Polityczne trzęsienie ziemi w Polsce - Zbigniew Stonoga wymusił rekonstrukcję rządu

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Afera Taśmowa eksplodowała po raz drugi po roku od jej ujawnienia. Tym razem zawleczkę z granatu, w postaci publikacji akt śledztwa, wyciągnął kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga. Jeszcze wczoraj zrozpaczeni przedstawiciele władzy próbowali go zastraszyć zatrzymując go, a dzisiaj zaczęła się głęboka rekonstrukcja rządu celem usunięcia z widoku skompromitowanych polityków.

 

Gdy rok temu pojawiły się pierwsze nagrania z tak zwanej Afery Taśmowej większość Polaków była zaskoczona, że PO tak wyraźnie przebiło poziom SLD osiągnięty na początku XXI wieku. Nagle okazało się, że przy winach za kilkaset złotych i obiadkach za drugie tyle nasza władza bawi się w najlepsze za nasze pieniądze traktując Polskę jak prywatny folwark.

 

Furorę zrobiły opisy naszej Polski jako bytu teoretycznego ministra Sienkiewicza, czy "dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać" Jacka Rostowskiego. Od tego czasu nasza scena polityczna uległa pewnym przeobrażeniom. Przede wszystkim na intratną posadę w Brukseli uciekł dotychczasowy premier Donald Tusk, a jego zastępczynią została Ewa Kopacz. Niestety ta pani sobie nie radzi i wygląda na to, że Platforma Obywatelska pod jej rządami tonie i wkrótce może to być partia marginalna, albo może w ogóle przestać istnieć jak AWS.

 

Zabawnie to wszystko teraz brzmi gdy przypomni się mówione co trzecie słowo nielegalne,nielegalne, nielegalne, aby jakoś złagodzić przekaz. Kuriozalnie brzmią też stwierdzenia typu "lellum pollelum" gdy stwierdza się, że to nie ważne co jest na taśmach, ale to kto za tym stoi i komu to służyło. Premier Tusk groźnie marszczył brwi i mówił jakim alfabetem jest pisana ta afera. I co to wszystko było warte skoro dzisiaj przytłoczona przeciekiem Stonogi premier Kopacz płaczliwym głosem przepraszała za to wszystko, a z jego rządu wylatuje połowa składu.

 

Do dymisji podał się między innymi ministrowie Jacek Cichocki , Andrzej Biernat, Bartosz Arłukowicz, Włodzimierz Karpiński oraz wiceministrowie Rafał Baniak, Stanisław Gawłowski, Tomasz Tomczykiewicz. Do dymisji podał się też Jacek Rostowski, który pełnił funkcję szefa doradców premiera. Potem do nich dołączył jeszcze Marszałek Sejmu - Radosław Sikorski. Jednak nie wiadomo kiedy zrezygnuje.

 

Oczywiście PO nie byłaby sobą, gdyby nie próbowała ugrać czegoś nawet na tym dramacie wizerunkowym. Premier Kopacz oświadczyła, że nie przyjmie sprawozdania Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta. Dąży ona do jego dymisji, aby kolejnego Prokuratora Generalnego mianowała jeszcze PO, co przy kadencyjności tego urzędu pozwala na zachowanie kontroli nad wymiarem sprawiedliwości w czasach gdy ta partia zejdzie już ze sceny politycznej.

 

Podobne pogłoski krążą na temat szefa NBP. Jeśli Marek Belka zrezygnuje ze swojego stanowiska przed powołaniem na Urząd Prezydenta Andrzeja Dudy, to będzie to próba dokonania nominacji jeszcze przez ustępującego Prezydenta, Bronisława Komorowskiego. Z pewnością władza powinna teraz modlić się o wakacje. Polacy rozjadą się na wczasy i wszyscy zapomną o polityce. We wrześniu wszystko może wyglądać już zupełnie inaczej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

"Izrael stoi za publikacjami

"Izrael stoi za publikacjami taśm Stonogi.

Intencją tych publikacji jest wywołanie skandalu politycznego, który ma zmusić rząd Kopacz do ustąpienia, a co następnie ma wywołać bezprecedensowy kryzys konstytucyjny, bo może to być również połączone z usunięciem prezydenta Komorowskiego i zastąpienie go marszałkiem Sejmu.

Kryzys ten jest potrzebny Izraelowi, to do stworzenia sytuacji, która umożliwi żydom przejęcie władzy w Polsce drogą zamachu stanu. Nie chodzi tu o dotychczasową formę żydowskiej okupacji Polsce, ale o doprowadzanie do rządów wojskowych Izraela w Warszawie.

Celem zamachu stanu jest doprowadzenie do władzy izraelskiej w Polsce– sensu stricte, do formalnej władzy izraelskich wojskowych nad siłami Wojska Polskiego, do formalnej kontroli całej polskiej infrastruktury przez IDF (Israel Defense Forces). Teraz właśnie – konstytucyjnie – nadarza się taka sytuacja, sytuacja podobna do bezkrólewia i anarchii polskiej, a o czym niżej.

Ta władza IDF w Polsce jest żydom niezbędną z dwóch powodów: do zaatakowania Rosji przez NATO, co z kolei daje Izraelowi okazję do swobodnego uderzenia na Iran, oraz ze wglądu na akcje logistyczną polegającą na przerzuceniom z Izraela do Polski paru milionów żydów. Żydzi muszą opuścić terytorium Izraela, bo będzie on uderzony bronią nuklearną, co jest konieczne do zburzenia meczu Al-Aqsa w Jerozolimie.

W Europie, przeciw Rosji główną szpicą NATO (marionetką) będzie polskie wojsko pod dowództwem izraelskich wojskowych z i izraelskim rządem w Warszawie – a rząd taki jest niezbędnie potrzebny do kontroli osadnictwa żydowskiego w Polsce. Co ma być zabiegiem na skalę tej masowej inwazji. I rząd izraelski w Warszawie jest ku temu jedynym gwarantem prawidłowego przebiegu takiej akcji. Bo trzeba będzie przecież dokonywać nie tylko zaboru mienia, ale i dokonywać innych regulacji, np. kontaktować się z rządami innych państw, jako „rządowa władza polska” i najlepiej zrobią to funkcjonariusze izraelscy.

Polska jest o włos o tego stanu otwartej okupacji wojskowej przez Izrael, a co może się stać poprzez zamach stanu, który właśnie już się faktycznie rozpoczął tą sztucznie rozdmuchaną aferą taśmową.

Izrael dla zniszczenia nuklearnego Iranu musi mieć wcześniej zniszczoną Rosję lub tak mocno rzuconą na kolana, aby miał całkowicie wolna rękę wobec Persów. Rosję zaś w obecnej sytuacji najłatwiej będzie zniszczyć poprzez wepchniecie Polski w konflikt ukraiński, bo konflikt ukraiński taki właśnie miał cel: Rosja. Polska jest tu konieczna, bo jak widać po upływie roku czasu, Ukraina sama nie poradziła sobie nie tylko z Rosją, ale nawet i z separatystami. Ukrainie nic się nie udało i jest oczywiste to, że do gry musi być włączona pomoc, czyli my.

A dla starej inteligencji żydowskiej – jeszcze żyjącej, polskojęzycznej – jest oczywiste, że Polska to najlepsze mięso armatnie najgłupszej armii świata. Głupoty (mordu) Monte Cassino czy Powstania oni nie zapominają, ani korzyści mordu w Katyniu czy na Gibraltarze. I ponownie działają według starych wzorów wziętych z nauk Talmudu, które tak dobrze się sprawdzają na naszej polskiej historii, na naszej polskiej krwi.

http://gazetawarszawska.com/pugnae/1619-izrael-stoi-za-publikacjami-tasm-stonogi"

(http://www.monitor-polski.pl/zbigniew-stonoga-zaklada-partie/comment-page-7/#comment-220441)

Portret użytkownika aa1

fantazja wrecz ulanska! zmien

fantazja wrecz ulanska! zmien lekarza minister juz sie zmienil! tu chodzi o blysk niby geniuszu stonogi ktory chce skozystac na zamieszaniu robionym przez kukiza i wejsc do sejmu! chyba kazdy wie a jesli nie to powinien wiedziec ze stonoga braterstwem krwi jest zwiazany z millerem i okaze sie ze bedzie bardzo lojajnym sluga zydo-komuny!

Portret użytkownika vito

No ;ludzie ...wystarczy

No ;ludzie ...wystarczy zrobic to co zrobiono w Islandi   ! To takie proste ! I co im zrobiono ? Straszono ich tak i siak, ao ni zrobili to co trzeba mimo psóśb i gróżb i teraz zyja jak wolni ludzie !!!!

Portret użytkownika dąb

Wielu z was jest dziecinnie

Wielu z was jest dziecinnie naiwnych . Przecież Stonoga to człowiek służb PRL. Przecież nic nowego nie opublikował o czym wszyscy dziennikarze wiedzą od dawna . Pomysł WSI polega na tym , że skoro nie wypaliła nowoczesna.pl chociaż medialnie naciągano że ma 10% poparcia , a wybory są tuż tuż , to trzeba zrobić coś na gwałt.  Trzeba zabrać ludzi Kukiza i coś z PISu na fali protestu , stworzyć partię i nie dać wrócić IVRP .  To jest walka o być albo nie być komuny , która uwłaszczyła się na naszym majątku , wprowadziła własną pseudoelitę antypolską  , przejęła media i razem z odwiecznymi wrogami suwerennej Polski tj. Niemcami i Rosją zaszachowała naród polski . Wpiszcie sobie w googlach co myślała o Polakach Caryca Katarzyna to wam się wreszcie otworzą oczy na historię Polski i dzisiejszą politykę , bo to co się dzieje to jest realizacja planu sprzed 300 lat .    

Portret użytkownika Biały

Zgadza się że p. Stonoga jest

Zgadza się że p. Stonoga jest tutaj tylko marionetką służb. Ktoś mu posyła linka do akt sprawy ale po rozmowie i pewnie sowitej wypłacie. Nic mu nie zrobią bo każdy kraj ma takiego człowieka, dopóki robi co mu każą jest ok jak się sprzeciwi to wiadomo - ślepa uliczka.
PO chce się przeobrazić do jesieni i prze na wcześniejsze wybory.
Tym razem jednak się przeliczy i zwycięży dobro.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Fakt, jak patrze na Stonoge

Fakt, jak patrze na Stonoge który pluje na wszystko, rzuca ku*wami na wszystkich i z fajeczką uśmiechnięty wchodzi do prokuratury to mam coraz to większe zaufanie do Kukiza. Tylko po co mu te pieprzone JOWy?
Stonoga cuchnie służbami z daleka ale Kukiza też media za bardzo wylansowały. I jeszcze jego wątpiwej wiarygodności przyjaciele z Dolnego Śląska... Chociaż w sumie te jego JOWy dadzą zwycięzcy wyborów większość w parlamencie więc może o to toczy się gra. Bo wiadomo że jak przed wyborami do sejmu JOWy zostaną wprowadzone to Kukiz nie wprowadzi do sejmu ani jednego gościa a tak miałby grubo ponad 100. Pod warunkiem że utworzy partię.

 

Strony

Skomentuj