Polska nie podpisze globalnego porozumienia na rzecz migracji

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Polska dołącza do Austrii, Chorwacji, Stanów Zjednoczonych oraz Węgier i nie zamierza podpisywać specjalnego porozumienia ONZ wspierającego migracje ludności na świecie. 

 

Globaliści z ONZ mieli nadzieję, że uda im się doprowadzić do podpisania specjalnego porozumienia na rzecz migracji, które będzie zobowiązywać sygnatariuszy do otwarcia granic i zwalczania wszelkich oznak niezadowolenia społeczeństwa z powodu multikulturalizmu. Teraz jednak kolejne kraje wycofują się z planów jego przyjęcia. 

 

Decyzja polskiej dyplomacji, aby nie podpisywać finalnego porozumienia, jest zaskoczeniem, ponieważ nasz kraj sygnował deklarację w Marakeszu, która była preludium do podpisania tego właściwego porozumienia. Jednak ze względu na to, że Polska jest uważana za kraj satelicki USA, koordynacja naszego stanowiska w zakresie migracji z centralą wydaje się racjonalna.

 

Forsowane przez ONZ porozumienie zwane Światowym Paktem dla Bezpiecznej, Uporządkowanej i Regularnej Migracji, zakłada, że migracja jest prawem człowieka i zobowiązuje państwa skupione w tej organizacji do jego przestrzegania poprzez otwarcie granic i zezwolenie na pobyt każdemu kto tego chce, bez względu na powody. Co więcej, powinno się zapewnić im utrzymanie i "godną pracę" oraz możliwość ściągnięcia całej rodziny. Generalnie chodzi o model niemiecki i takie jego konsekwencje jakie widzimy w migawkach dzisiejszych wiadomości z Niemiec. 

 

Oprócz tego dokument migracyjny ONZ zakłada przymusowe realizowanie polityki multikulturalizmu, co jest nazywane poszanowaniem dla kultury przybyszów. Zalecenia z tego dokumentu mógł pisać ktoś z sieci Sorosa - Open Society Foundations. 

Co bardzo niepokoi porozumienie zawiera wezwanie do szkalowania mediów, które nie mają linii na temat migracji zgodnej z ONZ. Proponuje się niszczenie ich ekonomiczne poprzez oddcinanie od źródeł finansowania.

 

Oprócz tego dokument proponuje wprowadzenie nowych ustaw, które pozwolą karać tak zwaną "mowę nienawiści". Innymi słowy chodzi po prostu o ordynarną cenzurę, która ma umożliwić tuszowanie wszelkich opinii krytycznych względem planowanej i przeprowadzanej podmiany społeczeństw krajów rozwiniętych przez przybyszów z Afryki i Azji.

Akurat w tym wypadku całe szczęście, że polskie władze podążają ślepo za USA i Izraelem. Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Donald Trump, od początku odnosi się krytycznie do pomysłu porozumienia sankcjonującego niekontrolowaną imigrację, a właśnie do tego doprowadzi przyjęcie dokumentu ONZ.

 

Jeśli jednak większość krajów członkowskich Unii Europejskiej przyjmie to porozumienie, to z pewnością znajdzie się sposób na wyegzekwowanie jego zapisów w Polsce za pomocą unijnych dyrektyw. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika henio

ONZ to globalistyczno

ONZ to globalistyczno-bankierska agenda! Promuja świat bez granic, aby obalić demokrację w legalny sposób. Zastraszone przez obcych kulturowo społeczeństwa Zachodu zgodzą się na legalne rządy NWO, ale wtedy już bez demokracji.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Creed1

I gdzie są ci wszyscy, którzy

I gdzie są ci wszyscy, którzy wypisywali od tygodni o TAJNYM PODPISIE pod "protokołem z Marakkeszu"? Wyzywali Morawieckiego, szermowali wizjami o zalewaniu Polski arabskimi najeźdźcami, udostępniali linki do baaaardzo poważnych opracowań na baaaardzo poważnych portalach... a wszystko to podlane "narodowym" sosem spod znaku sierpa i młota.

Klasyczny przykład kampanii dezinformacji, wspieranej przez grupkę pożytecznych idiotów...

 

Portret użytkownika Dr Piotr

Skoro nie wiesz, to Ci

Skoro nie wiesz, to Ci podpowiem...mówisz o dwóch róznych dokumentach. Ten dokument, o którym mowa, dotyczy ustaleń i polityki globalnej, a protokół z Marakszeszu (który Polskie władze podpisały i realizują!) dotyczy zgody na migrację do Polski przybyszów z krajów dalekowschodnich i terenów byłych republik radzieckich, stąd taki napływ do nas przybyszów z: Indii, Pakistanu, Nepalu, Azerbejdżanu, Uzbekistanu i innych. Tym syfem jesteśmy zalewani. Ślepy jesteś, nie widzisz ich na ulicach, komentarzy ludzi na ulicy i w necie nie zauważasz?

Strony

Skomentuj