Polska dobrowolnie opowiedziała się jako wróg Rosji

Kategorie: 

Źródło: twitter/ agencja TASS

Trudno nie czuć żenady oglądając to co polska propaganda rozkręciła w kwestii przejazdu przez nasz kraj grupy kilkudziesięciu motocyklistów z klubu "Nocne Wilki". Doszło do tego, że polski minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna zakazał wjazdu zorganizowanej grupy, a gdy rosyjscy motocykliści zaczęli wjeżdżać pojedynczo dokonano pokazowego zatrzymania dziesięciu Rosjan na przejściu granicznym z Terespolem.

 

Rosyjskie media z przyjemnością naśmiewają się z Polaków, którzy boją się kilkudziesięciu motocyklistów. Niektórzy rosyjscy komentatorzy pytają retorycznie o to co zrobią Polacy gdy zobaczą czołgi, jeśli boją się motocykli. Tak czy inaczej polski rząd zrobił z nas znowu głupców i zakazując przejazdu grupy, która miała za zadanie podkreślić wysiłek narodu rosyjskiego w pokonaniu nazistowskich Niemiec.

 

To właśnie dlatego przystanek "Nocnych Wilków" miał być we Wrocławiu, a raczej w Breslau. Było to pierwsze duże miasto niemieckie, które zostało zdobyte później niż Berlin. Festung Breslau stało się grobem dziesiątek tysięcy Rosjan. Nie możemy o tym zapominać, mimo tego, że mamy trudną przeszłość. W całej Polsce są cmentarze żołnierzy Armii Czerwonej tak jak są polskie cmentarze w Katyniu i w innych miejscach poza granicami Polski, na przykład pod Monte Cassino we Włoszech. Jak byśmy się czuli gdyby Włosi zabronili nam jeździć na mogiły naszych żołnierzy?

 

Właśnie z czymś takim mamy obecnie do czynienia i efekt tego będzie fatalny. Niewpuszczenie grupki motocyklistów będzie teraz podniesione przez Kreml do rangi dowodu, że oto wroga Rosji Polska, odmawia uznania męki narodu rosyjskiego w czasie II wojny światowej. Niewdzięczni Polacy nie doceniają tego, że zostali wyzwoleni spod nazistowskiego jarzma.

 

Oczywiście moskiewskie media nie dodadzą, że w zamian przyszedł Stalinizm, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że Józef Stalin i jego NKWD to najbardziej zbrodnicza organizacja w dziejach świata. Komuniści zabili kilkukrotnie więcej ludzi niż faszyści a do dzisiaj niektórzy idioci noszą koszulki z Che Guevarą, które normalnego człowieka powinny razić przynajmniej tak samo bardzo jak te z Hitlerem czy nazistowskimi emblematami. Tak się jednak jakoś składa, że napisy CCCP, czyli ZSRR i symbole sierpa i młota nikogo nie rażą tak jak splugawiona przez nazistów słowiańska swastyka.

 

Nagle jednak okazuje się, że w przypadku lewicowych głupków ubierających na siebie wizerunek mordercy Che, albo symbole komunistyczne jest to akceptowalne, ale w przypadku motocyklistów z klubu "Nocne Wilki" sierp i młot oraz gwiazda symbolizujące ZSRR to wielki problem i nie można zezwolić na epatowanie tą symboliką. Chciałoby się zapytać: gdzie konsekwencja?

 

Teraz okazuje się, że rosyjski MSZ wezwał polski odpowiednik do udzielenia wyjaśnień w sprawie niewpuszczenia do Polski części Rosjan. Nasze władze zasłaniają się tym, że cofnięci motocykliści nie posiadali dokumentów uprawniających ich do wjazdu. Media i to zarówno platformerskie jak i pisowskie szczują na okrągło używając dziwacznych fraz w stylu "nacjonalistyczny gang motocyklowy popierający Putina".

 

Żenada osiągnęła już monstrualne rozmiary i każdy Polak, który spotka Rosjanina, pewnie będzie się tylko głupio uśmiechał wstydząc się za polski rząd, bo przecież Rosjanie nie widzieli problemu w organizowanych od 5 lat motocyklowych rajdach katyńskich. Co więcej motocykliści z tej grupy czekali na Rosjan na granicy z Białorusią w Terespolu i byli oni bardzo zbulwersowani zachowaniem polskiej Straży Granicznej.

 

Cofnięcie części rosyjskich motocyklistów, którzy chcieli uczcić 70 rocznicę zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami, przez społeczeństwo rosyjskie będzie z pewnością odebrane jako akt typowo wrogi. Znowu robimy łaskę komuś za oceanem, któ niekoniecznie nam pomoże gdy rozzłoszczony niedzwiedź coś nam zrobi. W mniemaniu Rosjan jest to dowód na to, że jesteśmy amerykańską enklawą w Europie. Polska stała się lądowym lotniskowcem USA i pytaniem retorycznym jest czym skończy się hodowanie sobie wroga w sąsiednim państwie dysponującym ośmioma tysiącami głowic jądrowych, czyli Rosji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Beno

 Wlodi jadą po

Bildergebnis für TVN kłamią Wlodi jadą po ciebe
,,Janusz,, ty z twoimi kompanami wprowadzasz tu takie zamieszanie, ja w TV ,,, od dawna stosowana taktyka psychologiczna która służy deziformacji !!!! ,, 2 rozmówców po jednej stronie 2 po drugiej, kłócą się wzajemnie. Widzowie przed TV skrzynką dla Idiotów,  nie wiedzą oczym była mowa,,, Pisz w przyszłości krótko i na temat,,, ponieważ  każdy ma tu prawo zostwić jakiś komentarz lub daną wiedzę,,,to co ty serwujesz ani na temat ani do czytania, bo kto ma ochotę twoje Referaty analizowć. Tymbradziej że propaganda i dezinformacja jaką ty tu zostawiasz, z twoimi kolesiami,,, to naiwność głupota połączona  z kretynizmem. Gdzie Wlodi Klaus mają wolne?????? przykryłeś swoim bełkotem całą stronę,,,Jeżeli macie problemy z Ruskimi to nic złego,,,, ja mam z Ojcem i Bratem ,,, nie siejcie dezinformacji jak na TVN pisz krótko i na temat dołącz jakiś link wszystko  ............
Bild in Originalgröße anzeigen

Portret użytkownika BartekMel

Dokładnie. Jak ktoś nie

Dokładnie. Jak ktoś nie głosuje, to inni zagłosują za niego i przez to wygrywa twardy elektorat, który głosuje. A najbardziej wygrywa PO, bo daja zarobić urzędnikom, sitwom  w zarządach i ci idą z rodzinami i kolesiami głosować na swoje koryto. Realne poparcia spośród uprawnionych do głosowaniana PO to ok. 10% max. O mimo to wygrywają, nawet zbytnio nie fałszuja, dodaja sobie "tylko" z kilkaset tysięcy głosów i już są happy. Jest sporo kandydatów. Korwina wykresliłem - faktycznie te jego pomysły na sprzedaż lasów i strzelanie do górników... Myślę o Braunie, albo Kukizie albo Kowalskim. Poczytam, posłucham na Youtube i WYBIORĘ ŚWIADOMIE, PO NAMYŚLE. Na Dudę zagłosuję tylko wtedy, gdyby miał drugą turę i Komorowskiego, Korwina albo Palikota za kontrkandydata. Zrobię to ŚWIADOMIE i wg chłodnej kalkulacji "za i przeciw" - ale w pierwszej turze na pewno wybiorę maksymalnie sensownego i niezależnego, nie patrząc na % poparcie z sondaży - żeby nawet, jakby nie wygrał, już miał sensowne poparcie na przyszłe wybory.

Portret użytkownika nel35

Od dłuższego czasu rosyjskie

Od dłuższego czasu rosyjskie władze zakazują wjazdu naszym producentom żywności, nie wpuścili na pogrzeb (kilka godzin) przedstawiciela rządu polskiego itd. Wierchuszka cały czas myśli, co by tu jeszcze utrudnić. Putin gra wszystkim na nosie, robi co chce, więc i tym razem jego kumple chcą postawić na swoim. Nie ma powodu, żeby im ulegać. Poza tym nie tylko nasz kraj postawił im szlaban i jakoś nikt nie kwestionuje zakazów tamtych krajów, za to ujada się na Polskę. Ta ich buta jest nie do przyjęcia. To nie są jacyś tam zwykli motocykliści. To jest mentalność typu stalinowskiego. Tak naprawdę to oni podsycają cały ten cyrk. Jak chcą kogoś upamiętniać, to niech jadą na Syberię. Tam też ginęły miliony ludzi.

Portret użytkownika Wkurzony

Jak zwykle Polska robi z

Jak zwykle Polska robi z siebie idiotów. Tylko dlaczego jedynie Polska? Dlaczego wrogami Rosji nie stali się Niemcy i Czesi, którym także nie w smak był przejazd Wieczornych Szczeniaków? Polska nie stała się wrogiem Rosji. Nie musiała. Dla Rosji Polska zawsze była wrogiem. Podczas gdy inni Słowianie zawsze starali się nie rozwścieczyć rosyjskich *Nadsłowian* Polacy zawsze byli tymi, którzy podnosili łeb, kiedy Rosjanie kazali leżeć plackiem na ziemi. Tu jest Polska, a Rosji wara od niej!!!
Niemniej jednak muszę przyznać, że nasza mafia zachowała się wyjątkowo frajersko, nawet jak na siebie. Moim zdaniem powinni umożliwić tym motorusiowym wojowniczkom Władzia przejazd przez nasz kraj. PRZEJAZD, a nie manifestacje Wielkiej Rosji. Zaczęliby robić przedstawienie? To pałą przez łeb i leżeć na glebie. Ale całkowity zakaz przejazdu? No proszę was...
Przy okazji wyborów. Zgadzam się z przedmówcami. Polacy zawsze są obrażeni i zawsze teatralnie nie idą na wybory. A potem szmaty z PO rządzą. I tylko teksty: *no tak, tak wybrali, tak mają, dobrze, że nie głosowałem* I właśnie dlatego w Polsce jest syf bo nie byłeś głosować ciulu!!! Ty i miliony Tobie podobnych!
Kolejna sprawa: ludzie obudźcie się! Wybory to nie pojedynek Komora z Dudą! To pojedynek kilku kandydatów! Sami nakręcacie to jako walkę tylko 2 ludzi. PiS rządziło i dało ciała, więc Polacy wybrali jeszcze gorszych idiotów i złodziei z PO. Czy historia musi się powtórzyć i znowu władza musi wrócić w łapska PiS? NIE!!! Wystarczy tylko chcieć, a nie pierniczyć że kandydat X albo Z nie ma szans, więc po co na niego głosować? A niech tak pomyśli 10 mln Polaków i faktycznie nie ma szans bo wszyscy biorą pod uwagę tylką tę dwójkę!!!
 
POLACY!!! ODBIERZCIE MAFII POLSKĘ!!!
Idźcie na wybory, ale nie z przekonaniem, że trzeba znowu włazić do tej samej rzeki. Macie wybór nie tylko pomiędzy PO a PiS, zrozumcie to...
 
 

Portret użytkownika ojejku...

Bardzo słusznie!!! Gdyby do

Bardzo słusznie!!! Gdyby do wyborów poszło 100% uprawnionych i zbuntowana, czy zdezorientowana część nie wiedzących na kogo głosować oddała głos niewazny, to by sie okazało, że żadna partia nie przeszłaby progu wyborczego i wybory wykazałyby całkowitą klęskę "polskiej" ( czytaj żydowskiej) klasy politycznej!!

Portret użytkownika KTM

To ty zrozum wreszcie, że

To ty zrozum wreszcie, że wybory NIE SĄ ŻADNYM WYBOREM!
Sens ma jedynie ich bojkot NA CAŁEJ LINII a pózniej spontaniczne wyjście na ulicę. Oczywiście należy liczyć się z tym że poleje się krew, gdyż bandyci raz przejętej władzy oddać nie zamierzają. Ale wtedy te obrazki popłyną w świat i jest szansa, że inni zobaczą co tu się wyprawia, a my sami zobaczymy że walczymy o coś więcej niż godność i wolność. Że walczymy o nasze BYĆ ALBO NIE BYĆ.

Portret użytkownika JanuszR

I kolejny bałwan  niejaki ben

I kolejny bałwan  niejaki ben nie opanował umiejetności czytania ze zrozumieniem. Przecież pisałem i piszę jasno:
"Ja idę na Brauna, bo przekonał mnie - to, co mówi o kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim nadzorem wyjaśnia wszystkie pozornie niezrozumiałe manewry wobec Polski, zwłaszcza wobec faktu wyczerpania sie resursu państwa w Palestynie i konieczności relokowania do Judeopolonii."
Co - kolejny przygłup cierpiący na syndrom Bredzisława?

Portret użytkownika ben

Januszek  jak dla mnie to

Januszek  jak dla mnie to możesz głosować i na Piotrusia pana ,co nie zmienia faktu że jestes kim jesteś , czytanie gościu jeszcze raz czytanie ze  zrozumieniem ja mam wy--ne na całe te świńskie koryto   i o tym  pisałem ale  jesteś tak zafascynowany  pisaniem  i coś ci umknęło. Druga sprawa Januszku  potwierdza się moje przypuszczenie że jesteś trollem , Bałwan Przygłup  jak mnie nazwałeś -spójrz Januszku w lusterko znajdziesz tam  jednego i drugiego typowy syndrom przerośnietego ego.
--------------------------------------------------------------------------------
1. 'opluwacze' – piszą posty typu: 'ale głupoty', 'moherowe berety', 'idź do szkoły' czy inne, wulgarne. Ich zadaniem jest demotywowanie autora tekstu, przeszkadzanie w dyskusjach, zniechęcanie do dzielenia się linkami / materiałami, czy w końcu sprawianie wrażenia, iż dany pogląd jest marginalnym. A to wszystko dlatego, ponieważ opluwacze bardzo często albo występują gromadnie, albo jest to jedna osoba która korzysta z wielu zmiennych nicków.

Strony

Skomentuj