Polska - jedna wiara, jeden kolor, jedna kultura…

Kategorie: 

Domena publiczna

Powinniśmy wreszcie zacząć budować naszą narodową tożsamość w oparciu o dumę oraz niezłomną wiarę w naszą wyjątkowość, a nie poprzez pryzmat wtłaczanych nam przez żydowskie media opinii o naszej rzekomej nieudolności i zaściankowości. Stereotyp Polaka alkoholika i szabrownika, niezdolnego do kolektywnej współpracy, musi na zawsze zniknąć z naszych umysłów.

 

W 1941 roku pewien angielski profesor historii tak scharakteryzował naszą ojczyznę:

Kocham historię waszego kraju i bardzo ją szanuję, albowiem w tysiąc­letniej historii nie mieliście w swojej kulturze: szafotów, toporów, gilotyn, eg­zekucji, tortur lub też wynaturzonych zachowań ludzkich. Nie wiecie, co oznaczała wieża Tower, Bastylia, «camera obscura» lub też rosyjskie fortece i więzienia. Nawet nie macie pojęcia, jaki horror miał miejsce w czasie hiszpańskich i rzymskich inkwizycji, albowiem w Polsce prawo zatwierdzone w 1552 i 1562 roku zabraniało tego rodzaju zachowań.

Nie znacie również hipokryzji purytanizmu Cromwella i jego przymu­sowej «pięty religijnej», u was nigdy nie miało miejsca prześladowanie ludzi nauki, palenie ksiąg naukowych.(…)

W waszym kraju nigdy nie miały miejsca żadne polowania na czarownice, które były niczym innym jak owocem psy­chopatii czasów średniowiecznych, w naszym kraju nawet Cromwell był w nie zaangażowany.(…)

Wszystko co tu wymieniłem, nie miało miejsca w waszym kraju, a wię­cej, w ostatnich latach, kiedy wasze dzieci bawiły się spokojnie w sielskich wsiach, nasze dzieci pracowały w kopalniach od 4 nad ranem, przyprowadza­ne do nich przez ich płaczące matki, albo też czyściły kominy. Ci zaś, którzy protestowali i występowali przeciwko takiemu traktowaniu, byli karani przez obłąkanych sędziów śmiercią lub deportacją do kolonii. (…)

Dlatego też chylę czoła przed waszym narodem, szczególnie teraz, kie­dy jesteście w opresji «odious apparatus» faszystów. Pozostawieni sami sobie przez waszych przyjaciół w Europie w obliczu brutalnej agresji; kiedy jako pierwsi l września 1939 roku heroicznie stawili­ście czoła machinie wojennej, filozofii obłędu. Dlatego też chcę wznieść toast za Wasz szczególny naród i kraj! „Niech żyje Polska!”

 

A oto niedawna wypowiedź francuskiego europarlamentarzysty na temat Polski i Polaków.

Francuski polityk Jean-Luc Schaffhauser ciśnie Niemcom odnośnie Polski aż miło xD

Być może spełnia się na naszych oczach wizja księdza Klimuszki, który wypowiedział te oto słowa:

“Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (…). Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym.”

Wątpicie w to? To przeczytajcie komentarze zamieszczone pod filmem z Marszu Niepodległości w 2015 roku. Przekonacie się, że dzieje się to naprawdę.

Poland to Muslims: " Here, Jesus is our King so get out "

 

[Wypowiedź angielskiego profesora: Tadeusz Modelski „Byłem szefem wywiadu u naczelnego wodza.”  Wydawnictwo Bello­na, Warszawa 2009, Str. 283/284]

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (9 votes)
Opublikował: Akamai
Portret użytkownika Akamai

Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Szkodliwe dla zdrowia

Szkodliwe dla zdrowia obowiązkowe szczepienia, chemiczne opryski z samolotów (chemtrails), zatruta herbicydami żywność GMO, niż demograficzny będący skutkiem promowania dewiacji seksualnych i zainicjowanego odgórnie ruchu feministycznego, niewydolna opieka zdrowotna w ramach NFZ…

…to elementy działań mających na celu depopulację narodu polskiego !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Masz szczęsliwą rodzinę

Masz szczęsliwą rodzinę,zdrowe dzieci,dochody wszystko idzie w najlepszym kierunku.Zyjesz zgodnie z dekalogiem.W swojej tolerancji ,chęci niesienia pomocy,miłosierdzia zapraszasz  oszusta ,bandytę do domu zwiedziony jego opowieściami o nieszczęściach jakie go spotkały.Zaczyna się horror.Dyma ci żonę .Twoim własnym dzieciom opowiada o twoich wyimaginowanych przywarach,przestępstwach.Zmienia rodzinę.Zajmuje twoje miejsce w łóżku.Własne dzieci na ciebie plują.A ty ,cóż ty biedaku miłosierny będąć zakładnikiem sytuacji ,opinii wykreowanej przez bandytę wśród swoich sąsiadów dymasz na niego ,nosisz go na swoim garbie nie wiedząc co począć.A wyjście jest jedno i tylko jedno.Skopać pasożytowi dupsko ,wypiełdołić z domu,opowiedzieć prawdziwą historię twojego zwiedzenia i trzymać kutasa pasożyta na odległośc bijąc go  w mordę przy każdym zbliżeniu.Zapamiętajcie .Miłosierdzie ma swoją granicę nieprzekraczalną .Czy pamiętacie przymierze Czarnych orłów przeciw jednemu Białemu ,naszemu Lechicko-Polskiemu.Toelerancja,miłosierdzie ,wspaniałomyślnośc.Nie możemy okazywać tych cech szczególnie we współczesnych czasach otoczeni bolszewią chazarska na zewnątrz i ich agenturą wewnątrz>Dymają nas.Ślepi czy zezowaci.Nic się nie zmienia.Czy ktoś został ukarany za korupcje.Za to ściga się biedaków.Zwiększa zakres opresyjności ,zakres demoralizacji ,bezprawie usankcjonowane prawnie.Ilu pasożytów na naszym garbie?Ciężkie miliardy z nas wysysają  a my wciąż w tym piełdołonym chazarskim kieracie przywiązani lichwą,biedą i nikczemnścią przez nią spowodowaną.Gdzie my jesteśmy .W tunelu bez światła.W chazarskiej dupie.

Portret użytkownika lill

no jasne niema to jak

no jasne niema to jak poprostu dokopać 

pytanie tylko czy konsekwencje dokopania pazożytowi nie przerosna dolegliwości zwiazanych z jego dopieszczaniem ?, bo jeśli tak to moze zamiast uswiadamiac coś czego wszyscy są świoadomi podaj sposób jak uniknąć konsekwencji

 

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Tak ten paniczny strach.Co

Tak ten paniczny strach.Co nie zrobisz to wisi nad tobą konsekwencja luboż sankcja.Strach patrzeć nie daj Boże wymownie,odezwać się ,napisać.Strach.Paralizator.Wspaniałe narzędzie pasożyta.Dopieszczać go będzie jeszcze bardziej dolegliwy bez konsekwencji dla niego z problemami dla nas.Usunąć go?No cóż PO wymiotujemy PO PiSuarujemy i okaże się że nagle przeszło.Możemy ruszyć się.Zrobić to na co mamy ochotę ,co wynika z naszej potrzeby.Tak więc proszę nie ma co ważyć problemu nad hodowlą czy eksterminacją pasożyta z naszego organizmu.To ciało obce,inplant nie chciany nie akceptowany spełniający rolę RFID.Wyciąć i wyp....ć.Koniec.Żadnych wolt intelektualnych być luboż w żyć.

Portret użytkownika lill

Nie paniczny tylko racjonalny

Nie paniczny tylko racjonalny strach. Jak wyrywasz pasożyta razem ze swoimi flakami to kożyść z jego pozbycia się jest taka ze ciebie też nie ma. Pasozyt tak mocno się zagnieździł, że jego gwałtowne pozbycie sie jest równoznaczne z twoją smiercią. Jeśli znasz sposób na pozbycie się pasożyta nie ginąc przy tym, to go podaj. (Ten pazożyt, to afrykański robal a nie nasza lokalna pijawka) Z resztą twojego wywodu sie zgadzam.

Portret użytkownika lill

Nie paniczny tylko racjonalny

Nie paniczny tylko racjonalny strach. Jak wyrywasz pasożyta razem ze swoimi flakami to kożyść z jego pozbycia się jest taka ze ciebie też nie ma. Pasozyt tak mocno się zagnieździł, że jego gwałtowne pozbycie sie jest równoznaczne z twoją smiercią. Jeśli znasz sposób na pozbycie się pasożyta nie ginąc przy tym, to go podaj. (Ten pazożyt, to afrykański robal a nie nasza lokalna pijawka) Z resztą twojego wywodu sie zgadzam.

Portret użytkownika ACHILES

Pier..lenie KOTKA, ZA POMOCĄ

Pier..lenie KOTKA, ZA POMOCĄ MŁOTKA Z TYMI autora przemyśleniami ( którego notabene cenię, jako komentatora, tak, na marginesie ), BO WYJĄTKOWOŚĆ NASZEGO KRAJU I NARODU MINĘŁA OD MOMENTU KIEDY staliśmy się agresorami w NIE NASZYCH WOJNACH, TAKICH JAK: napaść, na Afganistan i Irak z szatańskiego nakazu, a nie w OBRONIE NASZEJ RACJI STANU !!!

 i tylko i AŻ, mam do dodania W POWYŻSZYM TEMACIE . 

p.s TAM BYŁY I CIĄGLE SĄ, ZA ROPĘ I GAZ, MORDOWANE BEZBRONNE KOBIETY I DZIECI, OD SAMEGO POCZĄTKU, DO DNIA DZISIEJSZEGO     M  A  S  O  W  O   .

( a dochodzą do tego jeszcze obecnie : LIBIA I SYRIA I ICH OBYWATELE I UKRAINCY, NA DONBASIE ).

Portret użytkownika Akamai

Obwiniasz za to naród ? 

Obwiniasz za to naród ? 

Nie przypominam sobie, żeby w tej sprawie odbyło się jakieś referendum. 

To była decyzja polskiego rządu i odpowiedzialność za nią ponoszą politycy.

Naród polski na pewno nie jest za to odpowiedzialny.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czas uściślić pewne pojęcia:

Czas uściślić pewne pojęcia:

 1. Patriotyzm. Źle kojarzące się zachowanie z kultem rzymskiego szatana i demonicznej królowej niebios. Patriotyzm kojarzy się z postawą ludzi sterowanych przez  KK.

2. Nacjonalizm. Bezreligijne poczucie narodowości i rasy...

DLATEGO... Zastąpmy pojęcie PATRIOTYZMU ( wykorzystywanie tego poczucia w ciemnym ludzie przez koronatorów trupa na krzyżu, piętnowanym przez KK pojęciem NACJONALIZMU!

Bądźmy nacjonalistami a nie patriotami!!

Portret użytkownika Akamai

Widać po komentarzach, że nie

Widać po komentarzach, że nie wszystkim odpowiada wizja suwerennej i silnej Polski. 

No cóż. Niektórzy są opłacanymi trollami i mają za zadanie wpłynąć destrukcyjnie na sposób myślenia tych, którzy zaczynają się zastanawiać czy wszystko co do tej pory „wiedzieli” jest rzeczywiście prawdą.

Dlatego zachęcam Was, byście nie sugerowali się takimi opiniami i uwierzyli mimo wszystko w wyjątkowość naszego narodu. Zalecam też odciąć się od przekłamanej historii ze szkolnych podręczników, która jakże często była już w przeszłości zmieniana. 

Pozdrawiam Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj