Polki potrzebują ochrony i pomocy

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Sprawa tragicznej śmierci Magdaleny Żuk porusza wiele współczesnych problemów, z którymi borykają się młode kobiety. Mam nadzieje, że poprzez świadomość społeczną, wiedzę oraz ujawnienie skali tendencji, jak i ich źródeł, we współpracy z rządem, będziemy wspólnie działać by systemowo niwelować przemoc stosowaną przez mafie islamskie i przestępców.

 

POLSKA POMOC OFIAROM ZBRODNI ISLAMSKICH

Z rozmów, które przeprowadzam z ofiarami, działania konsulatów są najładniej to ujmując – nieskuteczne. To dotyczy w większości krajów arabskich, gdzie Polki szukały pomocy w konsulatach. Osoby, które do mnie trafiają, piszą lub mówią, iż „Polska ambasada nie zrobiła nic w kierunku udzielenia pomocy”. Powiedzmy sobie szczerze to właśnie jest zadanie i racja bytu konsulatu, gdyby udzielono odpowiednio szybko skutecznej pomocy Magdalenie, to do tragedii by nie doszło.


Wiadome jest, że by dojść do tego co dokładnie się wydarzyło, potrzebujemy mieć jak najwięcej informacji i sprawa powinna być bardzo szczegółowo zbadana przez polskie służby, a ciało pilnowane i zabezpieczone. Jednakowoż sama potrzeba obywateli kierowania tego typu spraw do Krzysztofa Rutkowskiego, tylko świadczy o patologicznej sytuacji polskich służb i konieczności przeprowadzenia szeregu reform, jak i zmian regulacji prawnych, tak by służby rzeczywiście służyły obywatelom, chroniły ofiary i zapobiegały kolejnym tragediom.

 

ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA

Jedna z wielu spraw, które powinny zostać zbadane to fakt, że Polka nie została wpuszczona na pokład samolotu, gdy próbowała uciec. Między innymi osoby, które ją na ten pokład nie wpuściły powinny ponieść surowe konsekwencje – jako współodpowiedzialne śmierci. Podobnie te osoby, które ją obezwładniły w szpitalu. Z nagrań widzimy, że ewidentnie była przetrzymywana wbrew swojej woli. W takich sytuacjach chwilę od momentu zgłoszenia do konsulatu, w trybie natychmiastowym powinni być wysłani polscy funkcjonariusze policji, w celu zapewnienia bezpieczeństwa poszkodowanej. Przypomina mi to ostatnią sytuację na Filipinach, gdzie Dina Ali Lasloom uciekająca z Arabii Saudyjskiej przed zabójstwem „honorowym”, została zatrzymana na lotnisku i została „oddana” w ręce braci, którzy po nią przyjechali. Pod okiem służb związali jej ręce i nogi taśmami, zawinęli w pościel i porwali, by wykonać na niej egzekucje w swoim rodzimym kraju.

 

Czytaj dalej na blogu www.miriamshaded.pl.

 

Autorem tekstu jest Miriam Shaded, polska działaczka społeczna oraz prezes Fundacji Estera. Artykuł pochodzi z bloga www.miriamshaded.pl.

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)Komentarze

Portret użytkownika TheGuradian

Robiliście jakiekolwiek

Robiliście jakiekolwiek badania na temat szczepionek? Wiecie na ten temat tyle, co Wam podadzą na talerzu i wierzycie w to co Wam wciskają. Ja nie mówię o szczepieniach typu grypa i rotawirusy bo sam na to się nie szczepię i nie będę się szczepił, ze względu na powikłania jakich można doznać po zaprzestaniu szczepnień i zachorowaniu po tym. Mówię o podstawowych szczepionkach typu odra, świnka, różyczka, błonica, krztusiec itp. Dzięki takim szczepieniom nie ma epidemii tych chorób. Ludzie w stanach przestali szczepić dzieci. Zachorowalność na odrę i krztusiec wzrosła parudziesięciukrotnie. Rtęć niszczy układ nerwowy, ale nie w takich dawkach jakie są w szczepionkach. Niszczące układ nerwowy metale ciężkie typu ołów, arsen, kadm, nikiel dostają się latami do organizmu człowieka wraz z żywnością i dają swój objaw na starość w postaci chorób demencyjnych typu Alzheimer lub podobnych typu Parkinson. Paracelsus powiedział: "Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest. Dawka decyduje, czy coś nie jest trucizną". Przestańcie szczepić dzieci niech chorują i zarażają inne powodując przy tym epidemie jaka w stanach zostaje zapoczątkowana. Życzę powodzenia.

Portret użytkownika cogito 9

 Ludzie w stanach przestali

 Ludzie w stanach przestali szczepić dzieci. Zachorowalność na odrę i krztusiec wzrosła parudziesięciukrotnie.

 A czy wiesz, że wśród dzieci,które zachorowały na odrę aż 89 procent było szczepionych, a wśród Amiszów nie ma przypadków autyzmu, bo oni nie szczepią dzieci.

 

Portret użytkownika ajwaj

"Paracelsus powiedział:

"Paracelsus powiedział: "Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest. Dawka decyduje, czy coś nie jest trucizną".
A kto powiedział "po pierwsze nie szkodzić"? Powiedział też jeszcze kilka innych rzeczy, ale masz je serdecznie i wybiórczo w dupie.

Lobbowanie za karą więzienia i/lub grzywny dla tych co nie chcą się szczepić szczepionkami zakupowanymi przez rząd z podatków, przy zupełnym olaniu odpowiedzialności za wady, skład czy nopy jest już wystarczającym argumentem żeby tobie i twojemu "lobbyście prowadzącemu" powiedzieć serdeczne, staropolskie: WYPIER****** razem ze swoim fsm-em czy innego typu  ku****** któremu ślina leci na myśl o zyskach.

Portret użytkownika Przyroda

Rasa słowiańska jest rasą

Rasa słowiańska jest rasą wyjątkową pod względem przymiotów umysłu. To prawda, że statystycznie nie jest tak inteligentna jak rasa żydowska, lecz posiada coś o wiele cenniejszego, zaś inteligencję można zwiększyć w ciągu kilku pokoleń, więc to jest kwestia drugorzędna. Posiada coś, czego żyd nigdy nie zrozumie, ani nie osiągnie na drodze ewolucji, gdyż nie poszukuje tego. Podobnie wypada porównanie do Azjatów. Inne rasy można pominąć i przejść do meritum. Otóż kiedy baba wywodząca się z rasy słowiańskiej, czysta rasowo w 100% (pani Żuk raczej to nie dotyczy, ponieważ wygląda na żydowskiego mieszańca) postanawia zaprzepaścić to, na co jej przodkowie pracowali przez tysiąclecia (Piastowie był tylko marny cień, wcześniej Lechia miała kilkudziesięciu królów), nie należy jej żałować. Sprawiedliwość rasowa dokonuje się niejako samoczynnie: po wprowadzeniu baby A do środowiska B następuje reakcja C = martwa baba. Wielką tragedią narodu polskiego jest to, że zainfekował go żyd, wprowadzając tu swoje geny, a genach zapisuje się m.in. kultura danej nacji, przez co doszło do wypaczenia obyczajów narodu słowiańskiego. Warto zadać sobie pytania: "Kim jestem?", "Kim chcę być?", "Kim ma być moje potomstwo?", "W jakim kraju i społeczeństwie chcę żyć?". Jeśli komuś zależy na pielęgnowaniu dziedzictwa intelektualnego swoich przodków, nie ma czego sie wstydzić, gdyż w takiej sytuacji pogłębianie swojej świadomości rasowej jest zachowaniem w pełni racjonalnym i zdrowym. A jeśli trzeba będzie walczyć o nasze prawa przyrodzone - nie wahać się, nie zapominać, o jaką stawkę toczy się gra, w której bierzemy udział, czy nam się to podoba, czy nie. P.S. Sugeruję zmianę tytułu na: "Żydowskie mieszańce z polskim obywatelstwem potrzebują pomocy, ochrony, celebry", oraz dokształcenie się w rozpoznawaniu żyda po fizjonomii i przeanalizowanie żydowskiej mentalności. Tu może pomóc "Cywilizacja żydowska" prof. F. Konecznego, lecz równie istotne są własne obserwacje i badania.

Portret użytkownika Bee

Nie wiem jakim cudem natury

Nie wiem jakim cudem natury twoj koment zostal wrzucony. Pomijam, ze jest sprzeczny z kultura i obraza ludzi to dziwie sie, ze taki nick sobie wybrales. Jestes chory to widac po tym wpisie. Chory z nienawisci do ludzi. Wspolczuje...tu nawet przyroda nie pomoze...modlitwa chyba tez nie, ale moze ktos sie zlituje, kto w tym dobry...

Czasem lubie poczytac tu arty. Choc zdaje sobie sprawe, ze niektore to fake lub sf. Bawi mnie to i tyle. Jednak jak czytam takie beznamietne wrzucone cos...to sobie mysle, ze glupota juz dawno przeszla sama siebie i stanela obok...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wyjaśnij zatem dlaczego wam

Wyjaśnij zatem dlaczego wam żydom zawsze nie podoba się w kraju do którego SAMI z własnej woli przypełzniecie jak te węże albo GADY? (JHWH w przekładzie z hebrajskiego oznacza gada jaszczura.) Skoro się Polska nie podoba to idźcie dalej szukać ziemi obiecanej i tyle. A to, że tu tkwicie jak te pasożyty jest znamienne. ''Ziemia Obiecana'' to mity i kity, wam pijawkom potrzeba tylko krwi którą możecie pić. Wystarczy spojrzeć na historię - wszędzie tam gdzie działa się ogromna krzywda i niesprawiedliwość tam zawsze w okolicy była chmara pasożytów co na nieszczęściu żerowała. Świętowanie na trupie zaczęło się od królestwa Edom czyli miasta Petra w obecnej Syrii. Czy to nie tam była waszymi rękami uczyniona pierwsza rzeźnia na masową skalę, którą do dziś dnia czcicie co roku. Śmiejecie się z Polaków, że ich święta to narodowe klęski i tragedie, a sami macie najważniejsze święto na cześć ludobójstwa, które uczyniliście na niewinnych ludziach.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Tak jest. 164 bodajże lat p.n

Tak jest. 164 bodajże lat p.n.e. w Jerozolimie mord na Grekach. Była to exterminacja. I dziś kolejne parchoły czczą z myckami na łbie to  "święto rzeźnikków parchatych" u nas w Pałacu Prezydenckim.

6023

Portret użytkownika Babadook

Zrobiłbyś dobrze dla Świata,

Zrobiłbyś dobrze dla Świata, gdybyś przerwał swój słowotokowy walec genetyczny. Zachowaj wstrzemięźliwość seksualną, zwłaszcza prowadzącą do prokreacji. Przysłużysz się Światu, nie obciążając go zbytnio swoimi potomkami Smile I nie wyżywaj się na śp. Magdalenie - [............]

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Bardzo się mylisz oceniając,

Bardzo się mylisz oceniając, że rasa żydowska jest "inteligentniejsza" od słowiańskiej. Słowiański umysł jest hamowany empatią, żydowski jest bezwzględnie zimny i kalkulacyjny. Porównanie inetligencji Słowian i żydów przystaje do porównania inteligencji odpowiednio delfina do ukierunkowanej inteligencji mendy łonowej...

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Pewno, że nie jest.

Pewno, że nie jest.

Posłużyłbym się tu takim oto przykładem : 

szar_html_mf6e0e91Skrzyżowanie Szaraków z ludem białym, prowadzi do niestabilnego systemu (np. Żydzi chazarscy/ Chazarowie, jak i duża cześć bialej społeczności Ziemi), albowiem struktura białych bazuje na kwadracie, a struktura szarych, na trójkącie. Tutaj (u Żydów chazarskich/ Chazarów) widzimy, składającą się z 13 elementów, Gwiazdę Dawida szar_html_23018f05. Hybrydy rasy białej i szarej bazują na tym 13-kowym systemie – co wyraża się w ich specyficznym sposobie myślenia, który jest nieadekwatny, niepełny, płytki i -w odczuciu ludzi białych- dziwny.

A my to :

szar_html_m6ee5580f

 
Biali ludzie (Słowianie, Arianie) maja 8 żeńskich i 8 męskich kanałów krwi.
Pula genowa podawana jest przez ojca, ale dopełniana jest też przez matkę, bo ten system jest systemem pełnym.

4037

Oprócz tego sam fakt, że Słowianie są twórczy, a chazaria nie. Operują tym co zdobędą na innych rasach. Są jak pasożyty każdego kraju, o czym już Staszic pisał:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/o-przyczynach-szkodliwosci-zydow-stanislaw-staszic-2013-07

4039

 

4034

4032

 

4002

Do tego nagrody Nobla i inne są przyznawane przez parchów dla parchów. To jak ma być inaczej? Mensa też wychwytuje potencjalnych parchołków i w odpowiednich działach ich zatrudnia, a śmietankę spijają parchy i podpisują się często pod czyimiś odkryciami. Jest wiele odkryć naukowych, o których nie wiemy, a dostały się na Ziemię jakimś dziwnym trafem i parchy mają do nich dostęp. I tak wprowadzają je powoli w życie z własnym podpisem, żeby wyglądało, że parch taki "inteligentny".

Dalej. Jakoś tak się pechowo dla nas składa, że przy każdej zawierusze ginie najmniej 200.000 naszych. Czemu tyle? Wynik rozkładu krzywej Gausa Populacja/IQ na części daje wynik 0,5 % społeczeństwa to geniusze. 38 mln Polaków razy 0,5 % równa się 190.000. Wycinają nam za każdym razem naszą inteligencję, żeby nie mieć konkurencji. Bo tylko Słowianie są odporni na cwaniactwo parchów. Wytwarzamy to, czym oni bezczelnie handlują i jeszcze mówią, że to ich zajebiste pomysły. Kradną wszytko po całym świecie i mówią, że to ich pomysły !!!

Należy odróżniać cwaniactwo od inteligencji. Cwaniactwo będzie zawsze drugie, bo czysta inteligencja najpierw musi coś wykreować, żeby cwaniak mógł to sprzedać, albo wykorzystać w inny sposób. Czyli zawsze będą "drudzy" i żeby zmienić taki stan rzeczy( a chorobliwie ambitni bywają) muszą się nas pozbyć, żeby bezkarnie już móc kłamać całemu światu. Dlatego nas tak chcą nienawidzą.

O.

Strony

Skomentuj