Polityka Izraela wzbudza coraz większe kontrowersje

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że ONZ chce wysłać do Izraela IAEA – Międzynarodową Komisję Atomową, która ma sprawdzić arsenał atomowy tropikalnego państwa żydowskiego. Dziś dochodzą do nas informacje, że Minister Spraw Zagranicznych Izraela, Awigdor Lieberman oskarża Unie Europejską o wrogą politykę wobec Izraela. Politykę UE porównał do czasów holokaustu z czasów II Wojny Światowej.

 

Szef izraelskiego MSZ Wyraził tym samym opinię, że tak jak wtedy tak teraz Europejczycy pomimo tego, że wiedzieli o holokauście to udawali, że nie ma czegoś takiego. Tak dzieje się obecnie w konflikcie na Bliskim Wschodzie. Stwierdził również, że Europa sama się policzkuje, pozwalając na mordowanie Żydów. Nawiązał w ten sposób do morderstwa z Tuluzy gdzie terrorysta zastrzelił żydowskie dzieci.

 

Do zdarzenia wspominanego przez Lebermana doszło 19 marca 2012. Sprawca, Mohamed Merah zastrzelił troje dzieci i nauczyciela ze szkoły żydowskiej. Wcześniej dopuścił się też morderstw na żołnierzach francuskich.

Terroryzm zagraża Żydom, ale też wszystkim krajom i wartościom zachodnim, Izrael jest tylko początkiem - podkreślił Lieberman.

Szef izraelskiego MSZ skrytykował też w swojej wypowiedzi prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa, którego oskarża o to, że Hamas wzywa do nie zatwierdzania Izraela, jako Państwa a Abbas popiera to stanowisko. Tym samym zaznaczył, że w całym tym konflikcie Europa nie odnosi się do niewłaściwych zachowań i wypowiedzi „siedząc cicho”.

 

W ostatni poniedziałek UE wyraziła swoją opinię i tym samym zaniepokojenie w sprawie dotyczącej rozbudowy osiedli izraelskich w Strefie Gazy. W ten sposób Europa wysłała mocny sygnał do Izraela, że sprzeciwia się dalszej polityce rozbudowy osiedli. Zastanawiającym jest też fakt, że zaraz po ogłoszeniu przez ONZ o nadaniu Palestynie statusu nieczłonkowskiego państwa obserwatora w tej organizacji, izraelski rząd poinformował o planach rozbudowy osiedla w Jerozolimie Wschodniej. W Planach przyjęli wybudowanie nowych 3 tys. mieszkań dla Izraelitów. Obserwatorzy odebrali to, jako retorsję za stanowisko ONZ.

 

Niewątpliwie zastanawiająca jest taka reakcja Izraela, jako odpowiedz na niechęć wielu państw wyrażoną w ostatnim czasie w odpowiedzi na zachowania Izraela w Strefie Gazy. Plany rozbudowy osiedli w tym rejonie spotkały się z krytyką wielu krajów, organizacji międzynarodowych a nawet samego USA. Czyżby polityka Izraela spowodowała oznaki zmęczenia światowej opinii publicznej w wyniku oczekiwania ciągłego pozycjonowania Izraela w centrum globalnej polityki?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Zahi
Portret użytkownika Zahi

Komentarze

Portret użytkownika Pio'76

Ależ z nich hipokryci i

Ależ z nich hipokryci i szuje. Zabili 160 palestyńskich cywili, ale śmierć 5 żydów (specjalnie z małej) to dla nich holokaust. Czym się różnią od SS, które tak samo traktowało ich, jak oni teraz Palestyńczyków? 32 Palestyńczyków za 1 żyda. Stworzyli Palestyńczykom getto. Sieją w tym getcie terror, Nie dopuszczają pomocy humanitarnej i mordują działaczy organizacji humanitarnych usiłujących udzielić pomocy Palestyńczykom. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020229,title,Atak-na-konwoj-19-zabitych-na-statku-Ewa-Jasiewicz,wid,12320927,wiadomosc.html?ticaid=1fb05
Przemocą i podstępem uzbroili się w broń jądrową. W czym są lepsi od swoich oprawców z lat '40 ? "Naród wybrany"? Chyba przez diabła!
Te świnie żywią się i umacniają niechęcią społeczności międzynarodowej, która coraz wyraźniej sprzeciwia się ich faszyzmowi. Oni wbrew wszystkiemu idą w zaparte i powtarzają ten swój naciągany bełkot, porównując każdy akt sprzeciwu wobec ich niegodziwości do holocaustu. Wydaje się, że w ich mniemaniu, holocaust był najlepszym co im się mogło przytrafić. Mają teraz swój mit założycielski i usprawiedliwienie wszelkich niegodziwości jakich się dopuszczają wobec każdego, kto ma z nimi kontakt. Tak jest na poziomie rządowym, ale i jednostek mających obywatelstwo tego dziwnego państwa, stworzonego na krzywdzie i terrorze wobec milionów ludzi zamieszkujących pobliskie terytoria.
Ktoś na samej górze, powinien im w końcu powiedzieć "przestańcie pier...ć", bo nikt już nie kupuje waszej historyjki, którą wyeksploatowaliście do cna, odbierając jej cały dramatyzm. Koniec z certoleniem się z wami i czas zmusić wasze rządzone przez psychopatów państwo do przestrzegania prawa międzynarodowego i humanitarnego, albo SANKCJE!

Portret użytkownika Zenek

Czyż nie powinnością

Czyż nie powinnością WIERZĄCYCH jest postepować zgonie z przykładami płynacymi od BOGA?
 
Czyż BÓG nie był pierwszym antysemitą paląc ich nazistowskie miasta swoimi atomówkami już kilka tysięcy lat przed naszą erą?
 
Czyż DOBRO może przyzwalać ZŁU by się krzewiło bezkarnie śląc bluźnierstwa przeciwko STWORZYCIELOWI czy mordując JEGO DZIECI w ofierze szatanowi?
 
Czyż "3 zrównianie świątyni pedalstwa i pedofili" nie jest tym znakiem jaki oczekuje BÓG od swoich wiernych, a jaki im zesłał im do wykonania za treściami "przepowiedni", w tym Apokalipsy zagłady koziobrodych  satanistów według świętego Jana, by byli w jego oczach godni WZIĘCIA DO RAJU ?
 
 

Portret użytkownika Trak

Oj tam, oj tam. To tak. jakby

Oj tam, oj tam. To tak. jakby zpowiadali fajny film i przekładali emisję z miesiąca na miesiąc. Do życia trzeba mieć trzeźwy umysł a te cholery przez tysiąclecia ciągle konfabulują. Kłamią w żywe oczy i w to wierzą - fajnych gości Jahwe sobie wybrał i na nich cały czas ćwiczy a oni tego nie widzą.
Traktuje ich narzędziowo, bo z jakichś sobie znanych powodów uważa ich za najlepsze narzędzie. Narzędzie w trakcie pracy się zużywa, bo liczy się robota. Robota będzie zrobiona, narzędzie pójdzie w kąt i legnie w zapomieniu.
Lubię często powtarzaną masońską powiastkę o wyrobie wina.
Cały świat to, jakby gąsior pełen soku a żydzi w nim rozpuszczeni pełnią jakby rolę drożdży, zapoczątkowują fement. Świat burzy się kotłuje, walczy, ulega podziałom i pomału przemienia w wino. Co później z drożdżami, ano obumierają i opadają na dno. I trzeba jak najszybciej oddzielić od wina, aby nie skwaśniało. Drożdże już winu nie są potrzebne.
I to by było na tyle.

Portret użytkownika ARTUR5

Dowód pierwszy . Zawsze

Dowód pierwszy . Zawsze biegając po stronach internetu od czasu do czasu wbijam sobie " wstecz " aby sprawdzić " ogon " , jakież było moje zdziwienie gdy ujrzałem reklamę Izraelskiej firmy telekomunikacyjnej oferującej mi tanie rozmowy z Izraelem . Wygląda na to że nasza sieć jest inwigilowana przez Mosad .

Portret użytkownika ARTUR5

Raffi ma 100 % racji ,Polską

Raffi ma 100 % racji ,Polską nie rządzą Polacy ale międzynarodowa zbieranina oszustów gospodarczych pod wezwaniem Syjonistów i masonów rodzaju Breivika .Tyle co został zamordowany niezależny specjalista od katastrofy Smoleńskiej a już w internecie szuka się następnych ofiar które zbyt dużo wiedzą .Niestety aż tylu Nieprzekupnych nie da się wymordować aby ukryć prawdę o władzy i gospodarce ,nawet nie potrafią ocenić gdzie jesteśmy i ilu nas jest .

Portret użytkownika aryman

Survival masz rację, nieraz

Survival masz rację, nieraz rozmawiałem z wyborcami pislamu. Jakichkolwiek argumentów i faktów byś nie użył to oni nadal będa twierdzić że "Słowacki wielkim poetą był". Większość z nich to zwykłe wsioki, którym klecha wbił do ich żałosnych móżdżków jedyna i słuszną prawdę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Oni są jak fanatycy islamscy w krajach arabskich - niszczyciele wszystkiego co dobre, niszczyciele wszystkiego co z takim trudem wypracowała ludzkość przez dziesiatki tysięcy lat. To są prawdziwi wrogowie Polski, są nawet gorsi od żydów. Chociaż zapewne pracują właśnie na ich zlecenie

Portret użytkownika arkadios

NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE

NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE PODZIAŁY NASTĘPUJĄ I NIE MA TO ZNACZENIA CZY PO JEDNEJ STRONIE STOJĄ ŻYDZI Z USA I NWO I BILDENBERG I ROTSCHILDOWIE I ILLUMINACI HM...PRZEPRASZAM JEZUICI TO ICH PRAWDZIWE IMIĘ TO...LUDZIE TO WIDZĄ ŻE IZRAEL TO SYF NA ZIEMI I TRZEBA GO WYCISNĄĆ RAZ NA ZAWSZE I ZAKAZAC ŻYDOWSKIM NASIENIOM PEŁNIC SŁUŻBĘ W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ JAK I ZABRAĆ ICH ZŁODZIEJSKIE BANKI  OD GOLDMAN SACHS ZACZĄĆ TRZEBA.KONIEC ŻYDÓW WYJDZIE NA DOBRE ŚWIATU !

Portret użytkownika adam_one

Pragne zwrocic uwage, ze tak

Pragne zwrocic uwage, ze tak na powaznie to moze byc zwykla zaslona dymna. Zydzi z Usa, Onz oraz UE, zobaczyli ze na swiecie rosna nastroje "antysemickie" (czyli ludzie po prostu widzą co wyprawiaja na swiecie, ze to oni sa zagrozeniem dala pokoju i jaka realna sila dysponuja), wiec "popuszczajac pary" sami jako ONZ USA i EU krytykuja siebie po to, aby potem mogli zaprzeczyc. Nikt nie moze wtedy zwrocic uwagi ze UE i inne twory są slepe i gluche na oczywistosc, w koncu dali im jasny sygnal ze nie popieraja Izreala tam czy tu. Kolejne odwracanie uwagi.

Strony

Skomentuj