Policyjne statystyki potwierdzają, że większość przestępstw seksualnych w Finlandii popełniają muzułmańscy imigranci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Fala muzułmańskich imigrantów, która zalała Europę, odpowiada za wyraźny wzrost liczby przestępstw na tle seksualnym w poszczególnych państwach. Potwierdziło się to już głównie w Szwecji i Niemczech. Teraz podobną zależność wykazały dane zaprezentowane przed fińską policję.

 

W 2016 roku, łącznie 1052 imigrantów, praktycznie samych mężczyzn pochodzących z 29 różnych krajów, podejrzewano o popełnienie przestępstwa. Dwie trzecie z nich to Irakijczycy. 8 na 10 Finek padło ofiarą napaści seksualnej ze strony imigrantów 108 spośród 116 podejrzanych, którzy zostali oskarżeni o przestępstwo, pochodziło z państw islamskich, takich jak Irak, Afganistan i Maroko. Niemal połowę napaści seksualnych dokonano na dziewczynach w wieku poniżej 18 lat – część z nich zwabiano papierosami lub narkotykami.

 

Dane policyjne potwierdzają, że duży odsetek przemocy ze strony imigrantów miał charakter seksualny – 32% przestępstw dotyczy gwałtu, 16% to zbiorowe gwałty, zaś kolejne 16% dotyczy napastowania kobiet. Raport podsumowuje, że 93% przestępstw seksualnych w całym 2016 roku zostało popełnionych przez muzułmańskich imigrantów.

Warto dodać, że Finlandia po raz pierwszy opracowała taką statystykę, która skupia się wyłącznie na imigrantach. Co więcej, tamtejsza policja wzięła pod uwagę tylko te poważniejsze przypadki złamania prawa. Tymczasem w sąsiedniej Szwecji, służby nie prowadzą takich statystyk. Pisarz Joakim P. Jonasson postanowił więc dokonać tego na własną rękę. W tym celu przeanalizował przestępstwa popełniane na tle seksualnym w latach 2012-2017 po zgromadzeniu ponad 4 tysięcy wyroków sądowych. Okazało się, że ponad 95% gwałtów w Szwecji popełnili tzw. imigranci.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika alojzy

Żeby się nie okazało, że

Żeby się nie okazało, że muzułmanie, ze względu na swoje odwieczne antypatie, okażą się świetnymi deratyzatorami. Może się przytrafić tak, że będą jedynymi którzy w polin dadzą radę zrobić porządek.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Trzeba nazwać ich po imieniu,

Trzeba nazwać ich po imieniu, to są zdziczałe małpy ,a nie ludzie!!! Gwałcą ,mordują, kradną ,rzucają kamieniami w smaochody, i mnożą sie na potege!!! Hitler sie w grobie przewraca, jak widzi co sie dzieje w Niemczech!!! Biała rasa ,która jest pierwszą rasą i najleszą pod wzgldem fizycznym ,duchowmy i genetycznym ,jest na każdym kroku deptana i zapluwana ,przez jej przedstawicieli. Niestety niektórzy członkowie ,tej białej rasy ogłupieli i mówią i czynią idiotyzmy. Inne rasy ,to tylko prototypy bądź (nie) udane projekty. To biali ludzie skonstruowali najwicej , to biali ludzie wymyślili stabilny system,to u białych ludzi jest (była) najwiksza cywilizacyjność. Gdy czarni zaczynają sami odpowiadać za siebie, wychodzi nam dzisiejsza afryka!!! Nie bójmy sie tego powiedzieć ,że jseteśmy  BIAŁYMI POLAKAMI, którzy kochają swój kraj ,a nie jakieś unie i inne wariactwa! Biała raso ,powstań z kolan!!!

{N>I>E>D>Ź>W>I>E>D>Ź}

Portret użytkownika SurvivorMan

Wiecie co mnie najgorzej wkur

Wiecie co mnie najgorzej wkur...? Że Polacy dali się złapać na historyjkę o tym, jakoby PiS miałby polskie kobiety ochronić przed muslimskimi gwałcicielami!!!
Problem polega na tym, że PiS nie tylko ich tu wpuszcza (o czym mało kto wie i czego w TVP za ch.ja nie powiedzą), ale także sam Polaków pier..li w dupkę bez poślizgu i robi to w taki sposób, że co zagorzalsi ich wyborcy, jeszcze dziękują że są dymani!!!

 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Dr Piotr

Jest dokładnie tak, jak

Jest dokładnie tak, jak piszesz...póki co robią to tak, żeby im nikt nic nie zarzucił, czyli przyjmują na legalu, czyli w oparciu o wnioski o pobyt i wizy, ale to nie zmienia faktu, że tym sposobem wjeżdża nam do kraju cała masa tego syfu. Nieoficjalne statystyki pokazują to, a sami możemy obserwować w dużych miastach zwłaszcza. Oczywiście w mediach o tym cisza, bo to przecież wszystko legalnie, więc o czym tu niby mówić...sprytnie rozegrane.

Drugi problem o jakim należy wspomnieć, to, że w naszym karaju na potęgę kształci się na uczelniach Ukraińców i zapewnia im masę ulg z tego tytułu...tym sposobem doprowadzi się do wymiany polskiej inteligencji, bo większość z nich pozostanie u nas i w przyszłości będzie działać na korzyść Ukrainy i ich wydumanych roszczeń wobec Polski, doprowadzając do powstania silnej ukraińskiej mniejszości narodowościowej wrogiej wobec nas.

Portret użytkownika inzynier magister

straszne rzeczy się dzieją w

straszne rzeczy się dzieją w eurokołchozie ! Polska musi stworzyć silne grupy zwalczające masońską zarazę ! Należy powołać organizacje zbrojne które wyszukają i zlikwidują zagrożenie ze strony satanistów organizacji ciągle nas niszczących ! Do tego musimy się modlić do Jezusa o Miłosierdzie, bez którego nie damy rady przetrwać tego projektu zmiany umysłów i ducha Europy !

Zło atakuje naszą ojczyznę - musimy stworzyć obronę przeciw masonską

https://www.youtube.com/watch?v=3msO8aJhKyw

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika EkrudyDref

Ale to nas wcale nie dziwi, w

Ale to nas wcale nie dziwi, w przeciwieństwie do zdziwienia frau kalif Merkel wraz z całą Komisją Europejską na czele, która wytrwale dąży do zniszczenia państw narodowych i białych narodowości (z wyłączeniem narodu wybranego) poprzez islamizację Europy za pomocą przywożonych tłumnie nachodźców barwnych płci głównie męskiej.

--------
Howgh!

Portret użytkownika SurvivorMan

Czego Ty chcesz pilnować,

Czego Ty chcesz dopilnować, skoro zdecydowana większość używającego telewizora zamiast mózgu narodu, głosuje za pookrągłostołowcami którzy ruchają ich i to w taki sposób, że większość nawet nie czuje że jest ruchana???

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj