Polska może przyjąć znacznie więcej uchodźców niż deklarował rząd

Kategorie: 

Foto: Olek Remesz/Wikimedia Commons
Polska w ramach tzw. europejskiej solidarności ma przyjąć około 2 tysięcy uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, na co zgodziły się wcześniej polskojęzyczne władze. Są to jednak tylko oficjalne dane, ponieważ do naszego kraju przybywają również nielegalni migranci a kolejni mogą zostać tu przysłani na polecenie Niemiec.

 

Do Polski masowo przybywają uchodźcy z dalekich krajów oraz z ogarniętej wojną Ukrainy. W pierwszym półroczu tego roku, straż graniczna zatrzymała już prawie 3 tysiące nielegalnych migrantów - w zeszłym roku w tym samym okresie przybyło ich do nas niecałe 2 tysiące a w przeciągu całego roku prawie 4,5 tysiąca. Ich liczba rośnie zatem z roku na rok, a przecież według Unii Europejskiej, odsyłanie ich na Bliski Wschód czy do Afryki jest nieludzkie, dlatego Polska powinna się nimi zająć.

 

Należy jednak zwrócić uwagę że liczba napływających do Polski nielegalnych migantów może być znacznie większa, ponieważ statystyki podają jedynie tych, których udało się zatrzymać. Zatem nasz kraj każdego roku przyjmuje do siebie po kilka tysięcy uchodźców. Większość z nich nie ma zamiaru zostać w Polsce, lecz kogo to dziwi? Zamiast zostać u nas, starają się przedostać do Niemiec - prawdziwego raju, gdzie rodowici Niemcy i imigranci są traktowani na równi.

 

Część przyjezdnych jednak postanawia zostać w Polsce a polskojęzyczne władze uspokajają, że 2 tysiące uchodźców, których mamy przyjąć na rozkaz UE, to bardzo mało i być może mają rację. W przeciągu ostatnich kilku lat, co najmniej 5 tysięcy migrantów mogło zdecydować się zostać w naszym kraju. Ta oficjalna liczba, 2 tysiące uchodźców, w porównaniu do tych którzy już żyją w Polsce, to rzeczywiście niewiele.

 

Jakby tego było mało, kanclerz Niemiec Angela Merkel chce aby pozostałe kraje bardziej zaangażowały się w pomoc dla uchodźców o czym powiedziała niedawno na antenie telewizji ZDF. Jej plan zakłada między innymi zmodyfikowanie konwencji dublińskiej - kraj UE do którego przybędzie uchodźca będzie wtedy zobowiązany odpowiednio się nim zająć. Co więcej, Angela Merkel chce również aby pomoc dla migrantów w poszczególnych państwach była na takim samym poziomie.

 

Oznacza to, że jeśli w Polsce będą zatrzymywani nielegalni imigranci, to nasz kraj będzie musiał zadbać o nich, zapewnić im godne życie i pomoc finansową zbliżoną do tej, jaką otrzymywaliby w Niemczech. Na dzień dzisiejszy są to tylko plany ale jeśli zostaną one wprowadzone w życie, uchodźcy będą o wiele bardziej zainteresowani Polską, gdzie socjale będą tak wysokie jak u naszego zachodniego sąsiada. Wtedy nasz kraj zacznie przypominać Francję, Szwecję lub Wielką Brytanię - zostanie w szybkim tempie zislamizowany.

 

 

Źródła:

http://www4.rp.pl/Uchodzcy/308189792-Nielegalni-imigranci-Przez-Polske-na-Zachod.html

http://www4.rp.pl/Uchodzcy/308189799-Plan-Angeli-Merkel-Czy-Polska-przyjmie-wiecej-uchodzcow.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika achiles

Właśnie prokuratura w

Właśnie prokuratura w Jeleniej Górze podała po przesłuchaniu tego 27 latka, który wczoraj zaciachał tą 10 letnią DZIEWCZYNKĘ, że zrobił to dlatego, bo został ponownie w krzywdzący sposób potraktowany, przez tamtejszy URZĄD PRACY. Jak zeznał początkowo, chciał zabić kogoś z pracowników U.P, ale po tym gdy uznał to za trudne zadanie, postanowił sobie wybrać, jakąś łatwiejszą OFIARĘ, na ulicy Kamiennej Góry i padło, na tą małą ISTOTKĘ, BOGU DUCHA WINNĄ, jego krzywdom. No to skoro nasi obywatele, są już doprowadzani, do takiej skrajności, to należy dogłębnie się zastanowić, co się może dziać ze sflustrowanymi IMIGRANTAMI, z dzikich KRAJÓW? AŻ STRACH O TYM POMYŚLEĆ, BO JUŻ PRZYBYLI SYRYJCZYCY, ŚCIĄGNIĘCI, PRZEZ FUNDACJĘ ESTERA, SIĘ GŁOŚNO DOPOMINAJĄ O PODNIESIENIE ICH STANDARDÓW U NAS ŻYCIA, a to dopiero miesiąc minął, odkąd tu wylądowali. 

Portret użytkownika Infor

Jeśli ktoś wierzy że

Jeśli ktoś wierzy że przyjedzie ich tutaj 2000 sztuk, to chyba śni.... wsadzą nam ich 100 razy tyle lu więcej.... czyli ze 2 miliony!! kto ich będzie liczył??? jak ich porozdzielają po całym kraju... wkrótce zrobią oni właśnie u nas majdan!!!.... to ani się opamiętamy że... NAS JUZ NIE MA!!! DLATEGO NIE POWINNIŚMY ICH W OGÓLE PRZYJMOWAĆ!!! ANI JEDNEJ SZTUKI I!!! BO NIKT NIE BĘDZIE W STANIE ZWERYFIKOWAĆ ILU NIE NASZ RZĄD ICH PRZYJĄŁ!!! A CHYBA NIKT NIE WIERZY W TO CO MÓWI ĄD!! Sświatowemu żydowstwu chodzi o to aby kraje były wymieszane bo wtedy to oni będą rządzić!! proste a takie trudne do zrozumienia!

Portret użytkownika Infor

  Edytor tekstu

 

Edytor tekstu sformatowanego, edit-comment, w celu uzyskania pomocy naciśnij ALT 0.

Jeśli ktoś wierzy że przyjedzie ich tutaj 2000 sztuk, to chyba śni.... wsadzą nam ich 100 razy tyle lu więcej....   ze 2 miliony!! kto ich będzie liczył??? jak ich porozdzielają po całym kraju... wkrótce zrobią oni właśnie u nas majdan!!!.... to ani się opamiętamy że... NAS JUZ NIE MA!!!   DLATEGO NIE POWINNIŚMY ICH W OGÓLE PRZYJMOWAĆ!!! ANI JEDNEJ SZTUKI I!!!               BO NIKT NIE BĘDZIE W STANIE ZWERYFIKOWAĆ ILU NIE NASZ RZĄD ICH PRZYJĄŁ!!!                  A CHYBA NIKT NIE WIERZY W TO CO MÓWI RZĄD!!                                                                                                                                               Swiatowemu żydowstwu chodzi o to aby kraje były wymieszane bo wtedy to oni będą rządzić!! proste a takie trudne do zrozumienia!  
 
 

Portret użytkownika Infor

Jeśli ktoś wierzy że

Jeśli ktoś wierzy że przyjedzie ich tutaj 2000 sztuk, to chyba śni.... wsadzą nam ich 100 razy tyle lu więcej....  czyli ze 2 miliony!! kto ich będzie liczył??? jak ich porozdzielają po całym kraju... wkrótce zrobią oni właśnie u nas majdan!!!.... to ani się opamiętamy że... NAS JUZ NIE MA!!!   DLATEGO NIE POWINNIŚMY ICH W OGÓLE PRZYJMOWAĆ!!! ANI JEDNEJ SZTUKI I!!!               BO NIKT NIE BĘDZIE W STANIE ZWERYFIKOWAĆ ILU NIE NASZ RZĄD ICH PRZYJĄŁ!!!                  A CHYBA NIKT NIE WIERZY W TO CO MÓWI ĄD!!                                                                                                                                               Sświatowemu żydowstwu chodzi o to aby kraje były wymieszane bo wtedy to oni będą rządzić!! proste a takie trudne do zrozumienia!  

Portret użytkownika berek

Sarkazm i szyderstwo nie

Sarkazm i szyderstwo nie rozwiążą problemu, który jest zbyt złożony by wszystko wrzucać do jednego wora. Inną rzeczą jest najazd zdrowych, silnych i samotnych kolorowych wyznawców Allaha płci męskiej co widać choćby na filmach z Eurotunelu (matek z dziećmi, rodzin jakoś tam nie widać - na YT eurotunnel immigrants) inną ucieczka chrześcijańskich rodzin z Syrii i Iraku, które w całości byłyby wymordowane przez IS z powodów religijnych. 14 lat wojen w tym regionie narobiło strasznego bajzlu i nikt z nas nie ma patentu na rację. Polski rząd ma jednak obowiązek chronić przede wszystkim obywateli swojego kraju a kto w "naszych" służbach przy takim zalewie muzułmanów w Europie zweryfikuje i wykryje potencjalne zagrożenia, zamachowców-samobójców, werbowników IS? Poczytaj sobie pana Gadowskiego na Onecie http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nieswiezy-kotlet-z-kuchni-abw/zz8se3 
Tyle warte jest ABW, BOR po Smoleńsku i "szoferale-generale" Janickim to zwykły B ordel O lewanie R ozgardiasz, "literki" podgryzają się między sobą, CBŚ z CBA (Wojtunik, afera taśmowa) itd. a będzie jeszcze ciekawiej na jesieni. Bezpieczeństwo w Polsce leży i kwiczy i po 8 latach dezorganizowania państwa przez PO+PSL jesteśmy łatwym celem dla fanatyków wszelkiej maści.
W policji brakuje wszystkiego, pieniędzy na szkolenia, ludzi, wyposażenia, porządnych butów nawet. Przyjdzie czas próby, jakieś poważne zagrożenie to pogubią  się o własne nogi na interwencjach a jeszcze nierzadko kretyni dowodzą liniowymi policjantami co widać choćby przy zabezpieczaniu np. Marszu Niepodległości gdzie nie potrafią poradzić sobie z setką chuliganów tylko leją wszystkich jak popadnie, chyba żeby statystyka lepiej wyglądała w SESPOL-u.
Nie jestem rasistą i wrogiem wszelkich emigrantów ale przy obecnym stanie naszego państwa marnie widzę możliwość realnego oddzielenia ziarna od plew, niesienia pomocy tym, którzy ratują życie ucieczką od wojny od takich co na łatwą kasę lecą a na dodatek Europy nienawidzą jako całości. I może właśnie o to komuś chodzi, spotęgować chaos i konflikty społeczne w Polsce aby za kilka lat nikt nie czuł się bezpiecznie na ulicy a do muzułmańskiego getta policja wjeżdzała tylko w dzień i tylko Rosomakami albo chociaż Hammerami. Jest tyle bliższych kulturowo, bogatych krajów muzułmańskich: Arabia Saudyjska, Bahrajn, Kuwejt, ZEA, Katar, Oman. Czemu oni nie chcą pomóc braciom w wierze? Prorok Mahomet miłosierdzia nie nauczył?

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH 4

CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH
4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;
- “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
Opracował Ryszard Nowak

Strony

Skomentuj