Polska - państwo politycznego środka

Kategorie: 

Źródło: internet

Drodzy państwo, ciekawym do pewnego stopnia zjawiskiem jest występowanie komentujących na Zmianach Na Ziemi forumowiczy, którzy krytykują twórcę strony za to, że ma własne zdanie w temacie zdarzeń politycznych ! Przecież wolność słowa polega na tym, by się dzielić poglądami na forum, opiniami które nie muszą się zgadzać z linią oficjalną, lub linią zdrajców Polski ! Każdy może dowolnie zmieniać sobie kanał w odbiorniku TV, każdy może wchodzić na strony jakie go pociągają i interesują. Spotykamy się na ZnZ po to by wymieniać zdania w gorących tematach. Urokiem wolności, zwłaszcza tej w internecie, jest swoboda pisania komentarzy i artykułów. Będzie się to działo do momentu kiedy wprowadzona zostanie cenzura, a plany ku temu jak wiecie są w zaawansowanym stadium !

 

Wystarczy że zmieni się rząd z propolskiego na pro unijny, wtedy pod pozorem walki z mową nienawiści portale zostaną oskarżone o wiele rzeczy, tak by ostatecznie wolność była tylko pozorna. Cieszmy się, bo Niemcy, Szwedzi i inni nacje już nie mogą głosić prawdy o islamskich gwałtach,  lewactwie, homoseksualistach, genderowcach i innych chorobowych wynaturzeniach. Nie można tam pisać o dewiacjach określanych w krajach "postępu" jako pożądana "normalność". Cieszmy się bo któregoś dnia możemy się obudzić w jednym państwie europejskim posiadającym jedną armię, jedne sądy, jedną walutę elektroniczną i jeden nadzorujących wszystko mega komputer ! Radość nasza może nie trwać zbyt długo, bo nasi pro narodowi politycy są tak słabi, że muszą wykonywać wszystkie polecenia nieznanych nam międzynarodowych ośrodków. Przykładem jeszcze gorącym, bo stało się to w ciągu ostatnich godzin, jest zdanie, podobno wypowiedziane przez znanego wszystkim obrońcę państw narodowych.  Podczas spotkania liderów państw Grupy Wyszehradzkiej i kanclerz RFN Angeli Merkel, w ten piątek, w Warszawie, w czasie konferencji Viktor Orban miał stwierdzić  "Zacznijmy tworzenie wspólnego wojska europejskiego! "

Tak sensacyjne zdarzenie musiało mieć swoje podłoże. Czy była to "delikatna sugestia" Angeli, czy "dobra rada" pro amerykańskiego prezydenta Dudy pozostanie tajemnicą. Stało się, bohater Viktor Orban uległ, ugiął się pod nieznanym ciężarem ! To musiało być coś bardzo przekonywującego ! Możliwe że Orbanowi by nie pożyczono pieniędzy na węgierskie 500+, a może jeszcze coś poważniejszego, coś co ma związek z przegrupowaniem amerykańskiej broni jądrowej ? Podobnie wygląda sprawa z naszymi politykami z PiSu. Oni też, gdyby się nie słuchali "starszych i mądrzejszych" nie dostali by na 500+, nie zrealizowali by marzenia o silnej Polsce, o odrodzeniu aparatu państwowego, społecznej klasy średniej i wielu, wielu innych ! Kolejny raz jesteśmy w objęciach mocarstwa. Wyczekujmy Donalda Trumpa, oprócz Boga Jezusa tylko on może pokrzyżować szyki nieformalnym grupom od straszliwego TPPI !

Na niezależność mogą sobie pozwolić tylko państwa bogate, lub mocarstwa. Polska może być niezależna tylko wtedy gdy odbuduje własną gospodarkę, armię i wzmocni się duchowo, to ostatnie dokona się tylko po intronizacji Chrystusa na Króla Polski, czego bardzo oczekuję ! W związku z tym bardzo polecam obejrzeć dwie audycje naszych rodaków, pana Kowalskiego i Chojeckiego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika n..

Rzeczywiście, muszę przyznać,

Rzeczywiście, muszę przyznać, że ZnZ pod względem wolności słowa i braku cenzury są nadal wyjątkowe. Natomiast zastanawiam się magister dlaczego "wyczekujesz Donalda Trumpa" i z czego wynika ten zachwyt i ufność, że nawet przyrównałeś go w swej głupocie do pana Jezusa? Liczyłeś na większy poklask czy dałeś się nabrać temu nadętemu miliarderowi? Czy myślisz, że jakiemuś politykowi, chociaż jednemu na świecie, zależy na ludziach tak jak Jezusowi? Czy któryś z nich chciałby kiedykolwiek oddać swoje życie za innych? Czy zwykły śmiertelnik, mający nawet taką władzę sprawi, że nastanie koniec wojen, terroryzmu i konfliktów społecznych? Czy sprawi, że śmierć i choroby odejdą w zapomnienie? Czy sprawi, że Ziemia przestanie być rujnowana, wyniszczana i zatrówana wszelkim syfem i wreszcie zostanie oczyszczona? Urwałeś się z choinki? Pomimo niezliczonych obietnic kandydatów do stołka władzy miliony ludzi ciągle żyje w niepewności jutra. Prawda jest taka, że rządy ludzkie całkowicie zawiodły! Inżynier, czyżbyś nie wiedział, że Jezus otrzymał już berło władzy od Boga, swego ojca Jehowy i nie potrzebuje jakiejś "intronizacji"? Nie słyszałeś, że wkrótce władza nad Ziemią zostanie siłą odebrana diabłu i jego marionetkowym rządom? Zgodnie z Biblią obecne mocarstwa są już ostatnimi, więc nie na próżno modlimy się: "Nasz Ojcze w niebiosach, niech przyjdzie twoje królestwo. Niech się dzieje twoja wola na ziemi”. Dopiero to wyczekiwane Królestwo przyniesie ludzkości koniec wojen, niegodziwości i chciwości które odejdą w zapomnienie wraz z bezbożnymi ludźmi. Wreszcie będziemy się cieszyć prawdziwym pokojem, długim i szczęśliwym życiem, wzajemnym szacunkiem i miłością, twórczą i pożyteczną pracą a Ziemia zostanie oczyszczona i będzie wydawać obfite plony!

Portret użytkownika inzynier magister

Chyba troszkę nie tak

Chyba troszkę nie tak sformułowałem ostatnie zdanie, bo wiadomo że nic się nie dzieje bez woli Chrystusa, więc jeżeli Trump coś może to tylko za zgodą i pomocą Boga Jezusa ! Z tego miejsce chciałbym prosić wszystkich, a zwłaszcza Zbawiciela o wybaczenie ! Tylko i wyłącznie za jego zgodą Trump będzie mógł rozwalić satanistów od TPPi, jeżeli już !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Donald Trump gdyby byl

Donald Trump gdyby byl bogobojny to czesc swojego miliardowego majatku przeznaczalby na programy naprawcze ekonomi szatanow zjednoczonych. Bedac jedna z najbogatrzych osob na swiecie Donald Trump nie musi byc prezydentem szatanow, zeby naprawiac USA. Dzis w kapitalizmie rzadza pieniadze i to one dyktuja zasady gry. Donald Trump jest juz jednym moze z 50 osob na swiecie, ktorych smialo mozemy nazwac dyktatorami ekonomicznymi. Niestety do tej pory jak reszta "bogobojnych" szatanow patrzy tylko na siebie i swoj majatek. Moim zdaniem Tru(m)p gra zatroskanego pomazanca USA a chodzi mu tylko o kolejny tytul i mozliwosc dowodzenia najwieksza armia na swiecie. Dlaczego przyklaskuje Putinowi? Dlatego, ze sam jeszcze nie osiagnal wladzy calkowitej i Putin jest dla niego wyzwaniem do pokonania. Dzis klepie Putina ale gdy stanie sie od Putina silniejszy poprzez wladze calkowita czyli militarna i ekonomiczna nad szatanami zacznie celebrowac swoj sukces i nasmiewac sie z Putina. Rozumiesz? Nie licz zatem przyjacielu na tego Donaldzika i spojrz na niego nie poprzez jego slowa, ktore promuje a poprzez czyny ktorych dla ludzi juz ekonomicznie dokonal. Tych czynow dla dobra ludzkosci zbyt duzo nie znajdziesz bo dla demonow i ich racji poprostu jest to nieoplacalne.  Sugeruje ci zajac sie archekracja zeby wprowadzic nasz kraj w zlota ere i nie liczyc na to, ze ktos za ciebie nasz kraj w to ere wprowadzi. Jestes bardzo inteligentny i bardzo bogobojny jednak gubi cie poszukiwanie boga u innych ludzi zapominajac, ze to Ty masz go w sercu i to Ty o niego caly czas walczysz. Nie musisz caly czas przypominac nam o Bogu. W  swiecie gdzie ludzie na niego juz sporo czasu temu przestli liczyc same slowo Bog nie robi zadnego wrazenia. Pracuj nad archekracja a Twoje marzenie o koronacji Boga na symbolicznego krola Polski bedziesz mial zrealizowane. Dodatkowo Polska bedzie pierwszym polaczonym ze wszechswiatem (4 wymiarem) rajem na ziemi. Symbole Boga bedziesz widzial w kazdym miescie i to nie tylko w postaci ludzkiej Jezusa Chrystusa ktorego tak sobie umilowales a w 4 jego roznych swietych osobowosciach tak jak to bylo za czasow Hiperboreii i Atlantydy. Wiec inzynier do dziela. Zamiast mowic o Bogu staraj sie jego prawa wprowadzic w Polsce poprzez archekraje. Powrot do drzewa madrosci niech bedzie ci drogowskazem, archekracja arka, ktora bedziesz sie poruszal po zburzonych wodach natchodzacego kataklizmu a SIPAR tarcza Boga, ktora poprzez sprawiedliwosc ekonomiczna obdarzy cie prawdziwa miloscia spoleczenstwa. Nie zapominaj ze nie ma przypadku i ty na stronie zmian na ziemi tez przez przypadek sie nie znalazles. Czy podolasz wyzwaniu i staniesz sie jednym z pierwszych arch aniolow walczacych o krolestwo Boga na ziemi? Przemysl to co napisalem a dojdziesz do wniosku, ze faktycznie banalnie proste jest wprowadzenie IV Rzeczpospolitej archekratycznej w naszym kraju. Trzeba tylko chciec i wziasc sie do pracy.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika zizu

To że Orban wypowiedział

To że Orban wypowiedział takie słowa i wielu z nas mocno rozczarował świadczy to tylko o tym że istnieją różnordne formy nacisku na polittyków przed którymi każdy się ugnie bez wyjątku bo plan wdrożenia NWO jest realizowany na naszych oczach. http://gosc.pl/doc/3350842.Pelny-zapis-rozmowy-papieza-z-polskimi-biskupami-/2  Mamy kraje, które potrafią od wielu lat dobrze integrować imigrantów! W innych, niestety, utworzyły się jakby getta. Istnieje cała reforma, którą należy podjąć na poziomie globalnym, odnośnie do tego zaangażowania, przyjęcia imigrantów. Ten fragment wypowiedzi fałszywego proroka franka potwierdza fakt realizacji tworzenia NWO.

Portret użytkownika Creed 015

Oj, dzieci, dzieci.... Waże

Oj, dzieci, dzieci.... Waże rozważania są interesujące, ale błądzicie we mgle złudzeń. Przeczytajcie o drugiej warstwie rzeczywistości... Polecam "Wojnę o pieniądz" – serię książek napisanych przez chińskiego ekonomistę Song Hongbinga. Dopiero wtedy można rozpatrywać kolejną, trzecią warstwę Smile

Strony

Skomentuj