Polska firma stworzyła pierwszy lek na koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Polska firma Biomed Lublin ogłosiła sukces pierwszego etapu badań klinicznych leku na chorobę COVID-19. Już dziś, zakończono produkcje pierwszej serii lekarstwa stworzonego z osocza osób, które wyzdrowiały po zakażeniu SARS-CoV2.


Lek stworzony przez polską firmę, zawiera immunoglobuliny specyficzne przeznaczone do neutralizowania wirusa SARS-CoV2. Powstał on w ramach procesu frakcjonowania osocza osób zdrowych. Mowa tu zarówno o ozdrowieńcach jak i tych, którzy przeszli COVID-19 bezobjawowo.

Zgodnie z wypowiedzią prezesa zarządu Biomed Lublin S.A. Marcina Piróga:

Powstało ponad trzy tysiące ampułek Immunoglobuliny anty SARS-CoV-2, które po zakończeniu wymaganych badań jakościowych zostaną przekazane do badań klinicznych w czterech ośrodkach: w Lublinie, Bytomiu, Białymstoku i Warszawie

W IV kwartale 2020 roku, ma rozpocząć się faza niekomercyjnych badań klinicznych. Zdaniem przedstawicieli spółki, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już za parę miesięcy Polska stanie się pierwszym krajem posiadającym skuteczny lek na koronawirusa SARS-CoV2.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Pierwsza sprawa: Przygotowują

Pierwsza sprawa: Przygotowują nas na drugi lockdown poprzez manipulację i podnoszenie statystycznej liczby zgonów oraz zachorowań.

 https://www.google.pl/amp/s/www.rmf24.pl/newsamp-tylu-zachorowan-w-polsce-jeszcze-nie-bylo-mamy-1136-nowych-p,nId,4751103

Druga sprawa i kolejna jawna manipulacja. Media cały czas podają, że Polacy jednoczą się z białoruską opozycją oraz, że przeciętny obywatel Polski nienawidzi Łukaszenki. Morawiecki twierdzi, że w małych miastach i na wioskach w Polsce powstają oddolne inicjatywy wspierające opozycję białoruską. Pytam się zatem gdzie nasza wspólna Polska postawa w sprawie Białorusi skoro rozmawiając z ludźmi słyszę tylko, że Polski rząd nie powinien się wtrącać? W moim mieście nie ma żadnych akcji wspierających białoruś a jedyne co widzę to odgórne imprezy organizowane przez resortowe dzieci pod flagą Polską i w imieniu całego narodu.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/518859-wyrazamy-solidarnosc-z-bialorusia-na-pge-narodowym

Srają nam na głowy kłamstwami i mówią, że deszcz pada. Próbują usprawiedliwić postawą społeczną (której nie ma) swoją wojnę hybrydową przeciwko suwerennej Białorusi. 

Wczoraj poszliśmy z ojcem do sklepu wędkarskiego bez maseczek. Weszliśmy, grzecznie powiedzieliśmy dzień dobry a facet nas wyrzucił. Powiedział, że mamy natychmiast wyjść. Wyszliśmy. Sam sobie kręci bata na swój biznesik. Za 2 miesiące będzie już po sklepie. Na głupotę nie ma lekarstwa. 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika MiterMann

hiv aids prosia ptasia i

hiv aids prosia ptasia i iinna besta w koronie.... wyobraz sobie takiego newsa - imigrant umarl z powodu covid", od 10 lat klepie na tym portalu ze bron biologiczna to juz ma celownik i dziala nad odosobnione geny....  wręcz atakuje podstawe kodu genetycznego. danej rasy.... depopulacja.... raz tego raz tamtego......

Portret użytkownika inzynier magister

Od połowy roku 2021 wejdą w

Od połowy roku 2021 wejdą w życie zmiany dotyczące dowodów osobistych. W nowym dokumencie zostaną zapisane linie papilarne jego posiadacza. O zmianach poinformowało MSWiA.Nad nowymi rozwiązaniami wspólnie pracują Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Zmiany muszą zostać wprowadzone ze względu na konieczność dostosowania się do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z 2019 roku.

trzeba szybko zmienić ten rząd NWO na normalny Polski Konfederacji i Ziobry !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Mało kto wie ale na Titanicu

Mało kto wie ale na Titanicu był marynaż, który miał zagwarantowane miejsce na łodzi ratunkowej. Mógł na nią wejść i odpłynąć z tonącego wraku. Wkręcił jednak sobie, że odpłynie na łodzi razem z ludźmi 2 klasy gdyż jest marynażem i ma broń a czas który mu zostanie poświęci na zbieranie łupów zostawionych przez elity. Zbierał głównie złoto i inne ozdoby. Tak go pochłonęła jego praca, że gdy wyszedł na pokład statku okazalo się, że już nie ma zadnej łodzi ratunkowej i wiesz co? Utonął. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika S

Czy to spółka żydowska i czy

Czy to spółka żydowska i czy nazwisko Piróg jest "resortowe" (w sumie nie wiem o co tu chodzi), to w twoim linku nie znalazłem. Ale to, że spółka ta PRODUKUJE lekarstwa, stoi tam jak wół i to w dwóch miejscach (Informacje podstawowe oraz opis działalności spółki). Więc teges....

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj