Polska powinna rozpisać jak najszybciej referendum na temat wyjścia z UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wyraźnie widać, że brytyjskie referendum na temat przyszłości Zjednoczonego Królestwa w tworze quasi-państwowym o nazwie Unia Europejska, spowodowało znaczące wzmocnienie brytyjskiej pozycji negocjacyjnej z Brukselą. Polska powinna pójść tą drogą, ponieważ sytuacja geopolityczna się zmieniła i kraje starej unii wpuszczając do siebie hordy islamistów zagrażają nie tylko bezpieczeństwu krajów zachodnich, ale i naszemu.

 

Polskie społeczeństwo jest od wielu lat indoktrynowane na temat Unii Europejskiej. Organizacja ta jest przedstawiana jako dobry wujek z Ameryki, który lekką ręką daje nam pieniądze nie chcąc nic w zamian. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, ale nie można o tym usłyszeć w środkach masowego przekazu.

 

Zdecydowana większość pieniędzy uważanych przez Polaków za darowane przez UE to nasze własne składki członkowskie, których powrót do kraju w formie rzekomo darowanych środków unijnych jest okupiony koniecznością wypełnienia szalonych zbiurokratyzowanych wniosków popartych współfinansowaniem jak eufemistycznie nazywa się zadłużanie Polaków w zachodnich bankach czy to z poziomu budżetu państwa czy też samorządu.

Długi te ktoś będzie przecież musiał spłacić, a widzieliśmy ostatnio jak bezczelnie Niemcy naciskają bankrutującą właśnie przez niespłacalne długi, Grecję, od której domagano się wysp, lotnisk i innej infrastruktury. To samo może grozić teraz Polsce. Czas w końcu zrozumieć, że Unia Europejska do której wstępowaliśmy w 2005 roku to zupełnie inna organizacja niż ta, która powstała po przepchnięciu tak zwanego Traktatu Lizbońskiego. Teraz państwa narodowe są wręcz na celowniku głównych konstruktorów zmian.

 

Jeśli ma nas czekać jakaś przyszłość w tej dziwnej masońskiej organizacji, to trzeba zacząć grać ostro, domagać się ustępstw i specjalnego traktowania. Nikt na tak zwanym zachodzie nam łaski nie robi przyjmując naszych obywateli, ponieważ oni po prostu jadą tam do pracy, a nie po zasiłki, co próbuje się nam wmawiać. Skoro zatem Niemcy najpierw przez dekadę broniły się przed otwarciem rynku pracy dla Polaków, a teraz przyjmują miliony nierobów, którzy będą żerować na ich socjalu, a w wolnej chwili gwałcić ich kobiety, to chyba tylko ostatni dureń nie widzi tego, że sytuacja się zmieniła, a skoro tak to trzeba zmienić warunki naszego członkostwa.

Oczywiście dyspozycyjni wobec zachodnich mediów dziennikarze i politycy, będą gardłować na temat samego planu wyjścia z UE, ale trzeba postępować pragmatycznie i mieć nieco dłuższy horyzont czasowy niż czteroletni. Pamiętajmy, że do 2020 roku skończy się redystrybucja środków pozwalających naszemu krajowi na balansowanie na poziomie płatnika netto, ale według niektórych wyliczeń skończy się to już wkrótce. Trzeba zatem użyć jakiegoś realnego straszaka na Niemców, którzy rządzą Unią, tak aby wytargować dla nas jakieś specjalne przywileje, które właśnie przez groźbę wyjścia z UE, mają szansę osiągnąć Brytyjczycy.

Może zatem warto zamanifestować coraz bardziej rozzuchwalonym komisarzom euro-sowieckim, że w kraju nad Wisłą powoli odzyskujemy rozum, a Polexit tak jak i Brexit to realne groźby, wymagające konkretnych propozycji finansowych o ile w ogóle mamy rozważać kontynuację aliansu ze skompromitowanymi marksistami kulturowymi, którzy właściwie na naszych oczach, przez nieskrępowaną nielegalną imigrację, po prostu podpalają Europę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika gabriela

Gadu, gadu,gadu, a może

Gadu, gadu,gadu, a może należałoby coś zrobić? Gdzieś wyjść, połączyć się, stąnąć w obronie,coś naprawić, pomodlić się ? Dobrze ,że jest możliwość wymiany poglądów na tej stronie.  Poglądy te są wyrazem Waszych  lęków i braku odwagi aby coś zmienić .KOCHANI RODACY więcej wiary w siebie!

Portret użytkownika Przemo333

Mamy to nieszczęście, że

Mamy to nieszczęście, że żyjemy między młotem a kowadłem, a co gorsza to te dwa powyższe wspierają się nawzajem. Pomimego tego , że oficjalnie stoją w opozycji. Rosja i Niemcy umiejętnie przez wieki czerpały pełnymi garściami z naszego kraju. My za to okupowaliśmy to straszną niewolą i cierpieniem. 
Unia Europejska to nie jest kochana Mama. Ani mleka, ani miłości nie da za to ograbi i zawłaszczy. My Polacy powinniśmy budować własną unię - słowiańską i dzięki temu urośniemy w siłę I na tym się skupmy.
Jeden powie, że Niemiec jest bee, drugi powie, że Rus jest zły i trzeba zrozumieć, że każdy z nich będzie miał rację.
Mamy misję do wykonania. My Polacy jesteśmy naprawdę wyjątkowym narodem, który powinien przewodzić, ale nie dla własnych li tylko korzyści, ale dla dobra całej grupy Słowian.   

Portret użytkownika stanlej

Jestem ZAAAAAA!! ale w

Jestem ZAAAAAA!! ale w pierwszej kolejnosci nacjonalizacja bankow,zakladów,mediów należących do Niemieckich koncernów!! W ten sposób odzyskamy przynajmniej 3/4majątku NARODOWEGO!!!!! przejetego w dziwnych "tranzakcjach' czytaj przekretach.

Portret użytkownika dfgdfg

A nie lepiej by bylo zezwolic

A nie lepiej by bylo zezwolic na tworzenie wlasnych banków?? Zachodnie banki i tak nie wytrzymalyby konkurencji a i koszty posiadania takiego konta w banku prywatnym polskiego wlasciciela bylyby o wiele nizsze-konkurencja zrobi to

Portret użytkownika nkwd

Polska nędza ma twarz

Polska nędza ma twarz dziecka, a wyzyskujący tą społeczność nie mają ni wstydu, ni przyzwoitości. Polska jest w niewoli lucyfera i jego popleczników. Wyprzedano już 97% polskiego majątku - po 25 latach my Polacy zostaliśmy dziadami bez pieniędzy na walizkach. Po prostu na państwowym uwłaszczyli się rozmaitej maści komuniści i ludzie służb. Na tym polegała właśnie "zgoda i bezpieczeństwo", którą zaproponowano Nam w 1989 roku. Z pozostałą częścią majątku narodowego zaczęto robić dziwne rzeczy, a zakłady były najpierw doprowadzane do ruiny, potem sprzedawane za bezcen chętnym, którzy byli przeważnie selekcjonowani przez polityków (okrągły stół i Magdalenka). W ciągu tych 25 lat sprywatyzowano często w niejasnych okolicznościach około 8.500 państwowych przedsiębiorstw. Dzięki temu budżet polskiego państwa wzbogacił się jedynie o 42 miliardy dolarów. Można się tylko domyślić ile poszło na łapówki dla decydentów politycznych. Nie wiadomo co się stało z tymi pieniędzmi, bo nie zostały zainwestowane w modernizację kraju. Na to przecież zaciągnięto praktycznie niespłacalne kredyty u banksterów. Można więc założyć, że po prostu pieniądze się rozpłynęły, w najlepszej sytuacji zostały przeżarte. W rezultacie szokowej terapii (Balcerowicz) jakiej została poddana Polska zlikwidowano liczne gałęzie przemysłu (strategicznego też). Nasz majątek narodowy został w dużej mierze sprzeniewierzony. - Ps. Zostaliśmy bez majątku, bez pieniędzy z jego sprzedaży, bez banków, z upadającym ZUS-em, z którym nikt nie wie, co ma zrobić i z perspektywą, że jesteśmy biedakami Europy, którzy, o ile nie wyemigrują, najprawdopodobniej będą pracować za grosze aż do śmierci. Do znudzenia wmawia się nam, że żyjemy na "zielonej wyspie" i mamy "złote czasy", podczas gdy czasy mamy raczej mroczne, a obecny reżym koczowników jest czymś dużo gorszym. Obserwujemy postępujący powrót PRL-u, ale na sterydach !!!

Portret użytkownika H.R.

Admin, przedstawiłeś bardzo

Admin, przedstawiłeś bardzo słuszne stanowisko. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na fakt, że 10 lat temu EU była zupełnie inna, miała inne cele i inne idee. To co jest teraz to dobrze znany Związek Sowiecki. Komisja Europejska stała się już dokładnie Komitetem Centralnym Sowieckiej Unii Europejskiej. Ja uważam, że referendum w sprawie wyjścia z Unii jest konieczne nie tylko ze względu na wzmocnienie swojej pozycji w renegocjacji Traktatu, ale jest potrzebne w celu faktycznego opuszczenia tego obecnego Związku Sowieckiego. Jeżeli tzw. "prawo unijne" ma bezwzględnie obowiązywać nas, a bezczelny semicki nierób paparuch może to prawo nawet nie łamać, ale mieć je ostentacyjnie w dupie włażąc bezprawnie na teren Unii, nie mając żadnych dokumentów, nie zgadzając się na pobranie odcisków pzlców itd. itd, i może robić co tylko zapragnie, a policja nawet nie interweniuje, to najwyższy czas aby w przyspieszonym tempie opuścić ten semicko-euro-sowiecki bajzel i odgrodzić się od Niemiec zasiekami z drutu kolczastego, o minach na granicy nie wspomnę.

Portret użytkownika misiek

Popieraam zbierajmy podpisy

Popieraam zbierajmy podpisy pod wnioskiem o referendum, zeby wyjść z eurokołchozu. Uda się wówczas pogonić niemeicki handel, który zdominował Polskę, banki, a przede wszystkim wyrzucimy niemeicki kapitał z medió, można to załatwić jedną ustawą, a przy okazji moze uda sie pozbyć Targowiczan z PO i od bankstera Petru.

Portret użytkownika kkk39

taa, skoncza sie wyjazdy do

taa, skoncza sie wyjazdy do pracy do Holandii, Niemec, UK, Skandynawii, wroci kontrola paszportowa, utna dotacje, koncerny przeniosą się do innych, bardziej przyjaznych państw - bezrobocie poszybuje w górę, wzrośnie liczba przypadków bankructw osób prywatnych - wielu nie będzie juz stać na spłacanie kredytów, bo złoty leci na łeb na szyję, inwestorzy się zniechęcają. 

Portret użytkownika bzdura

Nic bardziej mylnego, Polska

Nic bardziej mylnego, Polska nie potrzebuje zagranicznych inwestorów, którzy łaskawie dadzą Ci pracę za minimum, wyzyskując w ten sposób Ciebie, i państwo (nie płacą podatków, lub korzystają z innych ulg, które Polskim firmom się nie należą) Polska jest krajem bogatym w zasoby mineralne jak węgiel, miedź czy gaz, jak również w ludzką pomysłowość i ambicję. Wystarczy obniżyć koszty pracy a pozostawione u polskiego przedsiębiorcy pieniądze zostaną zainwestowane, przynosząc kolejny wzrost bogactwa, jak również skorzysta z tego pracownik. Każdy zadowolony z Ciebie szef nie będzie  chciał ryzykować że odejdziesz do konkurencji, więc da Ci więcej pieniędzy i zapewni lepsze warunki, czego teraz zrobić nie może bo jest skubany na każdym kroku, ponieważ państwo ma deficyt w budżecie, a ma go dlatego, że duża część pracującego w Polsce kapitału jako zysk w większości nie opodatkowany jest wyprowadzana za granicę i koło się zamyka... Pozdrawiam

Strony

Skomentuj