Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów świata dla kobiet

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mimo, że wrogowie Polski robią co mogą, aby nasz kraj miał złą prasę na świecie, okazuje się, że w rankingu bezpieczeństwa zajmujemy zasłużenie jedną z najwyższych lokat. Według brytyjskiego MSZ to właśnie Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet w całej Europie.

 

Jak wiadomo na skutek nieodpowiedzialnych decyzji kilku stolic europejskich, doszło do wielkiej migracji islamskiej ludności z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy. Tłum zwabiony perspektywą łatwego życia bez konieczności pracy oczekuje, że otrzyma wszystko od razu i bardzo się denerwuje gdy warunki odbiegają od ich oczekiwań. Dodatkowo inwazja ta składa się w większości z młodych arabów, którzy zupełnie nie umieją się zachować w Europie i przenoszą do nas swoje średniowieczne obyczaje, które czynią z kobiet przedmioty seksualne o oznaczeniu mniejszym niż pies, który i tak jest przez nich uważany za nieczyste zwierzę.

Poziom bezpieczeństwa, im bardziej czerwony kolor tym bardziej niebezpieczny kraj

Takie właśnie "ubogacenie kulturowe" dotarło do Europy. Oczywiście oficjalnie nie wolno o tym mówić, ale to nie powoduje bynajmniej, ze problem zanika, a wręcz przeciwnie zdecydowanie nabrzmiewa. Z tego powodu, że Polska wciąż opiera się islamizacji, jesteśmy przedstawiani w światowych mediach jako kraj dzikusów, rasistów i temu podobnych odszczepieńców. Nie przeszkadza to jednak tym samym zachodnim rzekomym przyjaciołom w tworzeniu bardziej zbliżonych do rzeczywistości rankingów, z których wynika, że to właśnie ta smagana bicze politycznej poprawności polska jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie dla kobiet.

Co więcej z Polaków robi się antysemitów, a Polska według licznych rankingów jest również jednym z najbezpieczniejszych państw do zamieszkania przez Żydów. Oznacza to, że nasz poziom tolerancji jako narodu, dla rozmaitych odrębności, nie zmienił się znacząco w ciągu ostatnich kilkuset lat. Wmawia się nam tylko rozmaite nieprawdziwe rzeczy, które pasują do przekazu tym, którzy postanowili nas tresować według zaplanowanej pedagogiki wstydu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ronin

dlaczego tak myslicie ??

dlaczego tak myslicie ?? zgwalcilem wiele polek ku mojemu zdumieniu chyba im sie to podobalo choc nie koniecznie taki byl moj cel w tym przypadku w kazdym badz razie wiem jak obejsc system i policja w polsce moze robic tylko piekne oczka do zlej gry inna rzecza jest ze dziewczyny te nie zglaszaja gwaltow bo nie moga oficjalnie udowodnic ze to ja ale to juz nie moj problem polki wcale nie sa bezpieczne.

Portret użytkownika Zn'

Natenczas: ,,Nie połączono:

Natenczas: ,,Nie połączono: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „www.eimigrant.blogspot.com”, ponieważ strona wymaga bezpiecznego połączenia.

Co zrobić w takim przypadku?

Witryna „www.eimigrant.blogspot.com” określa poprzez HSTS (HTTP Strict Transport Security), że Firefox ma się z nią łączyć jedynie w sposób bezpieczny. Dodanie wyjątku w celu odwiedzenia tej strony jest niemożliwe.

Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie."

Portret użytkownika eva11

Jesli meszczyzni/Polacy pisza

Jesli meszczyzni/Polacy pisza ,ze w ich kraju niedlugo kobiety moga sie czuc zagrozone lub zobaczymy co bedzie jesli.....to chyba sami sobie daja odpowiednie swiadectwo i raczej zastanowiliby sie dlaczego mysla w ten sposob?

wstyd jesli meszczyzna polega na polityce i rzadzie aby Jego kobiety byly bezpieczne !!!!!!!!!

ale tak jest kiedy meszczyzni aby udowodnic swoja meskosc wyzynaja delfiny np...

inni np. lubuja sie w sexie ze zwierzetami ,jest nawet wielu ktorzy mysla iz bycie meskim to piekny opalony i ogolony tors...a wiekszosc to ferdki i mysla,ze to jest takie normalne ...zalezy tylko co komu lezy i w jakim kraju ...

to Wy panowie daliscie sobie ogolic Wasze lwie grzywy i teraz co ? chcecie aby ustawy zapewnialy bezpieczenstwo Waszym kobietom ?

tak oficjalnie stwierdzacie ,ze jesli ktos wejdzie do domu to Wasza kobita niech sie boi ????

i prosze bez obrazy ja rozumiem,ze ciezko to naprawic nawet jesli sie chce lecz trzeba miec oczy i uczy na kazde zlo jakie sie dzieje .......

 

a co do osoby z wyzej czy nizej  ,ktora radzi w sprawach rownouprawnienia to niech  sobie kubelek zimnej wody wyleje na leb !!!!! 

 

 

 

 

Portret użytkownika tomasz26

było by lepiej gdyby by

było by lepiej gdyby by faceci i kobiety zdali sobie sprawę z tego ze rozwój tych dwóch pokrewnych gatunków musi iść w parze. w RÓWNOWADZE.jeśli jedno jest przewartościowane drugie czuje min.niedosyt itp..a można przecież po równo !..tu mój apel do rządzących i pracodawców żeby stanęli na wysokości zadnia i zrównał płace kobiet i mężczyzn..TO BYŁO BY PRAWDZIWYM DOJRZAŁYM MĘSKIM GESTEM W STRONĘ BEZPIECZEŃSTWA KOBIET..PS. PARYTET IDZIE TEZ OPORNIE

Strony

Skomentuj