Półnaga aktywistka Femen zaatakowała prezydenta Czech

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Pradze w dniu wyborów prezydenckich w lokalu wyborczym, gdzie głosował obecny szef państwa Milos Zeman, wydarzył się dziwny incydent. Ukraińska działaczka ruchu Femen nagle wyskoczyła z tłumu dziennikarzy i odsłoniła pierś, na których widniał napis „Zeman - dziwka Putina". Niewiasta kilka razy wykrzyczała tę samą frazę.

 

Według Telewizji Czeskiej chodzi o aktywistkę Angeline Diasz. Przed pojawieniem się Zemana w lokalu wyborczym w stolicy Czech, działaczka ukrywała się w tłumie przedstawicieli mediów. Kiedy głowa państwa podeszła do stołu komisji wyborczej i przygotowywała się do przedstawienia swoich dokumentów, Diasz nagle podbiegła do niego.

 

Na nagranym filmie widać, jak aktywista Femen w biegu zdjęła koszulę, odsłaniając biust z prowokacyjnym napisem. Dziewczyna została zatrzymana przez jednego z ochroniarzy prezydenta. Powalono ją na podłogę i skuto kajdankami. Potem wyprowadzono ją z pomieszczenia.

 

Z powodu incydentu służba bezpieczeństwa prezydenta Republiki Czeskiej wycofała Zemana z lokalu wyborczego. Jednak po kilku minutach głowa państwa wróciła i wrzuciła kartę do urny wyborczej. „Jak widzicie, moi strażnicy działają na tyle dobrze, że ona do mnie nawet nie podeszła" - skomentował zdarzenie Zeman.

 

Wybory prezydenckie w Czechach odbywają się przez dwa dni - 12 stycznia i 13 stycznia. Zeman jest faworytem spośród dziewięciu kandydatów, ubiegających się o najwyższy urząd w państwie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika rtty4

Faktycznie, niezręczna to

Faktycznie, niezręczna to sytuacja gdy dziwka wyzywa kogoś innego od dziwek, bo co powiedzieć - "spadaj dziwko"?! Ani nie pójdzie, ani się nie obrazi, a jeszcze będzie zadowolona.
Trzeba doradcom sorosa oddać  sprawiedliwość: pomysł z werbowaniem ostatnich dziwek, łajdaków, sprzedawczyków, niedorozwojów, bandytów, jednym słowem ostatniego łajna "człowieczego" to naprawdę świetne posunięcie, bo każdy normalny człowiek instynktownie unika takiego szajsu, a gdy już w niego wdepnie to przez dłuższą chwilę jest kompletnie zdezorientowany i nie wie w co się wytrzeć.

Portret użytkownika Zenek ;)

Polityczny TEATRZYK z

Polityczny TEATRZYK z panienką z DZIENNIKARSKĄ PRZEPUSTKĄ w roli głównej.

Pytanie tylko kto jej ją wydał... sam (usiłujący się prorosyjskować) Zeman czy jakiś jego reptyliańsko wyglądający goryl...

Portret użytkownika Max 1983

Jak dobrze ,że nie jestem

Jak dobrze ,że nie jestem katolikiem, bo by się spełniło marzenie Angelusa i bym po mordzie dostał na jasnej górze od prawdziwych patriotów::).Jak pięknie wyglądają zdięcia z tej mekki Polskich katolików, z tymi łysymi zapijaczonymi mordami ,w szalikach ,kapturach wykrzywionych nienawiścią i spitych jak świnie ::)Dobrze ,że im banda Watykańska szaliki i sprzęt do bicia ludiz poświęciła.Co prawda po mordzie dostali głownie ludzi protestrujący przeciwko rasismowi ,ale pewnie jakaś rozmodlona babcia przypadkiem tez w łeb dostala, od patrioty krzyczącego coś o białej rasie::)Może to i dobrze ,może babci rozum wróci i do tego siedliska zła i symbolu okupacji Polski przez Watykanczyków już nie zajrzy::)Swoją drogą ciągle wam brakuje jakiegos lidera, z charakterystycznym wąsikiem ,ale pewnie wkrótce kogoś się uda wykreować::)A co do artykułu, tak jak nie lubie rasistów ,tak też nie lubie skrajnego lewactwa i przygłupich feministek wywalających cycki.Jak tak lubi się pokazywać to są odpowiednie kluby ,może się tam zatrudnić.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika EkrudyDref

Ech, Talinku (Talinko?), ależ

Ech, Talinku (Talinko?), ależ oszustwo w tytule... gdyby była rzeczywiście półnaga to i ja sam dałbym się zaatakować, bo atakująca była - zdaje się - niczego sobie.

Ale, być może, Talin dał (dała) się przekonać, że półnagość to już brak burki, nikabu czy hidżabu?

PS. Wygląda mi na to, że dopiero ochroniarze tę panią nieco rozebrali, by była bardziej półnaga.

--------
Howgh!

Portret użytkownika Gazior

A może by tak wysłać te

A może by tak wysłać te ukraińskie prostytutki do burdeli na zachodzie Europy, a może nawet Bliskim Wschodzie na przepychanie dziur? Niech w końcu poznają swoje miejsce w przyrodzie, a nie ferment sieją. 

Strony

Skomentuj