Polska się wyludnia a sejm debatuje o małżeństwach dla homoseksualistów

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

W tych czasach powszechnego amoku i natłoku tak zwanych faktów medialnych można nie zauważyć czasami związku między pewnymi informacjami. Spiker telewizyjny najpierw informuje nas, że Polska się wyludnia, ludzie nie mają dzieci i grozi to zapaścią państwa. Jednocześnie za chwilę słyszymy medialny jazgot na temat gejowskich małżeństw i nikt nie widzi związku między wyludnianiem się Polski a promocją homoseksualizmu.

 

Szkoda nerwów na szczegółową egzegezę ruchów gejowskich. Warto przyjąć do wiadomości, że tacy ludzie istnieją i dopóki nie narzucają innym swoich upodobań to normalny człowiek nie powinien mieć z tym problemów. Niestety tu nie chodzi o prawa gejów. Zapewne niewielu z nas w ogóle zna osoby o odmiennej orientacji a jeśli się je zna to kulturalni ludzie nie rozmawiają o tym. Prowadzenie dysput na temat sprzeczności homoseksualizmu z naturą jest zawsze jałowe i nie prowadzi do konsensusu. Dość powiedzieć, że ze związku dwóch mężczyzn czy kobiet nie ma dzieci, chyba, że kupią je sobie na Ukrainie jak Elton John, lub w przypadku lesbijek dadzą się zapłodnić ( a fuj) facetowi.

 

Jeśli nauka wynajdzie sztuczne macice to może takie jednopłciowe pary będą się mogły klonować, ale zanim do tego dojdzie ich "rodziny" potrzebują naszych dzieci. Machina jest nastawiona a odebranie dziecka rodzicowi jest obecnie dziecinnie proste. Wystarczy dziecka nie szczepić i jest się na czarnej liście. Przyznanie praw rodziny związkom jednopłciowym może prowadzić do tego, że socjalistyczne instytucje będą odbierać dzieci normalnym rodzicom i oddawać je gejom. I niech nikt nie pisze, że to nie możliwe, bo przypadki, do jakich dochodzi na zachodzie Europy można mnożyć. W Szkocji niedawno zabrano dzieci dziadkom opiekującym się nimi poi śmierci rodziców i oddano parze homoseksualistów.

 

Urabianie normalnych środowisk jest zauważalne wszędzie. Homoseksualiści są w każdym filmie, wykreowano dziwny trend jakoby tylko oni znają się na modzie i są powiernikami kobiet. To oczywisty nonsens, który doprowadził tylko do tego, że nowoczesne modelki wyglądają jak młodzi chłopcy bez talii biustu ani tyłka. Kiedyś na takie zespoły zachowań społecznych mówiono dekadencja.

 

To fascynujące, że dorośli, niby myślący ludzie, widza z jednej strony informację, że Polki nie rodzą już dzieci, chyba, że w Wielkiej Brytanii, a z drugiej, że to źle, że Sejm odrzucił jakąś kolejną pokręconą jak domek ślimaka ustawę bez sensu. Jednocześnie skrajna lewica próbuje zrobić wszystkim na złość proponując na stanowisko marszałka sejmu kogoś, kto jest w podobnym stopniu kontrowersyjny jak ulubiony senator rzymskiego cesarza Kaliguli.

 

Prawdziwy problem to jednak nie to, co kto ma w spodniach ani jak tego używa tylko nasz zwijający się naród. Na Opolszczyźnie już otwarcie w kontekście planów rozwojowych używa się słowa depopulacja. Do czego to prowadzi? Do tego, że każdy z pokolenia urodzonego po 1965 roku może zapomnieć o jakiejkolwiek emeryturze, bo nie będzie już frajerów do jej płacenia. Nie dlatego, że nie będą chcieli, ale dlatego, że się nie urodzą.

 

Popieranie postaw hedonistycznych w mediach, powoduje, że można odnieść wrażenie, iż najlepiej być homoseksualistą albo w najgorszym wypadku singlem. Posiadanie rodziny to kłopoty głównie finansowe, ale dla kobiet również w pracy a skoro wiadomo, że "praca czyni wolnym" młode kobiety, którym wmawia się, że satysfakcję daje tylko wielogodzinna harówka, mogą się czuć wystarczająco zniechęcone do zakładania rodziny. Nie poprawia sytuacji infantylizm dzisiejszych mężczyzn. Wszystko to powoduje, że o zabezpieczeniu sobie przyszłości trzeba myśleć już teraz, bo upadek systemów emerytalnych jest już przesądzony.

 

Pytanie tylko czy zdołamy się na to przygotować, czy też pochłonie nas głupia propaganda i programowane przerycie podstaw społeczeństwa poprzez implementacje obcych wzorców kulturowych prowadzących w oczywisty sposób do upadku naszej cywilizacji.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika ewaito

Niezła i psychodeliczna

Niezła i psychodeliczna pyskówka na forum:( Ja si ę tylko pytam po co?. Komu i czemu przynosi to pożytek? Mist jednoczyć się w sile ludzkiej miłości, dajemy się dzielić jak pomarańcze naszym psychodiabolicznym rządom, sami sobie gardła podcinając. Ludzie opanujcie się, w jedności siła, a my jak dzieci we mgle dajemy sie ślepo prowadzić tej chałastrze wynaturzonej- stając przeci sobie, komu robimy na złość??? jedno jest pewne- depopulacja trwa, a NWO ma się dobrze, bo my im na to pozwalamy nie robiąc nic aby iśc w górę, nienasycenie schodzimy w dół! Nic nie jest przesądzone i wszystko może się jeszcze zminić, jedynie potrzeba zbiorowego światowego ruszenia. Jak jest się owcą, to daję się panu golić dla wełny a na końcu zabić dla mięsa, ale nawet owca ma instynkt samozachowaczy, wystarczy beknąć: mam dość i stworzyć zwarte stado sijące.....miłość- no właśnie- to jest ta cicha broń, której oni się boją okrutnie.

Portret użytkownika DI

 Bolesław II

 Bolesław II Zapomniany,urodził się 18 VIII 1014 r,,poległ w buncie Masława(Mojsława) na Mazowszu 18 VIII 1047r. Koronowany został na króla Polski w 1033 r.Jego matką była Dobrosława zwana Dobrochną,córka Masława ,polska księżniczka pogańska z bocznej linii Piastów po Rzepisze (Selenie) żonie Piasta Kołodzieja oraz król Polski Mieszko II Piastowicz.Warto zauważyć, że nasze rodowe podania pokazują gorzką część historii jako zemstę za to “zapomnienie”-w 900 lat po jego urodzeniu wybuchła I w.św z r.1914,w 900 lat po jego koronowaniu-w 1933 r. Hitler i naziści doszli w Niemczech do władzy,czego następstwem była II w.św. z 1939 r,akurat w 900 lat najazdu króla czeskiego Borzywoja na polskie terytoria z r. 1039.W 900 lat po śmierci króla Bolesława II Zapomnianego w Polsce w r.1947 trwała wojna domowa,która wybuchła po zakończeniu II w.św,gdzie wymordowywano całą klasę polityczną ludzi wykształconych w okresie sanacji.
Tak,że tego króla historia pamięta i dalej będzie pamiętała dłużej i Polska będzie odczuwała go dłużej za kłamstwa w historii na jego temat.
Pytanie tu stawiam takie:kto tak systematycznie wykorzystuje te zaszłości historyczne ze szkodą dla Polski,celem niszczenia naszego kraju?
Nadmieniam ,że Dobrosława zwana Dobrochną była pierwszą i legalną żoną króla Mieszka II, z którą miał jeszcze córkę Adelajdę wydaną za mąż za króla Węgier oraz młodszego syna.Tak,że Bolesław II Zapomniany miał dwoje rodowego rodzeństwa.Potem Mieszko ożenił się z Rychezą Lotaryńską-Niemką i miał z nią drugiego syna.
Podobna historia zapomniana dotyczy Czcibora,z Piastów starszego brata księcia Mieszka I.Czcibór był dowódcą wojsk polskich spod Cedzyni,Został ranny w bitwie z Niemcami ,w której odniósł zwycięstwo-i zmarł od ran 25 VI 972 r. Też był żonaty z Przedcławą z prapolskich linii Piastów i miał liczne potomstwo.Był on pogańskim księciem na Pomorzu.Linie po obu królach żyją do dziś.Jak więc wygląda kłamliwa historia Polski pisana przez Rosjan,Niemców,Czechów,Szwedów i Habsburgów?Dlaczego przez ostatnie 24 lata nie została poprawiona i zabrakło tych faktów w polskiej historii.Komu służą kłamstwa?-wojna domowa w Polsce trwała w 1947 r,r.W 1047 r. akurat roku tez trwała wojna domowa wywołana buntem Masława,do którego przyłączył się król Bolesław II Zapomniany wraz z całą swą rodziną ze strony żony.

 

Gdzie jest ta historia Polski? A oni zajmują się teraz degeneratami  i zboczeńcami,kiedy nadchodzą stulecia tych krwawych wydarzeń,żeby nadal wyludniać państwo i osłabiaćjea także prowadzic dalej to ludobójstwo!
 
Danuta Ignatiuk
 
 

Portret użytkownika mslupinski

Czasy się zmieniły. Nie

Czasy się zmieniły. Nie zyjemy już w czasach, kiedy mężczyzna musi posadzić drzewo, spłodzić syna i zbudować dom. Kobieta jest wolna, ma prawo decydować o sobie, o swoim (nie)narodzonym dziecku, tym, czy chce być z mężczyzną,czy robić karierę, czy siedzieć w domu i gotować. Role społeczne rodem  z ojca chrzestnego i westernów się pozmieniały. Każdy wybiera swoją drogę; co jest takiego pociągającego w ograniczasniu WOLNOŚCI drugiej osoby? Ciągnie was do tej samej płci (może zepchana do podświadomości) i się boicie, więc uruchamia się agresja? Kiedy wreszcie ludzie, którzy są GŁUPI, NIEWYKSZTAŁCENI, NIEOCZYTANI przestaną się wypowiadać. Krew człowieka zalewa. PS: Dawno tak beznadziejnego artykułu nie czytałem.

Portret użytkownika mir

Cóż im szybciej się zakończy,

Cóż im szybciej się zakończy, ten naród tym szybciej przejmie go rosja i niemcy, oni tylko na to czekają, a my po co taki niczyj naród po środku europy puki Tusk zasiada na urzedzie, to polska się będzie kurczyć, a on się będzie cieszył, że plany idą dobrze... Tyla w temacie. A wyżej wymienieni poczekają wkońcu "polska" nie ucieknie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kobieta wolna... jak to

Kobieta wolna... jak to rozumiesz?  A czymże Kobieta jest jak nie naczyniem...? Problem wolności tu nie ma nic do rzeczy... Poczucie wolności w Twoim rozumieniu jest chorobliwie nieuczciwe i zdewiatowane...
Problem wolności powinien wyzanczać pragnienie kobiety do posiadania dzieci a nie do jego nie posiadania...
Z kim i kedy... Prawem Kobiety jest mieć miłośc mężczyzny, opiekę nad sobą i potomstwem; obowiazkiem mężczyzny jest to zapewnić...  Okrutne, myślące pochwą, niegodziwe kobiety wygnać z plemienia jako pasożyty...lub sprzedać na targu...niewolnic...
 

Strony

Skomentuj