Polska o jakiej marzymy

Kategorie: 

internet

Witam wszystkich Polaków w nowej sytuacji powyborczej roku 2016. Chciałbym w związku z tym napisać kilka zdań o własnych odczuciach. Jako kraj ludzi inteligentnych powinniśmy dbać o naszą kulturę chrześcijańską. Nie powinniśmy się poddawać dyktatowi zachodnich elit, które jak widać są w rozsypce duchowej.

Zagubione pomiędzy samo destrukcją moralną a islamem, miotają się w spazmach swoich dziwacznych planów. Nasz kraj jest bogaty w złoża naturalne dlatego możemy śmiało być samowystarczalni energetycznie. Nie musimy się stosować do podejrzanych zarządzeń Unii Europejskiej sterowanej przez Niemców. Wszyscy rozgarnięci wiedzą, że Europa jest nieformalnie zarządzana przez urządzenie niemieckie.

 

Przez wiele lat zatruwano Polakom umysły, stąd też nie mogliśmy się otrząsnąć z narzuconej nam psycho manipulacji magików od okrągłego mebla zwanej potocznie operacją psyops służb postkomunistycznych. Pozycja naszego wspaniałego państwa została specjalnie osłabiona, tak byśmy nie mogli rządzić się sami.

 

Potem w Smoleńsku wbito nam sztylet w plecy i od tamtej pory nastąpił zmasowany atak ciemnych sił organizacji zrzeszających jednostki służące tzw. istocie "niosącej światło" ! Walka światła z ciemnością trwała, dzięki Miłosierdziu Niebios do władzy doszła formacja ludzi normalnych, to znaczy chcących dobra dla obywateli i Polski.

Od tego momentu należy wspierać propolski rząd, a także kukizowych Polaków, resztki które się przedarły przez wyborcze zasieki powinny bronić wszystkiego co dobre. Jeżeli Polska wytrzyma wewnętrzne napięcia wywoływane przez wspomnianych dywersantów od "istoty niosącej światło" to mamy szanse na odbudowanie Polski, ale przede wszystkim mamy szanse na prawdziwie niezależne wybory w roku2020 ! To wtedy wybierzemy najsłuszniej, tak by zmieniać konstytucję i być państwem w pełni odrodzonym. Ten kluczowy moment będzie trzeba przygotować bardzo starannie, wprowadzając kwantowe kodowanie na łączach wyników wyborczych, kamery rejestrujące komisje, a także rządową grupę nadzorującą komisje wyborcze, plus policyjnych konwojentów przewożących specjalne - nowe karty do głosowania.

Gdy uda się uruchomić media narodowe, a te będą prawdziwie niezależne od wpływów agentury "istoty niosącej światło", to jest poważna szansa na oczyszczenie psychiki narodu polskiego z naleciałości zorganizowanej tajnej akcji medialnej ostatnich 25 lat. Posiadamy ogromny potencjał ludzi wykształconych, mamy ciągle jeszcze silną duchowość Jezusa Chrystusa, której brakuje zniszczonej Europie. Gdy nowa władza zreperuje ogromne szkody wyrządzone przez poprzednią ekipę, wówczas będziemy mogli spojrzeć w przyszłość z chrześcijańską nadzieją, której brakuje post chrześcijańskiej Europie i USA. Zgodnie z przekazem doktora Krajskiego nie dajmy sobie odebrać szansy na normalność, o której nauczał Jan Paweł II. Dziękuję wszystkim rodakom. Trzymajmy się razem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Paweł600000

Wąt z tym chrześcijaństwem!!!

Wąt z tym chrześcijaństwem!!! Wszystko fajnie ale ja nie chcem tu żadnej chrześcijańskiej Polski ani muzłumańskiej, ma to być kraj świecki i prawdziwie wolny, bez żadnych krzyży w instytucjach publicznych i innych symboli religijnych...każdy człowiek duchowość może rozumieć w inny sposób, precz z jakimiś naukami Jana Pawła, to że polak został papieżem to prawdziwe nieszczęście dla Polski, ten człowiek cofnął ten kraj kulturowo z 50 lat... Polska stała się krajem najbardziej nie tolerancyjnym na świecie... i wliczając w to w dużej mierze ludzi którzy uważją się za głęboko religijnych i dobrych... 

Portret użytkownika zsunay@wp,pl

W sprawie najazdu, raz

W sprawie najazdu, raz jeszcze ale konstruktywnie.
Jesli nie można wycofać się z deklaracji złozonej prze Kopacz to powinniśmy wywiązać sie z tecgo zobowiązania tak:

 • zero zasiłów, od piewszego dnia miejsce do mieszkania ( min. socjalne jak dla wykwaterowanych prze komornika), wyzywienie i pracę obowiązkowo,
 • praca dla kazdego mężczyzny przy pracach ziemnych (łopata i kilof, taczka) chyba że ma kwalifikacje i zna ludzki język (95 procent z nich są analfabetami nawet we własnym języku). Prace ziemne przy budowie HABów transportowych zwiazanych z budową "jedwabnego szlaku", czyli centra logistyczne, szybka kolej do wszystkich stolic i sieć autostrad w Polsce i dalej w stronę Białorusi i Rosji (jako część jedwabnego szlaku) pieniadze na ten cel dadzą Chiny. Chiny powołały największy bank na świecie którego zadaniem podstawowym jest budowa infrastruktury (bank ten ma już swoją agendę w Polsce).
 • kazdy kto odmówi pracy nie ma wjazdu do Polski, aut bezwzględny nakaz opuszczenia Polski
 • Nie przyjmować nowych ilości uchdzców za wszelką cenę, nawet cenę wystapienia z Unii
 • Nie wolno przystapić do strefy Euro,
 • Granic Polski szczec samodzielnie, zwiekszyć natychmiast liczebność Armi Polskiej i zacząć od ochrony granic,
 • dzieci i kobiety emigrantów obowiązkowo i koniecznie uczyć języka polskiego
 • kobiety zaopatrzyć w środki antykoncepcyjne, wprowadzić zakaz romnażania złamanie tego zakazu powinno skutkować wydaleniem z Polski,
 • Od wszystkich osiedlenców uzyskać zobowiązanie juz na granicy iż bedą przesztrzegać Polskiego Prawa w tym wyzej opisanych, zobowiązanie ze zostaną w Polsce min 5 lat i poddadzą proponowanemu pożądkowi, po wyjeżdzie z Polski nie mają już tu powrotu sami się tego zrzekają juz przy wjeżdzie. 
 • Nie tworzyć żadnych obozów  ale zawkaterowywać ich w bliskości wykonywanych prac ziemnych jak wyzej, w miarę postepu robut prznosic miejsca czasowego osiedenia , jesli to pomoże wóz dżymały znamy z historii.
 • Po 5 latach asymilacji i pracy w Polsce  jeśli zdadzą egzamin z jezyka polskiego powinni być wchłonięci przez gospodarkę, Płaca tych ludzi powinna być na normalnym poziomie jak dla Polaków
 • Prowadzic ewidencję ścisłą kazdego z osobna i wszystkich razem, każdy wystepek przeciw pożadkowi publicznemu powinno uruchamiac drobiazgowe dochodzenie, konsekwencja - od finansowej do wydalenia z kraju włacznie, recydywa aut z Polski bezwzglednie,
 • Zakaz działalności gospodarczej, politycznej w Polsce w jakichkolwiek przejawach i formach przez okres 5 lat od wjazdu do Polski
 • Z piewrwszysch zarobków przy budowie infrastruktury odjąć te sumy które zpozytkowane będą na ich strat (mieszkanie , wyzywienie),
 • kwoty przeznaczone na socjal dla nich przeznaczyć na organizację pożadku jak wyżej,
 • Alternatywa powyzszego pożadku jest nauka szczelania przez wojsko polskie nastepniei wyjazd do swojego rodzimego kraju z bronią w reku z przeznaczeniem walki o wyzwolenie własnego kraju w organizacji wskazanej przez polskie władze.
Portret użytkownika 777

Chciałbym dołączyć do tych,

Chciałbym dołączyć do tych, którzy namawiają żołnierzy do nieposłuszeństwa. Bezpieczeństwu, stabilności, porządkowi publicznemu oraz wojskowemu RP zagraża Antoni Macierewicz – czytamy na blogu dziennikarza „Gazety Wyborczej”, Wojciecha Czuchnowski.Dziennikarz „Wyborczej” uważa, że „sprzeciw wobec rozkazów wydawanych przez Macierewicza i jego ludzi jest obowiązkiem przyzwoitego Polaka i żołnierza”. „Namawiam do tego. Mam nadzieję, że w Wojsku Polskim znajdą się ludzie z charakterem” – kończy swój wpis Czuchnowski. Tekst spotkał się ze zdecydowaną reakcją innych publicystów. W opinii Piotra Skwiecińskiego „za ten tekst Czuchnowski powinien iść do więzienia. Po prostu”. „Wzywanie wojska do niewypełniania rozkazów (w sytuacji innej niż okoliczność wydania przez władzę żołnierzom poleceń zbrodniczych) jest bowiem jednym z najcięższych przestępstw, jakich można się dopuścić przeciw własnemu krajowi” – napisał Skwiecieński na portalu wPolityce.pl. Ponadto, zdaniem publicysty, wpis jest „manifestem targowiczanina”. http://www.pch24.pl/dziennikarz-wyborczej-namawia-zolnierzy--macierewiczowi-posluszenstwo-wypowiedziec-,40590,i.html#ixzz3xDKgW9vs
 
Oczekuję natychmiastowej reakcji prokuratury i sądu karnego i zapuszkowanie antypolskiego dywersanta, namawiającego do odmowy rozkazów. Chyba po to Polacy wybrali nowy rząd !A poza tym najwyższy czas na delegalizację GW i innych dywersyjnych ośrodków zwłaszcza medialnych i opiniotwórczych.

Portret użytkownika acasde

Witam wszystkich bo wiem że

Witam wszystkich bo wiem że tu większość to inteligentni ludzi pisze. DAJCIE sobie chleba bo ten kto nie da to tego napadną imigranci. Przeskoczą płot i okradną wszystkich.   Lepiej kupić sobie broń.  Ten kolega co pisze o izolacji dla Polski ma racje ale koleś poniżej pisze że to nie możliwe i też ma racje, Więc który jest lepszy?
Odp. ten który nie kradnie.  A kto głosował za zmianami na ziemi i za zmianami w polityce wysprzedawania Narodowego przemysłu? To są pytania do inżyniera i ciekawe kogo to nudzi tutaj?   Bardzo ciekawa strona.

Portret użytkownika inzynier magister

29 grudnia prokuratura

29 grudnia prokuratura okręgowa w Warszawie wydała postanowienie o odmowie śledztwa  w sprawie przekroczenia uprawnień, poświadczenia nieprawdy przez sędziów Trybunału Konstytucyjnego, przekroczenia uprawnień przez prezesa Trybunału Konstytucyjnego oraz działania przez sędziów TK w zorganizowanej grupie mającej na celu popełnienie przestępstw na rozprawie 9 grudnia. Prokuratura uzasadniła postanowienie brakiem czynów zabronionych.

Impulsem do wszczęcia postępowania stało się zawiadomienie Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE z dn. 11 grudnia, w którym Stowarzyszenie uznało wydanie wyroków z 3 i 9 grudnia w składzie 5-osobowy a nie w pełnym składzie za przekroczenie uprawnień. W kolejnych dniach do prokuratury wpłynęły 3 dalsze zawiadomienia osób fizycznych wraz z dodatkowymi zarzutami. Prokuratura uznała, iż kwestia doniosłości sprawy (a tym samym i wyboru składu) ma charakter ocenny, której prerogatywa należy do prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Ponadto prezes wydał stosowne zarządzenia o 5 osobowych składach 1 i 7 grudnia.

Tyle tylko, iż zarządzeń o 5-osobowych składach, na które powołuje się pani prokurator nie ma w metrykach akt spraw opublikowanych na stronie Trybunału Konstytucyjnego. Zatem powstaje pytanie czy zarządzenia nie powstały przypadkiem na użytek prowadzonego postępowania, a jeżeli istniały wcześniej dlaczego nie były zamieszczone w metrykach akt spraw. Tego prokuratura nie wyjaśniła.
http://3obieg.pl/prokuratura-odmawia-sledztwa-dot-sedziow-trybunalu-konstytucyjnego

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

"Ukrywanie przez niemieckie

"Ukrywanie przez niemieckie media faktów o sylwestrowych aktach agresji imigrantów wobec kobiet to dowód na brak wolności słowa i kryzys demokracji – ocenili parlamentarzyści Kuliz'15. Ich zdaniem nie można tolerować sytuacji, w której kręgi polityczne dyktują mediom o czym mogą informować opinię publiczną. Stąd też jakość niemieckiej demokracji powinna jak najszybciej zbadać UE. Zdaniem posła Marka Jakubiaka, wiceprzewodniczącego KP Kukiz'15, ukrywanie przez media – na polityczne zamówienie – informacji o szerokiej skali przestępstw imigrantów wobec kobiet w Niemczech jest wynikiem braku wolności słowa i braku demokracji. Dlatego klub zwrócił się z prośbą do Jeana-Claude Junckera, przewodniczącego Komisji Europejskiej oraz Martina Schulza, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, o objęcie nadzorem demokracji w Niemczech oraz podjęcie działań na rzecz zagwarantowania wolności słowa w tym kraju. – Boimy się, że media niemieckie są dzisiaj pod znamiennym wpływem władzy oraz kręgów politycznych, którym na rękę jest ukrywanie takich tragicznych zajść – mówił Jakubiak. Z kolei poseł Tomasz Rzymkowski poinformował o interpelacji złożonej do ministra spraw zagranicznych w związku z wydarzeniami w Niemczech. Parlamentarzysta chce dowiedzieć się jakie działania prewencyjne podejmuje polski MSZ na rzecz zachowania bezpieczeństwa obywatelek polskich przebywających w Niemczech. Na tym nie koniec, bo posłowie Kukiz'15 oczekują reakcji polskiej dyplomacji na bierność niemieckich władz wobec agresji wymierzonej w kobiety nie tylko na poziomie kontaktów z władzami, ale też działań na arenie międzynarodowej.
http://www.pch24.pl/kukiz15--niemiecka-wladza-kieruje-mediami--kiedy-unijna-debata-o-demokracji-nad-renem-,40479,i.html#ixzz3wfgK9fuv

Portret użytkownika Alien1974

Ciekawie piszecie i

Ciekawie piszecie i wyciągacie właściwe wnioski, niestety tylko w polowie, podobnie jak autor artykułu. Ciekawe jest również, kogo autor miał na myśli pisząc o "istotach niosących światło", ale pewnie się nie dowiem, a skoro autor odwołuje się do nauk Jana Pawła 2 patrona pedofilów w sutannach, to czeka nas i tak niechybna zguba, więc nie ma sensu bym dopytywał o taki szczegół. Cofnijmy się do historii i zastanówmy się nad pewnymi wydarzeniami. Już nie będę się cofał do zrywu Jakubińskiego i rewolucji francuskiej i warcholstwa francuskiej szlachty, no bo jak to mówią z kim przystajesz takim się stajesz, a jak wiemy ryba psuje się od głowy. Tak tak...warcholstwo wyszło z Kleru przeszło na szlachte, no skoro sludzy Pana to łotry to Pana Boga nie ma i robimy co chcemy. A później lud głodny, do tego doszły niepogody, gradobicia, jeść nie było co, państwo francuskie stanęło na skraju przepaści, więc rewolucja gotowa. Idetycznie zaczęła się rewolucja bolszewicka, ale kto to pamięta. Podobnie było ze zrywem Jakubińskiej Konstytucji 3 moja. Oj, oj...Kler już nie mógł sobie pozwolić na taką wpadkę jak we Francji, Papież szybko wychwalił Katarzynę 2 pod niebiosa, ze zboczonej carycy zrobił oświeconą imperatorkę i koniec wolności dla Polski, Targowica dobiła targu, Kler odzyskał co swoje, a Polska dostała się w łapy zaborców. Słudzy Pana w Juzeickich szkołach dobrze germanizowali i rusyfikowali polskie dzieci, by Polskę raz na zawsze wymazać z mapy Europy i świata. Tak więc kit o idyllicznych "prawdach" patrona pedofilów JP2 to nie ze mną. No ale od kogo mamy się tego dowiedzieć? Od profesorów historii z KUL-u? No sorry, oni muszą się cieszyć, że mają prace, bo jak nie - to pracy w tym super KATO...lickim kraju mogą już nie znaleźć. Sorry, to nie ten okres historii. Dobra. Zacznę może od Jana Pawła 1. Dlaczego? No bo ten koleś dlugo nie był grubym białym misiem, dlaczegóż to? Ano dlatego, że scheda degrengolady po rządach kolejnego z patronów peddofilów w sutannach Jana 23 była tak duża, że Kuria Rzymska postanowiła wysłać go na tamten świat, bo Jan Paweł 1 był zbyt rewolucyjny jak na tamte czasy. Tam był potrzebny ktoś z zewnątrz, ktoś niby świeży, który będzie jak mysz w labiryncie watykańskich apartamentów, w których m.in seks z 12-letnimi dziećmi był na porzątku dziennym. Tak, dopiero dzielny super Franek zakazał seksu z 12-latkami w sierpniu 2013 roku. A...może słowo do dzielnych łapaczy pedofilów w internecie, którzy z nicków Ola12 w odmętach szaleństwa łapią pedofilów w sieci. Może byście zapytali tych peddofilów, czy księża po katechezie nie dawali im cukierków a wzamian nie wkładali im łap między nogi. Wiem to brutalne, ale złapanie pedofila nie jest żadną sztuką - i nie jest moim celem bronienie pedofilów, dzieci nie wolno krzywdzić, ale wina jest po wielu stronach, również po stronie rodziców, którzy nic nie mówia dzieciom o erotycznej swerze człowieka, a później dziecko jest zaskoczone i nie wie jak się zachować, gdy jakiś staruch wkłada mu łapska między nogi, bo rodzice są głupi - sztuką jest wyeliminować przyczynę a nie skutek. A przyczyną pedofilii jest przede wszystkim narzucony celibat, który jest grzechem przeciw naturze człowieka i obłuda rodziców, wstyd przed mówieniem dzieciom o seksie, a ten wstyd to chyba spadek po naukach waszego nieświętego Kościoła Kato...lickiego? No ale wracam już do meritum. No więc Wojtyła wydawał się idealny, ponieważ był z dalekiego kraju, na którego Ubecja miała kwity, a agent KGB w Watykanie przekazał co trzeba, o skokach w bok waszego Karolka, a później przyszła pseudoSolidarność z Ubekiem Lechem, z haka Ubecji na Wojtyłę zrobiono fałszywkę i deal okręgłostołowy Polacy połknęli jak pelikan rybę. W zamian za awans dzielny Wojtyła pożyczył na wieczne nieoddanie kasę mafii z Mediolanu Solidarności, a sam zaczął podróżować, by nie widzieć tego bagna w Watykanie - papież słońce, no super. Mafia weszła do Polski kroi ten naród na prawo i lewo, bo przecież 2 miliardy rocznie z budżetu państwa, fundusz Kościelny, znikomy opodatkowanie Kościoła, upusty, ryczałty to wszystko za mało. Czarnej mafii potrzebna była jeszcze furtka w polskim prawie podatkowym, który pozwala na gigantyczne przekręty, na wyciąganie nie 2 miliardów, a kilkudziesięciu miliardów rocznie. Tak, tak...słaba ściągalność Vat-u w tym kraju to też zasługa waszego cudownego Kościółka i cudownych rządów, które już nie klęczą przed Klerem, oni już leżą przed nimi plackiem. No bo któżby się ošmielił odmówić sługom Pana? Prezydent US of America nie potrafi, a my Polacy? Barack Obama ze łzami w oczach mówi, że szkoda mu dzieci, które zginęły w szkołach w wielu już zamachach w tym kraju, a nie widzi ofiar molestowania Kleru w USA, choć Kler amerykański musiał wypłacić już 2 miliardy odszkodowań za pedofilów w sutannach. Nadal Kościół Kato...licki w Stanach Zjednoczonych jest dotowany z budżetu państwa - pan Obama nie widzi łez zgwałconych dzieci przez czarną mafię, dobrze chociaż, że sądy w US są bardziej wrażliwe na los ofiar przestępstw seksualnych, bo w super KATO...lickim kraju nad Wisłą 12-letnią dziewczynkę ofiarę dewiacji parafialnego proboszcza z Opola chciano doprowadzić do samobójstwa . To tyle. Do ůnastęonego poczytania.

Strony

Skomentuj