Polska armia zaczyna szkolenia swoich potencjalnych wrogów ?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Obecna władza podchodzi w sposób zdumiewający do historii naszego kraju. Właśnie okazało się, że szef Ministerstwa Obrony Narodowej, wicepremier Tomasz Siemoniak, wydał decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, który w jawny sposób odwołuje się do tradycji morderców Polaków zwanych "banderowcami".

 

Za pieniądze polskich podatników, będziemy uczyli walczyć neofaszystów z batalionu o nazwie Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów, a także Azow i Ajdar. Są to formacje zdominowane przez banderowców. Ich ideolodzy cały czas twierdzą, że Polacy to wrogowie tak jak Rosjanie i Żydzi. Ci ostatni jednak zaskarbili sobie u nich ostatnio względy, bo jawnie odwołujących się do nazizmu zwolenników ukraińskiego nacjonalizmu, wspierają obecnie niektórzy przedstawiciele żydowskiej diaspory na Ukrainie.

 

Dość wspomnieć Igora Kołomojskiego, który w praktyce finansuje bojówki z batalionów Azow i Ajdar. Nie można też nie wspomnieć gestów jakie wykonuje obecny prezydent Ukrainy, Petro Poroszenko, z domu Waltzman, który w ostatnich tygodniach kilkukrotnie dał do zrozumienia Polakom, że popiera banderowców i to w tak demonstracyjny sposób jak używanie na obchodach wybuchu II wojny światowej, charakterystycznej czarno czerwonej kolorystyki.

 

Na Ukrainie mordercom około 150 tysięcy Polaków na Wołyniu, stawia się pomniki jako bohaterom. Trudno to doprawdy zrozumieć skąd bierze się ten owczy pęd w popieraniu ukraińskich nacjonalistów. Można tylko podejrzewać, że jest to realizacja wytycznych przekazanych z miejsc innych niż Warszawa.

 

Być może, że szkolenia banderowców są postrzegane jako kłopot dla Rosji, która nieformalnie zaangażowała się w wojnę ukraińską. Wtedy jest to jednak ryzykowna strategia, bo nasza pozycja w tym konflikcie zrównuje się z Rosją. Stajemy się stroną zaangażowaną i możemy ponieść tego konsekwencje. MON potwierdził, że szkolenia nastąpią, ale zdementował, że będą w nich uczestniczyć ukraińscy nacjonaliści.

 

Szkolenia ukraińskich nacjonalistów to zły pomysł z wielu powodów. Można to nawet nazywać działaniem wbrew polskiej racji stanu. Ukraińcy otwarcie nawołują do tego aby zabrać Polsce miasto Przemyśl i kilkanaście otaczających je powiatów. Gdy Rosjanie już się z nimi rozprawią, Ukraina stanie się krajem śródlądowym bez dostępu do morza i kto wie czy ubytku terytorium nie zapragną oni kompensować właśnie naszym kosztem. Jak zatem nazwać ministra obrony narodowej, który zgadza się na szkolenia żołnierzy potencjalnego przeciwnika?


 

Źródła:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal-tomasz-siemoniak-szkoli-banderowcow-z-oun/s16wys

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mon-dementuje-informacje-z-tekstu-ks-isakowicza-z...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Normin

 Miło jest spotkać Istoty

 Miło jest spotkać Istoty Przebudzone i Świadome a więc pozdrawiam Was cieplutko: Anuradhę , Drako_tr i Excara oraz pozostałe Świetliste Istoty. Tyle wokół się dzieje, że brakuje czasu na pisanie. Nie za bardzo pociąga mnie polityka ani sprawy przyziemne bo jestem Poszukiwaczem PRAWDY, za najbardziej interesujące uważam dociekania na temat tego kto tak naprawdę pociąga za wszystkie sznureczki sterując tymi „rządzącymi gnidami”? Ponieważ rozpoczęliście bardzo ciekawą i pouczającą dyskusję to proponuję Wam mały prezencik - myślę, że najwyższy czas na odkrywanie Prawdy.
  
          Władcy Karmy
 
Demiurgiczne pasożyty fałszywego światła znane jako „władcy” karmy są chyba najgorszymi gwałcicielami wolnej woli, jakich napotkałem, zaraz po samym skorumpowanym demiurgu.  Są  podstawowymi strażnikami, którzy pozwalają lub blokują istotom dostęp do  systemu demiurga i opuszczenie go.  I jako tacy muszą być ujawnieni.
 
Ich wypaczenie naturalnych praw karmy jest tak ogromne, że nie będę w stanie zmieścić tego wszystkiego w tym jednym artykule.  Zacznę od tego, że są oni odpowiedzialni za zmuszanie istot bez końca do reinkarnacji, jawnie naruszając Prawo Uniwersalne.
 
W Wolnym Wszechświecie poza zniewalającym systemem demiurga, każda istota jest wolna i może decydować na jakiej planecie chce się wcielić.
 
Kiedy życie fizyczne istoty dobiega końca ( po setkach, a może po tysiącach lat) wraca ona do Nieskończonego Źródła na odpoczynek i następnie decyduje co chce robić, aby nadal się uczyć i rozwijać.  W tym procesie nigdzie nie ma istot kontrolujących, manipulujących takich jak „władcy” karmy.
 Aby pokazać moje lekceważenie dla tych istot, użyłem dla nich sarkastycznej nazwy: Łajdaki Karmy [w wolnym przekładzie z „Turds of Karma” – kr] i mam nadzieję, że będziesz myśleć o nich w ten sam sposób i nie dasz się nabrać na ich oszustwa w ogłupianiu obecnie i później po opuszczeniu fizycznej rzeczywistości.
 
Zacząłem nazywać ich tak po spotkaniu z nimi kilka miesięcy temu, kiedy usuwałem głębokie warstwy narzuconych umów, które starali się utrzymywać.  W pewnym momencie w procesie stanowczo powiedziałem im: „Jesteście największymi kawałkami g **, jakie kiedykolwiek widziałem.  NIC wam nie jestem winien. Wy jesteście winni każdej istocie, którą manipulowaliście.  Dług którego nigdy nie będziecie w stanie spłacić!  W tym momencie odeszli bardzo szybko.
 Przyjrzyjmy się teraz ich sposobom manipulowania istotami.
 
   Oszustwo przeglądu światła
 
Podstawowym narzędziem, jakie łajdaki karmy używają do manipulowania istot do akceptowania niekończącej się reinkarnacji jest (fałszywy) przegląd światła.  Kiedy ciało umiera, dusza przenosi się do astralu i zaczyna zrzucać z siebie w większości poprzednio utrzymywaną identyfikację.  Jeśli proces ten odbywałby się bez zakłóceń, prawdziwe Światło tych istot wyłoniłoby się od wewnątrz, uwalniając warstwa po warstwie, ograniczające przekonania nabyte w tej inkarnacji.
 
Jednakże w sferze kontroli systemu demiurga, łajdaki karmy przechwytują te istoty w czasie kiedy ich światło zaczyna wyłaniać się z ich wnętrza i otaczają ich błyskotliwym pokazem zewnętrznego światła.  (Dlatego większość ludzi przeżywających śmierć kliniczną doświadcza tunelu światła).  To zewnętrzne, błyskotliwe światło odciąga uwagę istot od wewnętrznego światła, hipnotyzuje je poprzez ładowanie częstotliwości i aktywację programów religijnych, którymi byli indoktrynowani podczas swojego wcielenia.
 
Łajdaki karmy i inni członkowie kłamliwej hierarchii, tacy jak ‚aniołowie’ i ‚archaniołowie’ i inni ‚wzniesieni mistrzowie’ będą się ukazywać podczas tego procesu.  Gdy istoty są wypełnione poczuciem uniwersalnej miłości i więzi, mówi się im, że to uczucie przychodzi do nich od zewnętrznych „istot światła”, które są wokół nich.
 
Jednak to poczucie uniwersalnej jedności i miłości, które w rzeczywistości wyłania się z ich wnętrza,  jest odzwierciedlane z powrotem do nich przez łajdaków karmy i kłamliwą hierarchię.  Dusze nie mają czasu, aby zastanowić się na tym, co się dzieje, ponieważ są one szybko przenoszone do  fazy „przeglądu”.  Są im pokazane małe filmy z ich życia, które koncentrują się na rozczarowaniach, niespełnionych pragnieniach, bolesnych doświadczeniach i krzywdzących działaniach, jakich osoby doświadczyły w trakcie życia.
 
Poprzez ten stronniczy i manipulowany „przegląd życia” czują się źle i to jest to, czego łajdaki karmy chcą.
 
Mówią tym istotom, że mimo, że nie udało im się tak wiele rzeczy w ich życiu, dostaną szansę, aby wrócić jeszcze raz i „naprawić sprawy” w nowym wcieleniu.  Istoty są wdzięczne za szansę odkupienia i akceptują umowy, zaprezentowane im przez łajdaków karmy na  ponowne wcielenie się.
 
Jeśli istota wychowała się w wierze chrześcijańskiej, napotka Jezusa i anioły, ale usłyszy, że jeszcze nie zasługuje, aby dostąpić królestwa niebieskiego.
 
Oczywiście strach przed wysłaniem do piekła jest tak silny w jej systemie wierzeń, że skacze z radości na wieść, że może się znowu wcielić i stać się ‚wartą‚  zaszczytu wstąpienia do królestwa bożego, które jest tak naprawdę królestwem demiurga.
 
Po zgodzie na reinkarnację, istota wędruje do poczekalni „królestwa niebieskiego” od środkowych do wyższych sfer astralnych.  Ta strefa jest ładnie udekorowana symulacjami przyrody, pięknymi widokami i są tam pracownicy: anielscy strażnicy, którzy pilnują aby istota inkarnowała ,kiedy nadejdzie odpowiedni czas.   Oczywiście ci „opiekunowie” są faktycznie pasożytniczymi pasterzami, opiekującymi się swoją trzodą i nie ma mozliwosci, aby istota ta mogła iść gdzie indziej.
 
     Przeniesienie karmiczne
 
Jeśli zawartość życia istot, nieuleczone rany, niespełnione pragnienia nie wystarczają, aby przekonać do reinkarnacji, mają zaprezentowane jeszcze bezczelniejsze oszustwa.  Mówi się im, że popełnili w poprzednich wcieleniach straszliwe zbrodnie i teraz muszą odpracować swoją złą karmę w niekorzystnych warunkach.
 
W rzeczywistości przedstawia się im nie ich życie, gdzie inne byty podpisały pakty z kłamliwymi istotami w celu uniknięcia energetycznej odpowiedzialności za swoje czyny.
 
Część złowrogiej energii tych kryminalistów jest rzutowana na istotę, którą się przekonuje, że kiedyś była okropnym przestępcą.
 
Te istoty podpisują więc zobowiązanie, aby pozbyć się tej „złej karmy”, nigdy nie zdając sobie sprawy, że to wszystko jest zaprojektowanym kłamstwem dla utrzymania ich w ujarzmieniu i zniewoleniu.  Ma to na celu zmuszenie istoty do zgodzenia się na reinkarnację i wzięcie na siebie odpowiedzialności za zbrodnie, których ona nie popełniła, zapewniając, że życie tej istoty w następnym wcieleniu będzie pełne trudności.
 
Takie przeniesienie karmy pozwala także istotom złym na uniknięcie odpowiedzialności za swoje czyny.  To przeniesienie jest również stosowane na szeroką skalę wobec ludności planety poprzez formy masowej kontroli umysłu i manipulacji medialnej.   Dużo by wyjaśniać, ale podstawowy mechanizm, jak to jest robione,  tkwi w podświadomych umowach przekazywanych przez media, znaki firmowe ( pieczęcie), kontrakty finansowe, prawo morskie [wszędzie stosowane w instytucjach prawnych – kr] i inne matriksowe instytucje.
 
      Wymuszone wstępne umowy z demiurgiem
 
Jeszcze jednym ważnym aspektem umów z demiurgiem są oryginalne, wstępne umowy, które istoty są zmuszone podpisać, aby w ogóle wejść w ten system kontroli.   Wielu z nas przyszło tu z wolnego Wszechświata po to, aby rozwalić ten system demiurga od środka, ale kłamliwa hierarchia nałożyła wiele wymuszonych umów na te wolne dusze, aby ograniczyć ich efektywność.
 
Te wstępne umowy zawierają także klauzule, które zezwalają na tworzenie nam nieokreślonych trudności podczas inkarnacji na Ziemi, w tym są to: źli rodzice, choroby, fizyczna przemoc, seksualna przemoc, psychiczne ataki, eteryczne implanty, manipulacje snami, rekrutacja do tzw. korpusu pracowników (fałszywego) światła, problemy w związkach, problemy finansowe, fizyczne porwania, niedowartościowanie i wiele, wiele więcej.
 
Większość przychodzących tu istot Wolnego Wszechświata była dość pewna, że może przezwyciężyć te ograniczenia, więc się zapisały.
 
Tak naprawdę nie było wiele opcji, ale niektórzy z nas negocjowali zapalczywiej, niż inni i zostali obarczeni mniejszą ilością tych zgubnych umów, ale nikt nie przeszedł „bez szwanku.„  Niezależnie od tego, jak wiele mamy wymuszonych, wejściowych umów, ważne jest, aby usunąć wszystkie te umowy w celu uzyskania jasności i kontynuowania naszych wybranych zadań w uzdrawianiu i budzeniu innych, a także w demontowaniu konstrukcji demiurga od wewnątrz.
 
 https://krystal28.wordpress.com/2015/01/28/powiedz-wladcom-karmy-ze-jestes-suwerenny-cz-1/

Portret użytkownika excar

Mniej więcej masz rację.

Mniej więcej masz rację. Ludziska samodoskonaląc siebie próbowali nieść światło pomiędzy innych a delikatnie mówiąc byli cały czas lekko spychani z właściwej drogi.
Tu chodzi o to że( nawet biblia to potwierdza)jesteśmy dziećmi Boga i mamy już wszystko w sobie.Mamy cząstkę Boga i pewną zdolność kreacji ograniczoną z wiadomych względów. Patrz: wpływ obserwatora na zjawiska kwantowe.  Tylko od nas samych zależy czy obudzi się d.Jekyll czy mr.Hyde. A tam troche wyżej (nie najwyżej) w tym całym astralu to tylko czatują na nasze duszyczki . Ludziska po śmierci dają się tak nabierać tym całym hierarchiom jak Polacy łyknęli zachodnią demonkracje po 89tym. Ale to już każdy musi osobiście sprawdzić. Zbierać max info tutaj i tak uzbrojony zmierzyć się z tą przemianą (w języku dezinformacji ; śmiercią)

Portret użytkownika Normin

Należy wiedzieć, że tzw.

Należy wiedzieć, że tzw. biblia jest narzędziem manipulacji, bo my w istocie jesteśmy CZĄSTKAMI ŹRÓDŁA i te „bogi” same stwierdziły  przerażone faktem, iż jesteśmy im równi a w rzeczywistości znacznie je przewyższamy. I by mieć nad nami przewagę zwabili nas w 3D, wkręcili w cykl reinkarnacyjy
/ dla nich to jesteśmy jak cudowne perpetummobile czyli chodowla pysznego mniam-mniam/ wycięli nam pamięć, odcięli łączność ze ŹRÓDŁEM zakładając blokady - pieczęcie /np. kościelne/, cyrografy, umowy, kontrakty, pakty, czipy i cholera wie co tam jeszcze. A przede wszystkim perfekcyjno- destrukcyjne programy typu: religie, ateizm tzw. nauka itp. pierdoly czyli wszystko co odciąga od PRAWDY. 
I tak to „władcy karmy” dymają NAS już podobno całe wielkie 4 cykle i blady strach na nich padł bo KTOŚ chce im ten proceder zakończyć. No i co oni będą szamać jak im NAS zabraknie. I oto właśnie toczy się ta ostateczna rozgrywka, to parcie do wojny by jak najwięcej DUSZ uwięzić na poziomie 3D – by zbezcześcić i splugawić otaczającą  przestrzeń energią nienawiści i cierpienia – by nie dopuścić do transformacji i wzniesienia. I to jest właśnie ta „wielka tajemnica wiary odjachwistycznej zboczonej”.
Pozdrawiam.
 
Dla Prawdziwych Poszukiwaczy PRAWDY jak i wszystkim zainfekowanym zboczonymi „wierzeniami”,
którzy pragną się ZRESETOWAĆ – proponuję pod linkiem -
http://innemedium.pl/wideo/w-londynie-sprzedaz-wystawioni-ewangelie-pochodzaca-dziewiatego-wieku
zagłębić się w materiały zamieszczone przeze mnie w komentarzach: 
 
RELIGIE SĄ KOPIOWANE - TERAZ Faraon zwany Jezusem – BYŁ TEŻ KRÓL IZAS…
Król IZAS   -  Ciekawostki z historii
Mity i oszustwa biblijne / Lloyd Graham
Sfałszowane pochodzenie  Nowego Testamentu / Tony Bushby  
 

Portret użytkownika Normin

Napisano „ jako w niebie tak

Napisano „ jako w niebie tak i na ziemi” , skoro tutaj taki burdel to brakuje wyobraźni co wyprawiają te zdegenerowane „bogi” i ich przydupasy tam u góry. Też słyszałem, że pracownicy… służący ciemnym przechodzą na stronę światła. Część chętnych niestety jest zastraszana i szantażowana przez cwaniaków.
Natomiast w naszej 3D ci co ogłaszają się „miszczami" omalże „wstąpionymi” to zwykli przebierańcy i oszuści. I należy pamiętać, że wszelkie grupy kursy i tzw. misje dla wzniesienia i transformacji są prowadzone najczęściej przez takich właśnie „agentów”. A jeśli w takiej grupie są cenne Diamenciki to nigdy nie zgadniesz jak liczna jest obstawa, normalnie Totalny Matrix, nigdy nie wiesz kto jest kim i dla kogo pracuje. No cóż prawdziwe DIAMENTY rodzą się pod dużym ciśnieniem, takie są reguły – Pozdrawiam.

Portret użytkownika Anuradha

Witaj Normin! Również

Witaj Normin! Również pozdrawiam C ieplutko! Smile
(ależ nam sie milutko tu zrobiło...)no , ale do rzeczy...Masz rację, ale tez nie do końca. Wszystkie Istoty są ze Światła. Tylko należy mieć rozeznanie, jak działają. Nasza Ziemia, jak i wszystkie Istoty na niej żyjące były poddane eksperymentowi, jak bardzo mozna zagęścić energie 3D i co z tego wyniknie. Tak, dobrze czytacie, mnie też zatkało za pierwszym razem, a głowa omało nie pękła od nawału myśli.Co z tego wynikło to właśnie obserwujemy. Ten cały "naród wybrany" to tez wynik eksperymentu. Istotne  jednak jest to, że Istoty spoza Ziemi już są po stronie Światła i większa część z nich ponoiwnie zeszła na zIemię, aby ponieść konsekwencje swoich poczynań, a pozostali wspierają ludzi, którzy są żądni władzy i nie maja zamiaru ustąpić. Zupełnie nie moga uwieerzyć, że to już koniec i idą w zaparte. Przez to mamy taki chaos. Wiem jednak, że na Ziemię spływają coraz silniejsze energie, przez co większość ludzi ma problemy ze zdrowiem, bo nie dają rady ich zasymilować, a które jednocześnie ich "budzą", przez co stają się coraz bardziej świadomi swego Boskiego pochodzenia i zaczynają dążyć do samostanowienia i suwerenności. Co do wspomnianych przez Ciebie Mistrzów, to zdarzają sie oszuści, podszywający sie pod któregoś z nich. Zawsze należy pytac z kim ma sie do czynienia, bo kazda Istota podlega Kosmicznemu Prawu mówienia prawdy, ale tylko wtedy gdy zadasz odpowiednie pytanie, a jak nie to moga "wpuścić Cię w maliny".

Portret użytkownika Normin

  Witaj Anuradha! - Bardzo

 
Witaj Anuradha! - Bardzo dobrze, że nam się milutko zrobiło boć to zawsze jest przeciwwagą dla knowań zwyrodnialców i ich sługusów a oni tak bardzo nie lubią pozytywnych energii.
„Wszystkie Istoty są ze Światła”- oczywiście tylko, że nie wszystkie stoją po stronie światła!
Np. „Święty” w tłumaczeniu znaczy ODCIĘTY!!! Od czego – od ŚWIATŁA!!! Dlatego ci tzw, święci tam w górze i tu na ziemi to są istoty odcięte od ŚWIATŁA / takiego wyboru dokonały/ a więc nie mogą czerpać energii ze ŹRÓDŁA tylko muszą kraść np. od NAS. I właśnie dlatego tak nami manipulują i organizują ustawki by nachapać się energii a jednocześnie robią to w taki sposób byśmy myśleli , że tak być musi.
„ Naród wybrany” – stado pustynnych dzikusów, nieszczęśników którym 40 lat prano mózgi oczyszczając
z ludzkich uczuć i wgrywając destrukcyjny religijny program przez komando jahwistycznego demona
by jako „koń trojański” sieli zamęt i nienawiść wokół, będąc zarazą dla ludzkości.
„Mistrzowie- Zawsze należy pytac z kim ma sie do czynienia”- wybacz, nie do końca się z Tobą zgadzam.
Prawo oczywiście przestrzegane jest przez ISTOTY ŚWIATŁA! A ciemni – jak w piosence – jak nie skłamie to i prawdy ci nie powie! Przecież to ich specjalizacja- kłamstwo, oszustwo, zwodzenie, wyzysk, do upadłego. Ci z wyższych poziomów udający „jasnych” potrafią  z czakry  serca „pierdzielnąć” naiwniakowi fałszywym fioletem po oczach by go przekonać o swej świętości. Popatrz na te „święte”
obrazy.  Ojjjj – naiwność ludzka nie ma granic. I tak można by pisać… , a więc pozdrawiam Cię Cieplutko.  

Portret użytkownika Anuradha

Witaj Normin! Nie ma za co

Witaj Normin! Nie ma za co przepraszać, a ja czego wybaczać, bo masz pełne prawo do własnego zdania, choćby najbardziej błędne było.
Pozwól jednak, że będę się starac wyprostowac Twoją teorię odnośnie Świętych. Zgadza się, że to odcięci, ale nie od Światła!!!Są odcięci, ale od spraw doczesnych. Żyją w tym świecie i orientują się co się dzieje, ale jeżeli ich  bezpośrednio nie dotyczy jakaś sprawa, nie angażują się.Ich światło jest złociste, przepełnione Złotym Płomieniem Miłości Bożej. Światło Istoty, która wybrała ciemną stronę, jest zimne Tak w odczuciu, jak i w kolorach. Co do programu, to tylko tyle powiem, że człowiek jako Korona Bożego Stworzenia nie potrzebuje pośredników, aby kontaktować się ze swym Stwórcą. Tak więc, wszyscy odważni i rozsądni, mogą spokojnie zwracać się do swego Ojca w Sercu, bo tam jest Obecny. Zapytaj swego serca, cay to się zgadza z Jego prawdą.

Portret użytkownika Normin

  Witaj Anuradho. No widzisz

 
Witaj Anuradho. No widzisz - prawie dokładnie o to mi chodziło. Bez względu na poziom czy to 3D, 4D
i wyżej i jeszcze bardzo znacznie wyżej, i tam gdzie są Aniołki i nawet  ArcyNiołki a nawet jeszcze wyżej
tam jest podział na Istoty czyli Energie stojące po stronie Światła i są też stojące po stronie ciemności.
 I oczywiście /tutaj też jesteśmy zgodni/ My jako Cząstki ŹRÓDŁA nie potrzebujemy żadnych cwaniaków pośredników by się z NIM kontaktować. Tak dokładnie tak - słuchaj głosu SERCA. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Normin

I znów masz dużo racji tylko,

I znów masz dużo racji tylko, że… Przez całe wieki tzw. „bogi” domagały się od Nas krwawych ofiar i
oczywiście dosyć skutecznie swe zachcianki egzekwowali, dodatkowo wgrywając program jakie to „one”
są cudowne i na dodatek jedyne. Nie dziwota wobec tego iż pospólstwo na samo słowo „bogi” dostaje
umysłowej sraczki i pomroczności ciemnej rzucając się na kolana i naparzając się w piersi „moja wina…”
I trudno tym nieszczęśnikom zrozumieć, że „bogi” które przekazały „prawdy objawione” w NIEczystym
piśmie to zupełnie kto inny niż stwórcy, inaczej Twórcy Matrixa oraz Władcy Karmy, Rady karmicznej,
Rady Wcieleniowej i całej tej niby „hierarchii światła”. Natomiast czymś zupełnie innym czyli Tym NAJWYŻSZYM jest ŹRÓDŁO WSZELKIEGO ISTNIENIA oraz Prawdziwe ISTOTY ŚWIATŁA.

Portret użytkownika Anuradha

excar, wszystko jest grą, od

excar, wszystko jest grą, od poczatku do końca. Gracze zamieniaja się miejscami. To zależy czego chcą doswiadczać, czy Światła czy Cienia. Wazne jest tylko to, aby nie zatracić się w tej grze. Najwiekszym wyróżnieniem dla Istot pozaziemskich jest mozność wcielenia się tu na Ziemi. Wiesz co przyciąga ich tu? Emocje,których tam nie ma prawie wcale. Tu na Ziemi maja mozliwość szybkiego wzroostu świadomości. Dusze przed wcieleniem zawieraja umowy, czego chcą doswiadczyć i schodzą, aby to przeżyć. Po opuszczeniu tego ziemskiego planu, mogą to sobie obejrzeć jeszcze raz w "domu", aby zobaczyć, jak im poszło. Jest to możliwe, bo tam nie ma casu liniowego.

Portret użytkownika excar

Neale Donald Walsch

Neale Donald Walsch napisał(a):Ale małej Duszy nie wystarczyło, iż jest światłem…”Chcę doświadczyć siebie jako światła” – powiedziała Dusza.
Dobrze – zgodził się Bóg – Możemy to zorganizować. Ale jeśli naprawdę chcesz doświadczyć siebie jako światła, najpierw musimy otoczyć Cię ciemnością, żebyś zauważyła różnicę. Dam CI kilka osób, które otoczą Cię ciemnością, grając dla ciebie różne role – tak byś mogła dostrzec różnicę i pamiętać kim jesteś.

“To brzmi fajnie” – ucieszyła się Mała Dusza
“Tak – powiedział Bóg – Będziesz zaskoczona jakie sztuczki wymyślę. Jednych poproszę, aby zagrali naprawdę nikczemnych ludzi, innych by byli naprawdę mili, kochający oraz wspaniałomyślni… Ale to będzie tylko zabawa, bo tak naprawdę oni wszyscy są Aniołami. Ta zabawa pozwoli wszystkim doświadczyć siebie jako światła”

“Kiedy tam zejdę – mówi Dusza – chcę żebyś mi dał zadanie wybaczenia. Chcę doświadczyć siebie jako osoby, która wybacza!”
“Jasne – powiedział Bóg – ale jest z tym mały problem”
“Jaki?” – zapytała niecierpliwie Mała Dusza
Bóg odparł cicho: “Nie ma nikogo komu mogłabyś wybaczyć….”
“Nikogo?” – zdziwiła się Mała Dusza
“Nikogo – powtórzył Bóg – Widzisz, wszyscy są doskonali, każdy robi dokładnie to, co powinien robić. Nie ma Duszy która byłaby mniej doskonała od Ciebie… rozejrzyj się wokół”
Patrząc na tłumek dusz który się zebrał, Mała Dusza musiała się z tym zgodzić. Wszystkie były absolutnie doskonałe.
Bóg zapytał – “Komu więc wybaczać?”

Eee to wcale nie będzie takie zabawne! – mruknęła niezadowolona Dusza – “hhmm chciałam doświadczać siebie jako Kogoś kto Wybacza” – i mała Dusza dowiedziała się jak to jest być smutnym.
Ale wtedy z tłumu wystąpiła Przyjazna Dusza i rzekła: ” Nie martw się Mała Duszo ..! Ja Ci pomogę!
“Naprawdę? Mała Dusza rozpromieniła Się – Ale co Ty możesz zrobić?”
“Jak to co ? Mogę dać CI kogoś komu będziesz mogła wybaczyć!
“Naprawdę możesz?”
“Oczywiście! – odpowiedziała Przyjazna Dusza – mogę zejść z Tobą na ziemię i zrobić coś, co będziesz mogła mi wybaczyć”
“Ale dlaczego? dlaczego miałabyś się stać mroczna, ciężka i zła, by mi to ułatwić?” – zapytała Duszka.
“To proste – wyjaśnia Przyjazna Dusza – Chcę to zrobić, bo Cię KOCHAM”
Mała dusza wydawała się zaskoczona tą odpowiedzią.
“Nie bądź taka zdziwiona – powiedziała Przyjazna Dusza – My wszyscy robimy to dla siebie nawzajem, tak jak powiedział Bóg. Wszyscy chcemy sobie pomagać nawzajem doświadczać siebie jako światła. Dlatego pójdę tam z Tobą i będę dla Ciebie zła, zrobię naprawdę coś okropnego, a ty będziesz mogła doświadczyć siebie jako Kogoś kto wybacza”
“Ale co zrobisz? – zapytała nerwowo mała dusza – co będzie takie naprawdę okropne?”
“Och – mrugnęła Przyjazna Dusza – coś wymyślimy, ale masz rację co do jednego. Będę musiała zwolnić swoje wibracje, i stać się bardzo ciężka, by zrobić te niemiłe rzeczy. Będę musiała udawać kogoś zupełnie innego, niż naprawdę jestem. Dlatego muszę Cię w zamian prosić o przysługę”
“Zrobię wszystko – wykrzyknęła Mała Dusza i zaczęła z radością tańczyć i śpiewać – Będę wybaczać, będę wybaczać!!!!! Proszę, powiedz, co mogę dla Ciebie zrobić Przyjazna Duszo?"
“W momencie, kiedy będę dla Ciebie zła, kiedy będę robiła najgorsze rzeczy, jakie możesz sobie wyobrazić to dokładnie w tym momencie……………… “Taaaak???” – przerwała Mała Dusza…………………………………. “pamiętaj kim naprawdę jestem”
“Jasne!!! – zawołała Mała Dusza – obiecuję, że zawsze będę Cię pamiętała taką, jaka jesteś teraz”
“Dobrze – powiedziała Przyjazna Dusza – będę tak mocno udawała, że sama zapomnę kim jestem. I jeśli Ty nie będziesz pamiętać, kim naprawdę jestem, ja też mogę to zapomnieć na długi czas, a wtedy obie będziemy zagubione. I będziemy potrzebowały innej duszy, aby przypomniała nam obu, kim jesteśmy..”
“Nie!!! – krzyknęła Mała Dusza – Ja będę Cię pamiętać i podziękuję za ten dar, szansę doświadczenia tego, kim naprawdę jestem”

…I tak została umowa zawarta i Mała Dusza weszła w nowe życie podekscytowana tym, że jest światłem, a szczególnie wybaczaniem. Mała Dusza czekała z niecierpliwością na możliwość doświadczenia siebie jako tej, która wybacza i podziękowania innym duszom za to, że jej to umożliwiły.
I w każdym momencie swojego życia, kiedy pojawiała się jakaś nowa dusza, niezależnie czy przynosiła radość czy smutek – zwłaszcza kiedy przynosiła smutek – Mała Dusza pamiętała o tym co powiedział Bóg…

“Pamiętaj …zawsze pamiętaj …wysyłam CI tylko Anioły”

Strony

Skomentuj