Polska nie podpisze globalnego porozumienia na rzecz migracji

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Polska dołącza do Austrii, Chorwacji, Stanów Zjednoczonych oraz Węgier i nie zamierza podpisywać specjalnego porozumienia ONZ wspierającego migracje ludności na świecie. 

 

Globaliści z ONZ mieli nadzieję, że uda im się doprowadzić do podpisania specjalnego porozumienia na rzecz migracji, które będzie zobowiązywać sygnatariuszy do otwarcia granic i zwalczania wszelkich oznak niezadowolenia społeczeństwa z powodu multikulturalizmu. Teraz jednak kolejne kraje wycofują się z planów jego przyjęcia. 

 

Decyzja polskiej dyplomacji, aby nie podpisywać finalnego porozumienia, jest zaskoczeniem, ponieważ nasz kraj sygnował deklarację w Marakeszu, która była preludium do podpisania tego właściwego porozumienia. Jednak ze względu na to, że Polska jest uważana za kraj satelicki USA, koordynacja naszego stanowiska w zakresie migracji z centralą wydaje się racjonalna.

 

Forsowane przez ONZ porozumienie zwane Światowym Paktem dla Bezpiecznej, Uporządkowanej i Regularnej Migracji, zakłada, że migracja jest prawem człowieka i zobowiązuje państwa skupione w tej organizacji do jego przestrzegania poprzez otwarcie granic i zezwolenie na pobyt każdemu kto tego chce, bez względu na powody. Co więcej, powinno się zapewnić im utrzymanie i "godną pracę" oraz możliwość ściągnięcia całej rodziny. Generalnie chodzi o model niemiecki i takie jego konsekwencje jakie widzimy w migawkach dzisiejszych wiadomości z Niemiec. 

 

Oprócz tego dokument migracyjny ONZ zakłada przymusowe realizowanie polityki multikulturalizmu, co jest nazywane poszanowaniem dla kultury przybyszów. Zalecenia z tego dokumentu mógł pisać ktoś z sieci Sorosa - Open Society Foundations. 

Co bardzo niepokoi porozumienie zawiera wezwanie do szkalowania mediów, które nie mają linii na temat migracji zgodnej z ONZ. Proponuje się niszczenie ich ekonomiczne poprzez oddcinanie od źródeł finansowania.

 

Oprócz tego dokument proponuje wprowadzenie nowych ustaw, które pozwolą karać tak zwaną "mowę nienawiści". Innymi słowy chodzi po prostu o ordynarną cenzurę, która ma umożliwić tuszowanie wszelkich opinii krytycznych względem planowanej i przeprowadzanej podmiany społeczeństw krajów rozwiniętych przez przybyszów z Afryki i Azji.

Akurat w tym wypadku całe szczęście, że polskie władze podążają ślepo za USA i Izraelem. Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Donald Trump, od początku odnosi się krytycznie do pomysłu porozumienia sankcjonującego niekontrolowaną imigrację, a właśnie do tego doprowadzi przyjęcie dokumentu ONZ.

 

Jeśli jednak większość krajów członkowskich Unii Europejskiej przyjmie to porozumienie, to z pewnością znajdzie się sposób na wyegzekwowanie jego zapisów w Polsce za pomocą unijnych dyrektyw. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika henio

ONZ to globalistyczno

ONZ to globalistyczno-bankierska agenda! Promuja świat bez granic, aby obalić demokrację w legalny sposób. Zastraszone przez obcych kulturowo społeczeństwa Zachodu zgodzą się na legalne rządy NWO, ale wtedy już bez demokracji.

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika Creed1

I gdzie są ci wszyscy, którzy

I gdzie są ci wszyscy, którzy wypisywali od tygodni o TAJNYM PODPISIE pod "protokołem z Marakkeszu"? Wyzywali Morawieckiego, szermowali wizjami o zalewaniu Polski arabskimi najeźdźcami, udostępniali linki do baaaardzo poważnych opracowań na baaaardzo poważnych portalach... a wszystko to podlane "narodowym" sosem spod znaku sierpa i młota.

Klasyczny przykład kampanii dezinformacji, wspieranej przez grupkę pożytecznych idiotów...

 

Portret użytkownika Dr Piotr

Skoro nie wiesz, to Ci

Skoro nie wiesz, to Ci podpowiem...mówisz o dwóch róznych dokumentach. Ten dokument, o którym mowa, dotyczy ustaleń i polityki globalnej, a protokół z Marakszeszu (który Polskie władze podpisały i realizują!) dotyczy zgody na migrację do Polski przybyszów z krajów dalekowschodnich i terenów byłych republik radzieckich, stąd taki napływ do nas przybyszów z: Indii, Pakistanu, Nepalu, Azerbejdżanu, Uzbekistanu i innych. Tym syfem jesteśmy zalewani. Ślepy jesteś, nie widzisz ich na ulicach, komentarzy ludzi na ulicy i w necie nie zauważasz?

Strony

Skomentuj