, po prostu kopiując treść z dokumentu senackiego i skrócono debatę w Kongresie poprzedzającą głosowanie, do zaledwie 40 minut! Co jeszcze bardziej szokuje głosowanie tej niebezpiecznej ustawy może się odbyć już jutro, 24 kwietnia 2018 roku.

Aby to nowe prawo zwanej przez środowiska żydowskie JUST Act (od justice po ang. sprawiedliwość), stało się prawem, ustawa musiałaby zostać również podpisana przez prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale chyba nie ma co liczyć na weto prezydenta Trumpa, bo od dawna i jawnie wspiera on jak tylko może diasporę żydowską i Izrael.

 

To niesamowite, że kwestia głosowania ustawy 1226 prawie w ogóle nie jest obecna w polskojęzycznych mediach. Polskie władze udają, że tematu nie ma i bredzą coś o reparacjach wojennych od Niemiec i Rosji, albo rozprawiają o kolejnych smoleńskich hipotezach, a tymczasem kwestia tego, że rząd USA, kraju, którego wojska stacjonują w Polsce, będzie wspierał bezprawne roszczenia żydowskie wysuwane względem Polski, nie przebija się do mediów głównego nurtu. To milczenie to najlepszy dowód na to jak poważna jest ta sytuacja. 

Co więcej polskie władze nie dają nawet żadnego wsparcia Kongresowi Polonii Amerykańskiej, który rozsyła rozpaczliwe maile prosząc wszystkich o informowanie swoich kongresmenów, aby głosowali przeciwko ustawie 1226. Można odnieść wrażenie, że coś zostało w tajemnicy dogadane i właśnie nadchodzi dzień wypłaty dla organizacji żydowskich.

Jeśli ktoś myśli, że jego ta sprawa nie dotyczy, to niech pomyśli jeszcze raz, bo jeśli polskie władze będą oddawały bilion złotych, to albo trzeba będzie sprzedać część Polski czy też oddać nieruchomości w naturze, albo trzeba opodatkować dodatkowo Polaków, którzy spłacaliby ten haracz przez następnych kilkanaście lat. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Spokojny analityk

Upadlenkow - jakies problemy

Upadlenkow - jakies problemy z logiką. Piszesz - zresztą nieprawdę o 50 tys Amerykanów w Niemczech i jasno wprost mówisz, że przez to Polska nie będzie mogła się obrócić na Chiny. A potem kręcisz i wypierasz się i rżniesz głupa, że to niby tylko owi "uSSmani" w Niemczech, a nie wPolsce i wycofujesz się rakiem, jak ci przedtem wyraźnie chodziło o rzekomy brak pola manewru przez Polskę do obrotu na Chiny. Guzik prawda, USA w Niemczech mają siły szkieletowe i ledwo Niemcy trzymają "pod butem", siły cieżkie zaczęli odtwarzać w sile jednego szkolnego batalionu pancernego Abramsów w trakcie formowania od października 2013, w gotowości bojowej w Niemczech mają ledwie jedną brygadę lekką na Strykerach jako odwód na Bliski Wschód.  Inna rzecz, że obecność wojsk USA w Niemczech w 100% popieram, bo przyprawia to o ból głowy i Putina i Merkel z ich chorymi planami superimperium euroazjatyckiego od Lizbony do Władywostoku - planami ostaecznej likwidacji Polski i Polaków. Polecam głównego obowiązkowego stratega Kremla - naczelnego szatana Alexandra Dugina i jego doktryny realizowane przez Kreml. A co do Polski i 1226/447i problemu z USA i Izraelem - żaden problem - mamy alternatywę - i to już od 2011 i 2012 [traktat cywilny i wojskowy z Chinami]  - wystarczy samo występienie naszego ambasadora w Pekinie razem z Xi na tle flagi chińskiej i polskiej i wspólne oświadczenie o podpisaniu obowiązującego od zaraz rozszerzenia juz podpisanych traktatów o zagwarantowaniu przez Chiny i przez ich potencjał jądrowy i konwencjonalny nienaruszalności granic Polski, a jednocześnie ambasador USA i Izraela dostaną noty "persona non grata" z jednoczesnym nieprzekraczalnym terminem wyjścia wojsk USA z Polski. Czyli te niespełna 5 tys żołnierzy [a faktycznie 2 razy mniej, bo ciągle są rozciągnięci na Wschodniej Flance], którzy pod eskortą polskich żołnierzy [w relacji 10 Polaków na 1 Amerykanina minimum] i przy eskorcie tak 3 Leo 2 na1 Abramsa - dostaną gumę do żucia na drogę i "Good bye" do granicy. I wtedy i Waszyngton, i TelAviv i Moskwa i Berlin - guzik zrobią. Przykład Turcji czy Filipin jest aż nadto wymowny. Swiat jest mały, globalna projekcja siły Chin jest od dawna, a sprawy szybko płyną. Mógł w jeden dzień Hitel ze Stalinem się dogadać przez telefon, a następnego dnia Ribbentropp przyleciał Condorem do Moskwy i podpisać w sierpniu 1939 pakt rozpętania II wojny światowej? Ano mógł - a to był 1939. Więc czemuż by Polska miała być gorsza i nie skorzystac z takich wzorców? Dzisiaj i telekomunikacja lepsza i samoloty szybciej latają - świat jest mały - a Chiny to supermocarstwo, które dobrze rozumie, że silna i niepodległa Polska to podstawowa racja stanu Chin.

Portret użytkownika UPAdlina

Spokojny paralityku, o jakiej

Spokojny paralityku, o jakiej logice piszesz? Czy logicznie myślący człowiek wklejałby 2x te same wypociny jedne pod drugimi, po czym twierdził, że tego nie zrobił? Hehehehe! Piszę prawdę. W niemczech stacjonuje 50 tys. uSSmanów. Sprawdź sobie i nie rób z siebie takiego głąba. A Polska nie dlatego nie będzie mogła obrócić się ku Chinom, bo w niemczech stacjonuje 50.tys. uSSmanów (gdzie jak tak piszę, że przez to? Znowu kłamiesz), tylko przez to, że w "polskie" władze de facto są tylko po to, aby wypełniać rozkazy z tela-viwu, faszyngtonu, a nawet z twojego bander-kijowa. I gdzie się wycofuję rakiem? Z czego się wycofuję? Co ty sfrustrowany gostku znowu za kocopoły opowiadasz? Powtarzam. Polska nie jest obecnie krajem suwerennym i nie może podjąć decyzji o tym, czy obrócić się, czy nie na Chiny. Polska rządzą zainstalowane tu pacynki, które żeby nawet uchwalić ustawę muszą pytac się o zgodę w faszyngtonie i tela-viwie. Jak więc sobie śmieszny gościu wyobrażasz sytuację, w której te pacynki podejmują decyzje wbrew swoim panom? Chyba ci się coś pod deklem odkleiło?! 
Bandycki uSSman ma w niemczech 50 tys. swoich żołdaków, a nie siły szkieletowe, więc nie bredź. Wiadomości masz w necie na ten temat. Ja osobiście mam w dupie, czy w niemczech stoi uSSman, czy nie, ale będę obalał twoje kłamstwa w tej kwestii. 
Likwidację Polski i Polaków to przeprowadza właśnie bandycki uSSman, uchwalając ustawę 447/1226, dzięki której będzie mógł naciskać na Polskę w kwestii żydowskich roszczeń w wysokości 300mld dolarów. Na dodatek ten zbir wspiera banderowską juntę w kijowie, która wysuwa roszczenia terytorialne wobec Polski. Ale jakoś tego nie zauważasz w swojej talmudycznej ocenie rzeczywistości, co? 
Mówisz, że nie ma problemu z tą ustawą uSSmanów? Bo Polska zwróci się ku Chinom? Ciągle facet się ośmieszasz. Polska nie zwróci się ku Chinom, ponieważ władze w Polsce są pacynkami faszyngtonu i israhella, o czym mówił nawet sam kaczyński. 

 http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/540899,jaroslaw-kaczynski-amerykanie-usa-donald-trump.html
Kaczyński: Prawdopodobnie ustaną te amerykańskie niebywałe po prostu ingerencje w wewnętrzne sprawy polskie 

 https://kresy.pl/wydarzenia/kaczynski-wladze-usa-naciskaly-na-mnie-i-ingerowaly-w-wewnetrzne-sprawy-polski/

DOCIERA TO DO CIEBIE ŚMIESZNY CZŁOWIECZKU??????? Poczytaj i nie rób z siebie błazna większego niż jesteś. 
Jak Polska w obecnej sytuacji, będąc pod butem bandyckiego uSSmana może go olać i zwrócić się ku Chinom? Puknij się w główkę.
W pierwsze kolejności trzeba pozbyć się bandyckiego uSSmana, który trzyma Polskę na smyczy. Jarzy pan paralityk? Jakie więc noty persona non grata dla ambasadorów israhella i uSSmanów???????? Jak lokaj może dać noty lersona non grata swoim panom???? Buhahahahaha! Facet, wróć na ziemię! 
Przykład Turcji? No ale Turcja współpracuje obecnie z Rosją, co dla ciebie jest jak HEREZJA, więc dziwie się, że wspominasz Turcję, która współpracuje z "diabłem", hehehehehe!
No i same Chiny są w sojuszu z Rosją, więc jak możesz chcieć z nimi współpracy? Motasz się w oceanie niedorzeczności, absurdu i niespójności. 

Chinese military attache to Moscow: Russia, China should stand together to protect world against American aggression

Chiński attache wojskowy w Moskwie: Rosja , Chiny powinny wspólnie bronić świata przed amerykańską agresją.

 http://www.greanvillepost.com/2018/01/24/chinese-military-attache-to-moscow-russia-china-should-stand-together-to-protect-world-against-american-aggre...

Popieram to, co mówię konkretnymi dowodami, a ty tylko majaczysz i nic więcej. Zero spójności w tych twoich oderwanych od rzeczywistości wizjach. Wróć do realnego świata. Albo przestań zgrywać wariata. 

Ribbentrop mógł się dogadać ze stalinem, bo obydwaj nie reprezentowali rządów pacynek, tylko potężne suwerenne twory polityczne. Więc mogli. Gdyby Polska nie była pod butem uSSmana, to też mogłaby się dogadywać, z kim by chciała. A tak jest tak, jak mówi to kaczyński. CZY TO KOLEŚ DO CIEBIE DOCIERA?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Spokojny analityk

Biedny Upadlenkow - GDZIE JA

Biedny Upadlenkow - GDZIE JA WCZEŚNIEJ BAGATELIZOWAŁEM 1226/447? NO GDZIE? I gdzie ja niby "wściekam się i kwiczę"? Przecież na zimno od razu daję taką kontrę Waszyngtonowi [i ruskim trollom przy okazji, które już suflują gorliwie  rzekomo korzystny sojusz z Rosją - czyli samobójstwo dla Polski] - że wam trollom świeczki w oczach stają. STRATEGICZNYM WYJŚCIEM DLA POLSKI SĄ CHINY - ale tobie Moskalu to bardzo, ale to bardzo nie w smak. Kłamiesz Moskalu i na siłę przypinasz mi gębę. Co do banderyzmu i kultu SS Galizien - zero bagateliowania z mojej strony [znowu kłamiesz], jestem REALISTĄ i wiem i pokazuję, jak sobie z tym drugorzędnym niebezpieczeństwem poradzić, za dekadę Ukarina sama zrobi z nimi porządek i pokornie przyjdzie z nową ofertą do Polski, a Polska będzie silna - Ukraina wtedy słaba. Sami się docisną do ściany, a my ich spokojnie negocjacyjnie przetrzymamy, a w międzyczasie się wzmocnimy. Ukraina nie ma broni atomowej, jak Rosja, która ma i grozi jej użyciem dla zniszczenia Polski. Więc Ukraina może sobie gołosłownie grozić - ale atak konwencjonalny Polskę - na kraj w UE i NATO, to byłoby dla Ukrainy samobójstwo - natomiast Rosja ma środki do zniszczenia Polski - i otwarcie grozi "atmowa pustynią" i eskaluje groźby. Więc gadanie, że Rosja nic nie chce od Polski - to brednie wariata. A porównywanie niebezpieczeństwa idącego od Ukrainy z niebezpieczeństwem od Rosji jest zwyczajnie głupotą i błędem. Ukraina to sprawa drugorzędna i łatwa do wykozrystania i docelowo do sojuszu na warunkach Polski. Żaden problem - wystarczy cierpliwość i konsekwencja. Wrogiem nr 1 dla Polski jest Rosja, ktora otwarcie grozi Polsce i Polakom "atomową pustynią", wywija jak zbój atomową pałą od Zapad 2009, zamierza zrobić z nas Mitteleuropę razem z Berlinem, zlikwidować CAŁKOWICIE Polskę i zrusyfikować Polaków. I to wg startegizcnej doktryny euroazjatyzmu, o której wszyscy kłamliwie milczycie - chcą likwidacji Polski bez żadnego "ale" czy alternatyw. Bo Kreml od 2011 chce zbudowac imperium od Lizbony do Władywostoku, silniejsze i od USA i od Chin. Na co może głupi Amerykanie może pozwolą, żeby dobrze zrobić Izraelowi, ale Chiny - NA PEWNO NIE. I dlatego sojusz z Chinami jest w razie potrzeby trwały i gwarantowany - własnym interesm Chin - a to najlepsza rękojmia. Polska to naturalny sojusznik dla Chin, które w ramach "wojny koniecznej" ogłoszonej w 2013, przejmą najpierw 1,6 mln km2  "ziem rdzennie chińskich pod tymczasowa administracją rosyjską" a potem cała Syberię. Dalej nie pójdą, bo to dla nich zwyczajnie i nieopłacalne i przy wydłuzeniu linii komunikacyjnych Rosjanie w części europejskiej, w swoim mateczniku, stawialiby zbyt kosztowny dla Chin opór. Dlatego nie martwi mnie sojusz z Chinami - wrecz przeciwnie. Przy okazji Polska przepnie się na bardziej perspektywiczne supermocarstwo - 1226/447 tylko to przyśpieszą. A prawda o sojuszu chińsko-rosyjskim jest taka, że dla Chin Rosja to taka zdradliwa hiena, która tymczasowo jest nawet pożyteczna, ale docelowo jest pierwszym konkurentem w Eurazji do likwidacji. Bo bez panowania w Eurazji Chiny nie staną się hegemonem świata. Proste - taka jest nieubłagana logika historii. W sumie - czas pracuje dla Polski i przeciw wrogom Polski. Z Izraela i Rosji ślad nie zostanie, gdy Polska będzie prosperowała i się rozwijała. Tak samo Niemcy zmarnieją, zresztą na włane życzenie, już islam się o to postara. Polska, nie to co Rosja czy Niemcy, gdzie meczetów i islamistów pełno. Dlatego przy sojuszu z Chinami przetrwamy i wzrośniemy jako prawdziwy rdzeń Słowiańszcyzny. Dlaczego Iwan Groźny w jednym pochodzie nabił na pal i wymordował  700 tys ludzi z Nowogrodu Wielkiego, a jeszce przy okazji i sporo Moskali. Bo, prócz tego, że chciał zlikwidować groźnego konkurenta, który od czasów Aleksandra Newskiego miał prestiż, to wg niego Nowogród Wielki "chorował na polską chorobę" - na starodawną słowiańską demokrację, na której opierała się np. I Rzeczpospolita. A Moskwa to azjatycki absolutyzm - o żadnej tam słowiańskiej demokracji na wiecach i w rodach ani mowy być nie mogło od czasów, gdy Mongołowie przerobili Moskali na swoją turańską modłę i tak już zostało...ale teraz dni Rosji są już policzone - konkretnie w Pekinie. Pewnie - jeszcze Moskwa pręży militarne muskuły i się chełpi siłą - no cóż - pycha zawsze przed upadkiem stoi... Adminie - to może parę artykułów o Rosji i historycznych, i tych od XX w. i tych od kumania się Rosji i Niemiec za Schrodera, i tych od 17 IX 2009, i tych od ZAPAD2009 i od obowiązkowych doktrynach szatana-Dugina, potem o dalszych eskalacjach gróźb? Bo widzę zasadnicze zakłamanie, czy przynajmniej niedoinformowanie w sprawach podstawowych, a strategicznych dla Polaków. Ładnie, ze się krytykuje paskudną politykę Zachodu, ale Rosja nie lepsza - przeciwna - znacznie gorsza i bardzo konsekwentna w budowaniu imperialnej potęgi za wszelką cenę. Przy planach Kremla takie zachodnie NWO to przedszkole.

Portret użytkownika UPAdlina

Śmieszny paralityku, cały

Śmieszny paralityku, cały czas bagatelizujesz tę ustawę uSSmanów. Zrobiłeś to dopiero, co powyżej pisząc, że: "ustawa 447/1226 nie jest problemem". Wróc i przypomnij sobie, bo chyba masz sklerozę. Wróć i zobacz, bo znowu się ośmieszasz. 
Ty dajesz kontrę? Do tego trzeba mieć nieco rozumu i nie ośmieszać się, tak jak ty. Jaką kontrę? Hehehehehe! 
Nie bredź o śmierci dla Polski w sojuszu z Rosją, bo śmierć dla Polski to obecnie jest przygotowywana przez bandyckich uSSmanów i ich ustawę 447/1226, która dla ciebie, jak to napisałeś, nie jest problemem. To jest śmierć dla Polski. Co do trolli, to znowu złodziej krzyczy: "Łapać złodzieja!" Czyli troll bandero-uSSmański z krzywym nosem krzyczy coś o ruskich trollach, żeby odwrócić uwagę od swojej trollowni, co? Hehehehe! 
Mówisz, że zero bagatelizowania banderyzmu? A nie tak dawno stwierdziłeś, że ukraina powinna rosnąć w siłę? Ta banderowska ukraina ma rosnąć w siłę? O banderyzmie na ukrainie mówiłeś w takim samym tonie, jak o uSSmanskiej ustawie 447/1226, czyli, że to żaden problem. Ciekawe, że najbardziej niebezpieczne dla Polski kwestie dla ciebie są bezproblemowe? To bardzo ciekawe. Prawda? 
Jak ukraina sobie poradzi z banderyzmem śmieszny człowieczku? Cała zachodnia ukraina to matecznik banderyzmu, gdzie w szkołach uczy się o "herojach z upa". Wszystko to jest wspierane przez bandyckiego uSSmana, który od dekad wspiera banderyzm. Jak więc ukraina sobie z tym poradzi? Wbrew uSSmanowi, który de facto nią zarządza? Chyba ci na mózg padło.I nie zapominaj, że gdy ukraina miała pro-rosyjskiego prezydenta, nie było tam problemów z banderyzmem, tak? Od kiedy wlazł tam bandycki uSSman mamy renesans banderyzmu na twoim grajdole. Więc znowu problemem jest uSSman. Dociera to do ciebie? I jak Polska będzie silna, będąc pod butem uSSmana? O czym ty bredzisz ukrowski trollu? Jak Polska, która będzie naciskana przez bandyckiego uSSmana w kwestii roszczeń żydowskich na kwotę 300mld dolarów ma byc silna przy takim "sojuszniku"? Co ty wygadujesz? Zachodnim ukrom nie jest potrzebna broń nuklearna, aby w Polsce zrobić Wołyń 2. Jest ich tu już 2 miliony i przemycają tu broń. Nie wiesz o tym? Nie chodzi więc ignorancie o atak junty kijowskiej na polskę, tylko o atak tych, którzy juz tu są. Niedawno wiceminister banderowskiej ukrainy straszył, że jak Polacy będą zbyt anty-banderowscy, to ukraińcy w Polsce mogą chwycic za broń!!!! Umknęło ci to panie ukrze? 
Na terenie Polski stacjonuje bandycki uSSman ze swoim żołdactwem i tworzy tu swoją wojskową infrastrukturę, więc czemu cię dziwi, że Rosja musi brać pod uwagę atak na teren, gdzie ten bandyta stacjonuje? Nie będzie tu uSSmana, nie będzie zagrożenia ze strony Rosji broniącej się przed bandytą zza oceanu. Cały czas więc prezentujesz talmudyczny sposób patrzenia na świat, gdzie z agresora robisz ofiarę, a z ofiary agresora. 
Porównywanie niebezpieczeństwa ze strony Rosji z tym z banderowskiej ukrainy jest rzeczywiście niedorzeczne, ponieważ w obecnej sytuacji niebezpieczeństwa ze strony Rosji nie ma, natomiast to ze strony banderowskiej ukrainy jest. Przypominam, że to właśnie twoja banderowska ukraina wysuwa roszczenia terytorialne wobec Polski. Zapomniał o tym pan ukr? Nie bredź więc, że banderowska ukraina to drugorzędny problem, bo dla Polaków to pierwszorzędny problem. SojuszU????? Z banderowską ukrainą????? No i widzisz ukrze, jak się odsłaniasz w tych swoich wypocinach? Zero sojuszu z twoim banderowskim grajdołem. Sojusz to może być z Rosją przeciw twojemu banderowskiemu grajdołowi i wspierającemu go bandyckiemu uSSmanowi.
Wrogiem dla Polski nr 1 nie jest Rosja, tylko banderowska ukraina wraz ze wspierającymi ją bandyckimi uSSmanami. To są wrogowie Polski nr 1. I tłumaczono ci już wielokrotnie, że nie będzie straszenia przez Rosję, gdy z polskiego terenu wywali się bandyckiego uSSmana. To proste. 
A więc wywalenie uSSmana to główny priorytet dla Polski. 
Chiny i Rosja to sojusznicy. Nie będą ze sobą walczyć, dopóki zagraża im bandycki uSSman. 

Chinese military attache to Moscow: Russia, China should stand together to protect world against American aggression

Chiński attache wojskowy w Moskwie: Rosja , Chiny powinny wspólnie bronić świata przed amerykańską agresją.

 http://www.greanvillepost.com/2018/01/24/chinese-military-attache-to-moscow-russia-china-should-stand-together-to-protect-world-against-american-aggre...

Poczytaj i wróc na ziemię gościu, bo jesteś w kosmosie absurdu. 

Na końcu swojego wywodu jak zwykle snujesz swoje profetyczne smieszne wizje o przyszłości za kilka dekad, hehehehe! Ty już "wiesz", że Chiny uderzą, jaką będą miały broń, a jakiej Rosja mieć nie będzie, że niemcy zmarnieją..........buhahahahahaha! Niezły z ciebie kabareciarz. Hehehehehe!

Chłopie, wróć z kosmosu absurdu na ziemię, zostaw swoje senne majaki o tym, co będzie za kilka dekad i POPATRZ NA RZECZYWISTOŚĆ. Hehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika alojzy

Gratulacje dla całego

Gratulacje dla całego polskawego rżądu. Szczególne podziękowania dla srana ciaputowicza - za wybitne osiągnięcia w robieniu amerykańskiej łaski. Brawo duda, brawo kaczyński, no w ogóle owacje dla całej hodowli z pewnego chlewu na wiejskiej - wspaniale wam w myckach przy szabasowych świecach. Brawa dla wszystkich szwabskich, żydowskich, francuskich, rosyjskich a nawet hiszpańskich obciągaczy gały za kasę (tu pewien rudy ssyn z kolegami mógłby wstać i ze skromnym uśmiechem skinąć głową w podziękowaniu)

Wszyscy widzieli co się dzieje w Iraku, Afganistanie, Syrii, Libanie, Iranie, Wietnamie - ten sam schemat co do kropki - ale pójdźmy dokładnie tą samą drogą.

Portret użytkownika euklides

Gratulacje dla polskiego

Gratulacje dla polskiego społeczeństwa, które dopóki nie dostanie w du...sko to i tak będzie ślepo wierzyć w nieomylność magdalenkowej chołoty. Do nich nie dociera, że Kaczyński to marksista, krypto-komuch i okrągłostołowa marionetka socjalistycznej międzynarodówki.

Portret użytkownika Jaro

Jak ,, byłem" zwolennikiem ,

Jak ,, byłem" zwolennikiem ,,dobrej zmiany " to od teraz będę przeciwnikiem pisiorów, tego kurdupla i tego kabalisty Morawieckiego. Będę gorszy od tych wszystkich ubywateli !!!!!!! Sprzedali Polskę Żydom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Normin

Wśród mądrych wypowiedzi /bo

Wśród mądrych wypowiedzi /bo debilizmy i oszołomów pomijam/… perełką jest wpis Angelusa -

„Zydom sie nalezy tylko i wyłącznie złom z puszek po cyklonie B”… - więc może by tą genialną myśl rozwinąć i zacząć mówić PRAWDĘ od początku?! Bo to im się /te puszki/ rzeczywiście należy, bo to jest ich własność… ale nie tych co to byli ofiarą całopalną dla ich bogodemonka… ale tych, co to tą ofiarę składali czyli organizowali!!!  … Więc proponuję dla przypomnienia i uświadomienia kilka bardzo NIEWINNYCH a jakże wymownych i ważnych cytatów…!!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>

„ …Należy sądzić państwo Izrael i korporacje żydowskie – syjonistyczne. Syjonista Rockefeller i jego sztandarowa firma Standard Oil –( wybudowała piece w Oświęcimiu i utrzymywała swoich pracowników aż do 1942 roku); Syjonista Schiffa właściciel IG Farben -produkował dla Hitlera środki wybuchowe i cyclone B, wynalazcą cyclone B był rdzenny Żyd Fritz Faber, niegdysiejszy laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii; Wojnę finansowały banki Żyda Rotszylda; Magnat Stalowy niemiecki Żyd Krupp produkował uzbrojenie i miał swoje obozy koncentracyjne pracy.

Zagrabione złoto z Europy ( z żydowskich zębów) przetapiane było w Szwecji w Bankach Żyda Wallenberga.

Hanna Arendt – żydówka z Nowego Yorku twierdzi – „Eichman w Jerozolimie”,- ze gdyby nie współpraca elit żydowskich – Judenratów – które sporządzały szczegółowe listy proskrypcyjne dla Niemców Niemcy nigdy nie byliby w stanie tak skutecznie przeprowadzić akcji zagłady Żydów

W nazistowskich WLADZACH NACZELNYCH BYLI ZYDZI. 150 000 żydowskich żołnierzy Hitlera. Holocaust był finansowany przez finansjerę Żydowską Syjonistyczna ( HITLER założyciel Izraela, Hannah Arendt – Eichman w Jerozolimie >TO CI DOPIERO ŻYDOWSKA PODMIANKA

Celem Syjonizmu ( ruch polityczny, a nie religijny) – było powstanie Izraela – aby to osiągnąć Syjonizm sprowokował i 2 wojny Światowe – finansował obie walczące strony Niemcy i Rosje.

Syjonizm stworzył dwa totalitaryzmy – nazizm i komunizm – i sam Syjonizm jest systemem totalitarnym… Żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop… /itd. itd…../

!!!Skąd Weizman wiedział o holokauście i wojnie JUŻ w 1937 !!!

Wniosek może być tylko jeden – Syjonizm -Żydzi – Holocaust planowali i sami go finansowali. Nasuwa się jeszcze „DRUGORZEDNY” wniosek – Syjonizm zaplanował obok „6 milionów ofiar Holokaustu” również „60 milionowy GOJOKAUST” – wymordowanie prawowitych właścicieli i przejecie ich majątków.

Procesy sadowe i postępowanie dowodowe powinno udowodnić sprawę, odpowiedzialności Syjonizmu za zbrodnie przeciw ludzkości

TO ŻYDÓW trzeba oskarżać o współdziałanie z Niemcami -mordowanie Polaków… i Żydów.

…Cała akcja ratowania żydów to jedna wielka syjonistyczna ściema, która miała na celu ludobójstwo Polaków. W efekcie ratowania żydów zginęło co najmniej 2 200 000 Polaków (2 miliony od Niemców, a 200 000 od banderowców, bo AK wolała ścigać domniemanych szmalcowników i antysemitów zamiast wzmocnić polską samoobronę na Wołyniu).

…Jak żydowskie elity w Anglii, USA I Kanadzie zrobiły wszystko, aby nie ratować Żydów i sabotowały ratowanie Żydów w czasie II wojny światowej. Jak Kanada zamknęła drzwi dla żydowskich emigrantów w 1930 r i zawróciła statek z żydowskimi uciekinierami – przypadek statku St. Louis (było chyba 5 takich statków)

Kuba, USA, Argentyna, Urugwaj, Panama, – odmówiły przyjmowania żydowskich uciekinierów – statek wrócił do Europy, aby dokonało się „Ostateczne rozwiązanie”… >> czyt. całość >>

https://f6862.wordpress.com/2016/06/10/holocaust-zydzi-zydom-zgotowali-ten-los/

„Niemcy szkolili emigrantow żydowskich. W okresie od 1933 do 1939 r. blisko 60 000 Zydow niemieckich, to znaczy prawie 10 proc. ich wspolnoty, osiedlilo sie w Palestynie dzieki porozumieniu haavara. (…) Swiatowa Organizacja Syjonistyczna otrzymala pozwolenie na utworzenie na terytorium Niemiec okolo czterdziestu osrodkow szkolenia zawodowego i rolniczego dla przyszlych emigrantow. Wladze nazistowskie udostepnily im gospodarstwa rolne. Ci z emigrantow, ktorzy zostali zwolnieni ze swoich zakladow pracy, mieli w dalszym ciagu otrzymywac w Palestynie zasilki dla bezrobotnych, skrupulatnie przelewane przez skarb Rzeszy. SD.

Tylko osoba upośledzona umysłowo uwierzy w to że Roosevelt i Churchill nie mieli informacjo wywiadu o tym co się dzieje na kolei w Europie. Miliony ludzi były doprowadzane na stacje , ładowne do pociągów , docierały do małych miasteczek typu Oświęcim i ...znikały w powietrzu

USA i Wielka Brytania,. Churchill i Roosevelt wspólnie z Hitlerem zacierali ślady jego zbrodni. Pilnowali by nic nie dotarło do prasy, filmu, radia , mediów o Holokauście. Celem było umożliwienie Hitlerowi nie zakłóconą eksterminacje Żydów.

Dlatego nie jest pytaniem, czy Stany Zjednoczone i Wielka Brytania wiedziały o Holokauście, tylko dlaczego pomagały Hitlerowi od samego początku tuszując i zacierając w mediach i przestrzeni publicznej wszelkie ślady masowych, przemysłowych mordach nardu niemieckiego na Żydach. I nie tylko na Żydach. Na Polakach również. Ręce Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii spływają krwią milionów Żydów i Polaków. Gdyby nie pomoc USA i Wielkiej Brytanii Hitlerowi w tuszowaniu jego zbrodni, w zacieraniu śladów, skrupulatnym ukrywaniu przed społeczeństwami Zachodu dowodów masowych mordów Hitler zaczęto by bombardować linie kolejowe i obozy. Hitler nie wymordowałby tylu ludzi.

Nadszedł czas, aby Polacy zwrócili się do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii o odszkodowania za współudział w zbrodniach Hitlera na Polakach i Żydach.

Ponowię pytanie. Dlaczego Stany Zjednoczone i Wielka Brytania , dlaczego otoczenie Roosevelta i Churchilla pomagały Hitlerowi w eksterminacji Żydów i Polaków ?...” >>>Czyt. całość >>>

https://naszeblogi.pl/49571-roosevelt-churchill-pomagali-hitlerowi-kontrolowac-holokaust

Strony

Skomentuj