Polityka to teatr, a wybory nic nie zmienią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Większość parlamentarnych partii politycznych w Polsce zgodnie stwierdziła, że premier Kopacz w swoim expose ogłosiła ich program polityczny. Czy świadczy to o tym, że konflikt polityczny w Polsce jest fikcją, teatrem odgrywanym przed społeczeństwem?

 

Jeśli ktoś potrzebuje dowodu na to, że rządzące w Polsce partie polityczne nie różnią się prawie zupełnie niech posłucha jak o środowym expose premier Kopacz wypowiadają się szefowie rzekomo opozycyjnych formacji politycznych. Jeden przez drugiego stwierdzają, że rządząca partia przywłaszczyła sobie ich postulaty i bardzo się z nimi zgadzają.

 

To chwila szczerości, którą warto sobie zapamiętać. Oto klasa polityczna otwartym tekstem mówi, że różnice wśród naszych polityków są tylko fasadowe. Najwyżej jeden drugiego bardziej nie lubi. Od 1989 roku rządzą nami wciąż ci sami ludzie i krążą między partiami robiąc show dla mediów i dowodząc ich bezideowości.

 

Ludziom wciąż trudno uwierzyć, że dwóch polityków może się zaciekle kłócić przed kamerami TV a potem pójść razem na wódkę i się z tego śmiać. Niestety większość ludzi jest tak otępiała, że pozwala się gremialnie wodzić za nos i wierzy potem w jakieś rzekome podziały polityczne. Tak naprawdę na zmianę rządzi nami lewica, raz pobożna a raz bezbożna i to dlatego programy polityczne PiS, PO, PSL, SLD, Twojego Ruchu i różnych "solidarnych polsk" niczym się nie różnią poza postulowaniem większego lub mniejszego poziomu socjalizmu.

 

Bez względu na to, która z tych okrągłostołowych partii będzie przy władzy kurs będzie stały na socjal, który podoba się elektoratowi. Będzie też kontynuacja zabawy w Janosika gdzie zbój państwo usiłuje wyrywać kasę złym prywaciarzom, aby w pocie czoła po przetworzeniu i częściowym jej zmarnotrawieniu, wypłacić jakieś grosze ludziom, których właśnie ci dobrzy zbójcy uczynili biedakami.

 

Tak jak w Starożytnym Egipcie była kasta kapłanów tak w eurosocjalizmie mamy kastę urzędników. Są to ludzie, którzy dzielnie walczą z przedsiębiorczością i zajmują się przeważnie pracą, której niewykonanie nic nie spowoduje, bo jest zbędna. Wszystko to obudowane jest setkami tysięcy przepisów, często sprzecznych, za pomocą których można zniszczyć i rozerwać na strzępy każdego, kogo władza nie lubi.

 

Jak powiedział Janusz Korwin-Mikke, "gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno by ich zabroniono". Skoro zatem nadal są legalne to oznacza to, że rządzący wierzą w to, że utrzymują kontrolę propagandą, a nawet jeśli Polacy mogliby się pomylić w wyborach, to jak mawiał Józef Stalin "nie ważne kto głosuje, tylko, kto liczy głosy".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pseudonick

Skoro pan Korwin tak twierdzi

Skoro pan Korwin tak twierdzi [wybory niczego nie zmienią] to do wuja pana dlaczego od 25 lat w tych bezsensownych wyborach startuje i topi prywatne środki? Biggrin Opcje do wyboru: 
- pierze hajs 
- wierzy w demokrację 
- jest bezpiecznikiem
- stracił kontrolę nad swoim "gębopługiem" (usta które orzą). 

Portret użytkownika kimbur

A może Polacy po prostu

A może Polacy po prostu kochają partię zwaną Platformą Obywatelską? Czy jest to miłość z wyboru, czy narzucona manipulacjami podprogowymi, to wszystko jedno. Miłość do PO - jak pokazują reprezentatywne sondaże na 966 obywatelach z 36 milionowego kraju - jest nadal wielka.

Portret użytkownika Kazek12

Ten cały Sejm , Rząd, Partie

Ten cały Sejm , Rząd, Partie polityczne, to tylko synekury dla umówionych ze sobą, za posrednictwem prawdziwie =rządzących, osób, które sa marionetkami wykunuącymi polityczne zlecenia od tych prawdziwie rządzących  z róznych stron swiata, którzy chcą stworzyc niewolniczy system na swoje usługi .
W tej chwili toczy się walka, która ma wynieść do władzy jedną z grup , obcych i na ich usługach rodzimych Ziemian, a z jakim skutkiem się to stanie będzie uzależnione od tego czy populacja da się zmanipulować do tego stopnia aby dążyc do swego unicestwienia w dużym stopniu, do czego te elity na świeczniku i obcy nimi kierujący usilnie dążą cały czas, alke maja trudności z uwagi na wielka róznorodność populacji i brak kontroli, jednolitej kontroli nad populacją i stąd próby wpuszczenia , a to AIDS, a to EBOLI , a to przez zatruwanie żywności, gleby i powietrza, ale organizmy ludzkie, tak jak inne mikroorganizmy, przystosowują się do warunków i wielkośc populacji nie ulega zmianie w zanczny sposób. I to martwi te elity i obcych nimi kierujących i w koncu dadzą oni za wygraną. 
Oby szybciej to zrozumieli, z pożytkiem dla populacji, której wielkośc może ulec zmianie pod warunkiem szczerego dialogu , a nie wymuszonych zbrodniczymi metodami.
Oby !!!

Portret użytkownika zerg

"Polityka to teatr, a wybory

"Polityka to teatr, a wybory nic nie zmienią"
 Takie i temu podobne hasełka to oczywisty wymysł rządzących, by zniechęcić  do głosowania na tych z opozycji , czyli klituś bajduś dla debilnych. Wkładanie do jednego worka wszystkich partii politycznych ma na celu oczywiście wpoic - niby to świadomym wyborcom-  że wszystko to tak naprawdę jedna opcja i nie ma sensu głosować na innych ( ta wraża opozycja toż to gorsza opcja aktualnie rządzących) więc głosujmy wszyscy na tych co teraz  rządzą.( Dlaczego więc tak zajadle zwalcza się niektóre partie opozycyjne ? ) Albo ... no właśnie albo poszukajcie sobie nowego (starego ) pana , czyli na przykład Putina ?Iluż to nabrało sie na obrońcę tradycyjnych wartości takich jak rodzina (żyje z kochanką) , Słowiańskość (prześladowanie wszystkich innych nacji niż rosyjska w tym Polaków , Białorusinów, Ukraińców, Czechów , Słowaków), dbanie o przyrost naturalny w celu odbudowy  narodu rosyjskiego (ciągle 2/3 ciąż podlega aborcji w Rosji) Z deszczu pod rynnę , albo dosadniej -  w szambo !!! Bo przecież gorszego zdrajcy interesów ludu pracującego miast i wsi niż Rosja ( Putin) historia nie zna .A chyba tylko przymuły nie wiedzą dlaczego. O ile" interesem Polaków jest pozbycie się marionetek obcych wpływów naszego kraju, naszej Ojczyzny" , o tyle brońmy się przed wpływem zdrajców próbujących nam narzucić ponownie kajdany kazamatów i wskazać wolności  jedyny środek transportu - kibitki.
A tak na marginesie - jeżeli ktoś nie potrafi odróżnić  Chazara od Żyda nie powinien  w  temacie polityki zabierać głosu. W kwesti syjonizmu i antysemityzmu;
http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/
co niektórym brak podstawowej wiedzy. Najwyraźniej sami są potomkami neandertalczyków. Swoją drogą  - czego to się nie robi by jakoś się odróżnić od gatunku homo sapiens sapiens i uzasadnić-usprawiedliwić  ludobójcze ciągoty - można np.  udowodnić swoje pochodzenie od  dżdżownicy albo larwy muchy plujki. Co za inteligencja. Aaaa ...a  czy ktoś wie kto przekazał Niemcom mit o aryjskości ?  Aaaa... a czy ktoś wie kto przekazał Rosjanom wiedzę czyt. wedy( jakie to proste wiedza= wedy) o Aryjskim pochodzeniu Słowian ? W Niemczech mieli przejąć władzę w Rosji  - ją przejeli. Mały sprawdzian - jaka nacja chodzi kiwając się na boki tak jak Kwaśniewski i Putin ?

Portret użytkownika tenod

Tak naprawdę , wciskania kitu

Tak naprawdę , wciskania kitu ze jest potrzebny parlament , senat , radni i tak dalej Smile
Zastanów się czy ty to potrzebujesz ?
Ten cały aparat potrzebujesz ?
Albo załóżmy tak terrorystyczne ze tego nie ma , tylko tak 0,000007 % urzędników.
Potrzebujemy zrobić drogę to jest problem , droga przez wasze miasto wioskę wykonawca podkupi was  ?
Proponuje zebranie  festyn  impreza na ich koszt dla mieszkańców i piec firm walczy o drogę,  i to dobrą , kto liczy glosy - jawne rączka do góry .
takie proste ?
Kasa dla szpitala , to jest problem ? każdy szpital przetarg mi listę potrzeb sam  klik i automatycznie przeleje im kasę .
Chcesz firmę mieć plac stałą składkę to jest dla was problem  ?.
Nie potrzebuje żadnego urzędnika . I urząd pracy znikł Smile bo każdy pracuje dla siebie Smile
Tak ogólnie ja nie widzie problemów tylko jeden za dużo kasy w pada do skarbca wiec
stwarzają problemy sztucznie .
Obłożyli was problemami , ty robisz chleb i ty masz problemy  Smile ty zbudowałeś dom i ty masz problemy Smile nie kradnie słowo , bo są prawa autorskie Smile lepiej nie oddychać .
Kto wam sprzedał te prawa ? Macie na nich jakiś paper ?
Jesteś pewny ze masz głos , bo jesteś utalentowany ? czy ty wynalazłeś coś ? czy skryba ma prawo do słowa .
On go przekazał
Powiem wam tak Stwórca wam tych praw nie sprzedał i nie macie prawa zadąć za nich opłat.
Bo zgodnie z waszym prawem to kradzież .  Tu trzeba biedzie od pokutować  i to długo Smile
ekipa od Piramid tez mówiła ze są wielcy , utalentowani i takie tam bzdety  i  sufit spotkali  Smile Smile Smile .
"Nie ma, nie było i nie biedzi tu żadnej rzeczy która należy do cesarza ;)."
 

 

Portret użytkownika Stefan MM

Rozliczyć kolesi z psl za

Rozliczyć kolesi z psl za USTAWĘ O ŚCINANIU DRZAEW i kilka innych głupich ustaw, schetynę za darcie ryjaa na Euromajdanie. Są jeszcze kaligulowskie ustawy o wyrzucaniu lodówek i spuszczaniu psów .Banderowskie popisy kurdupli w  KIJOWIE.

Portret użytkownika achiles

Polska jest teraz bezsilna

Polska jest teraz bezsilna jak nigdy wcześniej. Jak nigdy wcześniej, gdyż kiedyś mieliśmy polskie fabryki i jakiś tam przemysł. Dziś nie mamy nic. Jesteśmy bankrutem o ogromnych długach. Uśmiechamy się, że jest fajne, że można kraść jak to robi rząd, dalej się zadłużać i śmiać, że jakoś to będzie. W przypadku wojny czeka nas powtórka z historii. Czy znowu nie będzie Polski przez 123 lata? To się okaże. Wbrew propagandzie, która na dziś dzień (PO) głosi, że nam nic nie grozi jest zupełnie inaczej. Niemcy będą nas bronić? Francja? Żarty sobie robicie? Ruscy są przyjaciółmi? W to też wierzycie? USA też nam nie pomogą, ale w porównaniu do innych (BYĆ MOŻE) dadzą nam po cichu broń jak w przypadku I i II Wojny Światowej. Na dziś dzień POLSKA istnieje w teorii, bez perspektyw (ŻADNYCH) na przyszłość.
 
Więcej tego typu komentarzy i opinii można znaleźć pod tym artykułem :
 
http://wiadomosci.onet.pl/neues-deutschland-o-pragmatyzmie-dla-polski-w-wydaniu-ewy-kopacz/f4p8k

Strony

Skomentuj