Połowa Francuzów popiera wojskowy zamach przywracający w kraju porządek

Kategorie: 

Źródło: Internet

49 procent Francuzów jest w stanie poprzeć wojskowy zamach stanu, który zaprowadzi w coraz bardziej zdezorganizowanym państwie ład i bezpieczeństwo. Są oni skłonni zaakceptować taką interwencję nawet bez zgody rządu. Czy w Polsce jest możliwy podobny scenariusz?

Badanie sondażowe zostało przeprowadzone przez Harris Interactive. Jego wyniki są szokiem dla rządu i opinii publicznej.

Wykonano je po liście wystosowanym i podpisanym przez 20 generałów, w tym byłego dowódcę Legii Cudzoziemskiej i ponad 1000 wyższych rangą wojskowych, pozostających na służbie i już poza nią.

W liście pada między innymi takie stwierdzenie:

Dzisiaj niektórzy mówią o rasizmie, pochodzeniu i teoriach dekolonizacji. Ale w tych warunkach jest to wojna rasowa, której chcą ci nienawistni i fanatyczni zwolennicy. Gardzą naszym krajem, jego tradycjami, jego kulturą i niszcząc jego przeszłość i historię chcą, aby rozpadł się.

Treść listu była wezwaniem prezydenta Emmaunuela Macrona do obrony Francji przed islamizacją i szaleństwem fanatycznej lewicy, która w opinii armii „gardzi własnym krajem”.

Ludzie Macrona podjęli już działania skierowane przeciwko sygnatariuszom listu i zapowiedzieli wydalenie „puczystów” ze służby.

Pojawia się pytanie czy Polacy też byliby skłonni zgodzić się na stan wojenny, który armia wypowie rządowi i wszystkim odpowiedzialnym za obecny chaos w państwie?

Już po protestach „Strajku Kobiet” ponad 200 wysokich rangą byłych polskich członków armii, generałów i admirałów, wyraziło niepokój w związku z sytuacją w kraju.

Czy odezwa ta może być preludium do wypowiedzenia posłuszeństwa rządowi i wzięcie sprawy w swoje ręce? Czy w innych państwach też do tego dojdzie?

Po wyborach w USA, wiele mówiło się o tym, że większość US Army stoi po stronie Donalda Trumpa i nie będzie służyła Joe Bidenowi. Łączono to z możliwością trybunałów wojskowych dla zdrajców stanu.

Dziś bardzo wielu już wie, że bez radykalnych kroków, nie uda się przywrócić równowagi w świecie rządzonym przez korporacje, aparatczyków i bankierów.

Czas pokaże, co z tego wyniknie.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ares

Antyszczepionkowcy są

Antyszczepionkowcy są porzebni koncernom famraceutycznym.

Dlaczego? Bo inaczej nie mieliby jak się wykręcić z tego, że szczepionki nie zapobiegają ani nie usuwają chorób.

Dzięki takim ludziom jak antyszczepionkowcy mogą "bezkarnie" zwalić "winę" na nich krzycząc: "To przez nich wracają choroby". Gdyby wszyscy się zaszczepili, to nie wracałyby choroby.

 

Stąd oni nigdy nie pozwolą na usunięcie takich ludzi. Inaczej sami by się pogrążyli.

Portret użytkownika Quark

Nowy Porządek Świata czyli

Nowy Porządek Świata czyli NWO został tak pomyślany aby jego wprowadzenia ludność krajów europy i świata SAMA się domagała ! Plan najpierw zakładał zasianie chaosu , potem ucisku by na koniec doprowadzić ludzi do skrajności aby SAMI zarządali przywrócenia ładu i porządku !! Pod pozorem "zamachu stanu" na rząd , który ich uciska nastąpi jednak zamach ale na WOLNOŚĆ , która zostanie w ten sposób ludziom ostatecznie odebrana . A potem pojawi się "ktoś" kto powie : Ja zaprowadzę tu porządek i bezpieczeństwo. To będzie koniec .. świata jaki dotąd znali francuzi a potem przyjdzie kolej i na nasz kraj.

Portret użytkownika drako_tr

I właśnie zanim pojawi się

I właśnie zanim pojawi się ten "ktoś" kto powie : Ja zaprowadzę tu porządek i bezpieczeństwo,  wojska wszystkich państw powinny odsunąć od władzy, wszystkie parchate rządowe klony, które niszczą własne państwa, a obywatelom już odebrały wolność nakazem noszenia kagańca, czy też nakazem dobrowolnego przyjęcia preparatu genetycznego.

Gdzie jest ta Twoja wolność, skoro już teraz, nie masz prawie nic do powiedzenia?...nie widzisz, że tę WOLNOŚĆ, to nam już odebrano POD POZOREM FAŁSZYWEJ EPIDEMII...a zwieńczeniem tego dzieła będzie przymus szczepień...wtedy to nastąpi ostateczne odebranie ludziom resztek wolności.

Teraz jedynie wojska mogą to powstrzymać, powstrzymując  tym samym wojny domowe, spowodowane przez podziały w społeczeństwach...

...a wiesz, kto tak podzielił te społeczeństwa i po co?...wszystko to jest zasługą właśnie RZĄDÓW...to one szykują grunt, do wprowadzenia rządu globalnego, i to właśnie ten globalny rząd będzie tym "ktosiem" kto powie : Ja zaprowadzę tu porządek i bezpieczeństwo

Wiesz, po co i przez kogo zostało przeprowadzone to badanie sondażowe?...zorganizował je francuski rząd, po to, żeby wybadać ludzkie nastroje, badają, jakie mają szanse.

...oni przygotowują się, do ostatniego ataku na naszą WOLNOŚĆ.

Portret użytkownika kolo21

Jeżeli ten zboczek Makaron

Jeżeli ten zboczek Makaron który sam ściągał do kraju kałowych, krzyczy że popiera ten przewrót to coś jest nie tak? No sam na siebie szykuję zamach? Za każdą rewolucją stali bogaci banksterzy wiadomgeo pochodzenia. Jeszcze trochę a gruba Makrela zacznie krzyczeć a by obalić rząd bo to ich wina za napływa kałowych z Afryki. A u nas miliony upadlińców i polaczki potulne jak barany.

kolo21

Portret użytkownika drako_tr

No i to Ci się chwali Quark,

No i to Ci się chwali Quark, ja też jestem "wywrotowcem", ale zauważ, jak pomalutku zaciskają nam pętle na szyi, podtapiając co chwilę "falami"....i kombinując, jak nas zmusić do poddania się eksperymentowi.

W połowie maja poluzują pętlę, byśmy mogli ostatni raz zaczerpnąć powietrza...ale zaraz po jego nabraniu, będą chcieli utopić nas ostatnią "falą"...i jeżeli  w tym okresie, nic się nie zadzieje, to będzie oznaczało dla nas koniec wolności.

Ale spoko, mam też dobre wiadomości...ale o nich napiszę w innym czasie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Etap porządek i

Etap porządek i bezpieczeństwo już był. Biblijnie sprawa dotyczy bliskiego wschodu. Co ciekawe biblia mówi, że w czasie kiedy będą mowili pokój i bezpieczeństwo spadnie na wszystkich nieszczęście i pokrzyżuje im plany. Doslownie tak się stało. Zaczczęli mówić pokój i bezpieczeństwo  a tu nagle wybuchł wirus. 

Kto wie co by było dziś? Biblia. 

Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. 2 Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy13 Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» - tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą24 Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. 5 Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika tomcio

A ja mam wrażenie, że

A ja mam wrażenie, że mówienie o pokoju i bezpieczeństwie to będzie dopiero wtedy, gdy na dobre zaczną trąbić we wszystkich mediach we wszystkich krajach o finalizowaniu Agendy 2030. Tam są zapiski o pokojowym nowym świecie, bez wojen, bez biedy, każdy ma mieć pracę i pieniądze, z planetą na pierwszym miejscu. Wszyscy będą piać ze szczęścia i zachwytu odnośnie przyszłości. I wtedy plany się rozsypią, bo było to już dawno zapowiedziane w Biblii. Ludzie sami z siebie nie są w stanie zapewnić takich warunków... po prostu zbyt duża jest grupa cwaniaków i bezczelnych typów, którzy nie patrzą na innych, tylko na zysk jakie sami mogą mieć, i żeby inni na nich robili. Po prostu to nigdy nie wyjdzie.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Yad Vashem 2019 to cytat z

Yad Vashem 2019 to cytat z APOKALIPSY o 8  krolach takze nie zgadza sie cos chazarek 44 z twoja wersja.o tym ,ze wirus wybuchl czyli 1 jezdziec APOKALIPSY poniewaz pokoj i bezpieczenstwo nie wystepuje w Apokalipsie a w NT i dotyczy tylko zydow a nie calego swiata.. wyraznie jest powiedziane uciekajcie wtedy  z JEROZOLIMY...

Strony

Skomentuj