Polsce nakazano przyjmowanie imigrantów, a Izrael rozpoczyna ich masowe deportacje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku lat Polska jest bezwzględnie potępiana za rzekomy rasizm, który ma wynikać z tego, że nie chcemy ulokować u siebie agresywnych tzw. uchodźców z Afryki i Azji. Tymczasem Izrael od samego początku nie miał zamiaru zabierać do siebie ani jednego migranta, zaś tych, którzy weszli do kraju nielegalnie czeka teraz deportacja do Afryki.

 

Izrael to niewielkie państwo odpowiadające wielkością województwu dolnośląskiemu. Gdy w 2015 roku nasilił się kryzys migracyjny, rząd postanowił bronić się przed zalewem muzułmanów, postawił ogrodzenie i nakazał wojsku pilnować granic. Z wyjątkiem organizacji praw człowieka to nikt oficjalnie nie miał pretensji do Izraela, że nie chce przyjąć rzekomych uchodźców wojennych i nikt nawet nie reagował, gdy żołnierze rozganiali migrantów ogniem z broni palnej, a podobno to Polska i Węgry są rasistowskie i ksenofobiczne.

Otoczony muzułmanami Izrael podejmuje kolejne zdecydowane kroki wobec nachodźców. Tamtejszy rząd otwarcie nazywa ich intruzami. W kraju znajduje się obóz, w którym przebywa 40 tysięcy nielegalnych imigrantów i już w najbliższych tygodniach czeka ich deportacja. Izrael zaproponował Rwandzie po 5 tysięcy dolarów za każdego przyjętego nachodźcę, a także 3,5 tysiąca dolarów dla każdego kto dobrowolnie zgodzi się wyjechać z kraju. Deportacja nie będzie dotyczyła kobiet i dzieci, zaś władze chcą zakończyć operację i zlikwidować obóz w marcu przyszłego roku. Nielegalni imigranci, którzy nie zgodzą się opuścić Izraela zostaną zamknięci w więzieniach.

 

Izrael doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że fala muzułmańskich imigrantów i multikulturalizm wywrą ogromny wpływ na społeczeństwo. Widać to przecież na przykładzie Europy, a szczególnie w tak postępowych państwach jak Niemcy, Francja czy Szwecja, gdzie powszechnie znienawidzona biała rasa powoli wymiera, a wraz z nią kultura białego człowieka. Wielki eksperyment zwany multikulturalizmem doprowadzi do sytuacji jak ta, która została przedstawiona w poniższym krótkim filmie zatytułowanym: "Hitler Antyrasista".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

"Polsce nakazano przyjmowanie

"Polsce nakazano przyjmowanie imigrantów, a Izrael rozpoczyna ich masowe deportacje" ponieważ jądro Eretz Srulsrahell stanowi ono go jego Naród Wybrany który siebie/swoją naduprzywilejowaną pozycję sam określa wśród innych narodów złożonych z podludzi-goim, na zasadzie "co wolno wojewodzie to nie tobie podludzki narodzie"! Sami sobie ten nadstatus przyznali w oparciu o dwie przesłanki: 1 - jesteśmy Narodem Wybranym bo tak nam nasi kapłani w naszych świętych pismach zapisali, 2 - po ostatnim holokauście nam-jedynym jego znaczącym ofiarom wśród innych nic dla nas nie znaczących ofiar "wolno więcej". Przy okazji - mam nadzieję że na swój pohybel, przecież ani ostatni holokaust nie był pierwszym ani kolejny nie będzie ostatnim! - zapominają, że w oparciu o tę samą przesłankę "nam Niemcom-ofiarom Traktatu Wersalskiego wolno więcej" ktoś jeszcze przed nimi wpadł na ten sam haniebny pomysł, i do czego takie wywyższanie się ponad inne narody świata doprowadziło m.in. Żydów - że doprowadziło ich milionami do dołów śmierci i żelaznych zasów pieców krematoryjnych... A że "jak uczy Historia Historia niczego nikogo nie nauczyła" tak i tego wszechmądrego ukradzioną mądrością innych narodów naródu niczego ona nie nauczyła: ledwo ochłonęli z traumy wskoczyli w te same kapcie i zamiast zająć się alyją do utęsknionego ERETZ - posiedli Wadzę w większości krajów gdzie brali w d... i zamiast brać za pysk i gnębić swoich wczorajszych oprawców - biorą za pysk i wyzuwają ich z własności swoich wczorajszych wybawców a z wczorajszymi oprawcami mają jak najlepsze stosunki nie tylko dyplomatyczne... Skleiło ich ze sobą odwieczne i jak zawsze dla stron niebezpieczne umiłowanie władzy, pieniędzy i kapitału - kapitału, "dzięki" któremu znów "ich są kamienice a nasze ulice" a w ciemiężonym i kagańcowymi ustawami krępowanym narodzie nabrzmiewa kolejny w dziejach wrzód niechęci, wrogości i nienawiści który prędzej-później niepięknie pęknie...Cyt: ,,By dowiedzieć się kto wami rządzi sprawdźcie, kogo nie wolno wam krytykować”! - Voltaire. Kogo dziś Polakom we własnym kraju nie wolno krytykować aż za dobrze wiemy. Wiemy i dzięki ADL'owi oraz oddechowi na karku steku kagańcowych ustaw rękoma pożytecznych idiotów sejmowych głosujących pod wodzą Klanu Synów Przymierza uchwalanych czujemy...

Portret użytkownika inzynier magister

Departament Stanu USA

Departament Stanu USA przekazuje węgierskim mediom opozycyjnym 700 000 USD żądając aby „zaprogramowały” się przeciwko Orbanowi, oraz węgierskim patriotom. Departament Stanu USA spowodował kontrowersje, gdy ogłosił, że wyśle ​​700 000 $ dla węgierskich mediów, które zwalczają antyglobalistyczny, konserwatywny rząd Węgier.

Finansowanie zostało ogłoszone przez chargé d’affaires Davida Kostelancika który również powiedział że ​​zbyt wiele węgierskich serwisów informacyjnych  sympatyzuje z popularnym konserwatywnym rządem premiera Viktora Orbána, który sprzeciwiając się Unii Europejskiej w sprawie masowej migracji, budując (w odróżnieniu od Trumpa)  bardzo skuteczny mur graniczny i demaskując zaprzaństwo Europejskich polityków dorobił potężnych wrogów.Departament Stanu uznał za „wiarygodnych sojuszników” tych którzy prowadzą kampanię przeciw Orbanowi, finansowaną z dotacji   tzw Fundacji Otwartych Granic miliardera, globalisty  George’a Sorosa .Oczywistym podtekstem zdradzieckiego działania  Departamentu Stanu, mającego na celu wzmocnienie antyrządowych oraz opozycyjnych mediów jest to że Orban był pierwszym liderem na świecie który poparł kandydaturę Trumpa na prezydenta. Dzisiaj rząd Trumpa w dowód wdzięczności wspomaga finansowo wrogów Orbana.  Sugeruje to, że rząd Trumpa kontynuuje erę Obamy, w realizacji antykonserwatywnych celów politycznych na arenie międzynarodowej.Może i rząd Polski otworzy wreszcie oczy i oprzytomnieje i przestanie być Piętaszkiem USA.Przywódca węgierski utrzymuje silną opozycję wobec „globalistycznych elit, biurokratów którzy im służą, polityków na ich żołdzie, a także przeciw agentom typu Soros. Orban realizuje swoje, a raczej węgierskie interesy” pomimo zażartej opozycji ze strony Brukseli, a także wbrew lewicowo-liberalnym mediom amerykańskim, wierząc, że stoi  za nim „milcząca (na razie) większość” tych ludzi, którzy chcą zachować swoje chrześcijańskie dziedzictwo i narodową tożsamość.Ze swojej strony węgierski rząd potępił Departament Stanu za rażącą ingerencję w jego wewnętrzne sprawy przed zbliżajacymi się  wiosną 2018 r. wyborami krajowymi .„Czym to jest, jeśli nie interwencją w kampanię wyborczą i wewnętrzną politykę Węgier? Które urzędnik  w Waszyngtonie może oceniać sytuacje w kraju  w oparciu o doniesienia medialne z węgier i jaki prawem oferuja swoje „przysługi? „, Zapytał minister spraw zagranicznych Péter Szijjártó, który powiedział, że szokujące jest to, że pieniądze amerykańskich podatników będą używane – by jak twierdzi Departament Stanu – „edukować dziennikarzy  jak mają wykonywać swój zawód w sojuszniczej demokracji."

http://3obieg.pl/nie-wierzyc-trumpowi-to-tez-agent-globalistow-atakuje-orbana

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelusik

jak cie ignoruję, tak teraz

jak cie ignoruję, tak teraz plusik..  Co to za państwo, co trupa na krzyżu królem obwołuje? Albo nawet jesli mistycznie podchodząc, to Króla Świata DEGRADUJE DO KRÓLESTWA MOCHEROWYCH BERETÓW... Smile KOMPLETNY TOTALNY DEBILIZM W POJĘCIACH, WIERZE I ROZUMIENIU...

Portret użytkownika luismarseille

dzięki machlojkom żydowskim

dzięki machlojkom żydowskim mamy syf w europie ???
Każdy kraj powinien dbać o 'własny interes'.
Gdyby banda idiotów z UE broniła własnych granic tak jak powinna,a uchodźców przyjmowała na jasnych zasadach(tylko samotne kobiety,dzieci i starcy) to było by si.
A tak mamy bajzel na kułkach.

tox 96DE2D973B84B792155A041DA0BA02517F2721F08BCBE93E6ECF296DC404280B6A5D29BE509F

Mój adres Dogecoin : DBUhd5WuKGootxvJFpBBw73Q1Y8c55Ra4H
Podziękuję za każdego Doga

Portret użytkownika Kimbur

Na kółkach byłby w porządku.

Na kółkach byłby w porządku. Po co Ci samotne kobiety? Przede wszystkim to granice mają być szczelne - mówię jako żołnierz rezerwy - ktoś usiłuje się wedrzeć to należy do niego strzelać! Inaczej służba wartownicza nie ma racji bytu. Dopiero wtedy następny będzie grzecznie pytać czy może zostać Europejczykiem.

Portret użytkownika euklides

Skończmy już z tym płaczem.

Skończmy już z tym płaczem. Trzeba robić swoje, a poza tym Trump, Orban, Tajwańska TV, niezależnych komentatorów ciepło się o Polsce wypowiadali. Mam kompletnie w d... zdanie Sorosa, Makrona czy innych podrzędnych polityków i ludzi małego formatu.

Portret użytkownika Ramonmooxy

Over the years of

Over the years of independence, the institute has trained more than 13000 physicians (including 800 clinical interns, 1116 masters, 200 postgraduates and 20 doctoral students) in various directions.

870 staff work at the institute at present,] including 525 professorial-teaching staff in 55 departments, 34 of them are Doctors of science and 132 candidates of science. 4 staff members of the professorial-teaching staff of the institute are Honoured Workers of Science of the Republic of Uzbekistan, 3 – are members of New-York and 2 – members of Russian Academy of Pedagogical Science.

The institute has been training medical staff on the following faculties and directions: Therapeutic, Pediatric, Dentistry, Professional Education, Preventive Medicine, Pharmacy, High Nursing Affair and Physicians’ Advanced Training. At present] 3110 students have been studying at the institute (1331 at the Therapeutic faculty, 1009 at the Pediatric, 358 at the Dentistry, 175 students at the Professional Education Direction, 49 at the faculty of Pharmacy, 71 at the Direction of Preventive Medicine, 117 ones study at the Direction of High Nursing Affair).

Today graduates of the institute are trained in the following directions of master's degree: obstetrics and gynecology, therapy (with its directions), otorhinolaryngology, cardiology, ophthalmology, infectious diseases (with its directions), dermatovenereology, neurology, general oncology, morphology, surgery (with its directions), instrumental and functional diagnostic methods (with its directions), neurosurgery, public health and public health services (with its directions), urology, narcology, traumatology and orthopedics, forensic medical examination, pediatrics (with its directions), pediatric surgery, pediatric anesthesiology and intensive care, children's cardiology and rheumatology, pediatric neurology, neonatology, sports medicine.

The clinic of the institute numbers 700 seats and equipped with modern diagnostic and treating instrumentations: MRT, MSCT, Scanning USI, Laparoscopic Center and others.

There are all opportunities to carry out sophisticated educational process and research work at the institute.

Source:
https://adti.uz/category/adti-elonlari/
official websites of the medical institute

Tags:
official websites of the medical institute
electronic medical library
human anatomy download
first medical institute official

Strony

Skomentuj