Połowa Amerykanów uważa, że wybory prezydenckie mogły zostać sfałszowane!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Według pracowni sondażowej Rasmussen Report niemal połowa Amerykanów uważa, że wybory prezydenckie w USA zostały sfałszowane. Wierzy w to nawet 30 procent Demokratów!

Aż 75 procent Republikanów, uważa, że prezydent Donald Trump został „okradziony” z prezydentury. 61 procent respondentów uznaje, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, iż wybory zostały sfałszowane. 14 procent jest o tym absolutnie przekonana.

 

Co jeszcze bardziej ciekawe, aż 30 procent Demokratów uważa, że wybory zostały sfałszowane. 20 procent uważa, że „prawdopodobne, że  były sfałszowane”, a 10 procent, że rzeczywiście tak się stało. Oznacza to więc, że 47 procent amerykańskich wyborców sądzi, iż doszło do fałszerstw.

 

Rasmussen Report to jedna z nielicznych instytucji sondażowych, która przewidziała w 2016 roku zwycięstwo Donalda Trumpa. Podobnie prognozowała w roku 2020. Ogromne wątpliwości cały czas dotyczą nie tylko głosów, których wielkie pakiety trafiały po wyborczym wtorku, ale także, a może przede wszystkim systemu Dominion stosowanego w wielu stanach do zliczania głosów. Okazuje się, że niezwykle łatwo go „złamać” i sfałszować wyniki.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika r.abin

Ale druga połowa wierzy w

Ale druga połowa wierzy w wersję medialną. Jeśli po odrzuceniu połowy niewygodnych wyników, pozostałe potwierdzą hipotezę - to eksperyment można uznać za udany.
Co z tego że połowa USmenów nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń z 17.IX?
Jeśli wersję medialną powtarza się tysiąckrotnie, to .... [Goebels prorokiem]

Skomentuj